Dodaj do ulubionych

Poniedziałkowo....

06.05.12, 23:58
żeby Wam się lepiej wstawało do pracybig_grin

https://img2.demotywatoryfb.pl/uploads/201205/1336326093_by_Jannnu22.jpg
Obserwuj wątek
    • zielonooka38 Re: Poniedziałkowo.... 07.05.12, 08:29
      oj tam i tak się wstawało kiepsko
      bo pada sobie deszcz i się zimnawo zrobiło
      więc gorąca kawusię zapodam wink
      https://przepisy.net/img/przepis/4008/kawa-z-imbirem_978_7.jpg
      • stefcia41 Re: Poniedziałkowo.... 07.05.12, 08:42
        No u mnie też zimno i deszcz.
        Nic to smile Bywało gorzej smile
    • butellishka Re: Poniedziałkowo.... 07.05.12, 08:44
      a ja rano wykonałam telefon do szefa, że jeszcze muszą sobie radzić beze mnie wink zaraz zmontuję sobie kawkę i pomyślę o tym jak nie zmarnować tego dnia...

      www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=GuTV7yBxYrU
      • green.amber Re: Poniedziałkowo.... 07.05.12, 09:25
        a ja czekam na telefon od pani doktor, do łóżeczka już mi się chce wracać i prędko nie wychodzić...
        • stefcia41 Re: Poniedziałkowo.... 07.05.12, 10:29
          Chorujesz?
          • green.amber Re: Poniedziałkowo.... 07.05.12, 12:11
            zdrowiejęwinksmile
            melduję, że osłuchana, wyrecepturowana i zaopatrzona w co tam było wypisane już się zameldowałam grzecznie w łóżeczkuwinksmile
            tylko sobie muszę chyba grafik wchłaniania tej farmacji zrobićwinksmile
            • zielonooka38 Re: Poniedziałkowo.... 07.05.12, 12:13
              i poustawiaj w telefonie przypomnieniawink
              • green.amber Re: Poniedziałkowo.... 07.05.12, 12:17
                chyba się przez chwilę nad tym zastanawiałam... ale mi tak będzie dzwoniło co godzinę... a chciałam wyciszyć... hymmmwinksmile
                • zielonooka38 Re: Poniedziałkowo.... 07.05.12, 12:21
                  moja Kochana - grunt to regularnie łykaćwink
                  • green.amber Re: Poniedziałkowo.... 07.05.12, 12:27
                    yyyhmmm do wdychania też mam... winksmile
      • bez.pokory Re: Poniedziałkowo.... 07.05.12, 11:07
        a jak mnie się dziś z łózka wychodzić nie chciało...
        ale jak mus to mus, doszłam więc do wniosku, że w pracy postawię na przetrwanie
        znaczy nie planuję się przemęczać
        • zielonooka38 Re: Poniedziałkowo.... 07.05.12, 11:18
          no też tak miałam - nawet ze dwa razy do łóżka wracałam
          ale nie dało się zostać crying
    • lilyrush Re: Poniedziałkowo.... 07.05.12, 11:22
      Tylko ja sie ciesze, ze poszłam do pracy?

      na poranne powitanie mam codziennie cudna kocia mordkę smile
      • pzkpfw-vi-b-konigstiger Re: Poniedziałkowo.... 07.05.12, 12:24
        ale mordka w domu, czy we fabryce?
        • lilyrush Re: Poniedziałkowo.... 07.05.12, 12:36
          mordka niestety w domu ....no ale budzi codziennie i wpycha sie pod kołdre na mizianie, wiec specjalnie nastawiam budzik 5 min wcześniej, zeby ten czas miec
          • tygrysgreen Re: Poniedziałkowo.... 07.05.12, 14:27
            ja nie wiem co z tymi kotami, no
            moja mordka wczoraj z dzikością mnie zaatakowała zębami w łydkę, aż ślad był
            a w środku nocy kotu się zachciało na dwór i darł się tak długo aż wstałam i wypuściłam
            żadnego miziania, mruczenia, tulenia
            a może to nie kot tylko krokodyl przebrany??
            • lilyrush Re: Poniedziałkowo.... 07.05.12, 14:32
              moj jest domowy i kanapowy...brytyjczyk to z odpowiednia flegma wink
              • pzkpfw-vi-b-konigstiger Re: Poniedziałkowo.... 07.05.12, 14:35
                ooochhhh... brytysie są takie fajne, misiowe...
    • beja_81 Re: Poniedziałkowo.... 07.05.12, 12:35
      a ja wstałam punkt 9:00 i chyba już nadrobiłam zaległości z ostatniej nocy wink
    • zielonooka38 Re: hm.. 07.05.12, 14:36
      czy tylko ja nie mam wizytówki????????????????
      • czarny.onyks Re: hm.. 07.05.12, 18:06
        no tak wygląda....

        a mówiłam kiedyś...załóż...
        nawet wiadomości nie można do Ciebie wysłać...potajemniewink
      • butellishka Re: hm.. 07.05.12, 18:10
        widać, że pieprzenie efemeryczniusia dało do myślenia suspicious
        • zielonooka38 Re: hm.. 07.05.12, 19:02
          ale nie zamierzam jej zakładaćwink
      • uny Re: hm.. 07.05.12, 18:58
        ja też nie mam. spoko.
        nie ma się co przejmować zawsze widać na łące czarną owcę.
      • zed-is-dead Re: hm.. 07.05.12, 19:32
        Nie, nie tylko smile
        • red-fox wtorkowo 08.05.12, 08:42
          i już jeden krok bliżej do weekendu, wtoreczek smile



          https://www.cafemayancoffee.com/coffee1242220886.jpg
          • butellishka Re: wtorkowo 08.05.12, 09:36
            a do kawki nic nie będzie?! wink
            • green.amber Re: wtorkowo 08.05.12, 09:40
              daj palec... rękę zechce... winksmiletongue_out
              miłego dzionka winksmile
              • butellishka Re: wtorkowo 08.05.12, 09:42
                o jejku, bo do kawki tak mi czegoś brak... czegoś słodkiego...
                ale w sumie mogłoby być też i coś na ostro... wink
                • green.amber Re: wtorkowo 08.05.12, 09:47
                  na ostro... czego to się zachciewa... winksmile
                  • bez.pokory Re: wtorkowo 08.05.12, 10:08
                    czekolada z chili, będzie i to i to smile
                    • butellishka Re: wtorkowo 08.05.12, 10:28
                      wczoraj była, nie można tak codziennie bo się znudzi...
                      • bez.pokory Re: wtorkowo 08.05.12, 10:55
                        a to jak nie chcesz, to ja sobie wezmę smile
            • czarny.onyks Re: wtorkowo 08.05.12, 09:52
              koniecznie coś musi być...choćby mleko..tongue_out

              albo takie cośwink
              https://www.marta-gotuje.pl/marta-gotuje.pl/wp-content/uploads/2012/04/Mi%C5%82osne-%C5%9Bniadanie.jpg
              • stefcia41 Re: wtorkowo 08.05.12, 12:47
                A co to jest???
                • czarny.onyks Re: wtorkowo 09.05.12, 15:29
                  jajeczko w kiełbasce chili smile
            • red-fox Re: wtorkowo 08.05.12, 12:46
              Proponuję smile
              jest dietetyczny i nikomu nie zaszkodzi wink
          • bez.pokory Re: wtorkowo 08.05.12, 10:06
            i dobrze, że do weekendu coraz bliżej...
            bo tak mnie dziś w pracy wkurzają, że mogę komuś krzywdę zrobić...
            • zielonooka38 Re: wtorkowo 08.05.12, 10:10
              a mła dopadł jakis wirusik crying
              lepiej się nie zbliżac
              masakra - nawet kawy sie boje napić crying
              • bez.pokory Re: wtorkowo 08.05.12, 10:14
                to czymaj się i zwieraj w sobie coby wyzdrowieć smile
              • tygrysgreen Re: wtorkowo 08.05.12, 10:14
                a co ci to?
                • zielonooka38 Re: wtorkowo 08.05.12, 10:19
                  a jakaś jelitówka czy cuś
                  albo ktos laleczkę zrobił i nakłuwa mła
                  • stefcia41 Re: wtorkowo 08.05.12, 12:48
                    Ojoj...no to nieciekawie uncertain
                    zdrowiej szybko smile
                  • tygrysgreen Re: wtorkowo 08.05.12, 20:42
                    no to zdrowiej Zielona!
                    • zielonooka38 Re: wtorkowo 09.05.12, 12:01
                      dzięki wink
                      wyzdrowiałam i sobie uzmysłowiłam ze mam mięśnie o których nie widziałam wink
                      • czarny.onyks Re: wtorkowo 09.05.12, 13:47
                        od razu mówię, że laleczkę to nie ja dziobałam....

                        dobrze, że jelitka już oksmile
    • bez.pokory Co to znaczy 09.05.12, 08:44
      jak trzeci dzień się nie chce pracować?
      Znaczy, że już środa smile

      Miłego
      • tygrysgreen Re: Co to znaczy 09.05.12, 08:58
        w sobotę mam egzamin
        może czas się trochę pouczyć?
        kopa w doopę poproszę
        • bez.pokory Re: Co to znaczy 09.05.12, 09:18
          no to uwazaj...
          koooop

          i do roboty, do roboty!!!!
          • czarny.onyks Re: Co to znaczy 09.05.12, 13:38
            a to Koop ode mniesmilesmile
            • tygrysgreen Re: Co to znaczy 09.05.12, 15:25
              no dobra, powiedzmy że coś tam coś tam do notatek zajrzałam
              ale zaraz ile rzeczy do zrobienia w domu znalazłam żeby tylko nad tym nie siedzieć big_grin

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka