czarny.onyks 06.05.12, 23:58 żeby Wam się lepiej wstawało do pracy Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zielonooka38 Re: Poniedziałkowo.... 07.05.12, 08:29 oj tam i tak się wstawało kiepsko bo pada sobie deszcz i się zimnawo zrobiło więc gorąca kawusię zapodam Odpowiedz Link
stefcia41 Re: Poniedziałkowo.... 07.05.12, 08:42 No u mnie też zimno i deszcz. Nic to Bywało gorzej Odpowiedz Link
butellishka Re: Poniedziałkowo.... 07.05.12, 08:44 a ja rano wykonałam telefon do szefa, że jeszcze muszą sobie radzić beze mnie zaraz zmontuję sobie kawkę i pomyślę o tym jak nie zmarnować tego dnia... www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=GuTV7yBxYrU Odpowiedz Link
green.amber Re: Poniedziałkowo.... 07.05.12, 09:25 a ja czekam na telefon od pani doktor, do łóżeczka już mi się chce wracać i prędko nie wychodzić... Odpowiedz Link
green.amber Re: Poniedziałkowo.... 07.05.12, 12:11 zdrowieję melduję, że osłuchana, wyrecepturowana i zaopatrzona w co tam było wypisane już się zameldowałam grzecznie w łóżeczku tylko sobie muszę chyba grafik wchłaniania tej farmacji zrobić Odpowiedz Link
zielonooka38 Re: Poniedziałkowo.... 07.05.12, 12:13 i poustawiaj w telefonie przypomnienia Odpowiedz Link
green.amber Re: Poniedziałkowo.... 07.05.12, 12:17 chyba się przez chwilę nad tym zastanawiałam... ale mi tak będzie dzwoniło co godzinę... a chciałam wyciszyć... hymmm Odpowiedz Link
zielonooka38 Re: Poniedziałkowo.... 07.05.12, 12:21 moja Kochana - grunt to regularnie łykać Odpowiedz Link
bez.pokory Re: Poniedziałkowo.... 07.05.12, 11:07 a jak mnie się dziś z łózka wychodzić nie chciało... ale jak mus to mus, doszłam więc do wniosku, że w pracy postawię na przetrwanie znaczy nie planuję się przemęczać Odpowiedz Link
zielonooka38 Re: Poniedziałkowo.... 07.05.12, 11:18 no też tak miałam - nawet ze dwa razy do łóżka wracałam ale nie dało się zostać Odpowiedz Link
lilyrush Re: Poniedziałkowo.... 07.05.12, 11:22 Tylko ja sie ciesze, ze poszłam do pracy? na poranne powitanie mam codziennie cudna kocia mordkę Odpowiedz Link
pzkpfw-vi-b-konigstiger Re: Poniedziałkowo.... 07.05.12, 12:24 ale mordka w domu, czy we fabryce? Odpowiedz Link
lilyrush Re: Poniedziałkowo.... 07.05.12, 12:36 mordka niestety w domu ....no ale budzi codziennie i wpycha sie pod kołdre na mizianie, wiec specjalnie nastawiam budzik 5 min wcześniej, zeby ten czas miec Odpowiedz Link
tygrysgreen Re: Poniedziałkowo.... 07.05.12, 14:27 ja nie wiem co z tymi kotami, no moja mordka wczoraj z dzikością mnie zaatakowała zębami w łydkę, aż ślad był a w środku nocy kotu się zachciało na dwór i darł się tak długo aż wstałam i wypuściłam żadnego miziania, mruczenia, tulenia a może to nie kot tylko krokodyl przebrany?? Odpowiedz Link
lilyrush Re: Poniedziałkowo.... 07.05.12, 14:32 moj jest domowy i kanapowy...brytyjczyk to z odpowiednia flegma Odpowiedz Link
pzkpfw-vi-b-konigstiger Re: Poniedziałkowo.... 07.05.12, 14:35 ooochhhh... brytysie są takie fajne, misiowe... Odpowiedz Link
beja_81 Re: Poniedziałkowo.... 07.05.12, 12:35 a ja wstałam punkt 9:00 i chyba już nadrobiłam zaległości z ostatniej nocy Odpowiedz Link
czarny.onyks Re: hm.. 07.05.12, 18:06 no tak wygląda.... a mówiłam kiedyś...załóż... nawet wiadomości nie można do Ciebie wysłać...potajemnie Odpowiedz Link
butellishka Re: hm.. 07.05.12, 18:10 widać, że pieprzenie efemeryczniusia dało do myślenia Odpowiedz Link
uny Re: hm.. 07.05.12, 18:58 ja też nie mam. spoko. nie ma się co przejmować zawsze widać na łące czarną owcę. Odpowiedz Link
butellishka Re: wtorkowo 08.05.12, 09:42 o jejku, bo do kawki tak mi czegoś brak... czegoś słodkiego... ale w sumie mogłoby być też i coś na ostro... Odpowiedz Link
butellishka Re: wtorkowo 08.05.12, 10:28 wczoraj była, nie można tak codziennie bo się znudzi... Odpowiedz Link
czarny.onyks Re: wtorkowo 08.05.12, 09:52 koniecznie coś musi być...choćby mleko.. albo takie coś Odpowiedz Link
red-fox Re: wtorkowo 08.05.12, 12:46 Proponuję jest dietetyczny i nikomu nie zaszkodzi Odpowiedz Link
bez.pokory Re: wtorkowo 08.05.12, 10:06 i dobrze, że do weekendu coraz bliżej... bo tak mnie dziś w pracy wkurzają, że mogę komuś krzywdę zrobić... Odpowiedz Link
zielonooka38 Re: wtorkowo 08.05.12, 10:10 a mła dopadł jakis wirusik lepiej się nie zbliżac masakra - nawet kawy sie boje napić Odpowiedz Link
bez.pokory Re: wtorkowo 08.05.12, 10:14 to czymaj się i zwieraj w sobie coby wyzdrowieć Odpowiedz Link
zielonooka38 Re: wtorkowo 08.05.12, 10:19 a jakaś jelitówka czy cuś albo ktos laleczkę zrobił i nakłuwa mła Odpowiedz Link
zielonooka38 Re: wtorkowo 09.05.12, 12:01 dzięki wyzdrowiałam i sobie uzmysłowiłam ze mam mięśnie o których nie widziałam Odpowiedz Link
czarny.onyks Re: wtorkowo 09.05.12, 13:47 od razu mówię, że laleczkę to nie ja dziobałam.... dobrze, że jelitka już ok Odpowiedz Link
bez.pokory Co to znaczy 09.05.12, 08:44 jak trzeci dzień się nie chce pracować? Znaczy, że już środa Miłego Odpowiedz Link
tygrysgreen Re: Co to znaczy 09.05.12, 08:58 w sobotę mam egzamin może czas się trochę pouczyć? kopa w doopę poproszę Odpowiedz Link
bez.pokory Re: Co to znaczy 09.05.12, 09:18 no to uwazaj... koooop i do roboty, do roboty!!!! Odpowiedz Link
tygrysgreen Re: Co to znaczy 09.05.12, 15:25 no dobra, powiedzmy że coś tam coś tam do notatek zajrzałam ale zaraz ile rzeczy do zrobienia w domu znalazłam żeby tylko nad tym nie siedzieć Odpowiedz Link