lesher 09.05.13, 18:17 Wyniki Silvano Fashion Group za I kwartał 2013 No dobra, przynajmniej jeżeli chodzi o pierwszą stronę Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
blue_velvett Re: I kto powie, że raporty giełdowe są nudne! 09.05.13, 19:25 Bardzo ładny kształt biustonosza... kolorek też... to taka propozycja forumowego mundurka? Odpowiedz Link
sadgirl25 Re: I kto powie, że raporty giełdowe są nudne! 09.05.13, 20:18 Wszystkie forumki takie chcą Odpowiedz Link
blue_velvett Re: I kto powie, że raporty giełdowe są nudne! 09.05.13, 20:36 A Lesio zwiał... Odpowiedz Link
lesher Re: I kto powie, że raporty giełdowe są nudne! 09.05.13, 20:41 Niee, niestety jeszcze muszę podłubać, bo w ciągu dnia cały czas mnie coś od roboty odrywało Odpowiedz Link
lesher Re: I kto powie, że raporty giełdowe są nudne! 09.05.13, 20:40 No bo co, szmatki jak szmatki... esencja się liczy Odpowiedz Link
sadgirl25 Re: I kto powie, że raporty giełdowe są nudne! 09.05.13, 20:41 esencja czyli co? to, co pod szmatką ? Odpowiedz Link
sadgirl25 Re: I kto powie, że raporty giełdowe są nudne! 09.05.13, 20:42 a nagrodą za to że zgadłam jest właśnie taka szmatka Odpowiedz Link
lesher Re: I kto powie, że raporty giełdowe są nudne! 09.05.13, 20:46 Phi, przecież nic do zgadywania nie było... Wszystko "na tacy" podane Odpowiedz Link
sadgirl25 Re: I kto powie, że raporty giełdowe są nudne! 09.05.13, 20:50 trudno, obejdę się smakiem Odpowiedz Link
robert.83 Re: I kto powie, że raporty giełdowe są nudne! 10.05.13, 11:48 Esencja jak esencja... czasem fajne są takie "dodatki" . Odpowiedz Link
zed-is-dead Re: I kto powie, że raporty giełdowe są nudne! 09.05.13, 20:49 Z rozczarowaniem muszę stwierdzić, że nagiej prawdy, to ten raport nie ukazuje... Odpowiedz Link
lesher Re: I kto powie, że raporty giełdowe są nudne! 09.05.13, 21:12 Bo muszą odpowiednie standardy w sprawozdawczości trzymać! Odpowiedz Link
witamina_b12 Re: I kto powie, że raporty giełdowe są nudne! 09.05.13, 21:12 Ja i tak powiem, że są nudne ;D Odpowiedz Link
beja_81 Re: I kto powie, że raporty giełdowe są nudne! 09.05.13, 22:01 Pani ma dobre warunki do rodzenia... no chyba że to szop foto pracz Odpowiedz Link
lesher Re: I kto powie, że raporty giełdowe są nudne! 09.05.13, 22:04 Pani ma pod wieloma względami dobre warunki Odpowiedz Link
beja_81 Re: I kto powie, że raporty giełdowe są nudne! 09.05.13, 22:08 niewątpliwie mieszkaniowe pewne też Odpowiedz Link
lesher Re: I kto powie, że raporty giełdowe są nudne! 09.05.13, 22:10 A tego to nie wiedziałem. Z raportu wyczytałaś ? Odpowiedz Link
beja_81 Re: I kto powie, że raporty giełdowe są nudne! 09.05.13, 22:14 no przecież jak ładna, to pewnie ma bogatego sponsora Odpowiedz Link
lesher Re: I kto powie, że raporty giełdowe są nudne! 09.05.13, 22:21 echh, no przecież życie nie może być tak okrutne! Odpowiedz Link
beja_81 Re: I kto powie, że raporty giełdowe są nudne! 09.05.13, 22:23 czasem możemy tylko popatrzeć Odpowiedz Link
lesher Re: I kto powie, że raporty giełdowe są nudne! 09.05.13, 22:30 No właśnie, właśnie. Nie ma sprawiedliwości na tym świecie Odpowiedz Link
beja_81 Re: I kto powie, że raporty giełdowe są nudne! 09.05.13, 22:45 no tylko się załamać biedulki wy męskie Odpowiedz Link
lesher Re: I kto powie, że raporty giełdowe są nudne! 09.05.13, 23:07 Dobrze, że chociaż mi współczujesz! Odpowiedz Link
beja_81 Re: I kto powie, że raporty giełdowe są nudne! 10.05.13, 08:35 pozostało współczucie, bo inaczej pomóc nie umiem Odpowiedz Link
lesher Re: I kto powie, że raporty giełdowe są nudne! 10.05.13, 09:58 Taa, nie umiesz... Nie chcesz pomagać, ot co! Odpowiedz Link
beja_81 Re: I kto powie, że raporty giełdowe są nudne! 10.05.13, 10:21 ale, że co... mam Ci kobiety (rzecz jasna atrakcyjne) naganiać ? Odpowiedz Link
tapatik Re: I kto powie, że raporty giełdowe są nudne! 10.05.13, 10:46 beja_81 napisała: > no przecież jak ładna, to pewnie ma bogatego sponsora Nie chwaliłaś się, że masz bogatego sponsora. Odpowiedz Link
tapatik Re: Leś 10.05.13, 10:53 fripoo napisał: > następny casanowa..... Zieeeeeeeeeeeeeeeeew. Następny co nie zna się na żartach. Odpowiedz Link
zakochana_jane Re: I kto powie, że raporty giełdowe są nudne! 09.05.13, 22:12 Ale tak w ogóle to o co chodzi A co mieli na okładkę wrzucić? A po za tym kolekcje dupy nie urywają z wrażenia www.eng.milavitsa.com/ lauma.lv/en/home/ Widywałam lepsze Odpowiedz Link
lesher Re: I kto powie, że raporty giełdowe są nudne! 09.05.13, 22:29 Nie no właśnie doceniam to że dbają o inwestorów > Widywałam lepsze Jakoś pieniądze zarabiają i to się liczy w tej zabawie Odpowiedz Link
zakochana_jane Re: I kto powie, że raporty giełdowe są nudne! 10.05.13, 08:49 Mam nadzieję Lesławie, że swój portfel inwestycyjny nie budujesz na podstawie okładek ze strawozdań finansowych Odpowiedz Link
lesher Re: I kto powie, że raporty giełdowe są nudne! 10.05.13, 09:46 Echh, o ile lepsze i łatwiejsze byłoby życie, gdyby tak się dało... Odpowiedz Link
zakochana_jane Re: I kto powie, że raporty giełdowe są nudne! 10.05.13, 16:31 Za moich studenckich czasów to było na tapecie www.rmf24.pl/ekonomia/news-australia-dom-publiczny-na-gieldzie,nId,147924 Każdy inwestor chciał ich mieć w swoim portfelu jako ciekawostkę Ciekawe jakby wyglądał ich rachunek zysków i strat? Odpowiedz Link
tapatik Re: I kto powie, że raporty giełdowe są nudne! 10.05.13, 11:07 zakochana_jane napisała: > Ale tak w ogóle to o co chodzi O to żeby się pośmiać. > A co mieli na okładkę wrzucić? Skoro to sprawozdanie finansowe, to mogli wrzucić wykres. > A po za tym kolekcje dupy nie urywają z wrażenia rel="nofollow">www.eng.milavitsa.com/ lauma.lv/en/home/ Widać wiosna w pełni - rozmowa na dupy schodzi. > Widywałam lepsze My też, ale tu nie o to chodziło. Odpowiedz Link
fripoo Re: I kto powie, że raporty giełdowe są nudne! 10.05.13, 08:44 Mam szeroka twarz tak jak ta kobieta a tak na marginesie prymitywny jesteś, ale czego mogłem się spodziewać? Odpowiedz Link
zakochana_jane Re: I kto powie, że raporty giełdowe są nudne! 10.05.13, 08:54 No właśnie. Jak tak sobie coraz więcej tutejszych wypowiedzi ludzkich czytam, to mam wrażenie że to jacyś niedowartościowani problemowcy. Do tego nie wiem jak oni to robią, że całe dnie spędzają na forum? Odpowiedz Link
fripoo Re: I kto powie, że raporty giełdowe są nudne! 10.05.13, 08:57 bo są samotni? zreszta tapatik na priva pisał i, że miał kiedyś kompleksy, a teraz niby taki pewny siebie - to sztuczne jest moim zdaniem. Odpowiedz Link
zakochana_jane Re: I kto powie, że raporty giełdowe są nudne! 10.05.13, 09:04 Ale ja też jestem sama. Pewne kompleksy też posiadam, chociaż przy niektórych osobach tutaj to nie powinnam ich mieć Nie uważam się za Miss Polonie i Alberta Einsteina w spódnicy. Myślę, że problem jest w poczuciu wartości iprostym polubieniu siebie samego. To trudne, ale nie niemożliwe. Odpowiedz Link
fripoo Re: I kto powie, że raporty giełdowe są nudne! 10.05.13, 09:06 Sa dobrzy chirurdzy. Możesz akceptować samą siebie, co nie oznacza, że dla facetów będziesz atrakcyjna Odpowiedz Link
zakochana_jane Re: I kto powie, że raporty giełdowe są nudne! 10.05.13, 09:13 Chirurga nie potrzebuję. No chyba, żeby sobie biust zmniejszyć Siebie akceptują, a czy jestem atrakcyjna dla płci męskiej, za przeproszeniem dynda mi to. Bo ja nie szukam męża, narzeczonego, faceta, chłopaka ... i jak to tam zwał ... nawet partnera do liny nie potrzebuję, czy na wspólną wyprawę ... poznałam się na facetach w różnych sytuacjach życiowych i wyciągnęłam niestety wspólne wnioski "nie licz na innych, licz na siebie" Odpowiedz Link
fripoo Re: I kto powie, że raporty giełdowe są nudne! 10.05.13, 09:18 A czego się spodziewałas? przecież tyen cały cyrk jest tylko po to żeby poruchać, az strach, że są tak głupie kobiety, które sądzą, że facetów coś innego interesuje, zresztą poczytaj forumowych asów - tapatik gubi robert, tapatik to mi jakieś poradniki uwodzenia wysyłłał - nmo cóz nie ma wyglądu to musi nadraiać. ja walę te relacje damsko - męskie, najlepeij czuje się sam w lesie, szczególnie teraz jak jest tak pięknie Odpowiedz Link
robert.83 Re: I kto powie, że raporty giełdowe są nudne! 10.05.13, 13:42 Dajże sobie Fripie spokój. W przeciwieństwie do Ciebie ja nie mam ze sobą problemu, wszystko mi albo pasuje albo na spokojnie mogę do tego podejść. Nie mam żadnej obsesji i nie jestem obrażony na świat. Nie muszę też pisać czegokolwiek żeby pobzykać lub zyskać poklask. Piszę tu bo poznałem tu fajnych ludzi, z którymi da się normalnie gadać. Czy jestem taki sam w rzeczywistości jak tu - nie mi oceniać. Myślę, że tak. Nie wiem za to co TY tu robisz. Masz to samo zdanie od lat. Wszystko dobrze wiesz i nikt Ci nie pasuje. W każdej dyskusji zjeżdżasz na obsesję wyglądu i każda dyskusja wygląda tak samo: ktoś Ci spróbuje coś tłumaczyć, potem trochę boksowania a na końcu parę osób się wkurwi. Raz za razem raz za razem.... Skoro nie pasują Ci wypociny moje lub innych (asów) to nie czytaj ich. Po prostu. PS. Do administracji: Zgłaszam niecenzualne słowo z tym poście. Jak chcecie to kasujcie to. I tak nie ma sensu taka dyskusja... Tylko 5 minut zmarnowałem. Odpowiedz Link
blue_velvett Re: I kto powie, że raporty giełdowe są nudne! 10.05.13, 13:48 Robercie, ale właśnie o to chyba chodzi... dziękuję Ci za ten wpis... właśnie te osoby, które nie mają ze sobą problemu, działają jak płachta na byka... taka akceptacja siebie jest zaiste nie do zniesienia dla niektórych Pozdrawiam Odpowiedz Link
witamina_b12 Re: I kto powie, że raporty giełdowe są nudne! 10.05.13, 09:27 a fripoo wie co to jest tajemnica korespondencji? Tajemnica korespondencji, oznacza, iż wszystko, co jest przedmiotem przekazu od nadawcy do adresata, należy wyłącznie do tych osób, z wyjątkiem sytuacji, gdy wyrażą one zgodę na udostępnienie również innym informacji, które między sobą przekazują. Odpowiedz Link
fripoo Re: I kto powie, że raporty giełdowe są nudne! 10.05.13, 09:32 bo udaja na forum wielkich maczo, a top sraczo nie maczo, zakompleksienie faceciki, nawet sie po męsku przyznać nie potrafią, ale musza grac role - miłych zabawnych, fajterów strongmenów żeby czyms kobiecie zaimponować. nie moja to bajka, niech się bawią sami i swoje rady mogą wsadzić. Odpowiedz Link
ane-tal Re: I kto powie, że raporty giełdowe są nudne! 10.05.13, 09:34 Japitole, poległam... To są właśnie zabawni, inteligetni, pomocni i fajni faceci- nie znasz to nie gadaj! Odpowiedz Link
fripoo Re: I kto powie, że raporty giełdowe są nudne! 10.05.13, 09:37 O to chodzi, muszą nadrabiać wiesz ilu tych zabawnych pomocnych facetów ma różki? geny anetal geny Odpowiedz Link
ane-tal Re: I kto powie, że raporty giełdowe są nudne! 10.05.13, 09:39 Nie wiem i nie intersesuje mnie to. A z tych forumowych facetow, których wymieniłeś - uwierz mi- oni nic nie muszą.. Odpowiedz Link
fripoo Re: I kto powie, że raporty giełdowe są nudne! 10.05.13, 09:41 pozostawie bez komentarza Odpowiedz Link
tapatik Re: I kto powie, że raporty giełdowe są nudne! 10.05.13, 11:44 Fripciu uważaj, bo Ci żyłka pęknie. Odpowiedz Link
ane-tal Re: I kto powie, że raporty giełdowe są nudne! 10.05.13, 09:32 Widocznie ma to w dupie.. zaraz mnie zacytuje .. Odpowiedz Link
fripoo Re: I kto powie, że raporty giełdowe są nudne! 10.05.13, 09:38 akurat jesteś spójna, to samo na priva i na forum, a ściemniaczy nie cierpię tapatików gubich i innego [piiiiiii] Odpowiedz Link
tapatik Re: I kto powie, że raporty giełdowe są nudne! 10.05.13, 11:56 Masz ci los. Zapomniałem o dupie. Odpowiedz Link
tapatik Re: I kto powie, że raporty giełdowe są nudne! 10.05.13, 11:13 fripoo napisał: > bo są samotni? zreszta tapatik na priva pisał i, że miał kiedyś kompleksy, a te > raz niby taki pewny siebie - to sztuczne jest moim zdaniem. Oczywiście masz całkowitą rację. Jeśli kiedyś miałem kompleksy, to będę je miał aż do śmierci. Powiem więcej, robaki które mnie zeżrą, też będą miały kompleksy, i to do 3 pokolenia włącznie. Odpowiedz Link
tdf-888 Re: I kto powie, że raporty giełdowe są nudne! 10.05.13, 11:29 mając dostęp do internetu non stop można siedzieć na forum całe dnie, w czym problem? że ktoś nie poświęca czasu na inne aktywności? - jego sprawa. Odpowiedz Link
tapatik Re: I kto powie, że raporty giełdowe są nudne! 10.05.13, 11:14 fripoo napisał: > Mam szeroka twarz tak jak ta kobieta > a tak na marginesie prymitywny jesteś, ale czego mogłem się spodziewać? W kulturalnej dyskusji atakujemy pogląd, a nie rozmówcę. Odpowiedz Link
fripoo Re: I kto powie, że raporty giełdowe są nudne! 10.05.13, 11:57 jestem barbarzyńcą wąsu Odpowiedz Link
tapatik Re: I kto powie, że raporty giełdowe są nudne! 10.05.13, 13:15 Może i jesteś, ale ja oceniam Twoje zachowanie jako chamskie. *PLONK* Odpowiedz Link
beja_81 Re: I kto powie, że raporty giełdowe są nudne! 10.05.13, 11:50 no tak, zdradziły mnie te złote łańcuchy, kolczyki i pierścienie z brylantami Odpowiedz Link
marta-inna Re: I kto powie, że raporty giełdowe są nudne! 10.05.13, 14:28 Nie chciało mi się śledzić tego wątku, bo tematyka jak dla mnie nudna. Ale prześledziłam i już rozumiem. Albo raczej tym bardziej nie rozumiem. Co ma piernik do wiatraka. Jaki jest cel umieszczania zdjęcia roznegliżowanej kobiety w raporcie giełdowym? Wszędzie mamy goliznę, można się o nią prawie potknąć, a w każdym razie trudno nie zauważyć. Nigdy nie uważałam się za feministkę, ale chyba czas coś z tym zrobić, bo mam wrażenie, że niedługo klocki dla dzieci będzie zachwalać porozbierana lala, przepraszam niania. Oczywiście zaraz mi się dostanie za moje niepopularne poglądy, ale już się do tego przyzwyczaiłam. Tak mnie wychowano, że godność człowieka jest na pierwszym miejscu. Może konserwatywne było to wychowanie, ale nie umiem się zgodzić, kiedy ktoś przekonuje mnie, że coś złego należy tolerować, bo takie czasy i już nam spowszedniało. Odpowiedz Link
blue_velvett Re: I kto powie, że raporty giełdowe są nudne! 10.05.13, 15:47 Marto, myślę, że celem Lesia nie było obrażanie pań... fakt, że zdjęcie nijak nie przystaje do zawartości był właśnie chyba powodem jego zamieszczenia... mnie też irytuje wszędobylska golizna... myślę jednak, że akurat ta fotka w żaden sposób kobietom nie uwłacza... i tak na koniec... może spróbuj trochę wyluzować... tu na forum jest taki tygiel i każdy ma prawo wyrazić siebie jak chce... to jest z jednej strony fajne, a z drugiej zawsze istnieje szansa, że ktoś ma inne poczucie humoru niż ja na przykład... i tak jest dobrze, bo ciekawie... Odpowiedz Link
lesher Re: I kto powie, że raporty giełdowe są nudne! 10.05.13, 16:07 > Jaki jest cel umieszczania zdjęcia roznegliżowanej kobiety w rapor > cie giełdowym? Podpowiedź - sprawdź czym zajmuje się ta spółka > Może konserwatywne było t > o wychowanie, ale nie umiem się zgodzić, kiedy ktoś przekonuje mnie, że coś złe > go należy tolerować, bo takie czasy i już nam spowszedniało. Marta, ale dlaczego z punktu widzenia osoby mającej konserwatywne poglądy (noo, zakładam że nie chodzi o wahhabitę ) wrzucenie ładnej dziewczyny na "front page" raportu kwartalnego to jest "coś złego"? Pytanie na serio - bez podśmiechujek! Proszę o wytłumaczenie jak chłop krowie na granicy! Odpowiedz Link