Na pewno sloneczny jest ^^
Wczoraj tak pochmurnke..... Nie tylko na zew.... Dawno takieho smutasa w sobie nie moalam... Dawno... Bardzo....
Ok. Na temat. Bez ropisywanek.
Co to za dzien dzisiaj mamy?
Dzien bez telefonu

oczuwiscie z aktualnie pisze z telefonu ^^
Jak czesto go uzywacie? Do jakich celow.
Ja..... Do wszystkiego

tzn. Katuje tel. Podziwiam ze jeszcze reaguje na moj dotyk

a macam go przeszlo dwa lata. Spooooro bardzo sporo bylo na niego nacisku. Wiekszsci posty jakie napksalm to z teleonu. Na gg sporo pisalam. Spooooroooo. Teraz duzo mniej....
Fotek mntwo z telefonu strzelam. Aktualnie mam tysiaka ale... T malo bo pamieci brak
ha wczoraj bylam sie przejsc wiecokiem. Bez telefonu... I zalowalam bo znalzlam.muszelke nad jeziorkiem. W calej oni sie miescila dloni. Kucnelam nad jeziorkiem. I zaczelam.zabawiac sie muszelka..nikt mnjie nie widzialam bo zeszlam.skarpa na dol. Slyszalam jakis chlopakow.na gorze. Oni pojecinie mieli ze jestem na dole. Ech..moje slepia ni potrafi byc mutne gdy jestem w przurodzie. O mgle juz nie wspomne. Piekna to byla szczezuja ^^
Wasz tefon jest uzyteczny?