Dodaj do ulubionych

Pozdrowienia

06.04.20, 20:13
Ze wsi wink
Obserwuj wątek
      • mavika_88 Re: Pozdrowienia 06.04.20, 20:45
        Zawilec zolty. Pod ochrona tongue_out
        U mnie w moich gajach... W moich laskach pod domem byly laki utkane z zawilcow bialych (gajowych). Haha kiedys nawet foty wysylalam moze ktos pamieta. Na lace zawilcow byl moj cien smile Za dzieciaka zawsze mnie zastanawialo. Czemu ten kwiat jest pod ochorona skoro sa cale laki w lesie. Skoro najwiecej go w lesie big_grin
        Ale sie o jadlam slodkosci ^^ pierwszy raz w zyciu poznalam ten smak... Chyba troche przesadzilam big_grin

--
        ... On sait que le temps c'est comme le vent
        De vivre y a que ça d'important...
        • mavika_88 Re: Pozdrowienia 06.04.20, 20:50
          Przez Szarlottke zatesknilam za wsia tongue_out troche. Bo sie zastanawiam czy potrafie tesknic nawet za czyms co bylo mi najblizsze. Przyroda na wsi. Czy to tesknota? Milobyloby wrocic do tych widokow do odczuc z nimi zwiazanymi.

Mozecie wierzyc lub nie. Mialam niedawno sen. Snilo mi sie ze jezdzilam kombajnem. (raz w zyciu jezdzilam. Kilka godzin). Pozniej pozlatywaly sie ptaki. Jeden ptak mnie polubil. Latal blisko mnie a nawet usiadl mi na rece a pozniej glowie. Raniuszek to byl smile

--
          • witrood Re: Pozdrowienia 06.04.20, 21:06
            Może będziesz kosić... kasę? wink Mnie się śniło, że samochodem wąską drogą pod stromą górę jechałem i jakoś ciężko było.

--
            People are stranger, people in danger...
              • mavika_88 Re: Pozdrowienia 06.04.20, 21:25
                A ja nie mam pojecia o co moim snom chodzilo. Co mi chca powiedziec. Ciekawe co w senniki znaczy kosic kombajnem. Moze bed jakies zniwa. Hahah juz wiem. Po obudzenij sie zebralam zniwa. Troche zwlok przybylo. Naszlo mnie na slodkie tongue_out na nowy smak. Chyba sie przeslodzilam tongue_out owocne zniwa. Oskorowalam czekoladki big_grin
                Na 13 zwlokach dzisiejsze pierwsze zniwa zakonczylam tongue_out

--
            • mavika_88 Re: Pozdrowienia 06.04.20, 21:17
              Kasa? Tez mialam sen....
              Dzisiaj. Szlam noca i miedzy samochodami znalazlam kase. Bylo jej dosc sporo, kilkanascie a naset kilkaset tysiecy. Wzielam szybko i czmychnelam na mieszkanie, z kolega. Jednak pozniej pojawily sie mysli ze byc moze ktos jest w czarnej dupie a ja sie ciesze. Chcialam je oddac. Tylko nie wiedzialam komu. Kolega odradzal mi ten pomysl tongue_out nastepnego dnia obok restauracji uslyszalam rozmowe policji z ochroniarzem tejze restauracji. Byl zamartwiony. Rozmawiali o zaginionej gotowce. Postanowilam ze mu zwroce. Ze pojde do niego przy udziale policji. Mialam mysli czy sie upominac o 10 % znaleznego, czy nie. Nawet jesli by mi zaproponowali to byc moze bym odmowila. Nie wzielam calej kasy z ulicy.. Cos tam zostalo. Raczej osoba ktora ja znalazla juz nie miala takich rozterek co z nia zrobic. Jednak nie oddalam tej kasy. Obudzilam sie. Tak wiec wychodzi na ta ze kase jeszcze mam ze soba big_grin jednak w planie jest zeby ja oddac.

--
    • green.amber Re: Pozdrowienia 06.04.20, 21:38
      tam zaraz ze wsi, bo kawałek trawnika, jakby jakie brony były w okolicy... wink
      odzdrawiam z wieży wink

--
      Nie można mieć w życiu wszystkiego, ale można mieć wszystko, co jest potrzebne do szczęścia. Rzecz w tym, by wiedzieć, co jest nam do tego szczęścia potrzebne.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka