Dodaj do ulubionych

Na żywca.

11.11.20, 12:00
Brakuje mi tego jak cholera.
Dźwięków przechodzących przez całe ciało, ciary na plecach, nogi same skaczą, ręce same klaszczą.
Rytm, rytm, rytm.
ENERGIA.
Śpiew - ten "co mi w duszy gra" i ten chóralny, gdy "cała sala śpiewa z nami" smile
2 godziny w innym, lepszym świecie.

Miejsce na linki z Waszych ulubionych koncertów, tych na których byliście i za którymi tęsknicie - ale też te, na które jakoś nie było po drodze i teraz pozostało tylko odtwarzanie wspomnień.
Niech nas chociaż tak poniesie....
A że czasy mamy rewolucyjne to ... RAZ i DWA, RAZ i DWA i jedziemy!

www.youtube.com/watch?vshock_OUUerrKfk
Obserwuj wątek
    • tzn.aga Re: Na żywca. 11.11.20, 14:06
      Baaardzo mi brakuje, najbardziej na świecie, sąsiedzi wiedzą.

www.youtube.com/watch?v=agkUKwh8dDQ to było cudowne

www.youtube.com/watch?v=Zxg3ufdOxsg to jest zawsze cudowne

www.youtube.com/watch?v=PGKnDGTqnw8 to też

• obserwator-rzeczy-ulotnych Re: Na żywca. 11.11.20, 14:52
        Co prawda byłem na jego 3 koncertach w Polsce, ale jak chcę się doładować to idzie ta godzinna petarda smile
        Trochę punka, troszkę folka, troszeczkę reggae i trochę ska, jest czad, są cudne trąbeczki które dają skrzydła - może i bez finezji i wyrafinowanych solówek, ale zawsze na mnie jednakowo pozytywnie działa.
        I tak od ponad 15 lat, chyba mój naj, naj, naj koncert ever.

UWAGA bo pachnie mocno lewactwem, muzycznym prostactwem, trawą (ta jest dokładnie od 22 minuty ) i oczywiście rrrrrewolucją wink

www.youtube.com/watch?v=n4IJeqSRojU
      • obserwator-rzeczy-ulotnych Re: Na żywca. 13.11.20, 18:44
        Byłbym zapomniał o najważniejszym dzisiejszym wydarzeniu muzycznym smile
        Wszak dzisiaj premiera !!!
        www.antyradio.pl/Muzyka/Rock-News/AC-DC-wydal-nowy-album-PWR-UP-44738

No to z tej okazji wspomnienie, można rzec dla mnie podwójne - płytę winylową kupiłem będąc gówniarzem, pod koniec podstawówki i długo pamiętałem tylko wstawkę w solówce (ten klasyczny rock'n'rollowy wtręt w tytułowym utworze).
        No a potem, już będąc ukształtowanym, dojrzałym człowiekiem wielbiącym gitarowe granie to 2 razy zwijałem się w amoku na warszawskich koncertach.
        Tutaj wrzucam klasyczny koncert z River Plate i orgazm wielokrotny Angusa smile
        www.youtube.com/watch?vshock24AipZ-buQ
        • obserwator-rzeczy-ulotnych Re: Na żywca. 16.11.20, 14:35
          Coś dla Pań - bo grają sami faceci, i to naprawdę duże grono.
          Niemal wszyscy przystojni, na pewno wszyscy utalentowani, każdy bez brzucha, dobrze się prezentują i żeby nie było to nie jakieś młode szczawie i nie w wieku Krzysztofa Krawczyka wink
          No i nietypowy aranż, bez dwóch zdań.
          Koncert warszawski odwołany, a raczej przesunięty na wiosnę - no to aby do wiosny smile

www.youtube.com/watch?v=dQYf-AI5m0Q

• prawda_we_mgle Re: Na żywca. 16.11.20, 15:33
            obserwator-rzeczy-ulotnych napisał:

> Coś dla Pań - bo grają sami faceci, i to naprawdę duże grono.
            > Niemal wszyscy przystojni, na pewno wszyscy utalentowani, każdy bez brzucha...

oj tam, oj tam... nie ma nic przyjemniejszego, niż pobujać się na brzuszku wink ... na przykład ten pan mnie czaruje, wyglądem i muzyką ... może kiedyś przyjedzie do polski smile smile
            youtu.be/XHyJwFhUfLc
            a tu jego teledysk, mój top topów smile :
            youtu.be/SF5mf4LV7Jw

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka