sbelatka
24.05.07, 00:00
jestem dzisiaj pierwszy raz na Waszym forum.
"przyszlam" tutaj z forum rozowdowego...
bo teraz jestem już samotna...
choc do niedawna szczęslwia żona...
nie wiem czy znajde tu dla siebie miejsce
ale szukam ludzi
jeszcze nie ropaczliwe...
chce tez powiedziec, ze samotnosc jest czyms czego NIGDY wzesniej w swoim
zyciu nie doswiadczylam
to dla mnie nowe
trudne
niepokojące
mam nadzieje, ze dlugo samotnosc w moim zyciu gościc nie bedzie
choć drugiej strony.. kto wie...
w kazdym razie witam Was, stałych i starych bywalców tego forum