zietka1986 Re: potrzebuje pogadać 22.02.08, 22:07 Ja jestem mozesz pogadac ze mna o czym chcesz!!! Odpowiedz Link
jolcia65432 Re: potrzebuje pogadać 23.02.08, 09:36 myślałam że się nikt nie odezwał przepraszam że nie odpisałam Odpowiedz Link
jola2771 Re: potrzebuje pogadać 24.03.08, 19:52 jestem samotna matka bardzo smutne sa dla mnie te swieta Odpowiedz Link
zietka1986 Re: potrzebuje pogadać 22.02.08, 22:22 jesli chcesz pogadac i masz gg to zapraszam 9307891 Odpowiedz Link
zosia1944 Re: potrzebuje pogadać 23.02.08, 10:49 hejjjjjjjjj witajcie...jestem tu pierwszy raz Odpowiedz Link
jacekiksel Re: potrzebuje pogadać 23.02.08, 13:28 ja też ))))) forum a nikogo nie ma , i z kim tu gadać, jak ? szkoda znowwu sobie czlowwiek posiedzi samotnie w w domku(( Odpowiedz Link
jola2771 Re: potrzebuje pogadać 24.03.08, 20:00 co dzieki ja jestem zupelnie zielona jeżeli chodzi o komputer ale chcę z kimś pogadac Odpowiedz Link
sarri16 Re: potrzebuje pogadać 23.02.08, 14:25 Faktcznie forum świeci pustkami.Jak nadal nudzisz się i masz ochote z kimś popisać to Ja tutaj dzisiaj co chwile zaglądam.Pozdrawiam Odpowiedz Link
dunka76 Re: potrzebuje pogadać 23.02.08, 15:20 Pustki jak nigdy i tu i tam. I tylko w głowie przez to słowa piosenki mam: "Jaki tu spokój na na na na, nic się nie dzieje na na na na". Pewnie towarzystwo weekenduje, a zostały rekordowe smutasy. Oj gdyby nie ten wiatr, to bym gdzieś poszła. Ale boje się, że mnie zmiecie i polecę nie tą ścieżką co trzeba. Odpowiedz Link
sarri16 Re: potrzebuje pogadać 23.02.08, 16:00 Sama też bym chętnie wyszła na spacer i nie tylko,ale za niecałą godzinke będą zaproszeni goście i wypadałoby być w domu. Odpowiedz Link
dunka76 Re: potrzebuje pogadać 23.02.08, 16:12 Jutro ma byc ładny dzień. Jak pojawi sie słońce to wybędę na cudne manowce. Tez dziś miałam gościa. Zapukał do mnie kolega niestety tylko w sieci. Tak to już jest, że ludzie rozwiani. A jego mi szkoda, bo fajny z niego kumpel. Długo rozmawialiśmy. I tak mnie jakoś wprowadził w dziwny stan. Idzie do zakonu. To juz wcale się nie będę z nim widywała. W sumie mnie nie zaskoczył, bo czułam, że tak będzie. I tak mnie jakoś wprowadził w taki dziwny stan. Odpowiedz Link
zbyszek.34 Re: potrzebuje pogadać 22.03.08, 20:46 Witam. Ja też mam już dosyć tych bocznych wiatrów,widzę że nadajemy na tych samych falach. Zaznaczam że moje wiatry wieją w okolicy Gliwic, a skąd są Twoje porywy? Odpowiedz Link
romantyczka_7 Re: potrzebuje pogadać 24.03.08, 20:16 Jestem samotna jest mi bardzo smutno i ciężko Odpowiedz Link
zbyszek.34 Re: potrzebuje pogadać 22.03.08, 20:48 dunka76 napisała: > Pustki jak nigdy i tu i tam. I tylko w głowie przez to słowa > piosenki mam: "Jaki tu spokój na na na na, nic się nie dzieje na na > na na". > Pewnie towarzystwo weekenduje, a zostały rekordowe smutasy. Oj gdyby > nie ten wiatr, to bym gdzieś poszła. Ale boje się, że mnie zmiecie i > polecę nie tą ścieżką co trzeba. Witam. Ja też mam już dosyć tych bocznych wiatrów,widzę że nadajemy na tych samych falach. Zaznaczam że moje wiatry wieją w okolicy Gliwic, a skąd są Twoje porywy? Odpowiedz Link
alexpsl Re: potrzebuje pogadać 23.03.08, 19:08 Pewnie tylko to nam pozostaje, ale ja chciałbym to zmienić , skoro mamy się łączyć , to może coś z tym zrobimy Odpowiedz Link
bos1981 Re: potrzebuje pogadać 06.03.08, 20:41 niuniu tak jest ktos jeszcze skim mozesz pogadac sam czasami potrzebuje pogadac tak bez zobowiazan tak poprostu tak by czasami wyzucic cos z siebie co potrafi dusic asz tak bardzo ze gdy czlowiek sie rano budzi brak mu odechu checi do zycia bo wszyscy ludzie kturzy cie otaczaja sa osobami liczacymi tylko zyski patrzacymi tylko by zyskac chocby piepszony kawalek zlota za przproszenie slurze ci pomoca w karzdym stopniu niuniu daje ci swojego skeypa spawik1981 lub spawik810204 najdrosza czekam na twuj tel dam ci tez numer tel........785---484----632 naprawde nie masz sie czego krepowac dzwo wtedy gdy bedziesz sie zle czuc kiedy bedziesz wesola poprostu wtedy kiedy tylko bedziesz miala nato ochote mariusz Odpowiedz Link
maropetr Re: potrzebuje pogadać 10.03.08, 15:09 Witaj Jolcia! Skąd ja znam taką potrzebę pogadania! Przerabiałem to kiedyś,jednak zjawił się ktoś,kto zmienił me życie. Dużo zrozumiałem,duzo wiem i teraz wiem co chcę od życia. Jeśli więc chcesz tylko pogadać to proszę daj znać. Pozdrawiam. Marek! Odpowiedz Link
belcia26 Re: potrzebuje pogadać 10.03.08, 19:13 jolcia65432 napisała: > Cy jest ktoś? a o czym chcesz pogadać? Odpowiedz Link
agh-nes Re: potrzebuje pogadać 10.03.08, 22:32 Mam pytanie od tzw czapy. Czy ta jolcia to od Joli? Lubisz to zdrobnienie? Odpowiedz Link
belcia26 Re: potrzebuje pogadać 21.03.08, 22:18 oj chyba zalożycielka tego tematu juz nie chce pogadać bo jej tu nie ma. Odpowiedz Link
alexpsl Re: potrzebuje pogadać 21.03.08, 22:38 Być może. A może z kimś właśnie rozmawia Odpowiedz Link
alexpsl Re: potrzebuje pogadać 21.03.08, 22:10 Hej. Ale tak właściwie , to oczym mamy rozmawiać ? Bo bez jakiegoś tematu to się raczej nie da rozmawiać. No chyba że każdy będzie pisał sam do siebie . Odpowiedz Link
belcia26 Re: potrzebuje pogadać 22.03.08, 20:00 Pogadać można o wszystkim,ale skoro jesteśmy na forum SAMOTNI ŁĄCZCIE SIĘ to pewnie pogadamy o tym. Odpowiedz Link
jola2771 Re: potrzebuje pogadać 24.03.08, 20:06 alexpsl napisał: > Hej. Ale tak właściwie , to oczym mamy rozmawiać ? Bo bez jakiegoś tematu to > się raczej nie da rozmawiać. No chyba że każdy będzie pisał sam do siebie . Odpowiedz Link
marsmigiel Re: potrzebuje pogadać 22.03.08, 21:15 jolcia65432 napisała: > Cy jest ktoś? jest ktos Odpowiedz Link
jola2771 Re: potrzebuje pogadać 24.03.08, 20:10 tak z nudow trochę a trochę z ciekawości Odpowiedz Link
nikt40 Re: potrzebuje pogadać 24.03.08, 19:55 Chcesz porozmawiać tutaj czy "tradycyjne" e-maile? Odpowiedz Link
jezaki Re: potrzebuje pogadać 24.03.08, 20:31 jest i tak jak tobie brakuje mi towarzystwa Odpowiedz Link