Dodaj do ulubionych

potrzebuje pogadać

22.02.08, 21:34
Cy jest ktoś?
Obserwuj wątek
    • zietka1986 Re: potrzebuje pogadać 22.02.08, 22:07
      Ja jestem mozesz pogadac ze mna o czym chcesz!!!
      • jolcia65432 Re: potrzebuje pogadać 23.02.08, 09:36
        myślałam że się nikt nie odezwał przepraszam że nie odpisałam
      • jola2771 Re: potrzebuje pogadać 24.03.08, 19:52
        jestem samotna matka bardzo smutne sa dla mnie te swieta
    • zietka1986 Re: potrzebuje pogadać 22.02.08, 22:22
      jesli chcesz pogadac i masz gg to zapraszam 9307891
      • jola2771 Re: potrzebuje pogadać 24.03.08, 19:54
        niestety nie mam gg
    • zosia1944 Re: potrzebuje pogadać 23.02.08, 10:49
      hejjjjjjjjj witajcie...jestem tu pierwszy raz
      • jacekiksel Re: potrzebuje pogadać 23.02.08, 13:28
        ja też wink)))))
        forum a nikogo nie ma , i z kim tu gadać, jak ? szkoda znowwu
        sobie czlowwiek posiedzi samotnie w w domkusad((
        • isha5 Re: potrzebuje pogadać 23.02.08, 14:20
          ktoś wreszcie przerwał tą ciszę
          • jola2771 Re: potrzebuje pogadać 24.03.08, 20:00
            co dzieki ja jestem zupelnie zielona jeżeli chodzi o komputer ale chcę z kimś
            pogadac
            • nikt40 Re: potrzebuje pogadać 24.03.08, 20:04
              wyslij e-maila na nikt40@gazeta.pl
      • jola2771 Re: potrzebuje pogadać 24.03.08, 19:56
        witam ja tez
    • sarri16 Re: potrzebuje pogadać 23.02.08, 14:25
      Faktcznie forum świeci pustkami.Jak nadal nudzisz się i masz ochote
      z kimś popisać to Ja tutaj dzisiaj co chwile zaglądam.Pozdrawiam
      • dunka76 Re: potrzebuje pogadać 23.02.08, 15:20
        Pustki jak nigdy i tu i tam. I tylko w głowie przez to słowa
        piosenki mam: "Jaki tu spokój na na na na, nic się nie dzieje na na
        na na".
        Pewnie towarzystwo weekenduje, a zostały rekordowe smutasy. Oj gdyby
        nie ten wiatr, to bym gdzieś poszła. Ale boje się, że mnie zmiecie i
        polecę nie tą ścieżką co trzeba.
        • sarri16 Re: potrzebuje pogadać 23.02.08, 16:00
          Sama też bym chętnie wyszła na spacer i nie tylko,ale za niecałą
          godzinke będą zaproszeni goście i wypadałoby być w domu.
          • dunka76 Re: potrzebuje pogadać 23.02.08, 16:12
            Jutro ma byc ładny dzień. Jak pojawi sie słońce to wybędę na cudne
            manowce.
            Tez dziś miałam gościa. Zapukał do mnie kolega niestety tylko w
            sieci. Tak to już jest, że ludzie rozwiani. A jego mi szkoda, bo
            fajny z niego kumpel. Długo rozmawialiśmy. I tak mnie jakoś
            wprowadził w dziwny stan. Idzie do zakonu. To juz wcale się nie będę
            z nim widywała. W sumie mnie nie zaskoczył, bo czułam, że tak
            będzie. I tak mnie jakoś wprowadził w taki dziwny stan.
        • zbyszek.34 Re: potrzebuje pogadać 22.03.08, 20:46
          Witam. Ja też mam już dosyć tych bocznych wiatrów,widzę że nadajemy
          na tych samych falach.
          Zaznaczam że moje wiatry wieją w okolicy Gliwic, a skąd są Twoje
          porywy?
          • romantyczka_7 Re: potrzebuje pogadać 24.03.08, 20:16
            Jestem samotna jest mi bardzo smutno i ciężko
        • zbyszek.34 Re: potrzebuje pogadać 22.03.08, 20:48
          dunka76 napisała:

          > Pustki jak nigdy i tu i tam. I tylko w głowie przez to słowa
          > piosenki mam: "Jaki tu spokój na na na na, nic się nie dzieje na
          na
          > na na".
          > Pewnie towarzystwo weekenduje, a zostały rekordowe smutasy. Oj
          gdyby
          > nie ten wiatr, to bym gdzieś poszła. Ale boje się, że mnie zmiecie
          i
          > polecę nie tą ścieżką co trzeba.




          Witam. Ja też mam już dosyć tych bocznych wiatrów,widzę że nadajemy
          na tych samych falach.
          Zaznaczam że moje wiatry wieją w okolicy Gliwic, a skąd są Twoje
          porywy?



          • alexpsl Re: potrzebuje pogadać 23.03.08, 19:08
            Pewnie tylko to nam pozostaje, ale ja chciałbym to zmienić smile , skoro mamy się łączyć , to może coś z tym zrobimy wink
    • bos1981 Re: potrzebuje pogadać 06.03.08, 20:41
      niuniu tak jest ktos jeszcze skim mozesz pogadac sam czasami
      potrzebuje pogadac tak bez zobowiazan tak poprostu tak by czasami
      wyzucic cos z siebie co potrafi dusic asz tak bardzo ze gdy czlowiek
      sie rano budzi brak mu odechu checi do zycia bo wszyscy ludzie
      kturzy cie otaczaja sa osobami liczacymi tylko zyski patrzacymi
      tylko by zyskac chocby piepszony kawalek zlota za przproszenie
      slurze ci pomoca w karzdym stopniu niuniu daje ci swojego skeypa
      spawik1981 lub spawik810204 najdrosza czekam na twuj tel dam ci tez
      numer tel........785---484----632 naprawde nie masz sie czego
      krepowac dzwo wtedy gdy bedziesz sie zle czuc kiedy bedziesz wesola
      poprostu wtedy kiedy tylko bedziesz miala nato ochote mariusz
    • maropetr Re: potrzebuje pogadać 10.03.08, 15:09
      Witaj Jolcia!
      Skąd ja znam taką potrzebę pogadania!
      Przerabiałem to kiedyś,jednak zjawił się ktoś,kto zmienił me życie.
      Dużo zrozumiałem,duzo wiem i teraz wiem co chcę od życia.
      Jeśli więc chcesz tylko pogadać to proszę daj znać.
      Pozdrawiam. Marek!
    • belcia26 Re: potrzebuje pogadać 10.03.08, 19:13
      jolcia65432 napisała:

      > Cy jest ktoś?


      a o czym chcesz pogadać?
    • agh-nes Re: potrzebuje pogadać 10.03.08, 22:32
      Mam pytanie od tzw czapy. Czy ta jolcia to od Joli? Lubisz to zdrobnienie?
      • belcia26 Re: potrzebuje pogadać 21.03.08, 22:18
        oj chyba zalożycielka tego tematu juz nie chce pogadać bo jej tu nie
        ma.
        • alexpsl Re: potrzebuje pogadać 21.03.08, 22:38
          Być może. A może z kimś właśnie rozmawia smile
    • alexpsl Re: potrzebuje pogadać 21.03.08, 22:10
      Hej. Ale tak właściwie , to oczym mamy rozmawiać smile? Bo bez jakiegoś tematu to się raczej nie da rozmawiać. No chyba że każdy będzie pisał sam do siebie wink.
      • belcia26 Re: potrzebuje pogadać 22.03.08, 20:00
        Pogadać można o wszystkim,ale skoro jesteśmy na forum SAMOTNI
        ŁĄCZCIE SIĘ to pewnie pogadamy o tym.
      • jola2771 Re: potrzebuje pogadać 24.03.08, 20:06
        alexpsl napisał:

        > Hej. Ale tak właściwie , to oczym mamy rozmawiać smile? Bo bez jakiegoś tematu to
        > się raczej nie da rozmawiać. No chyba że każdy będzie pisał sam do siebie wink.
      • jola2771 Re: potrzebuje pogadać 24.03.08, 20:07
        przepraszam ale cos zle nacislam
    • marsmigiel Re: potrzebuje pogadać 22.03.08, 21:15
      jolcia65432 napisała:

      > Cy jest ktoś?
      jest ktos
      • martyna2525 Re: potrzebuje pogadać 23.03.08, 19:17
        dlaczego jesteście tutaj dzisiaj?
        • jola2771 Re: potrzebuje pogadać 24.03.08, 20:10
          tak z nudow trochę a trochę z ciekawości
    • jola2771 Re: potrzebuje pogadać 24.03.08, 19:49
      tak bardzo chce z kims pogadac
      • nikt40 Re: potrzebuje pogadać 24.03.08, 19:55
        Chcesz porozmawiać tutaj czy "tradycyjne" e-maile?
        • jola2771 Re: potrzebuje pogadać 24.03.08, 20:12
          moze by tutaj a oczym pogadamy
        • romantyczka_7 Re: potrzebuje pogadać 24.03.08, 20:17
          może tradycyjne emaile
          • nikt40 Re: potrzebuje pogadać 24.03.08, 20:21
            pisz smile
    • jezaki Re: potrzebuje pogadać 24.03.08, 20:31
      jest i tak jak tobie brakuje mi towarzystwa

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka