Dodaj do ulubionych

"to co masz na pulpicie...

13.02.09, 15:10
mówi o Tobie bardzo dużo" - kiedyś usłyszałam w bardzo poważnej
rozmowie.
I tak właściwie zawsze się zastanawiam , co ludzie mają za "zdjęcia"
na pulpicie. Czy to rodzina, zachód słońca czy coś zupełnie innego?
A czy to naprawdę dużo o nas mówi? To ja aż się o sobie boję wink
Obserwuj wątek
    • konrad.80 Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 15:13
      to co masz na tym pulpicie, ze az tak sie boisz?? smile

ja kilka ikonek i standardowa windowsowska tapete, zielonej gorki, bo
      jakos nie mialem czasu nic innego szukac smile
      • dilmum Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 15:16
        ikonki ja też mam wink
        a poza tym? tapetę stanowi piękny widok paryskiej uliczki, a w
        centralnym miejscu stoi mój wymarzony samochód smile
        • konrad.80 Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 15:19
          a jakiz to samochod??

• dilmum Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 16:56
            www.volvocars.com/SiteCollectionImages/All%20Models/MY09/C30/Interactive%
            20Gallery/Wallpaper/wallpaper_C30_1280_3.jpg smile
            • konrad.80 Nie dziala... n/t 13.02.09, 17:02
              • dilmum Re: Nie dziala... n/t 13.02.09, 17:08
                jak nie działa jak działa wink
                ale poczekaj sprawdzę smile
                co do Twojego marzenia to boski smile nawet w tym kolorze.
                • konrad.80 Re: Nie dziala... n/t 13.02.09, 17:18
                  tylko cena troche odstrasza £ 31767
                  ale nowego to raczej bym nie kupil, bo zaraz bym stracil, a w
                  uzywanych, ciezko znalezc taka wersje uncertain
                  • dilmum Re: Nie dziala... n/t 13.02.09, 17:28
                    ech, ale dżentelmeni z damami o pieniądzach nie rozmwaiają wink
                    pytanie brzmi: podoba się albo się nie podoba, podaj Twoją wersję smile
                    • konrad.80 Re: Nie dziala... n/t 13.02.09, 17:30
                      Twoj samochodzik tez jest fajny, ale moj jest fajniejszy wink
                      o to Ci chodzilo? wink
                      • dilmum Re: Nie dziala... n/t 13.02.09, 17:34
                        cóż, też wolę kombi, ale ten na miasto byłby bardziej przydatny smile
                        a jesli chodzi o marzenia takie zupełnie "od czapy" to ja bym
                        chciała 2 samochody: jeden taki c30 jak ta tapeta, a drugi XC90 też
                        ta sama marka smile
                        • konrad.80 Re: Nie dziala... n/t 13.02.09, 17:38
                          za duzy, a ja nie mam kompleksu na tym punkcie smile
                          po miescie, smart smile
                          • dilmum Re: Nie dziala... n/t 13.02.09, 17:46
                            ta... smart, a w przypadku stłuczki to już Cię nie ma bo to
                            wgniecenie robi się w Tobie...
                            e, nie, za malutkie jednak smile to już wolałabym sejczento smile
                            • konrad.80 Re: Nie dziala... n/t 13.02.09, 17:55
                              ja podchodze do tego tak, ze jak masz zginac, to zginiesz nawet
                              spacerujac chodnikiem...

• dilmum Re: Nie dziala... n/t 13.02.09, 18:08
                                to prawda,
                                choć uważam, że "szczęściu" trzeba pomagać smile
                                • konrad.80 Re: Nie dziala... n/t 13.02.09, 18:10
                                  tylko nie przesadzaj za bardzo wink
                                  • dilmum Re: Nie dziala... n/t 13.02.09, 18:22
                                    postaram się, ale nie mogę Ci obiecać smile
                                    • konrad.80 Re: Nie dziala... n/t 13.02.09, 18:31
                                      nie no, to tak bawic sie nie bedziemy wink
                                      • dilmum Re: Nie dziala... n/t 13.02.09, 18:37
                                        to my się bawimy? a w co? wink
                                        • konrad.80 Re: Nie dziala... n/t 13.02.09, 19:46
                                          A w co bys chciala? wink
                                          • dilmum Re: Nie dziala... n/t 13.02.09, 20:01
                                            chyba za stara jestem na zabawy wink
                                            • konrad.80 Re: Nie dziala... n/t 13.02.09, 20:33
                                              kurcze, z kim ja sie zadaje? smile
                                              na zabawe nigdy nie jest za pozno, wystarczy odrobina fantazji i
                                              luznego podejscia do zycia wink
                                              • dilmum Re: Nie dziala... n/t 13.02.09, 20:52
                                                jak to z kim? ze "starożytną krainą" wink
                                                • konrad.80 Re: Nie dziala... n/t 13.02.09, 21:03
                                                  wole to co jest teraz wink
                                                  • dilmum Re: Nie dziala... n/t 13.02.09, 21:13
                                                    a możesz rozwinąć ten komplement?
                                                  • konrad.80 Re: Nie dziala... n/t 13.02.09, 21:15
                                                    terazniejszosc, a nie starozytnosc wink
                                                  • dilmum Re: Nie dziala... n/t 13.02.09, 21:23
                                                    smile
              • dilmum Re: Nie dziala... n/t 13.02.09, 17:12
                bo nie kopiuje się druga linijka, ale jak ją dodasz po tym adresie
                to działa wręcz bosko smile
                i to jest mój obecny pulpit bo jak to zobaczyłam, to pozbyłam się
                francuskiej uliczki smile
        • czarny.onyks Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 15:20
          wymarzony?
          Ty na pulpicie, a ja resoraki kupujętongue_out

kiedyś miałam na pulpicie faceta anioła....zaje*****
          ale mnie rozpraszałwink)
          • rumunska_ksiezniczka Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 15:25
            he he, ja wam pokaże swój gustowny obrazek, jak wrócę do domku, bo w pracy nawet
            pulpitu nie widuję ;-P
            • hesse.1 Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 15:37
              w xp mam wilczka, wink , a w win7 obrazek księżniczki... wink
              • rumunska_ksiezniczka Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 16:30
                wilczek to sam jesteś ;-p
                a jakiej księżniczki masz obrazek kiry najtli z 'księżnej'?
                czy to natali portman ją grała?
          • dilmum Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 16:52
            no widzisz, coś nas łączy wink
          • dilmum Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 17:14
            onyks, a masz jakiś link do takiego anioła? chętnie bym się
            rozproszyła troszkę wink
            • konrad.80 Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 17:19
              jak chcesz, to moge wyslac Ci moje zdjecie wink)
              • dilmum Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 17:26
                myślisz, że zdołałoby odnieść interesujący mnie efekt? wink
                • konrad.80 Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 17:31
                  ja nie mysle, ja to wiem wink
                  • dilmum Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 17:36
                    to w takim razie Tobie pozostawiam decyzję w tej sprawie, ja
                    oczekuję rozpraszającego mnie anioła. Jeśli spełniasz kryteria to
                    podanie, 3 zdjęcia, znaczki opłaty skarbowej i na maila prosze
                    przesłać mi zaraz smile
                    • konrad.80 Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 17:40
                      no nie wiem, bo pozniej nie bedziesz mogla spac, juz nie mowiac ze
                      nie odejdziesz od kompa, zeby patrzec na mnie caly czas
                      i bedzie mi zle z ta mysla big_grin
                      • dilmum Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 17:47
                        to sobie postawę na szafce nocnej laptopika wink
                        o mnie się nie martw, ja sobie radę z tym "zjawiskiem" dam smile
                        • konrad.80 Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 17:56
                          hmm, no nie wiem, musze przemyslec ta sprawe wink
                          • dilmum Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 18:07
                            myśl smile
                            ale wiedz, że ja zupełnie nie nalegam, a nawet powiem, że wolałabym
                            chyba takiego anioła cichego wink
                            a tego chyba nie można o Tobie powiedzieć wink
                            • konrad.80 Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 18:11
                              cos sugerujesz, hmm? wink
                              • dilmum Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 18:23
                                gdzieżbym śmiała wink
                                • konrad.80 Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 18:30
                                  dobra dobra, ja juz Was znam wink
                                  • dilmum Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 18:38
                                    jakie Was, jakie Was??? ja sobie wypraszam, phi wink
                                    • konrad.80 Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 19:50
                                      A co, pewnie jestes inna? wink
                                      • dilmum Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 20:00
                                        pewnie nie, pewnie jestem zupełnie taka jak wszyscy, niczym się nie
                                        wyróżniam i nie mam nic do powiedzenia dodatkowo wink
                                        a co?jak szaleć to szaleć wink
                                        • konrad.80 Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 20:34
                                          tam wyzej, odebralem cos innego smile
                                          • dilmum Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 20:53
                                            chodzi Ci o szaleństwo czy o moją przeciętność? wink
                                            (dobrze zastanów się nad odpowiedzią smile )
                                            • konrad.80 Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 21:04
                                              nie wiem, czy mozna to podciagnac pod przecietnosc, bo i ludzie
                                              przecietni, maja odrobine fantazji wink
                                              wiec dobrze sie zastanow, jaka jestes wink
                                              • dilmum Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 21:14
                                                ja to wiem jaka jestem, nie muszę się zastanawiać smile
                                                • konrad.80 Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 21:16
                                                  taaaak, a jaka jestes, hmm?? wink
                                                  • dilmum Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 21:25
                                                    "naprawdę jaka jesteś nie wie nikt..."
                                                    to nie jest coś o czym napiszę tutaj, bo jeszcze by się na mnie
                                                    facety rzuciły... i co? wink
                                                  • konrad.80 Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 23:57
                                                    jaki facet? moze Cie obronie wink
                                                  • dilmum Re: "to co masz na pulpicie... 14.02.09, 00:06
                                                    ja dziękuję, potrafię się bronić sama smile
                                                  • konrad.80 Re: "to co masz na pulpicie... 14.02.09, 00:20
                                                    ok, lachy bez wink
                                                  • dilmum Re: "to co masz na pulpicie... 14.02.09, 00:25
                                                    nie obrażaj się, jestem po prostu samodzielną kobietą wink
                                                  • konrad.80 Re: "to co masz na pulpicie... 14.02.09, 00:43
                                                    i takie lubie wink
                                                    ale tez lubie byc pomocny wink
                                                  • dilmum Re: "to co masz na pulpicie... 14.02.09, 00:47
                                                    zawsze warto pomyśleć nad jakimś kompromisem wink
                                                  • konrad.80 Re: "to co masz na pulpicie... 14.02.09, 00:59
                                                    to pomysl wink
                                                  • dilmum Re: "to co masz na pulpicie... 14.02.09, 01:03
                                                    i tak się właśnie kończy nie używanie polskich znaków!!!
                                                    "pomysł" czy "pomyśl" wink
                                                  • konrad.80 Re: "to co masz na pulpicie... 14.02.09, 01:22
                                                    wybierz to drugie wink
                                                  • dilmum Re: "to co masz na pulpicie... 14.02.09, 01:27
                                                    a dlaczego kobieta zawsze zostaje sama z takimi wyborami? wink
                                                  • konrad.80 Re: "to co masz na pulpicie... 14.02.09, 01:40
                                                    ale przecie jestem obok wink
                                                  • dilmum Re: "to co masz na pulpicie... 14.02.09, 01:46
                                                    ale w wyborze mi nie pomagasz jakbyś nie zauważył wink
                                                  • konrad.80 Re: "to co masz na pulpicie... 14.02.09, 01:51
                                                    jestes pewna, ze chcesz, zebym pomogl? wink
                                                  • dilmum Re: "to co masz na pulpicie... 14.02.09, 01:57
                                                    propozycja jest kusząca wink
                                                  • konrad.80 Re: "to co masz na pulpicie... 14.02.09, 02:01
                                                    i co zrobisz? wink
                                                  • dilmum Re: "to co masz na pulpicie... 14.02.09, 10:32
                                                    nie wiem co zrobię, bo własnie pod Twoim wpisem pojawił mnie się
                                                    anioł i mnie zupełnie rozproszył wink
                                                    także nie mam głowy do odpowiedzi smile
                                                    idę skopiować sobie gdzieś to cudo smile
                                                  • konrad.80 Re: "to co masz na pulpicie... 14.02.09, 10:56
                                                    no ok, to ide sobie wink
                                                  • dilmum Re: "to co masz na pulpicie... 14.02.09, 11:14
                                                    to sobie idź, choć ja Cię nie wypędzam smile
                                                  • konrad.80 Re: "to co masz na pulpicie... 14.02.09, 11:42
                                                    moze i nie wypedzasz, ale stalem sie juz niepotrzebny wink
                                                  • dilmum Re: "to co masz na pulpicie... 14.02.09, 12:30
                                                    a co Ty za głupotki gadasz?
            • czarny.onyks Re: "to co masz na pulpicie... 14.02.09, 07:46
              hmmm...
              nie wiem, jak go z pulpitu wrzucić na serwer
              pomyslę potemwink
              • czarny.onyks Re: "to co masz na pulpicie... 14.02.09, 08:12
                mój aniołbig_grin

https://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/ob/gc/ak2j/dcAMkLNJvEyVFOUb3A.jpg

ale takie anioły to tylko....w marzeniachwink
                • dilmum Re: "to co masz na pulpicie... 14.02.09, 10:35
                  o rany, ale boski ten anioł...
                  ja takiego chcę w lepszej rozdzielczośći smile)))
                  chcę go na pubpicie, ale faktycznie, będzie rozpraszał, mnie już z
                  rańca rozproszył smile)))
                • konrad.80 Re: "to co masz na pulpicie... 14.02.09, 10:55
                  ee tam, nie wiem czym tak sie podniecacie wink
                  • dilmum Re: "to co masz na pulpicie... 14.02.09, 11:13
                    nie "czym" a KIM!!!
                    Boski jest po prostu... ech...
                    rozproszenie pełne z rańca nastąpiło...
                    jak to mówią w jednym z ulubionych skeczy: "jestem lekko
                    rozmiękczona" wink
                    • konrad.80 Re: "to co masz na pulpicie... 14.02.09, 11:42
                      niech bedzie i kim tongue_out
                      nic nadzwyczajnego, mnie jeszcze nie widzialas wink

i nie zobaczysz, dopoki nie kupisz sobie anteny satelitarnej firmy
                      aster tongue_out
                      • dilmum Re: "to co masz na pulpicie... 14.02.09, 12:47
                        ano nie widziałam wink
                        jak już się objawisz i będziesz bardziej boski niż ten anioł to
                        obiecuję - zrobię sobie z Tobą tapetę wink
                        nawet zastąpię mój wymarzony samochód Tobą...
                        tylko jeden warunek - dla mnie musisz być bardziej boski... a jak
                        widzisz, jestem wymagająca wink
                        • hesse.1 Re: "to co masz na pulpicie... 14.02.09, 13:09
                          ...do wyboru, do koloru wink
                          https://sedan.blox.pl/resource/a73.jpg

https://sedan.blox.pl/resource/a63.jpg

https://sedan.blox.pl/resource/a37.jpg
                          https://sedan.blox.pl/resource/a48.jpg

https://sedan.blox.pl/resource/a70.jpg

https://sedan.blox.pl/resource/a69.jpg

https://sedan.blox.pl/resource/rbb45.jpg

https://sedan.blox.pl/resource/aghh.jpg

i to; wink MUZYCZKA
                          • dilmum Re: "to co masz na pulpicie... 14.02.09, 14:19
                            ale ładne to to smile
                            dziękuję smile
                            i muzyka fajna smile
                            i znów moja tapeta się zmieniła, co to będzie jak tak dalej
                            pójdzie ;P
                          • gapuchna Re: "to co masz na pulpicie... 14.02.09, 14:54
                            Borę trzeciego z kolei smile)))))))))))) Ale piękny!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak
                            poodgarniać te włosy z policzków, czoła .....
                            • czarny.onyks Re: "to co masz na pulpicie... 14.02.09, 15:02
                              o nieee....brunet jest mój!!!

http://download1.klimacik.pl/e-gify.com/1514.gif
                              ]
                              • dilmum Re: "to co masz na pulpicie... 14.02.09, 15:35
                                ja wzięłam pierwszego jakby co!!! smile
    • konrad.80 Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 15:36
      dyc.saab-web.com/main/image/2009/ignite/exterior/93_WAGON/quarter/large/00/000
      4021121.jpg

mi podoba sie taki wink
      jeszcze zastanawiam sie nad innym kolorem i nad wersja, czyli saloon
    • timiy2 Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 16:17
      na pulpicie, same niezbędna rzeczy, a nie ma ich za wiele, a tapeta z South Parku wink
      • rumunska_ksiezniczka Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 16:31
        swego czasu miałam bohaterów little britain wink tak ich uwielbiam wink
        • hesse.1 Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 16:51
          obrazek Twojego autorstwa mam, znaczy tak mi wychodzi, że to Twój... hehe wink
          • rumunska_ksiezniczka Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 16:53
            żartujesz! wink
            a który?
            • hesse.1 Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 16:57
              no widzisz... burczę od czasu do czasu, ale... wink , a ten obrazek już tu
              pokazywałem Tobie. Takie dżewa jesienią... ładne to.
              Mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko? wink Zresztą nawet jak masz, to... phi. smile
              • rumunska_ksiezniczka Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 17:03
                mi nie przeszkadza, ze burczysz.
                człowiek jest cenny w całości - ze swoimi wadami i zaletami, najgorzej jak jest
                za słodko ;-P
                cóż, na temat obrazka już pisałam, mi się nie za bardzo podoba ;-P to pastele
                świecowe, chcesz to ci dam oryginał wink
                • 17lipiec1976 Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 17:30
                  ja mam aktualnie i od paru miesiecy piekny jesienny krajobraz.
                • hesse.1 Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 17:32
                  "chcesz to ci dam oryginał" - księżna... ale jak to??? to jakaś pułapka?
                  oryginał? znaczy taki nie jotpeg, tylko normalna kartka, czy na czym to jest? uj
                  cóś tu dziwnie... węszę sidła... wink
                  • rumunska_ksiezniczka Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 17:48
                    oj jakiś ty naiwny wink jest to rysunek pastelami na kartce papieru wink a potem
                    został sfotografowany i wrzucony na devianta. tak zrobiłam z większością swoich
                    dziełek wink
                    uważaj, bo wpadniesz w te sidła ;-P
                    • hesse.1 Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 17:54
                      Dooobra!!! wchodzę w to! wink dawaj ten obrazek na kartce! Jak oryginał, to
                      oryginał. A jakąś dedykację napiszesz? A w sidła nie wpadnę, mam wprawę już. wink .
                      • rumunska_ksiezniczka Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 18:45
                        ale łechczesz moja próżność hesse wink
                        nawet nie wiesz, jakie to przyjemne: nie dość, że się podoba, to jeszcze chce
                        oryginał wink i o dedykację prosi wink
                        rób mi tak, rób wink
    • gapuchna Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 17:44
      Hmmmm, cztery lata temu, wraz ze startem w świat komputerowo-netowy, ustawiłam
      pulpit z jakimiś kwiatami. Mam do dziś i nigdy jeszcze nie zmieniałam. Cały mój
      wysiłek był taki, ze obrazek ten gdzieś sobie znalazłam. Ale gdyby mnie ktoś
      teraz zapytał, jaki to obrazek, to nie pamiętam. Kompletnie nie przywiązuję wagi
      do czegoś takiego.
    • eb13 Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 18:31
      u mnie są to sms-y (samoloty, motory, samochody) - czy to znaczy, że
      ze mną coś nie tak ? wink
      • dilmum Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 18:39
        ja chyba nie jestem autorytetem w tej kwestii wink
        • eb13 Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 18:42
          ale jest mi już trochę raźniej, bo masz chociaż jedno "s" z mojego
          pulpitu - samochód wink
          • dilmum Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 18:45
            no, czyli jak ktoś to zdiagnozuje to nas do "szpólnego worka"
            wrzucą wink
            • eb13 Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 18:47
              do pary zawsze raźniej big_grin
    • melka-melka Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 18:39
      Ja mam swojego autorstwa zdjęcie, przedstawia krajobraz zimowysmile
      • dilmum Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 18:42
        o tej porze roku to jak najbardziej na miejscu, ale co latem? wink
        • eb13 Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 18:45
          w letnie upały tym bardziej wskazana zima dla ochłody smile
          • dilmum Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 18:48
            oj, ja to tak bym się latem chłodzić nie chciała - jakoś
            wolę "naturalne" metody wink
            • eb13 Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 18:50
              no tak, ale jak pot cieknie po d.... pupie, to każda metoda dobra wink
              • dilmum Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 18:56
                bardzo obrazowo to napisałaś wink
                • eb13 Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 18:58
                  big_grin samo życie big_grin
                  • dilmum Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 19:15
                    brzmi jak nazwa serialu telewizyjnego ta Twoja odpowiedź wink
        • melka-melka Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 18:53
          dilmum napisała:

> o tej porze roku to jak najbardziej na miejscu, ale co latem? wink

Latem? Jakiś letni motywsmile
    • dona_76 Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 18:42
      A ja na pulpicie mam zimowy krajobraz. Zdjęcie, które sama robiłam, ale na pewno
      niedługo wróci tam mój pies. I o czym to niby mówi? smile
      • dilmum Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 18:43
        że jesteś przywiązana do swojego psa? wink
        • dona_76 Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 18:47
          To też, ale ja mam dwasmile
          • dilmum Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 18:49
            i tylko jednego umieszczasz na pulpicie?
            a jak radzisz sobie z zazdrością tego drugiego? wink
            • dona_76 Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 18:51
              No dooobrze... Na zmianę je ustawiam, żeby zazdrości nie byłowink
              • dilmum Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 18:55
                a te Twoje psy to są obrażalskie?
                bo wszystkie psy, które ja znam to strasznie obrażalskie są smile
                • dona_76 Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 18:59
                  Duży taksmile Patrzy na ciebie z pogardą, odwraca się ... i sobie idziesmile
                  • dilmum Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 19:14
                    a mały pewnie jest szczeniaczkiem i jeszcze nie pokazuje fochów,
                    co? wink
                    • dona_76 Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 19:25
                      A mały jest suczką i ma już prawie 10 latsmile
                      • dilmum Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 20:02
                        to masz niesamowite szczęście, że tylko jeden jest taki fochujący
                        się smile
                        • dona_76 Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 20:07
                          Oj tak Dilmum, masz racjęsmile
    • rumunska_ksiezniczka Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 20:06
      to mam na pulpicie wink

https://th09.deviantart.com/fs37/300W/f/2008/285/6/4/64cf8ec98e07163830ef7ed2931abd08.jpg
      • dilmum Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 20:21
        ładne smile
    • mappi Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 20:28
      ....a ja mam swoje jeziorko

https://fotoforum.gazeta.pl/photo/9/ha/uj/nvd3/YMweSElyahxBDNpgnB.jpg

....zimą
      wink
      • dilmum Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 20:31
        a nie razi Cię to słonko???
        • mappi Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 20:35
          ...na słonku mam akurat folderek smilesmile...razi mniej wink
          a to słonko...to zdziwienie duże ...że wyszło zdjęcie wogóle...

smilesmile
          • dilmum Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 20:54
            musi być duży ten folderek wink
    • timiy2 Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 20:45
      a mój pulpit to coś takiego, ale szczerze mówiąc bardzo rzadko go widuje i
      zmieniam...

sptown.prv.pl/tapety/saving_jpg.jpg
      • dilmum Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 20:51
        timiy2... nie otwiera się to to sad
        • timiy2 Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 21:03
          u mnie działa bez problemów... wink

tnij.org/cv77
          • dilmum Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 21:11
            podobno zielony uspokaja wink
            • timiy2 Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 21:12
              też tak słyszałem, ale ja tam zielonego nie widzę za bardzo....wink
              • dilmum Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 21:15
                jak możesz nie widzieć? skup się! wink
                • timiy2 Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 21:18
                  ja rozpoznaję tylko kolory podstawowe RGB i nic ponadto...uncertain
                  • dilmum Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 21:22
                    RGB? Cóż to takiego?
                    • timiy2 Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 21:27
                      RGB – jeden z modeli przestrzeni barw, opisywanej współrzędnymi RGB. Jego nazwa
                      powstała ze złożenia pierwszych liter angielskich nazw barw: R – red
                      (czerwonej), G – green (zielonej) i B – blue (niebieskiej), z których model ten
                      się składa. Jest to model wynikający z właściwości odbiorczych ludzkiego oka, w
                      którym wrażenie widzenia dowolnej barwy można wywołać przez zmieszanie w
                      ustalonych proporcjach trzech wiązek światła o barwie czerwonej, zielonej i
                      niebieskiej wink
                      • dilmum Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 21:30
                        no proszę, a brzmiało tak groźnie wink
                        • timiy2 Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 21:33
                          dlatego ciężko mi się w coś wpatrywać, jak i tak tego nie zobaczę wink
                          • dilmum Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 21:36
                            może to i lepiej jest niektórych rzeczy nie widzieć wink

znaczy - paradoksalnie, szczęściaż z Ciebie smile
                            • timiy2 Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 21:42
                              dilmum napisała:

> może to i lepiej jest niektórych rzeczy nie widzieć wink
                              >
                              > znaczy - paradoksalnie, szczęściarz z Ciebie smile

ale niestety ja mam tylko tak z kolorami wink
                              a czasami widzę aż za dużo i wcale nie nazwałbym to szczęściem...uncertain
                              • dilmum Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 21:45
                                masz rację, w wielu przypadkach to nie jest dobre widzieć za dużo.
                                Też tak mam czasami, choć nie zawsze, czasem "widzę złudzeniami".
                                • timiy2 Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 21:49
                                  złudzenia, dostałem ostatnio nauczkę za życie nimi, ale ja uczę się na błędach i
                                  myślę że więcej to się nie powtórzy...
                                  brak złudzeń = brak rozczarowań smile
                                  • dilmum Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 21:54
                                    Wiesz, ja nie twierdzę, że życie i widzenie złudzeniami jest lepsze.
                                    Czasem jest łatwiejsze, ale zależy też dużo od tego o jakiej sferze
                                    życia mówimy.
                                    Czasem:
                                    brak złudzeń=rozczarowanie na maxa sad
                                    • timiy2 Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 22:01
                                      każdy z nas przeżył swoje i ma własne doświadczenia w tej dziedzinie...
                                      pozostaje mi wyrazić jedynie życzenie aby było jak najmniej rozczarowań
                                      we wszystkich dziedzinach naszego życia wink
                                      • dilmum Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 22:05
                                        coś się tutaj zaczyna poważnie dziś robić wink
                                        • timiy2 Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 22:11
                                          właśnie też to zauważyłem, tylko nie wiem jaki jest tego powód...
                                          może jednak podświadomie jutrzejszy dzień wpływa na to wszystko....uncertain
                                          • dilmum Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 22:19
                                            chyba tak, też tak dziś siedziałam i sobie myślałam co tu na jutro
                                            sobie przygotować, żeby:
                                            a. nie włączyć tv
                                            b. nie włączyć radia
                                            c. nie włączyć netu (akurat w odwrotnej kolejności wink )
                                            d. nie wyjść z domu
                                            e. nie zanudzić się na śmierć wink
                                            tylko dobra książka zostaje smile
                                            A skoro tak ludzie myślą to coś w tym musi być. Niby taki zwykły
                                            dzień, ale ludzie dziś już świrują wink
                                            jam tego świetlanym przykładem smile
                                            • timiy2 Re: "to co masz na pulpicie... 13.02.09, 22:26