Dodaj do ulubionych

Sprzet AGD KERNAU

17.11.15, 08:25
Mam pytanko. Pan od kuchni proponuje mi wyposażenie calej kuchni w sprzęcie AGD firmy KERNAU. Znacie ? Nie wiem czy sie skusic. Prosze o opinie.
W gre wchodzi:
Okap
Piekarnik
Mikrofalówka
Zmywarka
Chłodziarka
Płyta indukcyjna
Obserwuj wątek
    • squirk Re: Sprzet AGD KERNAU 17.11.15, 17:04
      iwonapa2 napisał(a):

> Mam pytanko. Pan od kuchni proponuje mi wyposażenie calej kuchni w sprzęcie AGD
      > firmy KERNAU. Znacie ?

Dwa posty niżej masz wątek na ten temat.
      forum.gazeta.pl/forum/w,124,148352523,,KERNAU_czy_ktos_cos_wie.html?v=2
      Ja przeczytaniu go nie zdecydowałabym się na sprzęt tej marki.
      • dsc1 Re: Sprzet AGD KERNAU 22.03.21, 13:12
        Nigdy więcej sprzętu tej firmy!!
        Moje zgłoszenie reklamacyjne "Chłodziarko-zamrażarki do zabudowy - KBR 17132, kupionej razem
        innymi sprzętami w lipcu 2019 roku. Uszkodzenie powstały na obudowie
        wewnętrznej chłodziarki od prowadnic dolnej półki."
        Odpowiedź serwisu:
        "Uprzejmie informujemy, że nie uznajemy przedłożonej reklamacji za
        zasadną.
        Zgodnie z punktem 7 Karty Gwarancyjnej, Gwarancja nie obejmuje:
        7.1. Uszkodzeń mechanicznych, chemicznych, termicznych.
        7.7. Elementów ze szkła i plastiku, w tym wszelkiego rodzaju przebarwień
        tych elementów.
        W oparciu o przedstawione wyjaśnienia, procedura reklamacyjna została
        zamknięta., To zapytałem czy to moja wina że szuflada uszkodziła obudowę wewnętrzną, to mi odpisali:
        "Firma Kernau jest Gwarantem urządzeń i zgłoszenia z tytułu rękojmi nie mają podstawy prawnej.
        Serwis podtrzymuje swoje stanowisko w oparciu o Kartę Gwarancyjną.
        Uprzejmie informujemy, że nie będziemy odpowiadać na kolejne wiadomości, w których brak nowych faktów/danych/dowodów, mających wpływ na rozstrzygniecie przedmiotowej sprawy."
        Takie jest podejście Super Marki jak się ogłaszają omijajcie ich z daleka bo to banda oszustów!!
    • kilerik Re: Sprzet AGD KERNAU 30.07.20, 16:21
      Kernau to najgorszy sprzęt jaki kiedykolwiek serwisowałem. Każdy rodzaj sprzętu Kernau ma wade konstrukcyjną, która prowadzi do awarii w pierwszych 5 miesiącach użytkowania. Nie stosuje sie podkładek od śruby co doprowadza do rozkręcania się sprzętów O_o.
      Ceny są z kosmosu, chodź sprzęt nie jest wart nawet połowy tej kwoty za którą go kupujemy.

Według mnie ta firma albo szybko skończy swoją działalność i będzie musiała oddać pieniądze klientom na to co sprzedali, albo zgromadzi sobie wielkie grono ludzi którzy ich z nienawidzą za oszustwa na taką skalę.

Jeśli do kogoś jeszcze do dotarłem to zapraszam do sklepu gdzie można otrzymać recenzje od sprzedawcy, który będzie nalegał na przedłużoną gwarancję przy zakupie urządzenia tej firmy(co mówi samo za siebie).

A dla tych co już kupili życze dużo cierpliwości i proponuje numer na serwis gwarancyjny zapisać do ulubionych kontaktów.

Pozdrawiam Krzysztof

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka