Dodaj do ulubionych

szybkowar-problem

11.01.07, 10:28
czy mieliście moze coś takiego: mój szybkowar(berghoff) chyba się zepsuł,
wypuszcza parę wyłacznie przez zawór bezpieczeństwa, zawór ten czerony, albo
zielony w ogóle sie nie podnosi) nie ma cisnienia. Uszczelka wygląda ok
uzyłam tego szybkowaru może z 5 razy, kupiłam go we wrześniu, jest czysty
wszystki zawory przepłukałam gorącą wodą, uzywałam go zgodnie z instrukcją.
Może juz ktoś z was miał podobny problem?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka