18.08.10, 14:53
WE włoszczowie jest tak naprawdę OPS a kilka dni temu podobno ktoś
pisał a włoszczowskim MOPSIE
Obserwuj wątek
    • hipohondryk1 Re: MOPS 18.08.10, 14:57
      Pisał, ale na forum Echa, nie tutaj. I szykuje się podobno o to zadyma

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka