kujawianka81 18.08.10, 14:53 WE włoszczowie jest tak naprawdę OPS a kilka dni temu podobno ktoś pisał a włoszczowskim MOPSIE Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
hipohondryk1 Re: MOPS 18.08.10, 14:57 Pisał, ale na forum Echa, nie tutaj. I szykuje się podobno o to zadyma Odpowiedz Link