visiond
27.06.06, 17:26
Witam!
Mam kocura który ma już parę ładnych latek i strasznie sie "szlaja"... Szkoda
mówić jak wygląda po tych swoich zalotach (ale wolę też nie myśleć jak
wyglądają kocury które sie z nim zadają). Czy jest teraz jakiś sposób by
przestał łazić na "panienki"? Może kastracja coś pomoże...? Dodam, że ma on
około 8 lat i nawet po kastracji może mu zostać nawyk łażenia (czego
oczywiście nie jestem pewna). Piszcie proszę jak macie jakies doświadczenie w
tej sprawie...
Pozdrawiam
Dominika