09.09.17, 20:37
nie powołuj się cwelu wiecznie na koguta. To nie moja wina, że tobie brak jaj i ciągle zasłaniasz się cudzymi. Aż tak tęsknisz ? Widzę, że jak tylko tracę zainteresowanie, natychmiast zaczynasz się łasić i skamleć. Sorry, ja już mam dwa pieski. Trzeciego nie potrzebuję.
Obserwuj wątek
    • kogucik.2872 Re: e, owsik 09.09.17, 21:11
      Poziom intelektualny tych bredni oscyluje w pobliżu minus nieskończonego debilizmu. Nie potrafiłbym lepiej skwitować poziomu intelektualnego obślizgłego wielebnego. A najbardziej zawsze bawi mnie jedno - ćwok, czerpiący z dna rynsztoku chce uczyć innych kultury. Najfajniejszy paradoks big_grin
              • m.maska Re: e, owsik 09.09.17, 23:07
                kogucik.2872 napisał:

> niektórym facetom zaś włazi w tyłek bez mydła.
                >

no coz, taki life... zdaje sie, ze one na zewnatrz gina, owsiki znaczy...
                        • kogucik.2872 Re: e, owsik 10.09.17, 21:03
                          jak bardzo chora - widać po tych pstrokatych mazidłach. Jeden mi zapadł w pamięci. Wygląda na to, że autobiograficzny - jakiś szczawik ciągnie konia biskupowi. Musiał mieć straszne dzieciństwo.......
                          • m.maska Re: e, owsik 10.09.17, 21:08
                            kogucik.2872 napisał:

> jak bardzo chora - widać po tych pstrokatych mazidłach. Jeden mi zapadł w pamię
                            > ci. Wygląda na to, że autobiograficzny - jakiś szczawik ciągnie konia biskupowi
                            > . Musiał mieć straszne dzieciństwo.......
                            >

brrrrr.....
                            • kogucik.2872 Re: e, owsik 10.09.17, 21:14
                              wscieklyuklad 10.09.17, 21:02
                              Dramatyczne wieści nadchodzą z Majorki.
                              co za żałość przemawia ustkami wielebnego. Nikt go przeleciał nie chciał. A tak się starał satyr obleśny. big_grin

Po zgwałceniu 19 letniej panny w połowie sierpnia, zaatakowano ponownie. Tym razem przedmiotem gwałtu stały się 20 letnia Brytyjka, 21 letnia Szwedka i 30 letnia Niemka, przy czym ta ostatnia przebiegu zdarzeń nie pamięta.
                              Podsumowując - gwałcono kurki.
                              Brak doniesień o zgwalceniu koguta, choć podobno piejąc na cały dziób nadstawiał zadek próżno wyglądając jajec.
                              Współczuję z całego serca! Ale cierpliwości, co się odwlecze, to nie uciecze!
                              A teraz pora na kolejnego i ostatniego harda. Oczywiście mowa o drincku!
                              Do usłyszenia w Powstałej z Kolan Wolsce.
                                • kogucik.2872 Re: e, owsik 10.09.17, 21:24
                                  uderz w stół..... big_grin

ps cwelu
                                  czyżbyś to ty namalował mazidło z ministrantem, ciągnącym druta wielebnemu.... ? big_grin big_grin big_grin

Ps. Dzieciństwo miałem szczęśliwe!
                                  Ps. 1. Drut OK ale stąd gdzie jestem do Belgii jednak nie sięga. Brakuje kilkudziesięciu metrów.
                                  Ale spoko, pracuję nad tym felerem.
                                  • kogucik.2872 Re: e, owsik 11.09.17, 05:40
                                    widać ty już doświadczony. Nie wiem tylko czy współczuć, czy gratulować...big_grin

1zorro-bis 10.09.17, 22:14
                                    ...."Brak doniesień o zgwalceniu koguta, choć podobno piejąc na cały dziób nadstawiał zadek próżno wyglądając jajec....."big_grin
                                    No coz....jakby opuscil na pare godzin kurnik ze starymi kurami to moze by mu sie cos przydazylo...
                                    • m.maska Re: e, owsik 11.09.17, 09:03

...jakby opuscil na pare godzin kurnik ze starymi kurami to moze by mu s
                                      > ie cos przydazylo...
                                      >

przydazylo. - co to jest? czy zeby to rozumiec trzeba skonczyc wyzsze studia? bo ja mam tylko studium pomaturalne i takiej "wyzszej" ortografii tam nie nauczano i na pierwszych latach uniwerystetu tez nie, wiec domyslam sie, ze to dopiero w okolicy magisterki wprowadzano ortografie tak "wysokich" lotow...
                                    • kogucik.2872 Re: e, owsik 11.09.17, 16:48
                                      to ci powiem cwelu - mnie akurat zmobilizowało twoje tęskne nawoływanie. O ile się nie mylę, a się nie mylę - to ty nie możesz beze mnie żyć, a nie na odwrót. Widać coś ci zaszkodziło bo z pamięcią coś nie teges.

1zorro-bis 11.09.17, 11:44
                                      ....zeby towarzycho w skladzie "magister literatka", inzynier programista, cipciosunia i zdechla kura - nie zaczeli dnia od personalnych atakow na ktoregokolwiek z uczestnikow forum PODWORKO. To jakas psychiczna choroba czy moze wrodzony po mamusi debilizm?big_grin Chcialbym wiedziec...
                                      • m.maska Re: e, owsik 11.09.17, 17:24
                                        kogucik.2872 napisał:

> to ci powiem cwelu - mnie akurat zmobilizowało twoje tęskne nawoływanie. O ile
                                        > się nie mylę, a się nie mylę - to ty nie możesz beze mnie żyć, a nie na odwrót.
                                        > Widać coś ci zaszkodziło bo z pamięcią coś nie teges.
                                        >

Nie tylko bez Ciebie, zycie bez nas wszystkich nie ma sensu - on musi inaczej sie udusi... od switu rozpoczyna, ale coz sie dziwic, jak ktos ma tak jalowy zywot musi sie posilkowac zyciem innych. A nie lepiej byloby jaka ksiazke poczytac, ortografie poprawic, czegos sie nauczyc? to co wiekszosc z nas juz dawno przerobila pozostanie dla niego raz na zawsze niedostepne.
                                        Repertuar ograniczajacy sie do kilkuset slow, do tego pisanych z bledami - wypada sie wylacznie pochylic bo czytac tego nie warto - juz wszystko co potrafil zdazyl napisac kilka lat temu, teraz to juz tylko powtorka.
                                        • kogucik.2872 Re: e, owsik 11.09.17, 17:27
                                          ale co za pajac. Najpierw znajduję w tym ich gnoju nawoływanie koguta, wkurzam się, piszę tu pod tym wątkiem właśnie, a cwel zapomina kto kogo do tablicy wzywał i nagle labidzi, że go biją. Od tego obciągania kolesiom to mu już całkiem na resztki mózgu padło.
                                          • m.maska Re: e, owsik 11.09.17, 18:05
                                            kogucik.2872 napisał:

> ale co za pajac. Najpierw znajduję w tym ich gnoju nawoływanie koguta, wkurzam
                                            > się, piszę tu pod tym wątkiem właśnie, a cwel zapomina kto kogo do tablicy wzyw
                                            > ał i nagle labidzi, że go biją. Od tego obciągania kolesiom to mu już całkiem n
                                            > a resztki mózgu padło.
                                            >

a do tego zwidy ma... cos dzisiaj widzial, czort wie gdzie, no ale przeciez musi sie wiercic w zeby go zauwazono...
                                            • kogucik.2872 Re: e, owsik 11.09.17, 18:08
                                              kryzys wieku .............hm.................zaawansowanego, bo ten średni to raczej ja. No i frustracje nieprzerwane. Tak to jest, jak się na stałe komuś w zadzie siedzi.
                                                • kogucik.2872 Re: e, owsik 12.09.17, 22:43
                                                  To natomiast, że lubelski, zrobiony przez tę bandę w konia pantofel zdecydował się to napędzać i firmować już tylko przeraża.

ale wiesz wielebny, żeś debil, no nie... ? big_grin
                                                  • al-szamanka Re: e, owsik 12.09.17, 22:44
                                                    kogucik.2872 napisał:

> To natomiast, że lubelski, zrobiony przez tę bandę w konia pantofel zdecydował
                                                    > się to napędzać i firmować już tylko przeraża.
                                                    >
                                                    > ale wiesz wielebny, żeś debil, no nie... ? big_grin
                                                    >

Z zasady debil nie ma pojecia, ze jest debilem big_grin
                                                  • kogucik.2872 Re: e, owsik 12.09.17, 22:54
                                                    1zorro-bis 12.09.17, 19:38
                                                    i tak CODZIENNIE!big_grin
                                                    Chorzy ludzie.....smirk

tak tak owsiku
                                                    bywam tu raz na miesiąc i tylko wtedy, kiedy jęczysz i łkasz za mną. To naprawdę chore.
                                                  • kogucik.2872 Re: e, owsik 12.09.17, 23:01
                                                    byłem bardzo przeciwny wytykaniu kształcenia. I może się na mnie teraz obrażać kto chce - ale będzie wiedział, że to prawda. Jednak wklejanie dyplomików i "potwierdzeń" mnie powaliło. Szczyt zerowej samooceny i dążenia do dziwacznej nobilitacji na idiotycznym forum. Może kukpel psychol owsika napisze wyczerpujący referat o takim zachowaniu. Ja - po kilku kursach (wg wielce kształconych i kulturki, której zarzucałem wiele, ale nigdy nie interesowało mnie ile kursów zakończyli) napiszę krótko i rzeczowo - dno. Totalne dno - moralne, intelektualne, obyczajowe, społeczne - dno.
                                                  • al-szamanka Re: e, owsik 12.09.17, 23:08
                                                    kogucik.2872 napisał:

> byłem bardzo przeciwny wytykaniu kształcenia. I może się na mnie teraz obrażać
                                                    > kto chce - ale będzie wiedział, że to prawda. Jednak wklejanie dyplomików i "po
                                                    > twierdzeń" mnie powaliło. Szczyt zerowej samooceny i dążenia do dziwacznej nobi
                                                    > litacji na idiotycznym forum.
                                                    Może kukpel psychol owsika napisze wyczerpujący r
                                                    > eferat o takim zachowaniu. Ja - po kilku kursach (wg wielce kształconych i kult
                                                    > urki, której zarzucałem wiele, ale nigdy nie interesowało mnie ile kursów zakoń
                                                    > czyli) napiszę krótko i rzeczowo - dno. Totalne dno - moralne, intelektualne, o
                                                    > byczajowe, społeczne - dno.

Dokladnie tak samo podsumowalam to na Kalejdoskopie.
                                                    A ten lysol żąda! big_grin, abym tez dyplom wkleila jak jego przesmieszna babinka big_grinbig_grinbig_grin
                                                  • m.maska Re: e, owsik 13.09.17, 18:31
                                                    kogucik.2872 napisał:

Totalne dno - moralne, intelektualne, o
                                                    > byczajowe, społeczne - dno.
                                                    >

To nie jest dno Kurze, od dna mozna sie jeszcze odbic - to jest bagno w ktorym wierzgaja i wpadaja coraz glebiej...
                                                  • kogucik.2872 Re: e, owsik 12.09.17, 22:49
                                                    wscieklyuklad 12.09.17, 19:14
                                                    I tu się właśnie Ulissesie różnimy.
                                                    Szmaty przez wiele dni opierając się na INFORMANCIE (cokolwiek wedle fijołka podalpejskiego ten zwrot znaczy) mając na celu WYŁĄCZNIE OSZKALOWANIE Sorell oraz PROWADZONĄ OD WIELU LAT A ZAINICJOWANĄ PRZEZ niejakiego izydora,

fajnie że to napisałeś śmieciu. Najgorsza szmata potrafi zaatakować tych, co już nie żyją. To mega bezpieczne, bo już się nie obronią. A te wrzaski świadczą li tylko o twojej głupiej bezsilności. Ty gnoju......
                                                  • al-szamanka Re: e, owsik 12.09.17, 23:02
                                                    kogucik.2872 napisał:

> wscieklyuklad 12.09.17, 19:14
                                                    > I tu się właśnie Ulissesie różnimy.
                                                    > Szmaty przez wiele dni opierając się na INFORMANCIE (cokolwiek wedle fijołka po
                                                    > dalpejskiego ten zwrot znaczy) mając na celu WYŁĄCZNIE OSZKALOWANIE Sorell oraz
                                                    > PROWADZONĄ OD WIELU LAT A ZAINICJOWANĄ PRZEZ niejakiego izydora,
                                                    >
                                                    > fajnie że to napisałeś śmieciu. Najgorsza szmata potrafi zaatakować tych, co ju
                                                    > ż nie żyją. To mega bezpieczne, bo już się nie obronią. A te wrzaski świadczą
                                                    > li tylko o twojej głupiej bezsilności.
                                                    Ty gnoju......

Oczywiscie, ze swiadcza o tym big_grin
                                                    Plul na nas latami, a teraz wiatr przywial to do tego plucza... i jak tragedia big_grin
                                                • al-szamanka Re: e, owsik 12.09.17, 22:43
                                                  kogucik.2872 napisał:

> ło
                                                  > owsik miał kukpla
                                                  > cokolwiek to znaczy.....
                                                  > no i smutne że - miał.... big_grin
                                                  >

Nie gadaj, naprawde mial kukpla? big_grinbig_grinbig_grin
                                                  Ze tez go to dopadlo big_grin
                                                  • al-szamanka Re: e, owsik 12.09.17, 23:03
                                                    kogucik.2872 napisał:

> tak napisał. Ja się teraz tylko boję, czy to zaraźliwe i jak się to leczy... big_grin
                                                    >

Nie obawiaj sie, przeskakuje wylacznie z "przyjaciela" na "przyjaciela"
                                                  • al-szamanka Re: e, owsik 12.09.17, 23:09
                                                    kogucik.2872 napisał:

> szwendało mi się toto po dworcu. Więc jutro się udam do weterynarza, tak na wsz
                                                    > elki wypadek....
                                                    >

ostroznosc nie zawadzi
                                                  • kogucik.2872 Re: e, owsik 12.09.17, 23:26
                                                    lansik na cierpieniu

forum.gazeta.pl/forum/w,92813,164728046,164728046,Nikt_tak_nie_rozumie.html
                                                    no chyba że adoptował kilka takich. Ma poturbowane przez los pieski w domu ... ?
                                                  • al-szamanka Re: e, owsik 13.09.17, 04:48
                                                    kogucik.2872 napisał:

> lansik na cierpieniu
                                                    >
                                                    > forum.gazeta.pl/forum/w,92813,164728046,164728046,Nikt_tak_nie_rozumie.html
                                                    > no chyba że adoptował kilka takich. Ma poturbowane przez los pieski w domu ...
                                                    > ?
                                                    Raczej siebie ma na mysli big_grin
                                                  • kogucik.2872 Re: e, owsik 13.09.17, 08:43
                                                    brak słów na takie dno. Lansować się na tych dzieciach, pieskach po przejściach, ebolankach. Ależ trzeba mieć naprane pod kopułką. Degeneracja całkowita.
                                                  • kogucik.2872 Re: e, owsik 13.09.17, 08:50
                                                    to się odwal cwelu raz na zawsze. Zobaczysz odpowiedź za każdym razem, kiedy ważysz się wycierać mną kaprawy ryj. Tak jak to miało miejsce teraz. Zauważyłeś ćwoku, że dopóki nie powołałeś się na mnie, to mi się nawet czknąć nie chciało w twoim kierunku gnido ? Wątpię. Macie taką doskonałą tresurę, powziętą od idoli - najpierw zaczepić, a potem ogłosić światu że oni mnie biją. big_grin Przygłup pozostanie przygłupem.

1zorro-bis 13.09.17, 07:46
                                                    a smiecie - ktorym tym razem przewodzi niejaka Al szamanka w towarzystwie zdechlej kury, rozkrecily sie na dobre. Na te ludzkie smiecie lekarstw jak widac nie ma. wiec mysle - najlepiej ten temat na AMEN zamknac. niech sie we wlasnym gnoju Kalejdoskopowo - Dworcowym udusza...
                                                  • m.maska Re: e, owsik 13.09.17, 14:29
                                                    kogucik.2872 napisał:

> to się odwal cwelu raz na zawsze. Zobaczysz odpowiedź za każdym razem, kiedy wa
                                                    > żysz się wycierać mną kaprawy ryj. Tak jak to miało miejsce teraz. Zauważyłeś ć
                                                    > woku, że dopóki nie powołałeś się na mnie, to mi się nawet czknąć nie chciało w
                                                    > twoim kierunku gnido ? Wątpię. Macie taką doskonałą tresurę, powziętą od idoli
                                                    > - najpierw zaczepić, a potem ogłosić światu że oni mnie biją. big_grin Przygłup pozo
                                                    > stanie przygłupem.

>

To juz za pozno na resocjalizacje, ten stan umyslu bedzie sie juz co najwyzej poglebiac, czego dobitny dowod przedstawili wczoraj.
                                                  • kogucik.2872 Re: e, owsik 12.09.17, 23:19
                                                    trzeba mieć nieźle nasrane i pojebane pod kopułką, oraz być kompletnym zerem, żeby takie akcje przyrównywać do głupiego nicku na jeszcze głupszym forum

Remember Amber? Deputy Dan Sorrells pets Amber in the veterinary hospital. The St. Johns County deputy met with veterinarian Herb Loeman to check on Amber at the Atlantic Veterinary Hospital on Jan. 15, 2013, in Jacksonville. Sorrells is adopting the 4-year-old, 69-pound collie/lab mix that was stabbed and left in a field to die....She's got a Fb page!

www.facebook.com/realmenarekindtoanimals/posts/410505479041229
                                                  • al-szamanka Re: e, owsik 13.09.17, 12:30
                                                    kogucik.2872 napisał:

> trzeba mieć nieźle nasrane i pojebane pod kopułką, oraz być kompletnym zerem, ż
                                                    > eby takie akcje przyrównywać do głupiego nicku na jeszcze głupszym forum
                                                    >
                                                    >
                                                    > Remember Amber? Deputy Dan Sorrells pets Amber in the veterinary hospita
                                                    > l. The St. Johns County deputy met with veterinarian Herb Loeman to check on Am
                                                    > ber at the Atlantic Veterinary Hospital on Jan. 15, 2013, in Jacksonville. Sorr
                                                    > ells is adopting the 4-year-old, 69-pound collie/lab mix that was stabbed and l
                                                    > eft in a field to die....She's got a Fb page!
                                                    >
                                                    > www.facebook.com/realmenarekindtoanimals/posts/410505479041229
                                                    >

no trzeba... aż się przelewa
        • m.maska Re: e, owsik 10.09.17, 23:41
          m.maska napisała:

> a74-7 napisał:
          >
          > > Kiepski musi ten drucik ,skoro sama naloznica na oralne wspomnienie zakrz
          > yknela
          > > : "a fuj!"
          >
          >
          > https://i.wpimg.pl/684x0/i.abczdrowie.pl.sds.o2.pl/imageCache/gallery/2014/
> 09/23/shutterstock-171023462_6e8a-x0y160xx684yy534.jpg
          >

dac mu lupe...
          • kogucik.2872 Re: e, owsik 14.09.17, 20:12
            ja po prostu lubię swoje zwierzaki. Więc chcę żeby były zdrowe. I wolne od pasożytów. Ale widać niektórzy pasożyty lubią. Zawsze to jakieś towarzystwo....
            • kogucik.2872 Re: e, owsik 16.09.17, 11:02
              odpierdol się ode mnie ty zasrany pojebie. W odróżnieniu od ciebie i tobie podobnych - ja pisuję pod własnym nickiem zasrańcu. Nie muszę się ukrywać, bo niby po co. Wiem, wiem, dla ciebie gnido to za trudne do pojęcia. Ćwierćgłówki tak mają. Zanim rzucisz śmieciu podejrzenia, to się upewnij gnoju że we właściwym kierunku.

1zorro-bis 16.09.17, 07:55
              No, niezle jaja....big_grin Zdechla kura postanowila swoj zapyzialy kurnik ozywic i sie w "brylantowa strofke" zamienil..."D
              Brylantowa - to pewnie od ilosci brylantyny nalozonej na ten durny , koguci leb, co?"big_grin No i od razu dolaczyl sie churek, przechodzonych, starych kwok "over sixty"....big_grinbig_grin To kurak sie czuje jak w raju....on mlodzieniaszek a wokol same szare kwoki......w kolorowych pantofelkach....
              • kogucik.2872 Re: e, owsik 16.09.17, 11:05
                umiesz potwierdzić swoje oskarżenia szmato ? Czy jak zwykle szukasz zaczepki i skamlesz o odrobinę zainteresowania ?

1zorro-bis 16.09.17, 09:37
                WU....myslisz ze to jednak dzielo noblistki-Aldonki?smirk Cholera...to sie pomylilem, bo typowalem na kurczaka....big_grin On jest przeciez fachura od produkcji nowych nickow....
                • kogucik.2872 Re: e, owsik 16.09.17, 11:19
                  weź pędzelek, w lustrze stań
                  kilka kresek machnij nań
                  obrys mordy zrób dokładnie
                  potem pokoloruj ładnie
                  ubierz czerep w dzwon trefnisia
                  i jak sobie będziesz wisiał
                  ustka ironicznie wygnij
                  stań przed "dziełem" i..............nie rzygnij !
                  • kogucik.2872 Re: e, owsik 16.09.17, 11:38
                    skoro wg ciebie cieciu małomiasteczkowy, ci co rzucą kurwą to brak kultury, a ci co kurwy się boją to kultury szczyty - to ja z radością oznajmniam, że zdecydowanie wolę być chamem z miasta, niż taką "kulturalną" chujnią jak ty. I weź sobie przygłupie wygugluj pojęcie - kultura - używasz go, kompletnie nie rozumiejąc.

1zorro-bis 16.09.17, 11:16
                    Sorell......no prosze - i nastapila eksplozja "arystokratycznej kultury", gdzie slowa "kurwa, odpierdol sie i inne.." blyszcza swoja literckoscia jak zlonce zachodzsce .....za kupa gnoja.big_grin
                    Ja wiem, ze rachunki bola, ale zeby az tak reagowac?
                    • kogucik.2872 Re: e, owsik 16.09.17, 16:51
                      ja już ci to cieciu kiedyś "tłumaczyłem"
                      ale chęrnie zrobię to jeszcze raz, widząc, że z pamięcią mocno nie teges.

Mały sfrustrowany człowieczek. Z braku lepszego miejsca osiadły gdzieś tam, gdzie miały się spełnić marzenia, a wyszło, jak wyszło. Bo w sumie nic w życiu nie wyszło. Obrazki aż krzyczą o uwagę. Pstrokacizna i kanciaste elementy świadczą o tym, że po pierwsze skamlesz o zauważenie, po drugie brak ci ogłady, wrażliwości i towarzystwa. Korespondencyjna rodzina, wszyscy zawsze daleko. Szukasz akceptacji za wszelką cenę. Polityczny temat obrazków to droga po najmniejszej linii oporu. Nie chwyta warsztat, więc płyniesz na kontrowersji - vide obrazek schowany w kiblu i sensacja opowiadana przez kilka dni - drobne chwile przebywania w centrum uwagi muszą zrekompensować normalne kontakty z normalnymi ludźmi. Nie potrafisz się nawet wysłowić, nie masz własnego zdania, własnych poglądów, żadnych zasad. Jak kameleon dostosowujesz się do środowiska, które cię przygarnia. Żeby nie być gołosłownym - osobiście obserwowałem cztery przemiany - najpierw dostosowałeś się do kalejdoskopu - właziłeś w tyłki wszystkim, wiecznie przed szeregiem, żeby tylko się wykazać i zostać zaakceptowanym. Atakowałeś ludzi, z którymi wcześniej nie miałeś nigdy żadnego kontaktu. Ale chciałeś się za wszelką cenę dostosować. Potem dostosowałeś się do dworca - ci, którym tuż przedtem właziłeś w dupy, stali się wrogami numer jeden. Nie przeszkadzało ci, że traktuję cię z góry i bez przekonania. Właziłeś w dupy wszystkim na dworcu, oczywiście dołączając się do wojenki. Nie przeszkadzało ci, że do niedawna obrzucałeś tych ludzi błotem. Potem, kiedy miałem cię dosyć, wlazłeś w dupę Rudej. I chwilę to trwało. Dworzec przestał cię akceptować, poszukałeś kolejnego obiektu. A na koniec wlazłeś w dupy podwórkowym. Jesteś niestabilny, śliski, fałszywy. Prowokujesz afery - kiedy panuje względny spokój - nikt inny tylko ty zaczynasz zaczepki. Jak następuje odpowiedź - kręcisz się radośnie jak owsik w dupie - hurra znowu jestem w centrum uwagi.
                      Najlepszym przykładem jest ten wątek bucu. Nie ma mnie na forum od kilku dni, a jak jestem to zaglądam na chwilę. Komentarze do moich dyskusji znajdowałem na podwórku w twoim wykonaniu - choć w najmniejszym stopniu nie dotyczyły ciebie - no chyba że jesteś uchodźcą z krajów arabskich. Teraz znalazłem kolejne wezwanie, choć mnie ciulu łysy nawet nie było. Tęsknisz niepomiernie jak widać, na dodatek masz poważne zaburzenia, ponieważ rajcuje cię kolekcjonowanie epitetów pod swoim adresem. Jesteś płaczliwy jak babcia emerytka i infantylny jak przedszkolak. Nie rozumiesz zdań złożonych, nie potrafisz poskładać wypowiedzi w sens. Jesteś kosmicznie ograniczony, masz tak wąskie horyzonty, że nawet wsza nie przelezie. Masz kilka obsesji. Jesteś hipokrytą. Mega cham, rzucający tekstami z rynsztoka, bulwersujący się kurwą w zdaniu, Typowa dulszczyzna z wiochy zabitej dechami.
                      czy to jest wystarczające tłumaczenie, czy mam kontynuować ?

1zorro-bis 16.09.17, 12:21
                      Atak szalu jaki nastapil swiadczy o pelnej desperacji......big_grin
                      A tak w sumie to maja nas naprawde za idiotow.smirk Nie ma JEDNEGO dnia aby to towarzycho kogokolwiek z Podworka nie zaczepialo. A to o owsiku, sralinie, karlutce, zero , slupku - obojetnie co i pod kaka ukryta forma. A gdy ktos na Podworku na te chamskie zaczepki zareaguje to mamy od razu wrzaski i......"kurwa, odpierdolcie sie!":big_grin Mysle, ze jakis psycholog (ale taki z prawdziwym dyplomem!big_grin) nam by to zjawisko wytlumaczyl...
                      • kogucik.2872 Re: e, owsik 16.09.17, 18:23
                        pięknie podkreślasz cieciu to co piszę.
                        "ojej ojej ojej spojrzeć na mnie chciej
                        pi pi pi jeszcze przypieprz mi"

wijesz się jak owsik. Nawet zabawny widok.

1zorro-bis 16.09.17, 17:55
                        ....."odpierdol się ode mnie ty zasrany pojebie....."smirk
                        Jak widze, ten "arystokratyczny " jezyk jest zarazliwy. No, ale nie ma sie co dziwic. Na jakims malomiasteczkowym Bahnhofie....big_grinbig_grinbig_grin Jak ktos ma ochote to moze sobie tam duuuuuzo poczytac. Ale mysle, ze na ten jazgot to szkoda czasu
                        • kogucik.2872 Re: e, owsik 16.09.17, 18:26
                          i mógłbyś coś raz wymyślić samodzielnie małomiasteczkowy ciulu. Jakby nie patrzeć, Lublin to duże miasto. Nie to co jakaś kozia wólka na Ślunsku. Doucz się trochę, bo wiocha, nie wiocha, ale wstyd jak diabli.
                        • al-szamanka Re: e, owsik 16.09.17, 20:40
                          kogucik.2872 napisał:

> pięknie podkreślasz cieciu to co piszę.
                          > "ojej ojej ojej spojrzeć na mnie chciej
                          > pi pi pi jeszcze przypieprz mi"
                          >
                          > wijesz się jak owsik. Nawet zabawny widok.
                          >
                          >
                          >
                          > 1zorro-bis 16.09.17, 17:55
                          > ....."odpierdol się ode mnie ty zasrany pojebie....."smirk
                          > Jak widze, ten "arystokratyczny " jezyk jest zarazliwy. No, ale nie ma sie co d
                          > ziwic. Na jakims malomiasteczkowym Bahnhofie....big_grinbig_grinbig_grin Jak kt
                          > os ma ochote to moze sobie tam duuuuuzo poczytac. Ale mysle, ze na ten jazgot t
                          > o szkoda czasu

Pisze, że szkoda czasu, a całymi dniami tylko nami się zajmuje big_grin
                          • kogucik.2872 Re: e, owsik 16.09.17, 21:01
                            w sumie może mieć rację. Jeśli jemu przeczytanie ze zrozumieniem zajmuje dzień lub dwa - to faktycznie szkoda czasu. Zanim doczyta do końca, zapomni co było na początku.
                            • m.maska Re: e, owsik 16.09.17, 21:30
                              kogucik.2872 napisał:

> w sumie może mieć rację. Jeśli jemu przeczytanie ze zrozumieniem zajmuje dzień
                              > lub dwa - to faktycznie szkoda czasu. Zanim doczyta do końca, zapomni co było n
                              > a początku.
                              >
                              I tak od wielu juz lat, szkoda czasu na czytanie, szkoda czasu na pisanie, szkoda czasu na zajmowanie sie, kiedys pisal to o Lozy, potem o Podworku i podworkowym bydle jak ich "sympatycznie" nazywal, teraz ma Kalejdoskop, smiesznie bedzie jak w koncu przypomna sobie jak mu "stuke" zjechali i kopna w d... wtedy dopiero beda mogly sie kulezanki na deptaku w Ciechocinku podczas polowania odnalezc w "stuce".
                      • al-szamanka Re: e, owsik 16.09.17, 20:45
                        kogucik.2872 napisał:

> ja już ci to cieciu kiedyś "tłumaczyłem"
                        > ale chęrnie zrobię to jeszcze raz, widząc, że z pamięcią mocno nie teges.
                        >
                        > Mały sfrustrowany człowieczek. Z braku lepszego miejsca osiadły gdzieś tam, gdz
                        > ie miały się spełnić marzenia, a wyszło, jak wyszło. Bo w sumie nic w życiu nie
                        > wyszło. Obrazki aż krzyczą o uwagę. Pstrokacizna i kanciaste elementy świadczą
                        > o tym, że po pierwsze skamlesz o zauważenie, po drugie brak ci ogłady, wrażliw
                        > ości i towarzystwa. Korespondencyjna rodzina, wszyscy zawsze daleko. Szukasz ak
                        > ceptacji za wszelką cenę. Polityczny temat obrazków to droga po najmniejszej li
                        > nii oporu. Nie chwyta warsztat, więc płyniesz na kontrowersji - vide obrazek sc
                        > howany w kiblu i sensacja opowiadana przez kilka dni - drobne chwile przebywani
                        > a w centrum uwagi muszą zrekompensować normalne kontakty z normalnymi ludźmi. N
                        > ie potrafisz się nawet wysłowić, nie masz własnego zdania, własnych poglądów, ż
                        > adnych zasad. Jak kameleon dostosowujesz się do środowiska, które cię przygarni
                        > a. Żeby nie być gołosłownym - osobiście obserwowałem cztery przemiany - najpier
                        > w dostosowałeś się do kalejdoskopu - właziłeś w tyłki wszystkim, wiecznie przed
                        > szeregiem, żeby tylko się wykazać i zostać zaakceptowanym. Atakowałeś ludzi, z
                        > którymi wcześniej nie miałeś nigdy żadnego kontaktu. Ale chciałeś się za wszel
                        > ką cenę dostosować. Potem dostosowałeś się do dworca - ci, którym tuż przedtem
                        > właziłeś w dupy, stali się wrogami numer jeden. Nie przeszkadzało ci, że traktu
                        > ję cię z góry i bez przekonania. Właziłeś w dupy wszystkim na dworcu, oczywiści
                        > e dołączając się do wojenki. Nie przeszkadzało ci, że do niedawna obrzucałeś ty
                        > ch ludzi błotem. Potem, kiedy miałem cię dosyć, wlazłeś w dupę Rudej. I chwilę
                        > to trwało. Dworzec przestał cię akceptować, poszukałeś kolejnego obiektu. A na
                        > koniec wlazłeś w dupy podwórkowym. Jesteś niestabilny, śliski, fałszywy. Prowok
                        > ujesz afery - kiedy panuje względny spokój - nikt inny tylko ty zaczynasz zacze
                        > pki. Jak następuje odpowiedź - kręcisz się radośnie jak owsik w dupie - hurra z
                        > nowu jestem w centrum uwagi.
                        > Najlepszym przykładem jest ten wątek bucu. Nie ma mnie na forum od kilku dni, a
                        > jak jestem to zaglądam na chwilę. Komentarze do moich dyskusji znajdowałem na
                        > podwórku w twoim wykonaniu - choć w najmniejszym stopniu nie dotyczyły ciebie -
                        > no chyba że jesteś uchodźcą z krajów arabskich. Teraz znalazłem kolejne wezwan
                        > ie, choć mnie ciulu łysy nawet nie było. Tęsknisz niepomiernie jak widać, na do
                        > datek masz poważne zaburzenia, ponieważ rajcuje cię kolekcjonowanie epitetów po
                        > d swoim adresem. Jesteś płaczliwy jak babcia emerytka i infantylny jak przedszk
                        > olak. Nie rozumiesz zdań złożonych, nie potrafisz poskładać wypowiedzi w sens.
                        > Jesteś kosmicznie ograniczony, masz tak wąskie horyzonty, że nawet wsza nie prz
                        > elezie. Masz kilka obsesji. Jesteś hipokrytą. Mega cham, rzucający tekstami z r
                        > ynsztoka, bulwersujący się kurwą w zdaniu, Typowa dulszczyzna z wiochy zabitej
                        > dechami.
                        > czy to jest wystarczające tłumaczenie, czy mam kontynuować ?

Nie wysilaj się, Kogut, on ewentualnie rozumie pojedyncze słowa, całe zdanie to Czomolungma nie do sforsowania.
                          • al-szamanka Re: e, owsik 16.09.17, 21:05
                            kogucik.2872 napisał:

> zauważyłem, że od kilku godzin sylabizuje, trawi i szuka sensu. Dla mnie to żad
                            > en wysiłek. Łatwo mi przychodzi.
                            >

No ale Ty siedzisz na krześle, a on w gęstym środowisku.
                                  • m.maska Re: e, owsik 16.09.17, 21:40
                                    kogucik.2872 napisał:

> on jest w du.................................sznym korytarzu... big_grin
                                    >

A skoro o tym wiesz to dlaczego sie dziwisz temu co "widziales" w "stuce"? To obraz tego co go otacza, Ty robisz super foty, bo tak widzisz swiat i probujesz go na fotach pokazac. Swiat wg Kura wyglada dosyc ciekawie nawet czarno-bialy.
                                      • kogucik.2872 Re: e, owsik 17.09.17, 15:39
                                        no proszę
                                        jeden dzień nie piszę o ćwoku a ten już skamle o uwagę.
                                        Ty głupie jesteś niedorozwinięty czy jak ?
                                        komu wciskasz te brednie ?
                                        każdy mój wątek cwelu to odpowiedź na twoje wcześniejsze zaczepki.
                                        póki nie wyjesz z tęsknoty, nawet nie pamiętam, że taki gnój istnieje.

1zorro-bis 17.09.17, 14:37
                                        ...podobno ja kogos codziennie zaczepiam....smirk
                                        To mam chyba juz halucynacje....big_grinbig_grin Razem....140 wpisow..
    • a74-7 Re: e, owsik 17.09.17, 22:59
      te,owsik
      to dildo to se spokojnie mozesz przy pomocy super glue na wlasnym szerokim czolku przykleic ,posz-
      epszynska sie ucieszy!
                • kogucik.2872 Re: e, owsik 19.09.17, 21:40
                  przestań mnie cwelu cytować Nie różnisz się absolutnie niczym, od tego, co tak histerycznie piętnujesz. Te ciągłe wrzaski jako żywo przypominają panią Dulską. Czytałeś ? Wątpię....................

1zorro-bis 19.09.17, 19:32
                  ...."cokolwiek tu się dzieje (tu, czyli w sieci) - dzieje się w sieci. Jednak czytam z przerażeniem, do czego są ludzie zdolni. Donos w miejscu pracy ? Żeby nie wiem jak okładać się wirtualnie po ryjach, ale coś takiego ? Na to nie ma żadnego wytłumaczenia...."
                  Masz racje Kogut! Nie ma zadnego wytlumaczenia na usilna probe zniszczenia mnie w miejscu pracy! a moje miejsce pracy to Galerie, kolekcjonerzy, znajomi....Ten kto zaczyna - w tym wypadku "biedna" Aldonka musi sie liczyc ze swinstwo i dranstwo, ktorym we mnie zaczela walic, wraca jak bumerang. I zadnego donosu w pracy nie bylo. Zostaly TYLKO wyslane zdjecia, ktore Aldonka publicznie publikowala ( bez jej nazwiska ale sama na tych zdjeciach figurowala ) - zapominajac o...."ochronie wizerunku"big_grin To jest wlasnie ta hipokryzja - "jak Kali ukrasc krowe to dobrze, jak Kalemu to tragedia"! I najwyzszy czas aby ten ZLY CZLOWIEK zdal sobie sprawe ile krzywdy ludziom - nie tylko mnie - wyrzadzila. Jesli ja to nie nauczylo to.....
                  • m.maska Re: e, owsik 19.09.17, 22:21
                    kogucik.2872 napisał:

> przestań mnie cwelu cytować Nie różnisz się absolutnie niczym, od tego, co tak
                    > histerycznie piętnujesz. Te ciągłe wrzaski jako żywo przypominają panią Dulską.
                    > Czytałeś ? Wątpię....................
                    >
                    >
                    > 1zorro-bis 19.09.17, 19:32
                    > ...."cokolwiek tu się dzieje (tu, czyli w sieci) - dzieje się w sieci. Jednak c
                    > zytam z przerażeniem, do czego są ludzie zdolni. Donos w miejscu pracy ? Żeby n
                    > ie wiem jak okładać się wirtualnie po ryjach, ale coś takiego ? Na to nie ma ża
                    > dnego wytłumaczenia...."
                    > Masz racje Kogut! Nie ma zadnego wytlumaczenia na usilna probe zniszczenia mnie
                    > w miejscu pracy! a moje miejsce pracy to Galerie, kolekcjonerzy, znajomi....Te
                    > n kto zaczyna - w tym wypadku "biedna" Aldonka musi sie liczyc ze swinstwo i dr
                    > anstwo, ktorym we mnie zaczela walic,
                    wraca jak bumerang. I zadnego donosu w pr
                    > acy nie bylo. Zostaly TYLKO wyslane zdjecia, ktore Aldonka publicznie publikowa
                    > la ( bez jej nazwiska ale sama na tych zdjeciach figurowala ) - zapominajac o..
                    > .."ochronie wizerunku"big_grin To jest wlasnie ta hipokryzja - "jak Kali ukrasc
                    > krowe to dobrze, jak Kalemu to tragedia"! I najwyzszy czas aby ten ZLY CZLOWIE
                    > K zdal sobie sprawe ile krzywdy ludziom - nie tylko mnie - wyrzadzila. Jesli ja
                    > to nie nauczylo to.....
                    >

Nosz k...j....m... kto umiescil jej imie i nazwisko na WIELKIM GOWNIE w sprawie ktorego ona pisala, oczywiscie gowno stworzylo sie samo, samo sie umiescilo, zdaje sie ze idiota jak to idiota nie zauwazyl wcale, ze AL nigdzie by nie pisala gdyby GOWNO nie powstalo... najpierw stworzyl GOWNO a potem jak ostatnia kanalia probowal doprowadzic do tego zeby AL stracila prace wypisujac donosy do jej miejsca pracy, bo samo GOWNO to bylo jeszcze za malo, wlazenie w jej zycie prywatne, oblewanie pomyjami i wylewanie wlasnych frustracji i kompleksow na jej glowe to wszystko bylo jeszcze za malo, musial pisac donosy do jej pracy - pomylil sie bardzo - AL powiadomiono o tym fakcie, ze ktos probuje jej szkodzic, podobnie jak powiadomiona zostala kiedy wsciekniety doktorek wypisywal na nia donosy na PP, obaj zle trafili - wiekszosc ludzi to nie smierdzace kreatury.
                    Swinstwem i dranstwem bylo umieszczenie jej imienia i nazwiska na GOWNIE... kanalia probuje odwracac przyczyne ze skutkiem...
                    • kogucik.2872 Re: e, owsik 19.09.17, 22:29
                      do czego jest zdolny - wiem nie od dziś. Wszyscy dajecie czadu, ale ten cwel przekracza wszelkie granice. I piszę to z doświadczenia posiadania cwela przez jakiś czas na priv. Czegoś takiego jak to, nigdy wcześniej nie spotkałem.
                      • m.maska Re: e, owsik 19.09.17, 22:58
                        kogucik.2872 napisał:

> do czego jest zdolny - wiem nie od dziś. Wszyscy dajecie czadu, ale ten cwel pr
                        > zekracza wszelkie granice. I piszę to z doświadczenia posiadania cwela przez ja
                        > kiś czas na priv. Czegoś takiego jak to, nigdy wcześniej nie spotkałem.
                        >

Normalny mezczyzna posiada tez meskie cechy - ale tylko pod warunkiem, ze jest normalny...

Ja Ci cos powiem - nigdy nikomu nie wlazilam w real jezeli sam tego nie zrobil, bo wtedy odpowiadalam adekwatnie...
                        Szczytem juz bylo to co zrobili tam po smierci Kichonora, najpierw wyciagneli na forum jego imie i nazwisko a potem poszli jeszcze na fb zrzeszenia krakowskich malarzy amatorow zeby przy okazji nekrologu zrobic sobie reklame - obrzydliwe, probowac zbic kapital na cudzej smierci - czy moze byc cos gorszego niz hiena?
                      • al-szamanka Re: e, owsik 20.09.17, 05:02
                        kogucik.2872 napisał:

> do czego jest zdolny - wiem nie od dziś. Wszyscy dajecie czadu, ale ten cwel pr
                        > zekracza wszelkie granice. I piszę to z doświadczenia posiadania cwela przez ja
                        > kiś czas na priv. Czegoś takiego jak to, nigdy wcześniej nie spotkałem.

Ja cwela na priv. nie miałam, żałuję, bo już wcześniej wyleciałby od nas ze świstem, a Maseczka w dobroci serca próbowała mu tłumaczyć, że tak nie można... jakby można było cokolwiek wytłumaczyć kałuży.
                      • kogucik.2872 Re: e, owsik 20.09.17, 17:06
                        a cwel jak zwykle zero
                        aaa.......zero pojęcia w temacie !! big_grin
                        Stery pryk na skraju ery pampersów + emeryt ponoć już - "tłumaczy" to co zrobił, tym co zrobił ktoś.
                        I za nic nie zauważy, że to, co - że się powtórzę, choć nie lubię - tak histerycznie piętnuje i tak żałośnie skarży - uprawia na jeszcze większą skalę.

Ja cię w kiblu, ty mnie bułą
                        tą wymianę gestów czułą
                        w twojej pracy niech zatwierdzą
                        temu pachną, temu śmierdzą
                        jak ta lala na sprężynce
                        ten zaprasza na dziedzińce
                        sam o sobie peany śle
                        czy ktoś tego chce czy nie
                        tu mamusia, tam portalik
                        skarga donos, jak koralik
                        nanizany na niteczkę
                        robim sieczkę !! robim sieczkę !!
                        tu obrazek w pantalonach
                        tam uśmiała się znów żona
                        księdzu loda na wspomnienie
                        lecz dla kogo to spełnienie ?
                        ta ma dupę jak słonica
                        tamta pomarszczone lica
                        ta dozorcę ma w rodzinie
                        ten zaś z cieciowania słynie
                        oko za oko i ząb za ząb
                        wrzaski, oklaski za sądem sąd
                        ploty, wywroty, pomówień taczki
                        praczki, zmywaczki, matury, sprzątaczki
                        kwiatki i płoty, urlop za friko
                        ostrogi w bok bujanym konikom
                        ten ją za warkocz, ta go za szelki
                        ten zjadł kalmara, a tamta żelki
                        dorośli ludzie, lecz to pozory
                        zemsta to zemsta powiedział chory
                        pakując w teczkę laskę trotylu
                        po przekroczeniu granic tylu
                        już tylko krwawe zostało dzieło
                        i nikt już nie wie, skąd to się wzięło.

1zorro-bis 20.09.17, 09:32
                        ...a Kogut jak zwykle - zero pojecia o sprawie a glos w obronie "panienek" nagle zabiera...big_grin
                        To tak dla przypomnienia kto komu zaczal w REALU szkodzic.....smirk
                        Najpierw mojej synowej (afera dziennikarska & donosik ), potem mnie ( donosy, donosy, donosy ), potem Karen ( telefony & grozby ), Ulissesowi ( wizyta u pracodawcy ) - malo? A gdy nastapil tzw. kontratak - to wielki placz i krzyki....big_grin Mowie: mentalnosc Kalego!
                        • m.maska Re: e, owsik 20.09.17, 17:36
                          kogucik.2872 napisał:
                          (...)
                          > po przekroczeniu granic tylu
                          > już tylko krwawe zostało dzieło
                          > i nikt już nie wie, skąd to się wzięło.
                          >

Kur to chyba nawet juz uwierzylo, ze jest warte nawozu ktory produkuje, na tyle wart zeby zajmowac sie nim czy achujem uuuups...obszczymurkiem(za wscieklym) w realu...
                          Pomowienia - od poczatku do konca... tyle, ze skoro bez tego nie moze zyc - to na zdrowie, bez awantur nie istnieje i nie bedzie w centrum - brak zainteresowania mu szkodzi, wiec robi co moze.
                          • m.maska Re: e, owsik 20.09.17, 17:38
                            Niech pokaze KURWA dowody na te wszystkiie pomowienia - bo maile ktore pisal z donosami do pracy AL - mamy, oryginaly... niech KURWA pokaze jeden dowod na to o czym pierd...
                          • kogucik.2872 Re: e, owsik 20.09.17, 17:45
                            przez kilka lat byłem w centrum zainteresowania cwela. Aaaaaaaaa................bo Wy mu kazałyście.... big_grin Takie postawienie sprawy świadczy dobitnie o tym, że to zwykła glizda. Bo zanim wlazł mi na dupę, nigdy się nawet nie otarliśmy............a fuj ! , nie minęliśmy nigdzie w sieci. Ale teksty, jakie leciały w moim kierunku, przez dobre 3 lata - bezcenne. Żeby się cwel sesrał, to mnie nie przekona, że on niewinny, jak książę prawiczek niedojebek, a to cały świat się zawziął na kurdupla. Bo widziałem, co cwel potrafi. W stosunku do mnie. Do uczestników mojego forum, z którymi również wcześniej nigdy nie zamienił nawe jednego głupiego emotka. A potem widziałem, jak mimo ansów, dałem cwelowi szansę. A ten nadal obrażał mi ludzi na forum. Ot tak, dla sportu. I nie tylko ja to widziałem. Zachowuje się jak cwel wszędzie. I na większości forów od lat ma bany. Nie za poglądy - bo tych nie posiada - tylko za słomę w buciorach, chamstwo, prostactwo i zakłócanie ludziom spokoju.
                            • m.maska Re: e, owsik 20.09.17, 18:06
                              kogucik.2872 napisał:

> przez kilka lat byłem w centrum zainteresowania cwela. Aaaaaaaaa...............
                              > .bo Wy mu kazałyście.... big_grin

Biedaczek, zawsze na czyjes zlecenie i czyjs rozkaz sluzy na dwoch lapach... a teraz to na czyje zlecenie obraza ludzi? mniemam, ze podwyrkowy obszczymurek dal mu takie zlecenie...
                                • kogucik.2872 Re: e, owsik 20.09.17, 19:16
                                  nie fatyguj się cwelu. Przez kilka lat udowodniłeś mi bez żadnych wątpliwości czym jesteś. I przestań mnie cytować. Wymyśl bucu choć raz coś sam.

1zorro-bis 20.09.17, 18:49
                                  OK! Tylko odpowiem jeszcze cos jezykiem "arystokratycznym" Kogutowi....big_grin
                                  Cwel Zorro do cioty Koguta: sluchaj cioto, udawadniac to ja musze w Sadzie a nie Tobie cioto. Zrozumial? Nie? To Twoj problem .smirk Cwel Zorro nie bedzi Ci cioto wiecej tlumaczyl.
                                  • m.maska Re: e, owsik 20.09.17, 19:40
                                    kogucik.2872 napisał:

> nie fatyguj się cwelu. Przez kilka lat udowodniłeś mi bez żadnych wątpliwości
                                    > czym jesteś. I przestań mnie cytować. Wymyśl bucu choć raz coś sam.
                                    >

Nie Tobie jednemu, kazdy myslacy forumowicz wie who is who...
                                  • kogucik.2872 Re: e, owsik 25.09.17, 18:52
                                    i są też tacy, co mają odwagę tu żyć, a nie spierdolić przy byle okazji i komentować z grajdoła z podkulonym ogonem.

1zorro-bis 24.09.17, 08:12
                                    ja piernicze....
                                    • kogucik.2872 Re: e, owsik 25.09.17, 19:10
                                      a zanim było DDR to były jedne Niemcy. Tylko im się hegemonii zachciało. A teraz takie młotki siedzą tam, u tych co to wrogi były, a potem "byłe DDR" i popiskują cienko big_grin
                                      • al-szamanka Re: e, owsik 25.09.17, 22:32
                                        kogucik.2872 napisał:

> a zanim było DDR to były jedne Niemcy. Tylko im się hegemonii zachciało. A tera
                                        > z takie młotki siedzą tam, u tych co to wrogi były, a potem "byłe DDR" i popisk
                                        > ują cienko big_grin
                                        >

big_grin big_grin big_grin
                                        • kogucik.2872 Re: e, owsik 25.09.17, 23:11
                                          siedzi taka swołocz kątem u pani, nudzi się, bo do uczciwej pracy nigdy się nie brało. Emeryt kuźwa. Wiekowo tylko. Nawet w tym rajskim dojczlandzie trzeba pracować, żeby dostać świadczenie. Siedzi wieczny utrzymanek i zaczepki szuka. Przed głupami szpanuje obrazkami na poziomie karykaturalnego komiksu dla opóźnionych. A przygłupy klaskają, nie widząc, że nikt absolutnie tego gówna nie kupi, poza rodzinką na śląskim zadupiu. Po co komu histeryczne obrazki z księdzem i Kaczyńskim, jako motyw przewodni ? Światowej sławy sławy artycha, którego obrazki lądują w kiblu w czasie "wystawy". Chciałby być nowym Kaczmarskim, ale głos nie ten....
                                          I siedzi, czeka na kieszonkowe od pani i się nudzi. Jednego zdania sklecić nie potrafi poprawnie, ale przygłupy mu przyklaskują, bo się przeinaczył i teraz śpiewa ich fałszywe piosenki. Jeszcze mu powinny mendal na czoło syperglutem przykleić. Faktycznie, jakbym miał to ubrać w obrazek - to widzę karła w ubranku trefnisia, podskakującego, aż mu dzwonki na czapce dzwonią i piszczącego wniebogłosy, żeby go ktoś w końcu zauważył. A i tak zwykle ktoś go zwyczajnie przysiada. Jak insekta na tapicerce krzesła.
                                          • m.maska Re: e, owsik 26.09.17, 11:33
                                            kogucik.2872 napisał:

> siedzi taka swołocz kątem u pani, nudzi się, bo do uczciwej pracy nigdy się nie
                                            > brało. Emeryt kuźwa. Wiekowo tylko. Nawet w tym rajskim dojczlandzie trzeba pr
                                            > acować, żeby dostać świadczenie. Siedzi wieczny utrzymanek i zaczepki szuka. Pr
                                            > zed głupami szpanuje obrazkami na poziomie karykaturalnego komiksu dla opóźnion
                                            > ych. A przygłupy klaskają, nie widząc, że nikt absolutnie tego gówna nie kupi,
                                            > poza rodzinką na śląskim zadupiu. Po co komu histeryczne obrazki z księdzem i K
                                            > aczyńskim, jako motyw przewodni ? Światowej sławy sławy artycha, którego obrazk
                                            > i lądują w kiblu w czasie "wystawy". Chciałby być nowym Kaczmarskim, ale głos n
                                            > ie ten....
                                            > I siedzi, czeka na kieszonkowe od pani i się nudzi. Jednego zdania sklecić nie
                                            > potrafi poprawnie, ale przygłupy mu przyklaskują, bo się przeinaczył i teraz śp
                                            > iewa ich fałszywe piosenki. Jeszcze mu powinny mendal na czoło syperglutem przy
                                            > kleić. Faktycznie, jakbym miał to ubrać w obrazek - to widzę karła w ubranku tr
                                            > efnisia, podskakującego, aż mu dzwonki na czapce dzwonią i piszczącego wniebogł
                                            > osy, żeby go ktoś w końcu zauważył. A i tak zwykle ktoś go zwyczajnie przysiada
                                            > . Jak insekta na tapicerce krzesła.
                                            >

A tam, w odpowiedzi, tyle slow, tyle slow, taki pawi ogon... smile
                                          • kogucik.2872 Re: e, owsik 26.09.17, 14:19
                                            biedny ciul
                                            albo ćpasz, albo chlasz, albo to już demencja.
                                            Nie zaczepiaj ćwoku to nie będę musiał pamiętać o gównie. A skoro znów to zrobiłeś to ja słowa dotrzymuję. I nie próbuj udawać głupa (zasadniczo akurat tego nie musisz udawać.....). Nie wiesz czy jest "coś takiego jak Lublin i lubelskie ? - no to już wiesz.
                                            I odpierdol się wreszcie ode mnie razem z tymi przygłupami.
                                            ps przeszukałem cały internet. Żadnej wzmianki o bohatyrze, który zanim spierdolił do Nimiec tyyyyyyyle zrobił. W pieluchę chyba, jak mamusia zapomniała przewinąć...big_grin

1zorro-bis 26.09.17, 11:13
                                            podciagne do gory bo wsciekla, zdechla kura wraz z kolezankami znowu nie wytrzymala.
                                            Kogut....powiem Ci teraz tak Ty dupku krojcowy: przez 10 lat mojego zycia zrobilem wiecej dla Polski i Niemiec niz ty przez cale swoje zafajdane zycie w lubelskim zadupiu u boku mamusi. Sorellina nie wytrzymala i udowodnila tych smieciarom, ich klamstwa i oszczerstwa wobec siebie. nic to nie dalo, bo do takich tlumokow jak Wy nic nie dociera. wiec ja nawet tego nie bede robil. a o mnie mozesz sobie - niedorajdo zyciowa - pisac i mowic co chcesz. Tyle tego i Twojego co na innych naplujesz. Z kolezankoami dobraliscie sie super...
                                            • kogucik.2872 Re: e, owsik 26.09.17, 14:23
                                              i tu się cwelu mocno mylisz !! big_grin nikt mi niczego nie "sprzedawał" A to znaczy, że moje własne obserwacje trafiły w sedno big_grin stąd i ta histeryczna obrona dupy big_grin Tak tak cwelu - to wszystko po prostu widać gołym okiem big_grin nie trzeba słuchać plotek i cudzych opinii. To wszystko prezentujesz sam sobą ! big_grin

1zorro-bis 26.09.17, 13:45
                                              ......"Świry bamboszowi kit wcisnęły, a on kupił jak Biblię......"big_grin
                                              WU....bo tylko kompletne swiry niedorobione taka lewa "Biblie" kupuja.....big_grinbig_grin
                                              A oddzwiek jest natychmiast...
                                              • kogucik.2872 Re: e, owsik 26.09.17, 17:00
                                                i jak zwykle ćwok nie umie wymyślić nic swojego. Oj biedny ciul.... big_grin
                                                nie wysilaj się troczku od kaleson. Mnie nie obrazisz. Za krótki jesteś. Za to widzę, że mi się kolejny raz udało trafić w sedno.
                                                I tak trzymaj dziadku biadolinku big_grin

i weź biedny emerycie, jak doczekasz kieszonkowego, coś na pamięć. O czytaniu ze zrozumieniem nawet nie wspomnę, bo to ponad twoje marniutkie możliwości. Ale załóż okularki i przeleć po tym waszym ścieku. Znajdziesz na pewno, to sobie przypomnisz....

1zorro-bis 26.09.17, 14:41
                                                Kogut....odpowiem Ci CIOTO jeszcze raz Twoim jezykiem: pasujesz do tego "towarzych" jak gowno do kibla" - moze byc tego paryskiego. Rozumiesz CIOTO? Ja Ciebie zaczepiam?! Albo ktos z Podworka? Wytrzymalec CIOTO kila dni zeby nie komentowac, obrazac i zaczepiac. Zajmij sie CIOTO lepiej swoimi psami. ZROZUMIAL? Czy moj jezyk jest wystarczajaco zrozumialy? Dopasowalem sie do Ciebie i Tojego "towarzycha? Nie?
                                                Niestety, wiecej juz nie bedzie, bo na takie GOWNO to szkoda mi czasu. Bye, bye...
                    • al-szamanka Re: e, owsik 20.09.17, 05:13
                      m.maska napisała:

> Nosz k...j....m... kto umiescil jej imie i nazwisko na WIELKIM GOWNIE w sprawie
                      > ktorego ona pisala, oczywiscie gowno stworzylo sie samo, samo sie umiescilo, z
                      > daje sie ze idiota jak to idiota nie zauwazyl wcale, ze AL nigdzie by nie pisal
                      > a gdyby GOWNO nie powstalo... najpierw stworzyl GOWNO a potem jak ostatnia kana
                      > lia probowal doprowadzic do tego zeby AL stracila prace wypisujac donosy do jej
                      > miejsca pracy,
                      bo samo GOWNO to bylo jeszcze za malo, wlazenie w jej zycie pry
                      > watne, oblewanie pomyjami i wylewanie wlasnych frustracji i kompleksow na jej g
                      > lowe to wszystko bylo jeszcze za malo, musial pisac donosy do jej pracy - pomyl
                      > il sie bardzo - AL powiadomiono o tym fakcie, ze ktos probuje jej szkodzic, pod
                      > obnie jak powiadomiona zostala kiedy wsciekniety doktorek wypisywal na nia dono
                      > sy na PP, obaj zle trafili - wiekszosc ludzi to nie smierdzace kreatury.

> Swinstwem i dranstwem bylo umieszczenie jej imienia i nazwiska na GOWNIE... kan
                      > alia probuje odwracac przyczyne ze skutkiem...

Tak, namalował G, widnieje tam moje imię i nazwisko i właśnie usunięcia tego a nie innego G prosiłam w galeriach - zrobiono to natychmiast, wiedząc bardzo dobrze, że takie G to przestępstwo. Gdyby tego nie wiedzieli, nie usuwaliby. Inne paskudztwa bohomazowe zerra nie interesowały mnie... niech sobie wiszą do końca świata, nikt ich do tej pory nie kupił i już nigdy nie kupi.
    • a74-7 Re: e, owsik 26.09.17, 20:38
      Co prawda damie nie wypada, ale co mi tam ;
      Pokazales kogut jaja,ebnales troczki od kalesonow za ciote rowniez, i tak trzymac.
      Takie to mimieckie, takie tolerancyjne bylo ,hehehe,bloody foxtrot.
                • kogucik.2872 Re: e, owsik 26.09.17, 21:59
                  ale się cwelowi ciota spodobała big_grin widać, że głęboko w temacie siedzi.... big_grin

1zorro-bis 26.09.17, 21:35
                  CIOTO....malo ci jeszcze? Zmien pieluchy, a raczej tampony, bo Ty CIOTO to jaj juz dawno nie masz....
                  Psy odgryzly?
                  • m.maska Re: e, owsik 26.09.17, 22:27
                    Czytam i oczom nie wierze, czyzby to co cytujesz to z tego "kulturalnego" forum?
                    A co na to zalozyciel? nieustanne prowokacje, nieustanne komentowanie wszystkiego cokolwiek u nas sie pisze, najpierw sie przypierd.... a potem wielki wrzask, jak zbieraja w beret owoce wlasnej dzialalnosci.
                    • al-szamanka Re: e, owsik 27.09.17, 06:17
                      m.maska napisała:

> Czytam i oczom nie wierze, czyzby to co cytujesz to z tego "kulturalnego" forum
                      > ?

> A co na to zalozyciel? nieustanne prowokacje, nieustanne komentowanie wszystkie
                      > go cokolwiek u nas sie pisze, najpierw sie przypierd.... a potem wielki wrzask,
                      > jak zbieraja w beret owoce wlasnej dzialalnosci.
                      >

"kulturalnego i ambitnego"... za takie forum ojciec założyciel następny medal dostanie.
                      • al-szamanka Re: e, owsik 27.09.17, 06:21
                        al-szamanka napisała:

> m.maska napisała:
                        >
                        > > Czytam i oczom nie wierze, czyzby to co cytujesz to z tego "kulturalne
                        > go" forum
                        > > ?

> > A co na to zalozyciel? nieustanne prowokacje, nieustanne komentowanie wsz
                        > ystkie
                        > > go cokolwiek u nas sie pisze, najpierw sie przypierd.... a potem wielki w
                        > rzask,
                        > > jak zbieraja w beret owoce wlasnej dzialalnosci.
                        > >
                        >
                        > "kulturalnego i ambitnego"... za takie forum ojciec założyciel następny medal d
                        > ostanie.

No, ale ojciec założyciel twórcy tak rewelacyjnych postów nie zbanuje (tak jak my to zrobiłyśmy), bo przecież bez zgnilizny rozsypie się mu ta nędzna resztka podwyrka.
                          • al-szamanka Re: e, owsik 27.09.17, 10:58
                            kogucik.2872 napisał:

> do łez bawią mnie takie wybuchy bezsilnej frustracji i złości, w tej kolebce ku
                            > ltury wyższej ...big_grin

A ja w pracy, gdzie milosc moich uposledzonych Klientow oraz ich prawdziwe czlowieczenstwo dodaje mi si i uczy zycl - tu jest kolebka czegos, czego ci "kulturalni" nigdy nie beda potrafili pojac, gdyz jest to o wiele za wysoki dla nich pulap.
                          • kogucik.2872 Re: e, owsik 27.09.17, 16:41
                            nierobom ty głupie też nie big_grin Czy to Polska, czy Miemce ! jak kto nie popracuje, to potem tylko kieszonkowe od żonki... big_grin
                            a ty tak pieprzysz dla pieprzenia, czy też nie doczytałaś... big_grin

k.karen 27.09.17, 13:26
                            buchachaaaa... big_grin

Fajne te Niemcy, że emerytury z kieszonkowego od żon wypłacają big_grin,
                            bo w Polsce, z kieszonkowego od mamusiek, jeszcze nie
                            • kogucik.2872 Re: e, owsik 27.09.17, 16:42
                              napiszę cwelu coś, za co mamusia się obrazi, ale prawda jest taka, że ja gotuję lepiej od mamusi big_grin

1zorro-bis 27.09.17, 14:55
                              Karen...ale nie ma to jak w Polsce!big_grin Miedzy mamuska a dwoma kundlami, co?big_grin
                              Mamuska ugotuje a kundle wyrko zagrzeja..
                              • kogucik.2872 Re: e, owsik 27.09.17, 16:45
                                i widzisz cwelu, na swoje zarobisz big_grin trawkę skosisz, drewienka narąbiesz (a rączusie oszczędzaj, bo ci komiksy krzywo wyjdą... big_grin) i jak zasłużysz, kieszonkowe będzie big_grin

1zorro-bis 27.09.17, 14:38
                                prawda? Super te Niemcy! Emerytka emerytowi z kieszeni wyplaca....Raj na ziemi!big_grinbig_grinbig_grin
                                To musze mojej "emerytce" powiedziec, ze mi musi moja emeryture podniesc, bo inaczej ide na strajk i trawa sama sie bedzie kosic, drezewo do kominka samo sie bedzie rabac a i "fuche" kierowcy tez na kolku zawiesze...

1zorro-bis 27.09.17, 14:38
                                prawda? Super te Niemcy! Emerytka emerytowi z kieszeni wyplaca....Raj na ziemi!big_grinbig_grinbig_grin
                                To musze mojej "emerytce" powiedziec, ze mi musi moja emeryture podniesc, bo inaczej ide na strajk i trawa sama sie bedzie kosic, drezewo do kominka samo sie bedzie rabac a i "fuche" kierowcy tez na kolku zawiesze...
                                • kogucik.2872 Re: e, owsik 27.09.17, 16:47
                                  co prawda kultury nie wymagam, bo i nie ma od kogo, ale mamuśka to mi się z burdelem kojarzy. Tak więc nie porównujcie swoich mamusiek do mojej mamusi.... big_grin
                                  • kogucik.2872 Re: e, owsik 27.09.17, 20:28
                                    a burdel mamuśka cwelu zdrowa.... ? big_grin

1zorro-bis 27.09.17, 16:58
                                    Karen.....odkad kundle mu jaja odgryzly, to ciota czyta nas od deski do deki. I komentuje. Coz moglaby ciota przez caly dzien robic? Kobitki zadnej nie ma, tylko mamuska i kundle.....big_grin Ech, zycie ty zycie....
                                      • m.maska Re: e, owsik 27.09.17, 20:56
                                        kogucik.2872 napisał:

> teraz już wiem, gdzie cię przecwelili ... big_grin big_grin big_grin
                                        >

Az mi sie niedobrze robi jak czytam po raz tysieczny te "madrosci" wyjatkowo wyksztalconego, inteligentnego "komentatora", ktorego "inteligentne super madre" wywody czytalam juz setki razy...
                                        Kurze, karmisz trolle
                                          • m.maska Re: e, owsik 27.09.17, 21:20
                                            kogucik.2872 napisał:

> ale w desperacji to mi się nawet kulturka mamusi czepiła big_grin co za szczyty elokw
                                            > encji
                                            big_grin no chyba nie podołam.... big_grin
                                            >

Jaka inteligencja, taka elokwencja - chyba nie spodziewales sie blyskotliwej dyskusji?
                                              • m.maska Re: e, owsik 27.09.17, 21:43
                                                kogucik.2872 napisał:

> ale żeby mamusi się czepić ? big_grin toż to totalna degrengolada ! I jak widać usank
                                                > cjonowana przez medalowe założycielstwo i calą resztę rynsztoka ! big_grin
                                                >

Tak bywa, jesli siedzi w nawozie i fika... bo gdyby siegneli dna, to bylaby szansa, ze sie odbija a tu niestety - wpadaja coraz glebiej i nawet tego nie zauwazaja - wszyscy rozpylaja taki sam fetor.
                                                  • m.maska Re: e, owsik 27.09.17, 22:31
                                                    kogucik.2872 napisał:

> w końcu się utopią... big_grin
                                                    >

...w zasadzie to juz troche tak jakby wypuszczali te "banki" spod powierzchni - gdyby brali udzial w zawodach jak osiagnac slawe najwiekszej speluny na forum mieliby niewatpliwie ogromne szanse... przeciez slawa i sukces to dla nich cos nieslychanie waznego, tak wiec - mozna uznac, ze cel juz przegonili...
                                                  • kogucik.2872 Re: e, owsik 27.09.17, 22:38
                                                    dokładnie big_grin nawet ja - cham nad chamy forów gw - nie umywam się nawet w chamstwie do tej kulturki objawionej big_grin a tak się staram, żeby choć dorównać big_grin i wszystko na nic big_grin
                                                  • kogucik.2872 Re: e, owsik 30.09.17, 22:21
                                                    o...........debilek znów się nudzi..................no kurwa dobrze że to jest z datami................................

1zorro-bis 30.09.17, 13:16
                                                    ......no, teraz to juz tepy i prymitywny "kalach" leci na calego. Jak nie moze ugryzc Podworkowiczow, to przynajmniej po ich dzieciach sobie pojezdzi.....smirk Oj, ty prymitywny "kalachu", czlowiek ze wsi moze wyjsc, ale wies z czlowieka - jak widac na twoim przykladzie - NIGDY....
                                                  • m.maska Re: e, owsik 30.09.17, 23:00
                                                    kogucik.2872 napisał:

> o...........debilek znów się nudzi..................no kurwa dobrze że to jest
                                                    > z datami................................
                                                    >
                                                    > 1zorro-bis 30.09.17, 13:16
                                                    > ......no, teraz to juz tepy i prymitywny "kalach" leci na calego. Jak nie moze
                                                    > ugryzc Podworkowiczow, to przynajmniej po ich dzieciach sobie pojezdzi.....smir
                                                    > k Oj, ty prymitywny "kalachu", czlowiek ze wsi moze wyjsc, ale wies z czlowieka
                                                    > - jak widac na twoim przykladzie - NIGDY....
                                                    >
                                                    >
                                                    >
                                                    Ale kiedy czepial sie Twojej rodziny to nie byla wiocha....
        • a74-7 Re: e, owsik 27.09.17, 15:53
          maska napisala:
          "Czytam i oczom nie wierze, czyzby to co cytujesz to z tego "kulturalnego" forum?
          A co na to zalozyciel? "
          Czy mozna miec szcunek dla kogs kto zamyka wybiorczo oko na te wszystkie "debile,bezmozgowce,kretyny,bydlo,wscieklych malych hitlerkow,prymitywow,niedouczone matoly " ktorymi podopieczni sypia jak z rekawa? A..chuj....

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
<