29.09.10, 21:26
Spotkalyscie sie z takim imieniem? W szkole ktorej ucze (1 klasa gimnazjum) jest jeden chlopiec, bardzo sympatyczny zreszta.
Jakiego jest pochodzenia to imie?
Obserwuj wątek
    • olianka Re: Samir 29.09.10, 21:33
      Mam w rodzinie Samirę. To imię arabskie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Wybierz imię dla dziecka

Sprawdź co znaczą nasze imiona, skąd pochodzą, kto sławny je nosił lub nosi.