astomi25 29.09.10, 21:26 Spotkalyscie sie z takim imieniem? W szkole ktorej ucze (1 klasa gimnazjum) jest jeden chlopiec, bardzo sympatyczny zreszta. Jakiego jest pochodzenia to imie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj