Dodaj do ulubionych

Moja córka Nokia

28.04.04, 12:44
"Niesforny Lexus uderzył Canona, dobrze, że skończyło się tylko guzem. Fanta
chce być w jednej klasie z Ikeą, a Porsche stroni od innych dzieci. Uwaga,
nowy trend! Pokolenie Citroenów, Prad, Chryslerów, Nokii właśnie wyrasta z
pieluch. W 2000 roku w samych Stanach Zjednoczonych było już 353 Lexusów, 269
Chanell, 21 L'Oreali i 6 Timberlandów. Rekordy popularności bije Armani: to
imię nosi już 298 dziewczynek i 273 chłopców. W Polsce, gdzie przepisy
ograniczają fnatazję rodzicó, gadulstwo Motoroli jeszcze długo nie będzie
przeszkadzać w prowadzeniu lekcji polskiego. Nawet jeśli mamie i tacie
zamarzy się Fiacik w kołysce, nasi urzędnicy stanu cywilnego będą
nieprzejednani. Poinformują, że rejestracji Fiata dokonać można tylko w
urzędzie komunikacji."
(Twój Styl nr 5/04, str. 22)
Obserwuj wątek
    • aniadm Re: Moja córka Nokia 28.04.04, 13:55
      Wszystko ma swoje dobre strony... smile)
      • asiaasia1 Re: Moja córka Nokia 28.04.04, 14:09
        Jeśli jedno z rodziców jest obcokrajowcem , dowolność jest całkowita ...
        Może jakaś Motorolla będzie potem przeszkadzać w lekcji nauczycielowi .
        a.
    • tradycja1 Re: Moja córka Nokia 28.04.04, 15:04
      Byly juz proby nazwania dziecko Solidariusz , Cypisek ....
      • elmira_k Re: Moja córka Nokia 30.04.04, 11:10
        tradycja1 napisała:

        > Byly juz proby nazwania dziecko Solidariusz , Cypisek ....

        Cypisek to Cyprian... to imię jest bardzo stare i nie ma problemów z
        zarejestrowaniem....
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Wybierz imię dla dziecka

Sprawdź co znaczą nasze imiona, skąd pochodzą, kto sławny je nosił lub nosi.