lunatica 28.04.04, 12:44 "Niesforny Lexus uderzył Canona, dobrze, że skończyło się tylko guzem. Fanta chce być w jednej klasie z Ikeą, a Porsche stroni od innych dzieci. Uwaga, nowy trend! Pokolenie Citroenów, Prad, Chryslerów, Nokii właśnie wyrasta z pieluch. W 2000 roku w samych Stanach Zjednoczonych było już 353 Lexusów, 269 Chanell, 21 L'Oreali i 6 Timberlandów. Rekordy popularności bije Armani: to imię nosi już 298 dziewczynek i 273 chłopców. W Polsce, gdzie przepisy ograniczają fnatazję rodzicó, gadulstwo Motoroli jeszcze długo nie będzie przeszkadzać w prowadzeniu lekcji polskiego. Nawet jeśli mamie i tacie zamarzy się Fiacik w kołysce, nasi urzędnicy stanu cywilnego będą nieprzejednani. Poinformują, że rejestracji Fiata dokonać można tylko w urzędzie komunikacji." (Twój Styl nr 5/04, str. 22) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
asiaasia1 Re: Moja córka Nokia 28.04.04, 14:09 Jeśli jedno z rodziców jest obcokrajowcem , dowolność jest całkowita ... Może jakaś Motorolla będzie potem przeszkadzać w lekcji nauczycielowi . a. Odpowiedz Link Zgłoś
tradycja1 Re: Moja córka Nokia 28.04.04, 15:04 Byly juz proby nazwania dziecko Solidariusz , Cypisek .... Odpowiedz Link Zgłoś
elmira_k Re: Moja córka Nokia 30.04.04, 11:10 tradycja1 napisała: > Byly juz proby nazwania dziecko Solidariusz , Cypisek .... Cypisek to Cyprian... to imię jest bardzo stare i nie ma problemów z zarejestrowaniem.... Odpowiedz Link Zgłoś