olianka 30.07.12, 13:56 Dziękujemy za udział w tegorocznym rankingu imion męskich! Tegoroczni zwycięzcy to (po zsumowaniu głosów pozytywnych i negatywnych): Jeremi, Michał i Feliks! Poniżej przedstawiam listę zwycięskich imion: 15,5 Jeremi 13 Michał 10,5 Feliks ------------ 10 Gustaw 8,5 Leonard 8 Adam Antoni 7,5 Jerzy 6,5 Ludwik 6 Aleksy Maksymilian Maurycy 5,5 Joachim 5 Cyprian Konstanty 4,5 Kornel Olgierd 4 Aleksander Bruno Fryderyk Wincenty 3 Jonasz Leopold 2,5 Julian 2 Cyryl Zachary 1,5 Franciszek Kajetan -1,5 Nikodem Głosów negatywnych NIE otrzymały imiona: Aleksy, Antoni, Gustaw, Jonasz, Leopold i Maurycy. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mossiam Re: Ranking imion męskich 2012, wyniki 30.07.12, 14:09 Dziękujemy, Olianko Jeremi mi się podoba, i jemu, i Feliksowi wróżę rosnącą (choć nie obłędną) popularność. Zdziwiłam się, że Michał tak wysoko, prędzej bym niewiele mniej popularnych Adama czy Maksymiliana widziała na tym miejscu. Odpowiedz Link Zgłoś
ksiezna_pani1 Re: Ranking imion męskich 2012, wyniki 30.07.12, 17:05 mossiam napisała: > > Jeremi mi się podoba, i jemu, i Feliksowi wróżę rosnącą (choć nie obłędną) popu > larność. Obawiam się, że Jeremiemu grozi obłędna popularność Nie zdziwiłabym się, gdyby Jeremi znalazłby się w pierwszej 20. lub nawet 10. Jego popularność szybko rośnie nawet na prowincji Jeśli chodzi o Feliksa, to boje się, że podzieli los innych serialowych imion (mały Feliks jest -, jeśli się nie mylę - w "na dobre i na złe") i przez to straci, to "coś". Wiesz, co dzieje się z imionami, które pojawiają się w popularnych serialach. A ostatnio wybrałam się do pewnego salonu fryzjerskiego, w którym panie fryzjerki oszalały na punkcie Feliksa, zresztą nie tylko one, bo coraz częściej słyszę i czytam o małych Felkach Odpowiedz Link Zgłoś
mossiam Re: Do Mossiam 30.07.12, 23:48 megan.79 napisała: > Mossiam-co u Ciebie? > Jeszcze jakieś 3 do 6 tygodni i będzie Leon po drugiej stronie Dziękuję za pamięć! A co u Was? Odpowiedz Link Zgłoś
megan.79 Re: Do Mossiam 31.07.12, 08:55 Koniecznie pochwal się jak się Leon pojawi! U nas też ma być Leoś(Leonard Antoni-w sumie dałam mężowi wybrać imiona,bo sama chyba bym nie dała rady zdecydować się),ale w listopadzie. Pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
mossiam Re: Do Mossiam 31.07.12, 11:56 megan.79 napisała: > Koniecznie pochwal się jak się Leon pojawi! Na pewno dam znać : ) > U nas też ma być Leoś(Leonard Antoni-w sumie dałam mężowi wybrać imiona,bo sama > chyba bym nie dała rady zdecydować się),ale w listopadzie. Bardzo, ale to bardzo się cieszę! Gratuluję i trzymam kciuki. A wybór imion doskonały, więc słowa uznania dla męża. Oj, zaroi się niebawem od tych Leosiów... Odpowiedz Link Zgłoś
megan.79 Re: Do Mossiam 31.07.12, 18:18 Mossiam-szczerze mówiąc tak byłam pewna trzeciej córki,że w przypadku syna(i pierwszego wnuka w rodzinie)dałam mężowi wybór.Wcześniej był za Jeremim,ale zdecydowanie wybrał Leosia,a ja cieszę się,że już podjęta decyzja.Co do popularności- bylismy długo nad morzem i było pełno dzieci-nawet Ida i Jeremi się trafili,a Leona ani jednego,więc myślę(choć może to być mylne wrażenie),że minie jeszcze trochę czasu zanim w piaskownicy czy w klasie spotka się kilku Leonów. Odpowiedz Link Zgłoś
mossiam Re: Do Mossiam 31.07.12, 21:45 W moim mieście minie na pewno jeszcze więcej czasu, więc nie martwię się na zapas. A pierwszy synek i wnuczek - no, no, zaszczytne stanowisko U nas w sumie jeszcze o krok dalej - pierwszy wnuk w ogóle, z obu stron, a nawet pierwszy maluch wśród przyjaciół. Za dobrze mu będzie Odpowiedz Link Zgłoś
dalenia OT 31.07.12, 18:41 megan.79 napisała: > U nas też ma być Leoś(Leonard Antoni-w sumie dałam mężowi wybrać imiona,bo sama > chyba bym nie dała rady zdecydować się),ale w listopadzie. Super, gratuluję!! Odpowiedz Link Zgłoś
dalenia Re: Ranking imion męskich 2012, wyniki 30.07.12, 15:11 Michał? Ale numer, w życiu bym się go tu nie spodziewała! Jeremi i Feliks w moim stylu, więc siem cieszem O, Gustaw i Maurycy bez negatywnych głosów też mnie miło zaskoczyli. Olianko, trzeba chyba Cię ozłocić za te rankingi - dzię-ku-je-my! Odpowiedz Link Zgłoś
olianka Re: Ranking imion męskich 2012, wyniki 30.07.12, 17:33 Ależ nie ma za co! Obawiam się jednak, że żeńskiego jeszcze dziś nie doliczę do końca, ale jutro powinien być. I mnie Michał wielce zaskoczył. Odpowiedz Link Zgłoś
corianna Re: Ranking imion męskich 2012, wyniki 30.07.12, 15:17 a zatem Michal jest niesmiertelny ciesze się, lubie to imię : zadziwia wysoka pozycja Jerzego, wogole nie spotykam malych chlopcow o tym imieniu. Odpowiedz Link Zgłoś
domi_33 Re: Ranking imion męskich 2012, wyniki 30.07.12, 15:30 ale się cieszę z tego Feliksa, choć trochę też mi w serduszku żal. Jeremi też fajny, no a z Michała też jestem bardzo zdziwiona. nie w moim guście i szalenie popularny się wydaje. no chociaż sentyment z dzieciństwa do pana Michała mam, szaleńczo się w nim kochałam. Odpowiedz Link Zgłoś
ksiezna_pani1 Re: Ranking imion męskich 2012, wyniki 30.07.12, 16:28 domi_33 napisała: > ale się cieszę z tego Feliksa, choć trochę też mi w serduszku żal. To tak jak ja Odpowiedz Link Zgłoś
ksiezna_pani1 Re: Ranking imion męskich 2012, wyniki 30.07.12, 16:36 O Jeremi znowu na pierwszym miejscu! Już po raz IV Dziwi mnie wysoka pozycja Michała i Adama (nie przepadam) i niska Franciszka. Odpowiedz Link Zgłoś
megan.79 Re: Ranking imion męskich 2012, wyniki 30.07.12, 18:10 Leonard tak wysoko,fajnie Odpowiedz Link Zgłoś
abiela Re: Ranking imion męskich 2012, wyniki 30.07.12, 23:53 Michał to największe zaskoczenie!!!! Zupełnie się nie spodziewałam i ten fakt mnie nie cieszy. Jeremi i Feliks bbardzo mi się podobają, a najbardziej Gustaw Odpowiedz Link Zgłoś
gaudencja Re: Ranking imion męskich 2012, wyniki 31.07.12, 00:05 Bardzo się cieszę z Jeremiego. Michał mnie nie cieszy - lubię to imię, ale jest zdecydowanie zanadto popularne jak na mój gust. Za Feliksem nie przepadam - wolę Felicjana. Odpowiedz Link Zgłoś
mafelma Re: Ranking imion męskich 2012, wyniki 29.11.12, 20:22 Olianka, a napisz proszę jak powstał ten ranking? Ile było głosów? Niestety pierwszy raz tu weszłam więc nie zdążyłam wziąć udziału w głosowaniu... Odpowiedz Link Zgłoś
nati_28 Re: Ranking imion męskich 2012, wyniki 30.11.12, 09:04 W Feliksie się zakochałam. Rozbrajające imię! Michał - faktycznie nieśmiertelny. Zresztą to imię sprawdza się w każdym wieku, począwszy od niemowlaka, a skończywszy na starszym panu. Tylko zbyt popularny. Sama nadałam to imię wiele lat temu i syn je lubi, jedynie przeszkadza mu nieco popularność tego imienia. Jeremi nigdy mnie nie zachwycał, ale doceniłabym u kogoś wyłącznie ze względu na pewną oryginalność, choć też zaczynam mu wróżyć popularność. Pozostałe; Gustawa uwielbiam. Leonard zaczyna być popularny aż nadto. Zresztą wolę Leona. Szaleję za Maurycym. Podoba mi się Kornel, Konstanty, Cyprian, Brunon zamiast Bruna, Wincenty, Jonasz, Zachary. Doceniam Fryderyka, Leopolda. I cieszy, że Gustaw i Maurycy - nie otrzymali negatywnych głosów. Generalnie rzecz ujmując: w większości świetne imiona! Odpowiedz Link Zgłoś
almostsure Re: Ranking imion męskich 2012, wyniki 30.11.12, 10:21 Nati, wydaje mi się, że Leonard jest jednak nadal bardzo rzadki. W WnŚ pojawia się sporadycznie. Popularny jest chyba tylko na tym forum. Ty piszesz że "aż nadto popularny"-z czego wnioskujesz? Odpowiedz Link Zgłoś
nati_28 Re: Ranking imion męskich 2012, wyniki 30.11.12, 11:42 Z for rówieśniczych również, ale może faktycznie się rozpędziłam, bo w moim otoczeniu nie ma zbyt wielu małych Leonów czy Leonardów Odpowiedz Link Zgłoś