Dodaj do ulubionych

Wroclaw - pierwsza klasa cz. II

02.07.21, 17:07
1 - Nicola/Jessica (pl)/Yasmina (pl)/Rozalia/Zlata/Sigurd (pl)/Kai (pl)/Dorian/Arkadiusz/Fabian/Diana/Karolina/Aurelia/Felisk/Daria/Anapaula (pl)/Melisa (pl)/Lucjan/Gaja/Robert/Radoslaw/Stefanie (niem)/Eliza/Henryk/Roma//Bernard/Tobiasz/Lucyna/Remigiusz/Bianka/Jeremi/Marta/Alexander (pl-hiszp)/Vanessa (pl)/Bozena/Benedykt/Sandra/Jasmina/Kosma/Emil/Olivia(pl)/Albert/Rita/Olimpia/Leo(pl)/Eliza/Eleonora/Aneta/Orest/Zoja/Bogdan/Jedrzej/Agnieszka/Kaj/Tamara/Elizabeth (pl)/Jadwiga/Cezary/Sarah (pl)/Hayden(pl)/Marlena/Lew/Tola/Tadeusz/Serafin/Sylwester/Julianna/Malina/Dominika/Gabriella/Emilian/Judyta/Ida/Mariusz/Mila/Florian/Daniel/Stefania/Roksana/Layla (pl)/Lili(pl)/Anton(pl)/Elena/Ludwik/Konstancja/Karmela/Sabina/Gracjan/Magda/Alexandra (pl)/Mia/Kendra (pl)/David (pl)/Hannah (pl)/Susanne (pl)/Emilie(pl)/Victoria(pl)/Bentley(pl)
2 - Justyna/Julita/Olga/Mieszko/Korneliusz/Milan/Konstanty/Janina/Ada/Józef/Natasza/Cyprian/Lilia/Aniela/Blanka/Dariusz/Sara/Marek/Aleks (pl)/Szczepan/Rafal/Marcela/Oktawian/Stella (pl)/Jacek/Anastazja/Jonasz/Dorota/Adela/Liwia/Tytus/Ina/Brajan (pl)/Seweryn/Marika/Roch/
3 - Karina/Marianna/Ewelina/Gabriel/Roman/Leonard/Alina/Zbigniew/Lukasz/Ksawery/Przemyslaw/Kuba/Monika/Brian (pl)/Dariusz/
4 - Konrad/Róza/Kornel/Matylda/Adrian/Stefan/Patryk/Kinga/
5 - Kaja/Lila/Klara/Patrycja/Ryszard/Kalina/Lucja/Juliusz/
6 - Nela/Jerzy/Krystian/Grzegorz/Marcelina/Izabela/
7 - Gustaw/Oskar/Malwina/Iga/Nadia/
8 - Wiktor/Nikola/Magdalena/
9 - Kornelia/Martyna/
10 - Kamil/
11 - Nina/
12 - Jagoda/
18 - Antonina
23 - Maciej
25 - Wiktoria
26 - Mateusz/
27 - Franciszek/
29 - Michal
30 - Maciej

blizniaki: Maja i Mateusz/Sofiia i Bohdan (wsch)/Sebastian i Sara/Wiktoria i Gabriela/Olaf i Tymoteusz/Jagoda i Pola/Adam i Stefan/Joanna i Julita/Bianka i Feliks/Szymon i Tytus/Karolina i Kacper/Nadia i Mateusz/Agata i Dorota/Dominika i Mikolaj/Ignacy i Jakub/Wiktoria i Mateusz/Antoni i Kuba/Barbara i Zofia/Maksymilian i Zofia/Hana i Maja (pl)/Maria i Urszula/Barbara i Helena/Iga i Pola/Antonina i Weronika/Edyta i Patrycja/Antonina i Martyna/Anita i Oskar/Karol i Sebastian/Mariia i Olha (wsch n)/Alisa i Bohdana(wsch)/Marek i Michal/Zofia i Jan/

dwa imiona - Wiktor Kazimierz/Karolina Anna/Natalia Maria/Wiktor Franciszek/Filip Jerzy/Ksawery Maksymilian/Wojciech-Wiktor/Alicja Helena/Jerzy Stanislaw/Marika Teresa/Gaja Aleksandra/

obce nazwisko - Alona/Andrij/Iaromir/Arina/Kseniia/Danir/Prokhor(4)/Daniil/Yelena/Yeva(2)/Iwan/Klim/Makar(3)/Arian/Anastasiia/Hryhorri (2)/Davyd(2)/Sava/Quyen/Yehor/Yana/Platon/Ola/Timofiei(2)/Yaromyr(2)/Diego/Mark(2)/Ivan(2)/Serhii(2)/Hugo/Felipe/Maya/Mathew/Eve/Alexander/Petr/Tymut/Kateryna/Sofiya/Oleksandra/Anton/Mykola/Vasilisa/Oleksandr/Polina(2)/Uliana/Ilia (2)/Katsiaryna/Sofiia(2)//Sofia(2)/Alesiia/Konstiantyn/Marina/Uliana/Alexey/Karyna/Oleksii/Teodor/Danilo/Andriy/Matvii/Fedor/Dzmitry/Mykhailo/Kseniia/Marat/Damir/Yasmin/Viacheslav/Uladzislav/Miroslava/Tymofii/Danil/Yehor/Denis/Mykhail/Yelizaveta(2)/Mahdalena/Tymur/Denys/Bohdan/Milana(2)/Stanilav/Tamara/Yelyzaveta/Pavlo/Aryan/Orjan/Hlib/Bohdan/Nestor/Roman/Tadei/Viktoria/Grigori/Myroslava/Semen/Arianna/Emma/Artem/Mariia/Oleh/
Obserwuj wątek
    • gaudencja Re: Wroclaw - pierwsza klasa cz. II 26.07.21, 19:54
      kasiakl napisała:

Eleonora, Serafin, Ludwik, Konstancja, Mieszko, Korneliusz, Konstanty, Cyprian, Szczepan, Oktawian, Stella, Tytus, Roch, Ksawery, Stefan, Kornel, Róża, Juliusz - cieszą.

Prokhor (4) - nie wiedziałam, że Prochor jest tak popularny wśród młodzieży ukr. podobnie Makar (Makary), i że spotyka się nadal Nestora.
        • gaudencja Re: Wroclaw - pierwsza klasa cz. II 31.07.21, 15:50
          emnilda.wolna napisała:

> Gaudencjo, widzę, że wśród imion, które cieszą wymieniłaś Stellę - czy mi się z
          > daje, czy kiedyś byłaś krytycznie nastawiona? Sama je bardzo lubię, ale mam wra
          > żenie, że w Polsce powiewa trochę Esmeraldą, ciekawa jestem opinii. smile

Nie, nie byłam krytycznie nastawiona (chyba nigdy), choć na forum widziałam negatywne opinie: poznałam kiedyś zresztą Stellę o pokolenie starszą. To imię z polskiego zasobu, rzadkie, ale spotykane, nie wiem, od jak dawna w Polsce występujące, ale np. w Tekach Dworzaczka są przykłady teki.bkpan.poznan.pl/index_regesty.html w XIX wieku. Przewijała się też OIP w wątkach znalezisk nagrobkowych. Dorobiliśmy się też własnej błogosławionej Marii Stelli.
      • dierde Re: Wroclaw - pierwsza klasa cz. II 26.07.21, 22:28
        gaudencja napisała:

> Prokhor (4) - nie wiedziałam, że Prochor jest tak popularny wśród młodzieży ukr
        > . podobnie Makar (Makary), i że spotyka się nadal Nestora.

Tak, na Ukrainie spotyka się nadal Nestora (dopiero w Polsce usłyszałam powiedzenie nestor rodu, chociaż słyszałam o Nestorze mitologicznym, to na Ukrainie nikt nie utożsamiał nosicieli tego imienia ze starcem), jest równomiernie nadawany, znam i bobasa, i 10latka, i 30latka, i 70latka o tym imieniu.
        Makar zyskuje popularność, nigdy nie spotkałam osobiście żadnego Prochora, ale jest nie rzadko nadawany np Platon.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Wybierz imię dla dziecka

Sprawdź co znaczą nasze imiona, skąd pochodzą, kto sławny je nosił lub nosi.