Dodaj do ulubionych

Hrubieszow: imiona 2021

13.01.22, 05:09
Hrubieszów: Ubyło ponad 400 mieszkańców… Ilość urodzin, ślubów i zgonów, najczęściej nadawane imiona
10 stycznia 2022

Urząd Stanu Cywilnego w Hrubieszowie opublikował statystyki demograficzne za rok 2021. W ciągu ostatniego roku ubyło ponad czterystu stałych mieszkańców naszego miasta.

Statystyki USC Hrubieszów za 2021 rok
Urodzenia ogółem – 84

urodzenia dziewczynki – 43

urodzenia chłopcy – 41

najpopularniejsze imiona żeńskie: Zuzanna, Kaja, Hanna

najpopularniejsze imiona męskie: Antoni, Aleksander, Mikołaj

odnotowane stare piękne imiona – Kazimierz, Edward, Urszula, Katarzyna, Aniela

oryginalne (rzadkie) imiona – Bjorn, Leonard, Dorian, Aria, Gaja, Noemi

lubiehrubie.pl/wiadomosci/hrubieszow-ubylo-ponad-400-mieszkancow-ilosc-urodzin-slubow-i-zgonow-najczesciej-nadawane-imiona/
Obserwuj wątek
    • decadent46 Re: Hrubieszow: imiona 2021 13.01.22, 15:03
      Coś nie chce mi się wierzyć w moje imię w czołówce. Nie ukrywam, że osobiście znam tylko dwie inne Kaje (już prawie dorosłe), jedną spotkałam kiedyś na spacerze (ma siostrę bliźniaczkę Laurę), a jeszcze jedną kojarzę z FB.

Ale Dekadent do dziś częściowo nie może pogodzić się z tym, że po świecie chodzą jeszcze inne osobniczki noszące to krótkie, czteroliterowe imię, które zaczyna się na K i kończy się na JA, a w środku ma A tongue_out A Dekadent żyje na tym świecie już prawie 20 lat. Dość rzadko spotykam swoje imienniczki, i to prędzej gdzieś w sieci niż w realnym świecie - może dlatego?... Dekadent przyznaje, że automatycznie odwraca się, usłyszawszy gdzieś własne imię tongue_out

Z męskich, jak wiadomo, szkoda mi Mikołaja...

Co do odnotowanych "starych, pięknych imion"... Wszystkie z nich podobają mi się, z każdym mam jakieś miłe skojarzenie. Ale że Katarzynę zakwalifikowano do "starych" imion?... Wow.

I nie mogę się powstrzymać od wydania pisku radości w kwestii Leonarda tongue_out

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Wybierz imię dla dziecka

Sprawdź co znaczą nasze imiona, skąd pochodzą, kto sławny je nosił lub nosi.