hansgrubber 27.09.09, 19:56 Czy uwazasz ze slowo "polaczek" nie jest obrazliwe? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
g-48 Re: Pytanie do amamit 27.09.09, 20:06 Czy uwazasz ze slowo "polaczek" nie jest obrazliwe? Co sie dziwisz tym kaczkom?Co zezra na Erecu to na innych forach wydala. www.youtube.com/watch?v=8a5y1oxmrUc Odpowiedz Link Zgłoś
amamit Re: Pytanie do amamit 27.09.09, 20:12 "heheheh cieniasy zydaczki i ich filoglupki w swoim kwiku mew ." "hahaha odpadki szamberecowo" "jeszcze raz pokaz mi zyda,ktory tak kocha polske jak ty ich, a potem sprzedawaj kity,zes polka." "prawda,takiej ariadny czy amamitki w zydowskiej wersji to ze swicom szukac. tak sie narkotyzowac ta cudza kultura potrafia tylko udochowione polki,innych takich idiotow na swiecie ni ma" "ano bos cienias,niezle popierzony cienias polskojezyczny." "pierwsze to moja droga to jest Piasecki, ktory przez zydowszczyzne byl skazanany na smierc." "sram na majdanek, te popioly to wezcie do bomb atomowych i odczepcie sie azjatyci od nas do ku... nedzy. " "jK SIE NIC NIE NIECZYTA TO ODBIERA POCZYTAJ PARE KSIAZEK JEDNA Z DRUGA szmata jedna z druga czyta dane 33, coz sie dziwic " "no suko dawaj , a juz jak zaczniesz "dawac" to daj znak suczyno. takie jak ty dzidziu to tylko dlatego przezyly bo ojciec dawal na hanute. " "A tobie g...wno kim ja jestem. Spadaj zydowinko do Izraela, piata kolumno zydowska w Polsce." Odpowiedz Link Zgłoś
amamit Re: Dalej Hansik? 27.09.09, 20:20 Cytować klasyków tego forum? Sporo tego... Odpowiedz Link Zgłoś
amamit Re: Ad rem 27.09.09, 20:29 odpowiedziałam... nie moja wina, że nie umiesz czytać... Odpowiedz Link Zgłoś
hansgrubber Re: Ad rem 27.09.09, 20:45 "Niech wasza mowa będzie: Tak, tak; nie, nie. A co nadto jest, od Złego pochodzi" Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
amamit Re: Ad rem 27.09.09, 20:50 Mt. 5:33-37 33 Słyszeliście również, że powiedziano przodkom: Nie będziesz fałszywie przysięgał, lecz dotrzymasz Panu swej przysięgi. 34 A Ja wam powiadam: Wcale nie przysięgajcie, ani na niebo, bo jest tronem Bożym; 35 ani na ziemię, bo jest podnóżkiem stóp Jego; ani na Jerozolimę, bo jest miastem wielkiego Króla. 36 Ani na swoją głowę nie przysięgaj, bo nie możesz nawet jednego włosa uczynić białym albo czarnym. 37 Niech wasza mowa będzie: Tak, tak; nie, nie. A co nadto jest, od Złego pochodzi. To dotyczy ósmego przykazania... a nie odpowiedzi na twoje durne pytania... Odpowiedz Link Zgłoś
amamit Re: Ad rem 27.09.09, 20:58 aaaaaaa... zapomniałam dodać.. możesz sobie gdzieś zapisac, żebyś nie zapomniał... "nie strzelaj" we mnie Nowym Testamentem, bo wrażenia nie zrobisz... dla mnie to, owszem, interesująca książka... Odpowiedz Link Zgłoś
hansgrubber Re: Ad rem 27.09.09, 21:04 Slusznie sie denerwujesz, masz powody. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
amamit Re: Ad rem 27.09.09, 21:11 ja się denerwuję żuczku? ja już od dawna jestem spokojna... Odpowiedz Link Zgłoś
amamit Re: Ad rem 27.09.09, 21:21 ))))))))))) a co? w żuczku też widzisz coś obraźliwego? Odpowiedz Link Zgłoś
marksistowski ammamit od roku się nie denerwuje. Zmarła 27.09.09, 21:22 tak.tak. Odpowiedz Link Zgłoś
amamit Re: ammamit od roku się nie denerwuje. Zmarła 27.09.09, 21:25 bardzo blisko Andrew, ale jeszcze nie... Odpowiedz Link Zgłoś
marksistowski ammamit, okład z młodego ciała cie uleczy 27.09.09, 21:27 tak.tak. Odpowiedz Link Zgłoś
amamit Re: ammamit, okład z młodego ciała cie uleczy 27.09.09, 21:30 Andrew... nie pozwalaj sobie... Odpowiedz Link Zgłoś
marksistowski Re: ammamit, okład z młodego ciała cie uleczy 27.09.09, 21:35 Ależ duszko, nie siebie miałem na mysli jako okład dla ciebie. Aż takim masochistą to nie jestem. ha,ha,ha,ha Odpowiedz Link Zgłoś
amamit Re: 27.09.09, 21:39 a ja o tobie nawet chwilę nie pomyślałam... o sam tekst mi chodzi... nie uda ci się mnie wyprowadzić z równowagi Andrew Odpowiedz Link Zgłoś
marksistowski Zadoszczę ci tego pośmiertnego spokoju, duszko 27.09.09, 21:41 Dobranoc. Odpowiedz Link Zgłoś
amamit Re: Zadoszczę ci tego pośmiertnego spokoju, duszk 27.09.09, 21:50 Dobranoc Andrew... Odpowiedz Link Zgłoś
marksistowski dlaczego taka dobra osoba jak ammamit... 27.09.09, 21:30 ... musi zmieniać niki? Jakie byly twoje poprzednie wcielenia, duszyczko? Odpowiedz Link Zgłoś
amamit Re: dlaczego taka dobra osoba jak ammamit... 27.09.09, 21:32 po co Ci to wiedzieć? domorosły detektywie od siedmiu boleści Odpowiedz Link Zgłoś
amamit Re: Ad rem 27.09.09, 21:52 napisałam: też widzisz?, a nie jest coś obraźliwego... ciężki jesteś Hansik... Odpowiedz Link Zgłoś
andrzejlozowski Re: Dalej Hansik? 27.09.09, 20:27 Wow! Nawet jako mamzerek ja takiego zaszczytu nie mialem. Wciaz Cie podziwiam, amamit. Wyraznie jestes lepsza Zydowka niz ja Zydem. Niech Cie Bog ma zawsze w swojej opiece! Gmar chetima towa! Odpowiedz Link Zgłoś
vicky17 Re: Dalej Hansik? 27.09.09, 22:30 andrzejlozowski napisał: > Wow! > Nawet jako mamzerek ja takiego zaszczytu nie mialem. ty najlepiej szczytujesz jako chamski szczeniaczek z deska tytusa flawiusa w zebach., ktos kto ma 100 nickow a w kazdym z nich jest chorym psycholem powinien sie chyba dac zbadac, nie w szabat ma sie rozumiec,bo nie wiem czy winde znajdziesz by dojechac na krzeslo lekarza o wlasnych silach. nie wiem kiedy ty masz czas na zycie,skoro musisz pielegnowac te wszystkie swoje zboczone nicki,a do tego musisz ponoc sie modlic w yom kippur czy jak wam tam, o przebaczenie grzechow. moj boze co za katorga. Odpowiedz Link Zgłoś
vicky17 Re: Pytanie do amamit 27.09.09, 21:54 amamit napisała: > "heheheh cieniasy zydaczki i ich filoglupki w swoim kwiku mew ." > "hahaha odpadki szamberecowo" > "jeszcze raz pokaz mi zyda,ktory tak kocha polske jak ty ich, a potem sprzedawa > j kity,zes polka." > "prawda,takiej ariadny czy amamitki w zydowskiej wersji to ze swicom szukac. ta > k sie narkotyzowac ta cudza kultura potrafia tylko udochowione polki,innych tak > ich idiotow na swiecie ni ma" > "ano bos cienias,niezle popierzony cienias polskojezyczny." > > > zacytuj swoje swiatle,plus swiatle twojej panci..nie badz taka skromna filoglupku. wy tworzycie tu personale gowna,latacie za kazdym z nas z inwektywami a jak ktos to przemieni na inna nacje to omdlewacie z tej kutury,ktora to jak w twoim przypaku mowi do ludzi per...spier.... skoro wam wolno do ludzi per polaczku,chamie,swinio,idiotko,rozdetku,ruchelino to i nam tak wolno w stosunku do was per zydaczku. cienias z ciebie,oj straszny cienias i nie sprzedawaj kitow,zes polaka bo to co z tym zboczencem pozarskim wyprawialas to jest wiecej niz chamskie swinstwo,to noz w plecy. Odpowiedz Link Zgłoś
amamit Re: Pytanie do amamit 27.09.09, 22:00 no Vicky... napisałam do ciebie kiedyś głupia pipo i ostatnio żeś nieźle popieprzona i spie...j... zadowolona? nie martw się... ja się przyznam do każdego słowa... tyle, że ja kopiuję całe wątki bo kontekst ważny jest Odpowiedz Link Zgłoś
vicky17 Re: Pytanie do amamit 27.09.09, 22:07 amamit napisała: > no Vicky... napisałam do ciebie kiedyś głupia pipo i ostatnio żeś nieźle popiep > rzona i spie...j... zadowolona? > nie martw się... ja się przyznam do każdego słowa... tyle, że ja kopiuję całe w > ątki bo kontekst ważny jest czy ja jestem zadowolona,tak samo jak zadowolona jestem czytajac wasze hipokryzje na kazdym watku. polej sie amonia jak zaczniesz omdlewac na slowo zydziaczek wykrzykujac sama do innych spie..dalaj..polaczku. wszak kontekst wazny jest a najwazniejszy jest brak hipokryzji. czy to my zaczynamy personalene g.. na FA,nie to wy co dzien latacie by zaczac akcje,bo jak widac nudzi ci sie czesac swego kota pod wlos,to zaczynasz pienia z pozarskim,czy innym forumowym polglupkiem , na tematy kazdego z nas. maruda juz szczytuje po prostu w tym by cos zaczac,bo jak widac rogi jelenia bardzo mu ciaza na przemeczonej glowce. no coz dzieci bawta sie same,bo nie dosc,ze przynudzacie to jeszcze gadacie 3 po 3 bez sensu,a przycisnieci do muru zaslaniacie sie paroma naszymi cytatami, wyjetymi z kontekstu. typowe dla filocieniasow i zydaczkow forumowych. Odpowiedz Link Zgłoś
amamit Re: Pytanie do amamit 27.09.09, 22:22 może nie zauważyłaś co napisałam? kopiuję całe watki i jeśli trzeba będzie nie wyprę się żadnego słowa... cieńko wtedy ciebie widzę... Odpowiedz Link Zgłoś
marksistowski Mnie nikt takim epitetem nie nazwal... 27.09.09, 20:19 .. w sytuacji twarzą w twarz. Czyżby wiedzieli instynktownie, że walę z glowki, aby rąk nie zbrukać? ha,ha,ha,ha Odpowiedz Link Zgłoś
amamit Re: Mnie nikt takim epitetem nie nazwal... 27.09.09, 20:21 bardzo śmieszne Andrew, bardzo... Odpowiedz Link Zgłoś
marksistowski Re: Mnie nikt takim epitetem nie nazwal... 27.09.09, 20:26 Szczylus, ja też cie lubię (nie za bardzo) ha,ha,ha,ha Odpowiedz Link Zgłoś
amamit Re: Mnie nikt takim epitetem nie nazwal... 27.09.09, 20:28 nie myl osób, ok? Odpowiedz Link Zgłoś
marksistowski Re: Mnie nikt takim epitetem nie nazwal... 27.09.09, 20:32 Jeżeli mylę to przepraszam Odpowiedz Link Zgłoś
amamit Re: Mnie nikt takim epitetem nie nazwal... 27.09.09, 20:33 proszę i w sumie: nie ma za co... ale się mylisz... Odpowiedz Link Zgłoś
hansgrubber Misja dobrej woli do amamit 27.09.09, 21:13 Ja ciemny polski chlop ze wsi jestem moze rzeczywiscie nie rozumiem, wiec nie bedzie chyba dla Ciebie specjalnym wysilkiem by odpowiedziec mi tak bym pojal a. slowo "polaczek" jest obrazliwe b. slowo "polaczek" nie jest obrazliwe A czy b? Odpowiedz Link Zgłoś
amamit Re: Misja dobrej woli do amamit 27.09.09, 21:19 dlaczego zależy Ci na tym, żeby poznać moje zdanie? dlaczego nie widzisz kontekstu swojego pytania? kontekstu dla słowa "polaczek" na tym forum...? Odpowiedz Link Zgłoś
hansgrubber Re: Misja dobrej woli do amamit 27.09.09, 21:40 1. To teraz juz widac ze nie odpowiedzialas. 2. A zalezy mi bo jestem pewien ze wiecej nas laczy niz dzieli. Mimo zuczka. Odpowiedz Link Zgłoś
amamit Re: Misja dobrej woli do amamit 27.09.09, 21:49 ... żuczek ci się nie spodobał? Nie przesadzaj z tym łączącym nas więcej, ok? Odpowiedziałam... kontekst słów jest czasem ważniejszy niż same słowa. Bez "żydowinkowej" otoczki napisałabym bez wahania: obraźliwe... Na tym forum "polaczek" to dla niektórych i tak zaszczyt, bo ja bym inaczej ich nazwała... ale obyczajność nie pozwala. Odpowiedz Link Zgłoś
hansgrubber Re: Misja dobrej woli do amamit 27.09.09, 22:05 1. Mnie to bezbrzeznie dziwi - bo np slowo zydek dla mnie jest obrazliwe bez wzgledu na jakim forum i w jakim kontekscie pisze. Dlatego go nie uzywam i nie toleruje. 2. Ty natomiast stosujesz moralnosc selektywna, tu polaczek jest ok, gdzies indziej - gdzie? - nie. Nawet dosyc proste i oczywiste stwierdzenie trzeba z Ciebie wyrywac. 3. Zachecam do konsekwencji, wtedy zapewne wiele bedziemy mieli wspolnego. Odpowiedz Link Zgłoś
amamit Re: Misja dobrej woli do amamit 27.09.09, 22:17 nie moralność selektywną... coś znowu mylisz Hansik... pomiędzy ludźmi, którzy próbują... niech będzie... rozmawiać zachodzą różne procesy... słowa są konsekwencją innych słów... i nie tu "polaczek" ale do niektórych... ale jak już napisałam - mam czasem ochotę mocniej... wtedy zazwyczaj idę na spacer... nie mam już siły idę spać Odpowiedz Link Zgłoś
g-48 Re: Misja dobrej woli do amamit 27.09.09, 21:20 A czy b? Ona ci odpowie ale musi zapytac sie szefowej Ereca a szefowa jest na leczeniu zamknietym. Odpowiedz Link Zgłoś
amamit Re: Misja dobrej woli do amamit 27.09.09, 21:24 szefa to ja mam jednego niedawno zaczął Sąd Odpowiedz Link Zgłoś