Dodaj do ulubionych

Wiecej takich czarnych

01.09.10, 20:57
"Niech się biskupi zajmą sprawami wiary i moralności"..."Nie potrafimy
wykorzystać sukcesów‚ bo jeżeli to jest sukces całego społeczeństwa‚ to
dlaczego ktoś chce go zagarnąć dla siebie‚ zamiast powiedzieć: to jest nasze‚
wszystkich".

www.rp.pl/artykul/530003-Biskup-Pieronek--Co-biskupow-obchodza-pomniki-.html
Wiekszosc opinii rozsadnych i powiedzianych bez owijania w bawelne. Szkoda, ze
ten pan juz jest na emeryturze.

PF

Obserwuj wątek
    • off_nick Re: Wiecej takich czarnych 01.09.10, 21:12
      polski_francuz napisał:


      Aż nadto tych czarnych 'salonowych głosicieli ewangelii', którzy na smyczy
      esbecji chodzą...
      • hasz0 dosadnie i krótko ale prawdziwie/n 01.09.10, 21:20

      • ariadna-enta Re: Wiecej takich czarnych 01.09.10, 23:23
        jasne off nickowa
        kto mie za PiSem
        ten na usługach esbecji
        gdyby był za PiSem wtedy oczywiścoe bylby parwdziwym Polakiiem i
        katolikiem
        jakie to prymitywne,nawet nie udajesz,że wszytko jesrt u ciebie
        czarno-białe bez jakiś odcieni szarości
        nawet ręka ci nie zadrży pomawiac kogoś
        ot tak sobe bez żaddnych dowodów bo myśi inaczej niż ty
        8-me przykazanie jest ci znane?
        mnie uczyli,że nawwr jak z kims nie po drodze to się nie łze na jegp
        temat,nie pomawia
        ciebie widać tego nie uczyli
        • hasz0 ____Ty nie udawaj głupiej Ariadno! 0dWr0TNiE jest! 02.09.10, 00:13
          _OD ZAWSZE---------------------------
          ......
          wybieram partie ktora moimzdaniem jest gotowa choć troche
          rozliczyć i wyczyscić Polskę z UBecji.


          Klałem na Jarosława Kaczyńskiego gdy domyśliłem, się że on wiedząc
          kim jest Bolek wypromował go na prezydenta.
          Ale niestety potem zorientowałem sie, że jedynego nieumoczonego
          Bartoszcze utopili wraz z połową rodziny.

          Pokaz mi ministra spraw zagran. nieumoczonego (pam. słowa
          Macirewicza? i lanie za to?)

          Krecisz ODWROTKA tak prostacko jak tylko można najzałośniej.
          Przepraszam Cię najmocniej.......ale to jest sens mego pisania tutaj.
          • hasz0 __________________________________________________ 02.09.10, 00:14
            jak można być TAKĄ SLEPĄ albo taką wredną?
        • off_nick Re: Wiecej takich czarnych 02.09.10, 13:56
          ariadna-enta napisała:


          Inaczej to widzę, bp Pieronek musi jakoś z powrotem wkupić się w łaski 'salonu' po tym jak chlapnął o Żydach:

          Link 1

          Link 2

          A poza tym jako członek Rady, dostaje on granty z Fundacji Batorego pana Sorosa uncertain
          • ariadna-enta Re: Wiecej takich czarnych 02.09.10, 21:35
            i znowu to wkładnie ludzi do jakiś salonow
            kazdy musi gdzieś być wtłoczony jak nie w salon to w GW
            jak nie po lini PiS to ubek
            lubisz tak?
            a uważasz się za taką niezależną w osądach
            chlapnął coś nieprzemyślanego,potem zreszta gęsto się z tego potem tłumaczył

    • gini Re: Wiecej takich czarnych 01.09.10, 21:19
      polski_francuz napisał:

      > "Niech się biskupi zajmą sprawami wiary i moralności"..."Nie
      potrafimy
      > wykorzystać sukcesów‚ bo jeżeli to jest sukces całego
      społeczeństwa‚
      > ; to
      > dlaczego ktoś chce go zagarnąć dla siebie‚ zamiast powiedzieć:
      to jest na
      > sze‚
      > wszystkich".
      >
      > www.rp.pl/artykul/530003-Biskup-Pieronek--Co-biskupow-obchodza-pomniki-.html
      > Wiekszosc opinii rozsadnych i powiedzianych bez owijania w
      bawelne. Szkoda, ze
      > ten pan juz jest na emeryturze.
      >
      > PF
      >

      A kto chcial zagarnac ten sukces dla siebie?Bo wiesz jest stare
      powiedzenie, ze "sukces ma wielu ojcow"
      Ja zawsze slysze ,ze najwiekszym ojcem jest Bolek, mowilo sie o
      Gieremku o Michniku, o wielu innych, wlasciwie to moze Pieronek
      przytoczylby jakis cytat, gdzie Kaczynski probuje zawlaszczyc ten
      sukces dla siebie.
      A poniewaz Ty jestes zalozycielem watku mam nadzieje, ze Ty dasz
      jakas cytatke.
      • polski_francuz Kto chcial zagarnac sukces S.? 01.09.10, 21:26
        Jaki sukces? Sukcesu S. nie miala. Ludze nie sa solidarni a elity polityczne
        Polski obecnie wstyd przynosa: badz prze warcholstwo, badz przez brak dzialania.

        Ten pan mysli podobnie do mnie.

        Ciesze sie, ze jest nas wiecej, chociaz poparcia u biskupa to sie nie spodziewalem.

        Ty z p. Pieronkiem nie zgadzasz?

        PG
        • gini Re: Kto chcial zagarnac sukces S.? 01.09.10, 21:32
          polski_francuz napisał:

          > Jaki sukces? Sukcesu S. nie miala. Ludze nie sa solidarni a
          elity polityczne
          > Polski obecnie wstyd przynosa: badz prze warcholstwo, badz przez
          brak dzialania
          > .
          >
          > Ten pan mysli podobnie do mnie.
          >
          > Ciesze sie, ze jest nas wiecej, chociaz poparcia u biskupa to
          sie nie spodziewa
          > lem.
          >
          > Ty z p. Pieronkiem nie zgadzasz?
          >
          > PG

          Ja przepraszam, ale zastanawiem sie czy Ty w ogole ropzumiesz to
          co czytasz i to co cytujesz .

          Niech się biskupi zajmą sprawami wiary i moralności"..."Nie
          potrafimy
          wykorzystać sukcesów‚ bo jeżeli to jest sukces całego
          społeczeństwa‚ to
          dlaczego ktoś chce go zagarnąć dla siebie‚ zamiast powiedzieć: to
          jest nasze‚
          wszystkich".

          To jest to co zacytowales, zadalam Ci pytanie kto jaki sukces
          chcial zagarnac.
          W ogole nie odpowiadasz na temat, naprawde mnie juz rece opadaja.

          • polski_francuz Sukcesem 01.09.10, 21:39
            Solidarnosci bylaby solidarnosc spoleczenstwa. A przynajmniej solidarnosc jej
            tworcow. A przynajmniej tych obecnych na zjezdzie w Gdyni.

            Tej solidarnosci nie bylo. Zalowalem jej braku na moim watku "Polski wirus"i
            zaluje jej braku p. Pieronek.

            Analizujemy podobnie to co sie w Gdyni zdarzylo.

            O tym pisze.

            PF
            • gini Re: Sukcesem 01.09.10, 21:48
              polski_francuz napisał:

              > Solidarnosci bylaby solidarnosc spoleczenstwa.

              Ale to byla solidarnosc spoleczenstwa ,bo przeciez w
              manifestacji w Warszawie gdzie maszerowalo tysiace ludzi a miedzy
              innymi ja, gdzie policja gazowala i palowala, nie bylo Walesy
              Kuronia, byli zwykli ludzie .Zwykli ludzie zajmowali sie
              drukowaniem ,kolportowaniem ksuiazek, ulotek itd...


              A przynajmniej solidarnosc jej
              > tworcow. A przynajmniej tych obecnych na zjezdzie w Gdyni.

              Coz tworcy, tworcy sie ustawili nachapali czesto okazali sie
              zwyklymi wspolpracownikami SB

              > Tej solidarnosci nie bylo. Zalowalem jej braku na moim watku
              "Polski wirus"i
              > zaluje jej braku p. Pieronek.

              Pieronek czepia sie do PIS i czepia sie do obecnej Solidarnosci
              ,widac ma w tym jakis cel.


              > Analizujemy podobnie to co sie w Gdyni zdarzylo.

              A co sie zdarzylo w Gdyni?Henka wskoczyla na mownice po
              konsultacjach z Donkiem i gajowym, Henka rowniez zaatakowala
              Ka&czynskiego?
              Wygwizdali Henke wygwizdali Tuska, wg mnie mieli racje.

              > O tym pisze.
              >
              > PF
              • polski_francuz Po A jest B 01.09.10, 21:58
                Dobrze opisujesz historie z 1980 roku. Kazdy z naszego pokolenia ma dosc podobna.

                Przyjmijmy w ogromnym, ze az nieprawdziwym, uproszczeniu, ze dzisiajsza Polska
                wyrosla na korzeniach owczesnej Solidarnosci.

                I przypatrzmy sie co z tej solidarnosci zostalo. Niewiele.

                Jedna z mozliwych analiz tego stanu rzeczy jest taka, ze Polacy jednocza sie
                PRZECIWKO czemus czy komus, np. partii komunistycznej w tamych czasach. Nie
                potrafia w ZGODZIE zbudowac wlasnej demokracji.

                Sadze, ze p. Pieronek wlasnie widzi ten podzial i zaluje, ze tak jest.

                Mowimy o pewnej ulomnosci spolecznstwa. Na ktorej rosna pewne kariery polityczne.

                PF
              • hasz0 ___________sukcesem Solidarności nie była wizja SB 01.09.10, 22:04
                CytatSukcesem Solidarnosci bylaby solidarnosc spoleczenstwa. A
                przynajmniej solidarnosc jej tworcow. A przynajmniej tych obecnych
                na zjezdzie w Gdyni. Tej solidarnosci nie bylo. Zalowalem jej braku
                na moim watku "Polski wirus"i zaluje jej braku p. Pieronek.

                Analizujemy podobnie to co sie w Gdyni zdarzylo.


                Błędnie rozumujesz. Kompletnie to oderwane od faktów!

                To "wspólne" co łączyło Poalków nawet członków PZPR
                to suwerenność narodu i wolność myśli.


                Resztą różnilismy sie tak samo jak normalni wszyscy ludzie,
                którzy różnią się chęciami, zdolnościami, zainteresowaniami,
                zasadami itd.

                SB podstawiła nam zamiast sztuczne obrazki Polski w UE na "dziwnych
                zasadach", wolności w biedzie bez pracy i zabezpieczeń emerytalnych
                i zdrowotnych - bez możliwości decydowania o sobie we własnym kraju.


                • polski_francuz Suwerennosc 01.09.10, 22:10
                  przetlumaczmy to na polski. Kazdy mysli co chce. Czyli chodzi tu o indywidualizm.

                  Indywidualistami sa tez Francuzi. Ale Panswto ich mocniej za morde trzyma.
                  Polski indywdualizm prowadzi, z braku silnego panstwa, do anarchii.

                  PF
                  • gini Re: Suwerennosc 01.09.10, 22:16
                    polski_francuz napisał:

                    > przetlumaczmy to na polski. Kazdy mysli co chce. Czyli chodzi tu
                    o indywidualiz
                    > m.

                    Czy to zle, ze kazdy mysli co chce?

                    > Indywidualistami sa tez Francuzi. Ale Panswto ich mocniej za
                    morde trzyma.

                    No wiesz i to Ci sie podoba?Komunisci tez trzymali za morde
                    mocno tych indywidualnie myslacych.


                    > Polski indywdualizm prowadzi, z braku silnego panstwa, do
                    anarchii.
                    >
                    > PF

                    A jak do tego doszedles moge spytac?
                  • hasz0 ____Suwerennosc narodu =/= indywidualizm! 01.09.10, 22:36
                    TO KONIEC KŁOTNI WEWN.

                    1*
                    po przekroczeniu granicy
                    2*
                    w sprawach bezp. wojsk., energet., finasow.,inform., zdrow.


                • hasz0 patrz ilu tu "esbeków" taki Hymenos woła: dziadu 01.09.10, 22:13
                  nie byłeś "kombatantem" ..........jak Lis, jak Borus jak F.jakże się
                  ten z W-wia Franca nazywa aaaaa. frasunek dla inych.

                  Oni myślą jak na wojnie........walczył.....Bolek sadzi, że sam jeden.
                  Henia że ona zamiast Anni. PO-myleńcy POpierajacy wizerunkowe PO.

                  Walczyliśmy
                  ____________________________MY___________________________
                  ...........ilością. Jak tony maku myślące
                  __________________TAK SAMO_____________
                  o Polsce. Teraz ona jest. Ale i jest solidarność wykluczonych
                  i solidarność beneficjentów uzurpatorów ....oszukujacych, że to
                  tylko zwiazek zawodowy

                  albo ze ruch społeczny, albo że ........
                  ALE NIGDY .unikaja jak ognia 2 słow
                  "SUWERENNOSĆ NARODU"

                  ..bo zastępują wolnosć, prawa jedn., ....i 100 poprawnych haselek

                  a prawda taka:
                  KRZYŻ + ORZEŁ.
                  a nie gwiazda i koorowa flaga tęczy.

                  • andrzejg Re: patrz ilu tu "esbeków" taki Hymenos woła: dzi 02.09.10, 08:26
                    > a prawda taka:
                    > KRZYŻ + ORZEŁ.
                    > a nie gwiazda i koorowa flaga tęczy.
                    >

                    po prostu ORZEŁ
                    Krzyżem możez sobie poleżeć przed obliczem ojdyra
                    • hasz0 orzeł walczący z krzyżem to SB PZPR/IQ=? 02.09.10, 08:38
                      Poczytaja cos chłopie kim był Geremek jaki chciała stworzyć rząd
                      po 1989 roku.

                      Jeżeli mi to napiszesz swoimi słowami zrozumiesz słowa Mazowieckiego
                      w TVN dziś rano.
                      • hasz0 ______Re: orzeł walczący z krzyżem to SB PZPR/IQ=? 02.09.10, 09:30
                        bezkrytycznie wierzysz w to, co usłyszysz w telewizji, albo
                        przeczytasz u piq-a/Hymenosa albo Rycha7 w Internecie i przyjmujesz
                        to wszystko bez żadnego zastanowienia; uważasz się przy tym za
                        mądrego. Tylko Głupek zdobywa wiedzę od takich fanów Begina labo
                        Bandery.

                        Zastanowiłeś się dlaczego skasowali mi posty?
                        • andrzejg ______Re: orzeł walczący z krzyżem to SB PZPR/IQ= 02.09.10, 09:57


                          bezkrytycznie wierzysz w to, co usłyszysz w telewizji TRWAM, czy RM, albo
                          przeczytasz w ND ,czy w Internecie na podejrzanych słowach , gdzie 3
                          KAŻDY może pisac bzdury jakie chce i przyjmujesz to wszystko bez żadnego zastanowienia;
                          uważasz się przy tym za mądrego.
                          Tylko Głupek zdobywa wiedzę z takich źródeł.


                          Zastanowiłeś się dlaczego skasowali mi posty?

                          Zawsze możesz pisać na forum ND

                          A.
                      • andrzejg Re: orzeł walczący z krzyżem to SB PZPR/IQ=? 02.09.10, 10:01
                        hasz0 napisał:

                        > Poczytaja cos chłopie kim był Geremek jaki chciała stworzyć rząd
                        > po 1989 roku.
                        >
                        > Jeżeli mi to napiszesz swoimi słowami zrozumiesz słowa Mazowieckiego
                        > w TVN dziś rano.

                        Już o tym rozmawialiśmy
                        Wiem,że jestes zwolennikiem krawej rozprawy z wrogami i kompromis zawarty przy Okrągłym Stole, którego
                        współautorem był również Lech Kaczyński, uwiera cie niemiłosiernie. Jakaż byłby okazja do świetowania przelanej
                        krwi rodaków. A tak? Coz świętowac? Jakis kompromis? Nieważne , że wywrócił on komune do góry nogami, ale
                        przeciez to zgniły kompromis.

                        A.
                        • hasz0 słowa R7? są Twoje iq? z butem rozmawiam? 02.09.10, 10:27

                          PYTAM RAZ JESZCZE
                          GEREMEK
                          jaki chciał rząd tworzyć?

                          ..............(mówił o nim Jarosław Kaczyński po prowokacyjnej chamskiej wyp.Tuska- rozumiesz KONTEKST
                          sporu IQ=?
                          • hasz0 _________________________gw wiesz i rychem lecisz! 02.09.10, 10:29
                            AD PERSONAM mam włączyć? Twoim wzorem ? kogo jesteś ZWOLENNIKIEM?

                            CytatJuż o tym rozmawialiśmy
                            Wiem,że jestes zwolennikiem krawej rozprawy z wrogami i kompromis zawarty przy Okrągłym Stole, którego
                            współautorem był również Lech Kaczyński, uwiera cie niemiłosiernie
                            • andrzejg Re: _________________________gw wiesz i rychem le 02.09.10, 10:33
                              hasz0 napisał:

                              > AD PERSONAM mam włączyć?

                              włącz.Tylko to potrafisz

                              Twoje ad personam zwisa mi totalnie
                              Człowiek przejmuje się uwagami tych , których poważa

                              A.
                            • hasz0 doczytałem resztę txt..Ty UBeku cholerny jak ja Ci 02.09.10, 10:35
                              w mordę wcisnę 1000 razy GORSZE SŁOWA WZOROWANE NA PO POlikota!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                              Cytat" Jakaż byłby okazja do świetowania przelanej
                              krwi rodaków. A tak? Coz świętowac? Jakis kompromis?
                              Nieważne , że wywrócił on komune do góry nogami,(SZYBKO WSTAŁA!!!!!!!) ale
                              przeciez to zgniły kompromis.
                              "
                              • hasz0 _____________________________Twoi rodacy to UBecy! 02.09.10, 10:37

                                • andrzejg wypisz wymaluj Jarkacz 02.09.10, 10:43
                                  przecież doskonale wiesz ,że stoje tam gdzie ZOMO, żem szatan

                                  ale nie wmawiaj mi , tego co nie napisałem

                                  Masz chorą wyobraźnie, co kolejny raz uzmysłowiłem sobie czytając twoje rewelacje o zwykłym zdjeciu firmowym

                                  a teraz idź sie napij

                                  A.
                                  • hasz0 ___________wypisz wymaluj Palikot! 02.09.10, 10:49

                                    > przecież doskonale wiesz ,że stoje tam gdzie bbolszewik, żem oszołom
                                    >
                                    > ale nie wmawiaj mi , tego co nie napisałem
                                    >
                                    > Masz chorą wyobraźnie, co kolejny raz uzmysłowiłem sobie czytając twoje rewelac
                                    > je o zwykłym zdjeciu Hasza (albo zał. paszportu na wyj. sł.)
                                    >
                                    > a teraz idź sie napij
                                    >
                                    > A.

                                    • andrzejg :) 02.09.10, 10:56
                                      Palikot produkuje gorzałeczkę, a Jarkacz gorycz...

                                      wolę porównanie do Palikota

                                      A.
                          • andrzejg Re: słowa R7? są Twoje iq? z butem rozmawiam? 02.09.10, 10:32
                            hasz0 napisał:

                            >
                            >
                            > ..............(mówił o nim Jarosław Kaczyński po prowokacyjnej chamskiej wyp.Tu
                            > ska- rozumiesz KONTEKST
                            > sporu IQ=?

                            To co mówi Jarosław Kaczyński , to jedna wielka ściema i jątrzenie

                            Gdzie on wtedy był??

                            A.
    • hordol Re: Wiecej takich czarnych 01.09.10, 21:24
      pieronek jest jednym z "autorytetów" gazety nalezacym do kleru.

      było ich wiecej w historii gazety.
      i tak sie jakos dziwnie sklada ze sporo z nich okazało sie albo tw
      albo zrzuciło w pewnym momencie sutanny.

      ale to taka uwaga na marginesie big_grin
      • gini Re: Wiecej takich czarnych 01.09.10, 21:28
        hordol napisała:

        > pieronek jest jednym z "autorytetów" gazety nalezacym do kleru.
        >
        > było ich wiecej w historii gazety.
        > i tak sie jakos dziwnie sklada ze sporo z nich okazało sie albo
        tw
        > albo zrzuciło w pewnym momencie sutanny.
        >
        > ale to taka uwaga na marginesie big_grin

        Jest jeszcze Zycinski, alez skad co najgorzej wnerwia, oni
        wypowiadajac sie na tematy polityczne i opowiadajac sie po jednej
        stronie wcale sie do polityki nie mieszaja alez skad.
        Mam nadzieje, ze Paliknot im odplaci.
      • polski_francuz Aaki 01.09.10, 21:28
        moze masz racje.

        Nie pierwszy bylby to przypadek, ze "autorytet" stal sie autorytetem. Wystarczy
        miec racje.

        PF

        PS. Wywiad jest w Rzepie a nie w GW
        • hordol Re: Aaki 01.09.10, 21:33
          Wywiad jest w Rzepie a nie w GW
          patrzę na pieronka z pewnego dystansu.a moze mam uprzedzenia?
          • polski_francuz Re: Aaki 01.09.10, 21:41
            "a moze mam uprzedzenia?"

            Kazdy ma.

            Dzisiaj wysluchalem interesujacej propozycji p. Royal, do ktorej bylem
            uprzedzony. A jej propozycja byla rozsadna.

            Ludzie sie zmieniaja. Nasze opinie o nich nie zawsze za zmianami nadazaja.

            Pozdro

            PF
            • hordol Re: Aaki 01.09.10, 21:55
              no coz-wydaje mi sie ze doznales duzego zaodu milosnego ze strony
              sarko

              jak mawiają francuzi C'est la vie big_grin
              • polski_francuz Re: Aaki 01.09.10, 22:00
                "no coz-wydaje mi sie ze doznales duzego zaodu milosnego ze strony
                sarko"

                Nie ja jeden. Ale masz racje, rozczarowlem sie.

                PF
            • andrzejg Re: Aaki 02.09.10, 08:24
              polski_francuz napisał:

              >
              > Ludzie sie zmieniaja. Nasze opinie o nich nie zawsze za zmianami
              > nadazaja.

              Jest też jeszcze inna opcja, która bardzo często jest trudna do
              wykrycia. Wiadomo,że inni się zmieniają i to zauważasz,ale również
              Ty sie zmieniasz i to możesz przeoczyć. Może to Ty się zmieniłeś , a
              nie tamata osoba i stąd nagle spostrzegłeś jej rozsądek?

              A.
              • polski_francuz Re: Aaki 02.09.10, 08:57
                "Może to Ty się zmieniłeś?"

                Pewnie i tak jest. Ale te zmiany sa najtrudniejsze do odkrycia przez siebie samego.

                PF
      • marouder.abc Epidiaskop Pieronek zaslynal swego czasu z tego,ze 01.09.10, 21:55
        ..gdy mu zarzucano czeste kontakty z esbecja, twierdzil, iz w trakcie spotkan w
        kawiarniach oraz spacerow po Plantach, po prostu ewangelizowal panow smutnychsmile))
    • benek231 Przymiarka do nowej twarzy kk :O) 01.09.10, 21:56
      Jestem przekonany, ze wielu da sie nabrac na te kolejna maskarade.

      Pod nowa twarza pozostanie jednakze ten sam kk - ze swoimi egoistycznymi celami
      i niezlomnym pragnieniem dojenia podatnika po wsze czasy.
    • g-48 Re: Wiecej takich czarnych 01.09.10, 22:38
      No a tak nawiasem pytajac jak by biskup zapytal sie o twoja moralnosc
      P-F to bys skrytykowal bo jestes z moralnoscia "troszeczke na
      bakier".
      Ludzie nie chca aby zapomniano o "Drugim Katyniu" bo z pierwszego
      jeszcze ZSRR/jak dlugo KGb bedzie rzadzilo tak dlugo dla mnie bedzie
      ZSRR/ sie nie rozliczylo a tu mamy juz "Drugi Katyn" gdzie jest
      wiecej pytan niz.........????sa jakies sensowne odpowiedzi??????
    • ewa8a Re: Wiecej takich czarnych 02.09.10, 07:48
      Nie ma czym się zachwycać. Pieronek wielokrotnie udowadniał, że jest
      kościelnym betonem. On jedynie należy do tych czarnych, którzy
      czasami mają przebłyski normalności.
      • g-48 Re:No pewnie Ewcia 02.09.10, 09:19
        Ci czarni to jest wszystko beton!Sa tylko normalni jak publicznosci
        ich wypowiedzi odpowiadaja ot taki drugi Rosyjski Kosciol Prawoslawny
        • mate_lot Re:No pewnie Ewcia 02.09.10, 09:26
          g-48 napisał:

          > Ci czarni to jest wszystko beton!Sa tylko normalni jak publicznosci
          > ich wypowiedzi odpowiadaja ot taki drugi Rosyjski Kosciol Prawoslawny
          >

          =================
          To dokładnie tak jak z tobą. Ta wypowiedź mi sie podoba i mógłbym, gdyby nie
          wczesniejsze wypowiedzi, które mi się nie podobały, uznać ciebie za normalnego
          faceta, ale zaczekam.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka