polski_francuz
01.09.10, 20:57
"Niech się biskupi zajmą sprawami wiary i moralności"..."Nie potrafimy
wykorzystać sukcesów‚ bo jeżeli to jest sukces całego społeczeństwa‚ to
dlaczego ktoś chce go zagarnąć dla siebie‚ zamiast powiedzieć: to jest nasze‚
wszystkich".
www.rp.pl/artykul/530003-Biskup-Pieronek--Co-biskupow-obchodza-pomniki-.html
Wiekszosc opinii rozsadnych i powiedzianych bez owijania w bawelne. Szkoda, ze
ten pan juz jest na emeryturze.
PF