matelot
07.01.11, 10:40
Były Wasze ulubione potrawy? A może wzięliście udział w procesji trzech króli śpiewając odpowiedni repertuar? Napiszcie czy warto było dla garstki walczących katooszołomów ustanawiać święto, które potrafi czy chce świętować tak niewielu?