dachs
02.08.12, 15:49
ale teraz mogę zaprotestowac przeciw kolektywnemu waleniu w PO za tz. nepotyzm.
Nie, żebym nepotym pochwalał, ale nie jest to akurat cecha immanentna PO, ani nawet PSL.
Jest to cecha immanentna każderj partii politycznej.
O ile wiem - popraw mnie Manny, jeżeli się myle - ale nawet w najlepszej na świecie demokracji, po każdej zmianie osła na słonia lub odwrotnie, zmiany w administracji sięgają od Białego Domu do najniższych szczebli, będących w gestii polityków.
Czy przypadkiem nie jest to po prostu podstawowym zadaniem demokratycznego systemu partyjnego?