jenisiej 24.05.17, 03:06 Ja też nie wystąpię w Opolu! Przepraszam wszystkich wielbicieli, a wielbicielki zwłaszcza. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
boavista4 Re: Z powodu Żałoby Narodowej podjąłem decyzję: 24.05.17, 04:28 Jezus Maria ! Wystap ! bedziesz mial dobre towarzystwo : Felus, cale Forum Swiat i nawet Kijowski. Odpowiedz Link Zgłoś
gini Re: Z powodu Żałoby Narodowej podjąłem decyzję: 24.05.17, 22:22 Jeni , buzi od Zuzi ))) Odpowiedz Link Zgłoś
polski_francuz Re: Z powodu Żałoby Narodowej podjąłem decyzję: 24.05.17, 23:12 Kurcze, juz widze skad sie bierze problem. Kto to widzial, zeby sie Zuzanna nazywac? Trza mi bylo od razu powiedziec... PF Odpowiedz Link Zgłoś
gini Re: Z powodu Żałoby Narodowej podjąłem decyzję: 24.05.17, 23:24 Zuzia to ja jestem tylko dla Jeniego. Odpowiedz Link Zgłoś
polski_francuz Re: Z powodu Żałoby Narodowej podjąłem decyzję: 24.05.17, 23:37 Ty siem za jenim nie chowaj. Bo zaloze opony uzbrojone na rozwalone drogi do mego samochodu i Cie poszukam PF Odpowiedz Link Zgłoś
snajper55 Re: Z powodu Żałoby Narodowej podjąłem decyzję: 24.05.17, 23:52 polski_francuz napisał: > Kurcze, juz widze skad sie bierze problem. Kto to widzial, zeby sie Zuzanna naz > ywac? Kto? Czechowicz. Kowboj Zuzia S. Odpowiedz Link Zgłoś
polski_francuz Re: Z powodu Żałoby Narodowej podjąłem decyzję: 25.05.17, 20:21 Do kogo ta mowa? Szefuncio jestem! PF Odpowiedz Link Zgłoś
pijatyka Re: Czechowicz 19.06.17, 23:26 No, nasi tylko zrobili remake Johnny Cash - A Boy Named Sue Odpowiedz Link Zgłoś
wikul Re: Z powodu Żałoby Narodowej podjąłem decyzję: 19.06.17, 23:15 polski_francuz napisał: > Kurcze, juz widze skad sie bierze problem. Kto to widzial, zeby sie Zuzanna nazywac? Kowboj Zuzia Odpowiedz Link Zgłoś
jenisiej Buzi dla Zuzi 25.05.17, 01:57 Zuzia to ja jestem tylko dla Jeniego. No. Prawidłowo. Kawał historii forum tego właśnie. Odpowiedz Link Zgłoś
piq też odmawiam występu na festiwalu w Opolu... 26.05.17, 05:44 ...w proteście przeciwko temu, że nikt mnie tam nie zapraszał. Pewnie na dodatek z powodów politycznych nikt o mnie nawet nie wie. Odpowiedz Link Zgłoś
pijatyka Re: Podjąłem decyzję - nie wystąpię w Opolu! 19.06.17, 23:12 Nawet we wrześniu? Odpowiedz Link Zgłoś