Dodaj do ulubionych

Z powodu Żałoby Narodowej podjąłem decyzję:

24.05.17, 03:06
Ja też nie wystąpię w Opolu!

Przepraszam wszystkich wielbicieli, a wielbicielki zwłaszcza.
Obserwuj wątek
    • boavista4 Re: Z powodu Żałoby Narodowej podjąłem decyzję: 24.05.17, 04:28
      Jezus Maria ! Wystap ! bedziesz mial dobre towarzystwo : Felus, cale Forum Swiat i nawet Kijowski.
    • gini Re: Z powodu Żałoby Narodowej podjąłem decyzję: 24.05.17, 22:22
      Jeni , buzi od Zuzi )))
      • polski_francuz Re: Z powodu Żałoby Narodowej podjąłem decyzję: 24.05.17, 23:12
        Kurcze, juz widze skad sie bierze problem. Kto to widzial, zeby sie Zuzanna nazywac?

        Trza mi bylo od razu powiedziec...

        PF
        • gini Re: Z powodu Żałoby Narodowej podjąłem decyzję: 24.05.17, 23:24
          Zuzia to ja jestem tylko dla Jeniego.
          • polski_francuz Re: Z powodu Żałoby Narodowej podjąłem decyzję: 24.05.17, 23:37
            Ty siem za jenim nie chowaj. Bo zaloze opony uzbrojone na rozwalone drogi do mego samochodu i Cie poszukamsmile

            PF
        • snajper55 Re: Z powodu Żałoby Narodowej podjąłem decyzję: 24.05.17, 23:52
          polski_francuz napisał:

          > Kurcze, juz widze skad sie bierze problem. Kto to widzial, zeby sie Zuzanna naz
          > ywac?

          Kto? Czechowicz.



          S.
          • polski_francuz Re: Z powodu Żałoby Narodowej podjąłem decyzję: 25.05.17, 20:21
            Do kogo ta mowa? Szefuncio jestem!

            PF
        • wikul Re: Z powodu Żałoby Narodowej podjąłem decyzję: 19.06.17, 23:15
          polski_francuz napisał:

          > Kurcze, juz widze skad sie bierze problem. Kto to widzial, zeby sie Zuzanna nazywac?


      • jenisiej Buzi dla Zuzi 25.05.17, 01:57
        Zuzia to ja jestem tylko dla Jeniego.

        No. Prawidłowo. Kawał historii forum tego właśnie.

        smile
    • piq też odmawiam występu na festiwalu w Opolu... 26.05.17, 05:44
      ...w proteście przeciwko temu, że nikt mnie tam nie zapraszał. Pewnie na dodatek z powodów politycznych nikt o mnie nawet nie wie.
    • pijatyka Re: Podjąłem decyzję - nie wystąpię w Opolu! 19.06.17, 23:12

      Nawet we wrześniu? wink

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka