Dodaj do ulubionych

______________________________________Plotki

01.10.19, 09:54

Podobno, żeby jakoś załagodzić sytuację, Banaś ma przekazać burdel na Caritas.

Przed snem spójrz na smartfona i powiedz "Dobranoc panie kapitanie". To nic nie kosztuje a jemu będzie przyjemnie...

Niemiecka branża erotyczna chce wykupić TVP Info bo stwierdzili, że tu jest pie#dole&nie non stop i aktorzy się nie męczą.
Obserwuj wątek
   • babaobaba Re: Plotki 01.10.19, 14:48
    Stanisław Karczewski (PiS): Jestem katolikiem, ale nie we wszystkim zgadzam się z papieżem.

    Dziennikarz (Radio Zet): A zgadza się pan ze wszystkim co mówi Jarosław Kaczyński?

    Karczewski: A oczywiście, że się zgadzam.
    • babaobaba Wpływowy poseł umiera - bajka z morałem 02.10.19, 10:01
     Wpływowy poseł umiera na ciężką chorobę. Jego dusza trafia do Nieba i wita go Święty Piotr.
     Witaj w Niebie. Zanim tu zamieszkasz, musimy rozwiązać tylko jeden problem. Mamy to pewne zasady i nie jestem pewien, co z tobą zrobić.
     Jak to co - wpuśćcie mnie - mówi poseł.
     Cóż, chciałbym, ale mamy polecenia z samej góry. Zrobimy tak - spędzisz jeden dzień w Piekle i jeden dzień w Niebie. Potem możesz sobie wybrać, gdzie chcesz spędzić wieczność.
     Serio, ja już wiem - chcę trafić do Nieba - mówi poseł.
     Wybacz, ale mamy swoje zasady.

     Po tych słowach, Święty Piotr odprowadza go do windy i poseł zjeżdża w dół, dół, dół wprost do Piekła. Drzwi otwierają się i poseł jest pośrodku pełnego zieleni pola golfowego. W tle jest restauracja, a przed nią stoją wszyscy jego przyjaciele oraz inni politycy, którzy pracowali z nim. Wszyscy są szczęśliwi i świetnie się bawią. Podbiegają do posła i witają go, ściskają oraz wspominają stare dobre czasy, gdy bogacili się kosztem zwykłych ludzi. Potem grają w golfa a następnie jedzą kolację z kawiorem i czerwonym winem. Jest także Szatan który jest naprawdę fajnym i sympatycznym gościem - świetnie się bawi i tryska humorem opowiadając dowcipy. Poseł bawi się tak doskonale, że nim się zorientuje, minie jego czas. Wszyscy ściskają go i machają na pożegnanie, gdy winda rusza w górę. Winda jedzie, jedzie i jedzie - aż drzwi się otwierają w Niebie, gdzie czeka na niego Święty Piotr.

     Czas odwiedzić Niebo.

     I tak mijają 24 godziny, w których mąż stanu spędza czas z duszyczkami na skakaniu z chmurki na chmurkę, graniu na harfach i śpiewaniu. Bawią się całkiem nieźle i nim się zorientuje, doba mija i powraca Święty Piotr.

     Cóż - spędziłeś jeden dzień w Piekle i jeden dzień w Niebie. Wybierz zatem swój los.

     Poseł myśli chwilkę i odpowiada. Cóż, nigdy nie myślałem, że to powiem. To znaczy - w Niebie jest naprawdę cudownie, ale myślę, że lepiej mi będzie w Piekle.

     Tak więc Święty Piotr odprowadza go do windy i poseł jedzie w dół, dół, dół... - wprost do Piekła. Otwierają się drzwi i poseł jest pośrodku pustyni pokrytej śmieciami i odpadkami. Widzi wszystkich swoich przyjaciół ubranych w szmaty, zbierających śmieci do czarnych, plastikowych toreb. Nagle podchodzi do posła Szatan i klepie go po ramieniu.

     "Nie rozumiem! - mówi senator. Jeszcze wczoraj było tu pole golfowe, restauracja, jedliśmy kawior, tańczyliśmy i bawiliśmy się świetnie. Teraz jest tu tylko pustynia pełna śmieci, a moi przyjaciele wyglądają strasznie!

     Szatan spogląda na posła, uśmiecha się i mówi:
     Wczoraj mieliśmy kampanię wyborczą! A dziś na nas zagłosowałeś. Już jest po wyborach.
    • babaobaba Re: Plotki 02.10.19, 16:47
     Wydali znaczki z Kaczyńskim i ludzie skarżą się, że się nie przyklejają.
     Odpowiedź na reklamację: Bo plują nie z tej strony....

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka