Dodaj do ulubionych

Ekspert czy "ekspert"

18.05.20, 20:11
Rzecznik Praw Dziecka powołał pierwszego członka komisji ds. pedofilii. To ekspert z Ordo Iuris

Błażej Kmieciak został powołany na pierwszego członka państwowej komisji ds. pedofili, która powstała w ubiegłym roku emisji pierwszego filmu braci Sekielskich o pedofilii w Kościele. Kmieciak to prawnik i były ekspert Rzecznika Praw Pacjenta do spraw bioetycznych. Współpracuje także z konserwatywną, katolicką fundacją Ordo Iuris. Powołał go Rzecznik Praw Dziecka, o czym poinformowało biuro prasowe Mikołaja Pawlaka.
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25954853,rzecznik-praw-dziecka-powolal-pierwszego-czlonka-komisji-ds.html#a=66&c=163&t=14&g=b&s=BoxNewsLink
A na stronie głównej gazeta.pl czytamy, że to "ekspert"!
Obserwuj wątek
  • oleg3 Re: Ekspert czy "ekspert" 19.05.20, 10:14
   W skład komisji, której celem jest badanie przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci w Polsce, ma wejść siedmiu członków - trzech powoływanych przez Sejm i po jednym powoływanym przez: Senat, prezydenta, premiera i Rzecznika Praw Dziecka. Kandydatów mają zgłaszać instytucje takie jak: Naczelna Rada Adwokacka (która to właśnie jako jedyna zgłosiła rekomendowaną przez siebie osobę), Krajowa Rada Sądownictwa, Naczelna Izba Lekarska czy Krajowa Izba Psychologów oraz organizacje pozarządowe, które w ciągu ostatnich dwóch lat zajmowały się prawami dzieci.

   Czytaj więcej na fakty.interia.pl/autor/justyna-tomaszewska-kaczmarczyk/news-w-tarczy-3-0-przepchnieto-zmiany-w-ustawie-o-komisji-ds-pedo,nId,4502439#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
   • oleg3 Re: Ekspert czy "ekspert" 19.05.20, 14:07
    Błażej Kmieciak jest doktorem habilitowanym nauk prawnych, ma doktorat z socjologii prawa, jest też absolwentem resocjalizacji i podyplomowych studiów w zakresie prawa medycznego i bioetyki.

    Ukończył Szkołę Praw Człowieka organizowaną przez Helsińską Fundację Praw Człowieka oraz Szkołę Profilaktyki Uzależnień w Warszawie.

    Uczestniczył w kursach organizowanych przez Uniwersytet Harvarda, Uniwersytet Georgetown i Organizację Narodów Zjednoczonych dotyczących praktyki w stosowaniu praw dziecka oraz przeciwdziałaniu przemocy wobec dzieci. Posiada uprawnienia mediatora.

    Kmieciak od urodzenia jest osobą niedowidzącą. Pracuje w Zakładzie Prawa Medycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Jest ekspertem organizacji pozarządowych, m.in. Fundacji Życie i Fundacji im. Księdza Jana Kaczkowskiego. Współpracuje też z Instytutem Ordo Iuris.
    www.dorzeczy.pl/kraj/140511/jest-pierwszy-czlonek-panstwowej-komisji-ds-pedofilii.html
  • piq GW nie różni się specjalnie agitpropowskim... 21.05.20, 02:22
   ...chuligaństwem od GP czy WPotylicę. Oni nie mają moralnych skrupułów w zwalczaniu tych celów, na które jest redakcyjny zapis. Zawsze można podać modelowy przykład, jak ongiś ręka w rękę sakiewszczycy i stasińszczycy trepowali JKMa. Też zwróciłem uwagę na ten haniebny cudzysłów, ale zdążyłeś założyć wątek przede mną. Szkoda, że koleżeństwo go sobie odpuściło albo nie zrozumiało, zatem wpisuję się i podbijam.
  • sz0k Eksperyment 21.05.20, 15:42
   Proponuję przeprowadzenie porównania rekacji portalu GWno.pl na wiadome filmy Sekielskich na Youtube vs ostatni dokument Latkowskiego z TVP.

   Na zachętę:
   www.plotek.pl/plotek/7,154063,25963985,jaroslaw-bieniuk-wydal-oswiadczenie-w-zwiazku-z-emisja-nic.html#s=BoxOpImg8
   www.plotek.pl/plotek/7,154063,25964355,maz-natalii-siwiec-znow-zabral-glos-w-sprawie-nic-sie-nie-stalo.html
   www.plotek.pl/plotek/7,154063,25962916,radoslaw-majdan-wydal-oswiadczenie-po-tym-jak-zostal-powiazany.html
   www.plotek.pl/plotek/7,154063,25964204,nic-sie-nie-stalo-nergal-takze-wyciagnie-konsekwencje-to.html

   --
   "My konserwatyści straciliśmy naszych królów i naszą arystokrację, nasi rzemieślnicy odeszli, nasi chłopi zniknęli. Nasze konie zastrzelono pod nami. Nie mamy do zaoferowania światu niczego poza naszą wizją."
   Fryderyk D. Wilhelmsen

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka