Dodaj do ulubionych

Ekspert czy "ekspert"

18.05.20, 20:11
Rzecznik Praw Dziecka powołał pierwszego członka komisji ds. pedofilii. To ekspert z Ordo Iuris

Błażej Kmieciak został powołany na pierwszego członka państwowej komisji ds. pedofili, która powstała w ubiegłym roku emisji pierwszego filmu braci Sekielskich o pedofilii w Kościele. Kmieciak to prawnik i były ekspert Rzecznika Praw Pacjenta do spraw bioetycznych. Współpracuje także z konserwatywną, katolicką fundacją Ordo Iuris. Powołał go Rzecznik Praw Dziecka, o czym poinformowało biuro prasowe Mikołaja Pawlaka.
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25954853,rzecznik-praw-dziecka-powolal-pierwszego-czlonka-komisji-ds.html#a=66&c=163&t=14&g=b&s=BoxNewsLink
A na stronie głównej gazeta.pl czytamy, że to "ekspert"!
Obserwuj wątek
  • oleg3 Re: Ekspert czy "ekspert" 19.05.20, 10:14
   W skład komisji, której celem jest badanie przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci w Polsce, ma wejść siedmiu członków - trzech powoływanych przez Sejm i po jednym powoływanym przez: Senat, prezydenta, premiera i Rzecznika Praw Dziecka. Kandydatów mają zgłaszać instytucje takie jak: Naczelna Rada Adwokacka (która to właśnie jako jedyna zgłosiła rekomendowaną przez siebie osobę), Krajowa Rada Sądownictwa, Naczelna Izba Lekarska czy Krajowa Izba Psychologów oraz organizacje pozarządowe, które w ciągu ostatnich dwóch lat zajmowały się prawami dzieci.

   Czytaj więcej na fakty.interia.pl/autor/justyna-tomaszewska-kaczmarczyk/news-w-tarczy-3-0-przepchnieto-zmiany-w-ustawie-o-komisji-ds-pedo,nId,4502439#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
   • oleg3 Re: Ekspert czy "ekspert" 19.05.20, 14:07
    Błażej Kmieciak jest doktorem habilitowanym nauk prawnych, ma doktorat z socjologii prawa, jest też absolwentem resocjalizacji i podyplomowych studiów w zakresie prawa medycznego i bioetyki.

    Ukończył Szkołę Praw Człowieka organizowaną przez Helsińską Fundację Praw Człowieka oraz Szkołę Profilaktyki Uzależnień w Warszawie.

    Uczestniczył w kursach organizowanych przez Uniwersytet Harvarda, Uniwersytet Georgetown i Organizację Narodów Zjednoczonych dotyczących praktyki w stosowaniu praw dziecka oraz przeciwdziałaniu przemocy wobec dzieci. Posiada uprawnienia mediatora.

    Kmieciak od urodzenia jest osobą niedowidzącą. Pracuje w Zakładzie Prawa Medycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Jest ekspertem organizacji pozarządowych, m.in. Fundacji Życie i Fundacji im. Księdza Jana Kaczkowskiego. Współpracuje też z Instytutem Ordo Iuris.
    www.dorzeczy.pl/kraj/140511/jest-pierwszy-czlonek-panstwowej-komisji-ds-pedofilii.html
  • piq GW nie różni się specjalnie agitpropowskim... 21.05.20, 02:22
   ...chuligaństwem od GP czy WPotylicę. Oni nie mają moralnych skrupułów w zwalczaniu tych celów, na które jest redakcyjny zapis. Zawsze można podać modelowy przykład, jak ongiś ręka w rękę sakiewszczycy i stasińszczycy trepowali JKMa. Też zwróciłem uwagę na ten haniebny cudzysłów, ale zdążyłeś założyć wątek przede mną. Szkoda, że koleżeństwo go sobie odpuściło albo nie zrozumiało, zatem wpisuję się i podbijam.
  • sz0k Eksperyment 21.05.20, 15:42
   Proponuję przeprowadzenie porównania rekacji portalu GWno.pl na wiadome filmy Sekielskich na Youtube vs ostatni dokument Latkowskiego z TVP.

   Na zachętę:
   www.plotek.pl/plotek/7,154063,25963985,jaroslaw-bieniuk-wydal-oswiadczenie-w-zwiazku-z-emisja-nic.html#s=BoxOpImg8
   www.plotek.pl/plotek/7,154063,25964355,maz-natalii-siwiec-znow-zabral-glos-w-sprawie-nic-sie-nie-stalo.html
   www.plotek.pl/plotek/7,154063,25962916,radoslaw-majdan-wydal-oswiadczenie-po-tym-jak-zostal-powiazany.html
   www.plotek.pl/plotek/7,154063,25964204,nic-sie-nie-stalo-nergal-takze-wyciagnie-konsekwencje-to.html

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka