Dodaj do ulubionych

Obrzydzenie

15.01.21, 10:36
czytam wpisy na tym forum jak na ten przyklad:

"Ty amoralne mordercze nazikomunistyczne gowno?"

w odpowiedzi na

"Prawda przeciez na UW nie mogli was tego uczyc, ty koscielna kurwo."

Pisza to dzieci? Zamknieci w szpitalu wariatow? Pijaczki (o tak rannej porze?).

Od kilku dni znam z nazwiska jednego z piszacych. I sie za glowe lapie, jak mozna tak pisac? Gdzie godnosc? Gdzie kultura?

PF

Obserwuj wątek
    • boomerang Re: Obrzydzenie 15.01.21, 11:03
      Xiążę to robi wtórnie, a jak ma reagować jeśli cenzura tego głuptaka z Portland hołubi? Moje eleganckie wpisy, acz nie po myśli nowoczesnej lewicy, lądują w kosmosie.
    • sz0k Re: Obrzydzenie 15.01.21, 11:08
      polski_francuz napisał:

> Gdzie godnosc? Gdzie kultura?

Faktycznie peefie, to co w ostatnich miesiącach wylało się na ulice polskich miast to rzeczywiście przejaw upadku cywilizacji i kultury jako takiej. To co widać na forum to tylko "niewinne" odpryski.
        • polski_francuz Re: Obrzydzenie 15.01.21, 21:35
          andrzejg napisał:

"Ty akurat potrafisz rozmawiać z kulturą, ale ten brak kultury nie przyszedł z ulicy. Jest w środku człowieka."

Przychodzi tez z czasem. Ale pewnie masz racje, ze sie ma jakos ja w sobie. Moze z rodziny? Moze z wychowania?

PF
          • andrzejg Re: Obrzydzenie 16.01.21, 17:21
            Tu wchodzimy w spór ile człowiek wynosi ze środowiska, a ile ma w sobie od urodzenia?

Ponadto jak to się dzieje, że inteligentni ludzie zaczynają mówić na poziomie gościa spod budki?
            Dla takiego gościa argumentem jest pięść w nos. Coś jak te gówna, naziołki , czy komuchy na tym forum.
                  • andrzejg Re: Obrzydzenie 17.01.21, 18:02
                    OK

Jednakże tu piszemy o atakach personalnych, nie o uzyciu wulgaryzmu w ogóle ( zreszta, tam gdzie trzeba).

Gdybym napisał : "pseudowolnościowcu, klakierze komuchów, skoro PiS jebie...."

Było coś takiego?
                    • xiazeluka Re: Obrzydzenie 17.01.21, 18:18
                      No, przynajmniej udało się ustalić, że uważasz Lemparcice za odpowiedniki żulii spod budki z piwem.

Pisałeś o kilku swoich Kolegach z forum tego, że są pisiorami. Ataki personalne nie są więc Ci obce...

...no i coraz więcej wyjątków się robi, więc może zakończcie już tę popisówkę, bo naprawdę między starymi znajomymi tego typu hece na nikim wrażenia nie robią. Was nikt nigdy [epitet] gownami i [epitet] qrwami nie oklejał, dopasowane są one wyłącznie do komunikacji z opętanym nienawiścią do wszystkiego co normalne oregońskim furiatem. Do psa się mówi "siad", a nie "zechce pan spocząć", ponieważ dla psa treść komendy nie ma znaczenia.
                      • andrzejg Re: Obrzydzenie 17.01.21, 18:48
                        Rozumiem Twoją frustrację związaną z epitetami Benka, ale nie mów że nikt z nas nigdy nie doświadczył czegoś takiego. Autor wątątku wskazuje na takie doświadczenia w poście otwierającym. Ja też doświadczyłem i też od Ciebie. Nie były to epitety typu POstempak, KODowiec na wzór PiSiora.

Czy PiSior to epitet? Skoro ktoś broni zażarcie działań tej partii , to chyba wpisuje się w grono pisiorów?

A.
                        • xiazeluka Re: Obrzydzenie 17.01.21, 20:35
                          Frustrację? Frustracji można zażyć, gdy się postawiło na pewniaka i zostało po wyścigu z bezużytecznym świstkiem w dłoni, natomiast klątwy Kretyna52 są czymś w rodzaju niedokręconego kranu - kapie gdzieś w tle, po pewnym czasie nikt nie zwraca na to uwagi. Choć kran-Kretyn bardzo się napręża.

Tak, pisior to epitet wobec ludzi, którzy otwarcie deklarują, że z LiN im nie po drodze. A otrzymać od Ciebie taką etykietkę bardzo prosto, wystarczy pochwalić władze okupacyjne za czyn, który wyjątkowo jest pożyteczny/korzystny/właściwy. Innymi słowy - obrzucając wolnościowców obelżywym mianem "pisiora" dowodzisz ślepego fundamentalizmu, bezradność lukrując najtańszym z dostępnych wyzwisk.

Cały ten żenujący wątek dotyczy zadrapań na tynku, nijak się mającego do trwałości fundamentów. Nadsekwański pozer postanowił pozwolić sobie na szarżę w brudnych kaloszach po salonie, ponieważ uznał, że mu wolno z racji bycia anonimowym; znając tego typa wcale Mła to nie dziwi. Dziwi natomiast to, że postanowiłeś temu oszustowi basować - nie przyjmujesz oceny Mła - to popatrz, jak łatwo demaskuje osobnika w papierowym garniturze ka3lka.
            • polski_francuz Re: Obrzydzenie 16.01.21, 18:33
              andrzejg napisał:

"Ponadto jak to się dzieje, że inteligentni ludzie zaczynają mówić na poziomie gościa spod budki?"

Chyba przyklad, zwany dzisiaj narracja, idzie z gory. Trudno bylo uwierzyc, ze kulturalny narod Beethovena, Wagnera czy Goethego zaczyna nagle mordowac Zydow, Cyganow czy Polakow w obozach koncentracyjnych.

PF

• sz0k Re: Obrzydzenie 18.01.21, 13:42
          andrzejg napisał:

> Ty akurat potrafisz rozmawiać z kulturą, ale ten brak kultury nie przyszedł z u
          > licy.
          > Jest w środku człowieka.

Zgadza się andrzeju. Świadomie, bądź nie, wyraziłeś coś co my wierzący znamy ze słów Pana Jezusa od tysiącleci:
          (Mk 7,14-23)
          Potem przywołał znowu tłum do siebie i rzekł do niego: Słuchajcie Mnie, wszyscy, i zrozumiejcie! Nic nie wchodzi z zewnątrz w człowieka, co mogłoby uczynić go nieczystym; lecz co wychodzi z człowieka, to czyni człowieka nieczystym. Kto ma uszy do słuchania, niechaj słucha! Gdy się oddalił od tłumu i wszedł do domu, uczniowie pytali Go o to przysłowie. Odpowiedział im: I wy tak niepojętni jesteście? Nie rozumiecie, że nic z tego, co z zewnątrz wchodzi do człowieka, nie może uczynić go nieczystym; bo nie wchodzi do jego serca, lecz do żołądka i na zewnątrz się wydala. Tak uznał wszystkie potrawy za czyste. I mówił dalej: Co wychodzi z człowieka, to czyni go nieczystym. Z wnętrza bowiem, z serca ludzkiego pochodzą złe myśli, nierząd, kradzieże, zabójstwa, cudzołóstwa, chciwość, przewrotność, podstęp, wyuzdanie, zazdrość, obelgi, pycha, głupota. Całe to zło z wnętrza pochodzi i czyni człowieka nieczystym.

A co my Polacy ubraliśmy w piękne powiedzenie: "Co w sercu to na języku".
    • institoris2 Re: Obrzydzenie 15.01.21, 12:45
      polski_francuz napisał:

> Od kilku dni znam z nazwiska jednego z piszacych. I sie za glowe lapie, jak moz
      > na tak pisac? Gdzie godnosc? Gdzie kultura?
      >
      > PF

wytlumacz facet co jedno (znane ci nazwiska piszacych) ma wspolnego z drugim ( I sie za glowe lapie, jak moz
      > na tak pisac? Gdzie godnosc? Gdzie kultura?)?

mnie tez obrzydzenie bierze, jak czytam cos takiego, co powyzej nagryzmoliles.

• polski_francuz Re: Obrzydzenie 15.01.21, 13:24
        institoris2 napisał(a):

"wytlumacz ...co jedno (znane ci nazwiska piszacych) ma wspolnego z drugim"

Chetnie. Teraz wiadomo kto sie wyzywa. Nie nick ale imie i nazwisko. I nie wyzywanie sie chwaly nazwisku nie dodaje.

"mnie tez obrzydzenie bierze, jak czytam cos takiego, co powyzej nagryzmoliles."

Wytlumacz dlaczego a chetnie sie poprawie. Aha, pisze bezposrednio uzywajac klawiatury. I przy takich krotkich wpisach nie robie notatek tupu "plan" albo "oby tylko nie zapomniec".

PF
        • institoris2 Re: Obrzydzenie 16.01.21, 13:13
          polski_francuz napisał:

> Wytlumacz dlaczego a chetnie sie poprawie. Aha, pisze bezposrednio uzywajac kla
          > wiatury. I przy takich krotkich wpisach nie robie notatek tupu "plan" al
          > bo "oby tylko nie zapomniec".
          >
          > PF

to cokolwiek zenujace, ze domagasz sie tlumaczenia spraw, wydawaloby sie oczywistych, ale jako czlowiek z natury uprzejmy, postaram sie wytlumaczyc.
          Wrocmy wiec do postu, ktorym otworzyles ten watek:

(czytam wpisy na tym forum jak na ten przyklad:

"Ty amoralne mordercze nazikomunistyczne gowno?"

w odpowiedzi na

"Prawda przeciez na UW nie mogli was tego uczyc, ty koscielna kurwo."

Pisza to dzieci? Zamknieci w szpitalu wariatow? Pijaczki (o tak rannej porze?).)

rozumiem, ze brzydzi cie uzywanie wulgaryzmow na forum, czemu dales wyraz otwierajac ten watek i przytaczajac pare przykladow tychze. Do tego akurat czepiac sie nie mam zamiaru, w koncu lepiej niz ja wiesz co cie brzydzi i lepiej niz ja wiesz, czy poinformowanie o tym innych uczestnikow forum jest warte nowego watku.
          I wszystko byloby ok, gdyby nie drugi pasaz, ktorego nie omieszkales umiescic, tresc ponizej:

(Od kilku dni znam z nazwiska jednego z piszacych. I sie za glowe lapie, jak mozna tak pisac? Gdzie godnosc? Gdzie kultura?)

Z ogolnych uwag tyczacych zachowania na forum, przeszedles do osobistych polajanek, wskazujac oskazycielskim paluchem na Luke, ktorego nazwisko, jak twierdzisz, poznales pare dni temu. Zapomniales przy tym sam sie przedstawic, co usprawiedliwialoby w pewnym sensie taka poufalosc. Jednym slowem, postawiles sie w roli arbitra elegancji, postepujac przy tym malo elegancko.

Mozna by na to machnac reka, bo przeciez kazdemu moze sie zdarzyc, ze sie chwilowo zapomni, ale jest tu jeszcze jeden aspekt, ktory tak naprawde sklonil mnie do napisania, ze sie czyms takim brzydze.
          Jest to kwestia inspiracji, ktora skonila cie do otworzenia tego watku; chodzlo ci o wywolanie dyskusji na temat zachowania sie poszczegolnych uczestnikow na forum, czy tez moze inspiracja byl fakt, ze poznales nazwisko jednego z uczestnikow i uzbrojony w ta wiedze, postanowiles zglebowac tego kogos.
          Majac na uwadze, ze z ordynarnym slownictwem na tym forum mamy do czynienia od niepamietnych czasow (i jakos nie dawales do tej pory wyrazu, ze cie to brzydzi), sklonny jestem przychylic sie do inspiracji numer 2.
          • polski_francuz Motywacja i perfekcjonizm 16.01.21, 13:31
            institoris2 napisał(a):

"chodzlo ci o wywolanie dyskusji na temat zachowania sie poszczegolnych uczestnikow na forum, czy tez moze inspiracja byl fakt, ze poznales nazwisko jednego z uczestnikow i uzbrojony w ta wiedze, postanowiles zglebowac tego kogos. Majac na uwadze, ze z ordynarnym slownictwem na tym forum mamy do czynienia od niepamietnych czasow (i jakos nie dawales do tej pory wyrazu, ze cie to brzydzi), sklonny jestem przychylic sie do inspiracji numer 2."

Mysle, ze ten kogo nazwisko znamy jest bardziej umotywowany by pisac poprawnie. I dac dobry przyklad innym. I chce korzystac z tej motywacji by ulepszyc forum.

Warto byc perfekcjonista.

PF
    • xiazeluka Re: Obrzydzenie 15.01.21, 14:23
      Nie chce się Mła sprawdzać, od ilu lat nadsekwański smakosz polszczyzny przebywa na Akwanecie, lecz chyba bez błędu można przyjąć, że tutejszym noworodkiem nie jest i frazeologię Kretyna52 ma od dawna rozpoznaną. Skąd więc się wzięła potrzeba wygłoszenia tego absurdalnego kazania, dowodzącego brzydkich skłonności arbitra elegancji?***

***Mła się domyśla, lecz skromnie uda brak orientacji.
      • polski_francuz Re: Obrzydzenie 15.01.21, 18:16
        xiazeluka napisała:

"Skąd więc się wzięła potrzeba wygłoszenia tego absurdalnego kazania, dowodzącego brzydkich skłonności arbitra elegancji?***Mła się domyśla, lecz skromnie uda brak orientacji."

Masz nazwisko, piszesz ksiazki, zachowuj sie. To, ze ktos zaczyna nie jest usprawiedliwieniem.

PF
      • andrzejg Re: Obrzydzenie 15.01.21, 18:39
        Rozumiem obrzydzenie PFa.
        Nie podpieraj się Benkiem. Jeżeli Benek stosuje określoną frazeologię, to możesz w ten sposób się odwzajemnić, ale nie rozszerzaj tego na innych forumowiczów.

A.
          • polski_francuz Wybor 15.01.21, 19:38
            xiazeluka napisała:

Jesteś jak gderająca żona, rugająca swojego męża słowami "Uważaj jak jedziesz!" za to, że ktoś na chama zajechał mu drogę.

Nu kolego, macie wybor. Jako ktos kogo nazwisko sie zna. Albo bedziesz z nazwiska korzystal i stawal sie coraz bardziej arogancki. Albo popracujesz na nazwisko i dasz innym przyklad.

PF

• andrzejg Re: Wybor 16.01.21, 12:03
                  Gadasz głupoty qwardian. Lempart ma błyskawicę ( do tego jedną) za znak.
                  Spójrz na skrzynkę elektryczną, to Cie oświeci ( nie dotykaj, bo kopnie)

a propo

"Do motłochu dociera jedynie światło wygasłych gwiazd"

Tylko to zrozumieja?

• polski_francuz Waga nazwiska 16.01.21, 12:59
                andrzejg napisał:

"Do tego nazwisko "

Bardzo szanuje komentatora politycznego Alain Duhamel ktory madrze komentuje i nawet jak sie tu czy owdzie pomyli w analizie to i tak wzbogaca sluchaczy wiedza i sposobem jej podanie troche jak kolega d'Oakville z forum swiat choc w skali calego kraju.

A kilka dni temu wybuchla afera Oliviera Duhamel, z Wyzszej Szkoly Nauk Politycznych ktory naduzywal seksualnie dziecko nad ktorym pelnil opieke. Zbrukal nazwisko Duhamel niemozebnie i mozna tylko wspolczuc Alain'owi za Olivier'a.

PF
            • xiazeluka Re: Wybor 15.01.21, 20:45
              Kolego snobie, skoro na nazwiska zeszło, to może - w przerwie na pouczania - zechcesz się przedstawić, abyśmy mogli w takiej kameralnej, ściśle dżentelmeńskiej komitywie, roztrząsać najważniejsze problemy wszechświata?
              • polski_francuz Re: Wybor 15.01.21, 21:30
                xiazeluka napisała:

"Kolego snobie, skoro na nazwiska zeszło, to może - w przerwie na pouczania - ze chcesz się przedstawić, abyśmy mogli w takiej kameralnej, ściśle dżentelmeńskiej komitywie, roztrząsać najważniejsze problemy wszechświata?"

Zastanowie sie. Ale, jako zem chytra Zmudzina, wolalbym to zrobic przy okazji wydania ksiazki. Ale skoncze te, ktora pisze jak za 1 - 2 lata. Aha, ja sprzedaja conajwyzej 729 egzemplarzy (wlasnie sprawdzilem). Co prawda lepsza cena/egzemplarz ale daja mi z niej tylko 10 %.

Zyc z tego nie da sie. Wiec musze byc dalej grzeczny by mi wyplacali emeryture. Aha, i jestem pewnie z 10+ lat starszy. Wiec pouczanie sie samo narzuca.

PF

PF

• czuk1 Re: Obrzydzenie 15.01.21, 14:49
      polski_francuz napisał: 0BRZYDZENIE

> Pisza to dzieci? Zamknieci w szpitalu wariatow? Pijaczki (o tak rannej porze?).
      > Od kilku dni znam z nazwiska jednego z piszacych. I sie za glowe lapie, jak mozna tak pisac? Gdzie godnosc? Gdzie kultura?

Dobrze, że poruszacie problem upadku kultury słowa na forum. Ale jest to problem u nas powszechny. Już kilka razy na przystanku , na ulicy zwracałem małolatom na ich wredne słownictwo, na karalne stosowanie (w każdym zdaniu i zamiast przecinka słowa "ku..a". Nie zawsze reakcje małolatów na te przygany były właściwe.

Muszę się przyznać, że w latach poprzednich nie używałem słów obelżywych . Teraz , atmosfera uliczna i kierowanie do mnie obelg - zarażony nimi - odwzajemniam się obelgami. Wiem, że to mnie nie usprawiedliwia.

Problem niskiej kultury języka powinien być przedmiotem większego zainteresowania ze strony władz państwowych i społeczeństwa. Nie wystarczy zaostrzyć prawo.
      • polski_francuz Egoizm 15.01.21, 18:25
        czuk1 napisał:

"Muszę się przyznać, że w latach poprzednich nie używałem słów obelżywych . Teraz , atmosfera uliczna i kierowanie do mnie obelg - zarażony nimi - odwzajemniam się obelgami. Wiem, że to mnie nie usprawiedliwia."

Moja forumowa droga byla troche inna. Rosjanie na forum swiat kilka lat temu mnie czesto prowokowali. I ja sie dawalem prowokowac. Jak odeszli na swoje forum, to wpierw odnalazlem spokoj ducha a potem rozwinelem to wlasnie w standard zachowania, ktorego staram sie trzymac.

Prawo na przeklenstwa nie bedzie skuteczne. Jedyna droga jest wlasnie rozwiniecie wewnetrznego przekonania, ze przeklinanie niczemu nie pomaga i do niczego nie prowadzi. Jesli sie ma przekonanie, ze spokojne traktowanie innych pomaga w zrozumieniu rzeczy i w wymianie pogladow i w last but not least nauczeniu sie czegos nowego. Czyli nam sluzy.

Badzmy wiec egoistami i robmy to co nam sluzy.

PF
      • polski_francuz FCK BFE 16.01.21, 09:10
        czuk1 napisał:

" Problem niskiej kultury języka powinien być przedmiotem większego zainteresowania ze strony władz państwowych i społeczeństwa. Nie wystarczy zaostrzyć prawo."

Okazuje, ze juz jest w Niemczech.
        Der Mann hatte vor einem Gerichtsgebäude demonstriert, in dem ein Strafverfahren gegen einen Rechtsextremen lief. Dabei trug er einen Pullover und darunter ein T-Shirt, beide mit besagter Aufschrift. Das Amtsgericht verurteilte ihn zu einer Geldstrafe in Höhe von 15 Tagessätzen. Der Verurteilte sah damit sein Recht auf Meinungsfreiheit verletzt.

Za obrazliwy napis na T-shirt (FCK BFE czyli cos w wolnym tlumaczeniu mam w d..ie policje) skazano demonstranta w Niemczech na 15 dni ciupy

PF
        • andrzejg Re: FCK BFE 16.01.21, 21:50
          " Problem niskiej kultury języka powinien być przedmiotem większego zainteresowania ze strony władz państwowych i społeczeństwa. Nie wystarczy zaostrzyć prawo."

Okazuje, ze juz jest w Niemczech.

oby nie było u nas. Cenzurę juz przechodziliśmy.
    • felusiak1 To wynik zwyciestwa emocji 15.01.21, 20:22
      Teraz emocja jest w modzie. A kiedy doda sie do tego polityke to emocja fruwa ponaddźwiekowo.
      tutejszy benek jest mistrzem w tym sporcie. Ma jak to sie mówi short fuse (wrazliwy bezpiecznik).
      Dyskutowliśmy w jednym watku i nie wytrzymał. Zrugał mnie. On zruga kazdego kto nie podziela jego punktu widzenia. I chyba po to tu jest. Być moze zycie go frustruje i tu może odreagować swoje bolaczki.
    • perla_roztocza Re: Obrzydzenie 16.01.21, 15:48
      czy ty PF nie jesteś aby za delikatny na forum to?
      Od 20 lat napierdzielamy się na całego i dopiero teraz dostałeś drgawek oburzenia?
      Forum to nie jest szkółka dla niewinnych panienek.
      Tu ma być ring gdzie krew się leje a przeciwnika się dobija do ostatniego jego tchnienia.
      Inaczej będzie nudno właśnie.
      • polski_francuz Re: Obrzydzenie 16.01.21, 18:35
        perla_roztocza napisał:

"Tu ma być ring gdzie krew się leje a przeciwnika się dobija do ostatniego jego tchnienia. Inaczej będzie nudno właśnie."

Na ringu tez sa reguly do przestrzegania. Nawet jesli nie ma sedziego.

PF
            • xiazeluka Re: Obrzydzenie 16.01.21, 20:58
              Jeśli inni przedstawili i robi się z tej wiedzy użytek, to nadal grzeczność nakazuje się przedstawić. Te wykręty są coraz bardziej groteskowe, o reputacji dyktatora sawłarwiwru nie wspominając.
              • polski_francuz Re: Obrzydzenie 16.01.21, 21:31
                xiazeluka napisała:

"Jeśli inni przedstawili i robi się z tej wiedzy użytek, "

Chodzi wlasnie o to dlaczego przedstawili inni. I kto z tego przedstawienia liczyl na zyski.

PF
                  • polski_francuz Re: Obrzydzenie 17.01.21, 09:21
                    xiazeluka napisała:

" Nie, nie o to chodzi. Chodzi o tchórza-pouczacza."

Mnie chodzi i to bys przestal wyzywac dyskutantow. Uzywaj argumentow i kiedys, jakos to poskutkuje.

Promis!

PF
                        • xiazeluka Re: Obrzydzenie 17.01.21, 18:21
                          Oczywiście, że Mła nie kłamie. Dlaczego miałby to robić?

Kretyn52 nie jest dyskutantem, lecz toczącym się po zboczu robaczywym kalafiorem. Niejadalnych warzyw nie traktuje się z honorami, lecz po prostu usuwa kopniakami z drogi.
                          • polski_francuz Re: Obrzydzenie 17.01.21, 18:28
                            xiazeluka napisała:

"...52 nie jest dyskutantem, lecz toczącym się po zboczu ... kalafiorem. Niejadalnych warzyw nie traktuje się z honorami, lecz po prostu usuwa kopniakami z drogi."

Jak nie masz checi z nim dyskutowac to nie dyskutuj. Zadnego forumowicza nie usuwa sie kopniakiem z drogi. Forum to nie Oswiecim a Ty nie jestes straznikiem obozowym.

Proponuje zakonczyc na tym rozmowe. Powiedzialem co mialem do powiedzenia. Pilka jest na Twoim polu.

PF

• xiazeluka Re: Obrzydzenie 17.01.21, 20:41
                              Zgadza się, nie jesteśmy w Ałszwic, byś się tu obnosił ze swoją wyższą kulturą i musztrował innych. Tym bardziej, że masz tupet korzystać z wiedzy, na którą nie zasłużyłeś, a wzajemności także na tym polu nie widać. Tak więc dopóki Mła nie zobaczy Twojej wizytówki freblówkę ogranicz do ścian swojego mieszkania.

A zapał Kretyna52 do dyskusji z Mła możesz śledzić na bieżąco w sąsiednim wątku, osobniku o manierach szatniarza prenumerującego Der Szpigel i naśladującego zachowanie gości, od których odbiera płaszcze.
    • oleg3 Też czuje obrzydzenie 18.01.21, 11:52
      Emerytowany profesor z Francji nie został doceniony! Jak to? Toż ON czepie wiedzę bezpośrednio z Der Spiegel . Ba, okazuje się, że profesor (emerytowany) jest traktowany tak samo jak pospolita ofiara propagandy. No to założył wątek o kulturze. O kulturze wypowiedzi. Tenże sam profesor (dalej emerytowany) bez skrupułów obraża mieszkańców wschodniej Polski in gremio (co mnie rusza) i mnie osobiście (co mi zwisa) przypisując mi bycie agentem Putina na tej n a u k o w e j podstawie, że mieszkam na wschód od Wisły.

Profesor (emerytowany) cierpi też na sklerozę, bo nie pamięta fiaska swojej ewangelizacyjnej misji skierowanej do gentlemana z Oregonu. Atakuje Lukę, bo jest od Luki mniej sprawny retorycznie. Nawet zdaje się zazdrościć Luce rozlicznych talentów i sukcesów.
      • polski_francuz Tytul i motywacje 18.01.21, 12:33
        oleg3 napisał:

"Tenże sam profesor (dalej emerytowany) bez skrupułów obraża mieszkańców wschodniej Polski in gremio (co mnie rusza) i mnie osobiście (co mi zwisa) przypisując mi bycie agentem Putina na tej n a u k o w e j podstawie, że mieszkam na wschód od Wisły.

Profesor (emerytowany) cierpi też na sklerozę, bo nie pamięta fiaska swojej ewangelizacyjnej misji skierowanej do gentlemana z Oregonu. Atakuje Lukę, bo jest od Luki mniej sprawny retorycznie. Nawet zdaje się zazdrościć Luce rozlicznych talentów i sukcesów."

No coz, mam troche przerwy to dopowiem. Zacznijmy od tytulu. Prof. em. jest bowiem tytulem przyznawanym na jakis czas przez uniwerek. I mnie go przyznali. Co do wyborcow to wybieraja jak wybieraja. I tych, ktorzy glosowali na partie, ktora mi sie nie podoba, krytykuje. Nie podoba mi sie szefuncio, ktory naduzywa symboli narodowych: Wawelu dla brata czy kosciola dla zmarlej matki. I daje temu wyraz.

Co do 0,5 x temat watku, to wyzywajac innych pokazuje arogancje. Teraz znajac jego imie i nazwisko mamy wieksza szanse by go przekonac by przestal wyzywac.

Bo wyzywac innych jest i niedobrze i nieladnie. A lepiej byc dobrym i ladnym. Na tym proponuje zakonczyc te wymiane pogladow.

PF
          • xiazeluka Re: Tytul i motywacje 18.01.21, 13:30
            W rzeczy samej. Profesor Pozer odważny jest jedynie personalnie, oczywiście anonimowo - natomiast gdy go zahaczyć o konkretny temat społeczny czy polityczny, to błyskawicznie chowa się pod najbliższą miotłę, skąd politpoprawnie cienko piszczy.
            • kalllka Re: Tytul i motywacje 18.01.21, 13:51
              Myśle, ze osiąga przewidziany efekt; i nie on tylko/ excuse le code/ gruppenfuhrer wolf
              - wątek jest podbijany. Za to biera pieniądze od różnych zreszta, nieświadomych procesów- zleceniodawców: w myśl zasady ściągania uwagi- zrzucenia odpowiedzialności - etyki wykonywanych zleceń.
              Słowem -wy macie spokój -broniąc godności osobistej a hejteria nadal działa.
              Tak to właśnie dzisiaj się prowadzi działalność - głównie za pomocą głęboko zakorzenionych nawyków, podczas picia kawy, wiele uchodzi uwagi.
              xl-wie jak to się dzisiaj nazywa... root kind / podłożony pod telefoniczne SMS naczęściej skonfigurowane z adresami mailowymi czaty gdzie np „młode”osoby publiczne serwują swoje listy, drzewiej lokalny pikrat był miszczem w podkładaniu ściery... ściąganiu prywatnych danych/

• sz0k Re: Tytul i motywacje 18.01.21, 13:44
          polski_francuz napisał:

> Co do 0,5 x temat watku, to wyzywajac innych pokazuje arogancje. Teraz znajac j
          > ego imie i nazwisko mamy wieksza szanse by go przekonac by przestal wyzywac.

Wrzucając swoje 0,5 PLN pragnę tylko zauważyć, że imię i nazwisko Krzysia52 vel benka321 to my tu znamy niemalże od początku, czyli z jakieś 15-20 lat.
          • institoris2 ojeju szoku! 18.01.21, 13:59
            daleki jestem od checi pouczania kogos, ale tym razem to przesadziles ze zlosliwoscia wobec naszego pedagoga/ormowca.

sz0k napisał:

> Co do 0,5 x temat watku, to wyzywajac innych pokazuje arogancje. Teraz zn
            > ajac j
            > > ego imie i nazwisko mamy wieksza szanse by go przekonac by przestal wyzyw
            > ac.
            >
            > Wrzucając swoje 0,5 PLN pragnę tylko zauważyć, że imię i nazwisko Krzysia52 vel
            > benka321 to my tu znamy niemalże od początku, czyli z jakieś 15-20 lat.
            >
            • kalllka Re: ojeju szoku! 18.01.21, 14:15
              Pewnie ze „wszyscy” znamy,
              tym większa zabawa dla chorego psychicznie- za to mającego akces / przez „stare” konta/ do zasobów;
              W zasadzie zabawa w kodka i myszkę / touchpad/ to jest.
              A „dobre” imie delikwenta/ów pogrąża się
              / przy okazji?/
              na wszystkim się dzisiaj zarabia. Proste jak analogia z telefonicznym drutem.
              Im bardziej chamska metoda zastosowana tym dotkliwiej ucierpią szlachetne/ szlacheckie zamiary.
              Dziady dobrze pilnują swojego poletka z kamieniami../ i dzięki Bogu, w ten sposób łatwiej je będzie zgarnąć a i szczury z dziur wyłapaćuncertain
            • oleg3 Re: ojeju szoku! 18.01.21, 15:07
              institoris2 napisał(a):

> daleki jestem od checi pouczania kogos, ale tym razem to przesadziles ze zlosliwoscia wobec naszego pedagoga/ormowca.

Ja mu jeszcze dołożę. PaF jest mizoginem. Agresywnie atakuje Strajk Kobiet pod pozorem kultury wypowiedzi. Ba! Atakuje samego Jurka Owsiaka, którego pisowska policja oskarżyła swego czasu o publiczne używanie wulgaryzmów. W czym PaFowi przeszkadzają chore dzieci? Przecież nie da ich się już wyabortować!
          • oleg3 Re: Tytul i motywacje 18.01.21, 14:02
            sz0k napisał:

> Wrzucając swoje 0,5 PLN pragnę tylko zauważyć, że imię i nazwisko Krzysia52 vel

Popsułeś PaFowi narrację. Jesteś bez serca!
            • sz0k Re: Tytul i motywacje 18.01.21, 14:07
              oleg3 napisał:

> sz0k napisał:
              >
              >
              > > Wrzucając swoje 0,5 PLN pragnę tylko zauważyć, że imię i nazwisko Krzysia
              > 52 vel
              > > benka321 to my tu znamy niemalże od początku, czyli z jakieś 15-20 lat.
              >
              > Popsułeś PaFowi narrację. Jesteś bez serca!

Mea culpa! Mea culpa! Mea maxima culpa!
          • perla_roztocza Re: Tytul i motywacje 18.01.21, 15:33
            sz0k napisał:

no i znamy jego adres w Łodzi oraz w jakim zakładzie karnym siedział za szereg przestępstw kryminalnych.
            Że też Kretyna52 musieli trzymać pod kluczem na mojej Lubelszczyźnie właśnie!
    • andrzejg Re: Obrzydzenie 18.01.21, 16:01
      Rzuciliście się na PFa, jak wilki na zająca. O co on prosi? O odrobinę kultury.
      Niech teraz każdy uderzy się w pierś , czy jest tak bezgrzeszny.

Na Benka narzekanie? Sami go stworzyliście takim jaki jest.
      • perla_roztocza Re: Obrzydzenie 18.01.21, 16:13
        andrzejg napisał:

> Niech teraz każdy uderzy się w pierś

uderzyłem się i nie pomogło.
        Nie będzie mnie Francuski Palant ustawiał jak mam pisać na forum tym właśnie.
      • oleg3 Wykryto spam 18.01.21, 16:46
        Replika niemożliwa. System twierdzi, że "Wykryto spam". Post zawiera wyłącznie cytaty z postu Andrzeja i moją oryginalną odpowiedź. To mnie spotyka kolejny raz. Też tak mieliscie?

cydentem dla UE
        • sz0k Re: Wykryto spam 18.01.21, 17:11
          oleg3 napisał:

> Replika niemożliwa. System twierdzi, że "Wykryto spam". Post zawiera wyłącznie
          > cytaty z postu Andrzeja i moją oryginalną odpowiedź. To mnie spotyka kolejny r
          > az. Też tak mieliscie?

Wielokrotnie... Niezbadane są definicje "spamu" w Agorze... (PO lszewia na ten przykład - bez spacji pomiędzy - nadal na cenzurowanym smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka