Dodaj do ulubionych

1 maja - "Praca czyni wolnym" radość z holocaustu?

IP: 168.143.113.* 28.04.02, 22:14
baw sie dobrze na majówce ku czci socjalizmu i jego
krwawych wyznawców

1. Joseph Stalin 42,672,000 1929-35 (tyu masz dane z
35-53? mozesz dodac z czasów jak byłeś w pzpr)
2. Mao Tse-tung 37,828,000 1923-76
3. Adolf Hitler 20,946,000 1933-45
4. Chaing Kai-shek 10,214,000 1921-48
5. Vladimir Lenin 4,017,000 1917-24
6. Hideki Tojo 3,990,000 1937-45
7. Pol Pot 2,397,000 1968-87
8. Yayha Khan 1,500,000 1971
9. Josip Tito 1,172,000 1941-87


www.bcaplan.com/cgi/museum1.cgi
Obserwuj wątek
    • Gość: V.C. Zawiadomić najbliższy szpital psychiatryczny ! IP: *.czestochowa.sdi.tpnet.pl 28.04.02, 22:27
      Gość portalu: tyu2 napisał(a):

      > baw sie dobrze na majówce ku czci socjalizmu i jego
      > krwawych wyznawców
      >
      > 1. Joseph Stalin 42,672,000 1929-35 (tyu masz dane z
      > 35-53? mozesz dodac z czasów jak byłeś w pzpr)
      > 2. Mao Tse-tung 37,828,000 1923-76
      > 3. Adolf Hitler 20,946,000 1933-45
      > 4. Chaing Kai-shek 10,214,000 1921-48
      > 5. Vladimir Lenin 4,017,000 1917-24
      > 6. Hideki Tojo 3,990,000 1937-45
      > 7. Pol Pot 2,397,000 1968-87
      > 8. Yayha Khan 1,500,000 1971
      > 9. Josip Tito 1,172,000 1941-87

      Japończyk gen. Hideki Tojo socjalistą ?!

      Tego jeszcze nie było !

      Wśród ofiar Tito są zapewne faszystowscy ustasze i "niewinne" ofiary wśród
      okupacyjnej armiii niemieckiej ?


      A któż to taki : Yayha Khan ?

      • Gość: Blong i to szybko IP: *.zabkowska.sdi.tpnet.pl 28.04.02, 22:33
        bo do tego jeszcze ten ignorant najprawdopodobniej nie wie, ze swieto 1. maja
        obchodzono jeszcze przed tymi zbrodniami /ale jest wedlog niego ku ich czci smile))
        • Gość: wild ku czci "idei"Marksa i Sorela bejzbolisto Blong?:) IP: *.net.bialystok.pl / *.net.bialystok.pl 28.04.02, 22:39
          Gość portalu: Blong napisał(a):

          > bo do tego jeszcze ten ignorant najprawdopodobniej nie wie, ze swieto 1. maja
          > obchodzono jeszcze przed tymi zbrodniami /ale jest wedlog niego ku ich czci smile)
          > )

          to już chyba wiesz? smile

          Najbardziej szkodliwą ideologią ostatnich kilkudziesięciu lat był syndykalizm
          Georga Sorela i jego entuzjazm dla "action directe". Stworzony przez
          sfrustrowanego francuskiego intelektualistę, syndykalizm wkrótce ujął literatów
          wszystkich krajów europejskich. Był głównym czynnikiem w radykalizacji wszystkich
          ruchów wywrotowych. Wywarł wpływ na francuski socjalizm, militaryzm i
          antysemityzm. Odegrał ważną rolę w ewolucji rosyjskiego bolszewizmu, włoskiego
          faszyzmu, niemieckiego ruchu młodzieżowego, który w końcu spowodował powstanie
          nazizmu. Doprowadził do przekształcenia się partii politycznych, pragnących
          zwycięstwa poprzez kampanie wyborcze, we frakcje, które oparły swą działalność na
          organizacjach uzbrojonych band. Również doprowadził do skompromitowania rządu
          reprezentatywnego i "burżuazyjnego społeczeństwa", głosił zasadę wojny domowej i
          wojny zagranicznej. Jego głównym sloganem było siła i jeszcze raz siła. Obecny
          stan w Europie jest w dużym stopniu wynikiem zwycięstwa nauczań Sorela.

          Intelektualiści przyjęli jako pierwsi idee Sorela i spopularyzowali je, mimo że
          ton sorelizmu był jaskrawo antyintelektualny. Sorel był przeciwny trzeźwemu
          myśleniu i rzeczowej dyskusji. Co się dla Sorela liczyło to jedynie czyn, a
          mianowicie akt siły w imię siły. Walczyć dla mitu, cokolwiek może to znaczyć.
          Jego wskazówką było: "Jeśli stawiasz siebie na gruncie mitów, stajesz się odporny
          na wszelkie zarzuty krytyczne" Co za wspaniała filozofia zniszczenia w imię
          zniszczenia. Nie mów nie rozumuj, bij! Sorel odrzuca "wysiłek umysłowy" nawet
          literackich mistrzów rewolucji. Podstawowym celem mitu jest "przygotować ludzi do
          walki dla zniszczenia tego co istnieje".

          Mimo to odpowiedzialność za rozprzestrzenienie destrukcyjnej pseudofilozofii nie
          spoczywa ani na Sorelu, ani na jego uczniach, Leninie, Musolinim, Rosenbergu, ani
          na tłumie nieodpowiedzialnych literatów i artystów. Katastrofa nastąpiła,
          ponieważ przez wiele dziesięcioleci prawie nikt nie podjął krytycznego badania i
          analizowania agresywnej mentalności szalonych fanatyków. Nawet ci autorzy, którzy
          powstrzymywali się przed przyjęciem bez zastrzeżeń idei beztroskiego używania
          siły, chętnie wynajdowali przychylne wytłumaczenia najgorszych okrucieństw
          dyktatorów. Pierwsze nieśmiałe zarzuty podniesiono rzeczywiście bardzo późno,
          dopiero wtedy, kiedy intelektualni współwinowajcy polityki okrucieństw zaczęli
          zdawać sobie sprawę, że nawet entuzjastyczne przyjmowanie ideologii totalitarnych
          nie chroni nikogo przed torturami i egzekucją.

      • Gość: wild a co czytasz właśnie "Mistrza i Małgorzate"? :) IP: *.net.bialystok.pl / *.net.bialystok.pl 28.04.02, 22:36
        Gość portalu: V.C. napisał(a):

        > Japończyk gen. Hideki Tojo socjalistą ?!
        >
        > Tego jeszcze nie było !


        a znasz myśli niejakiego Kenji Nakagami? smile) mowi Cesarski faszyzm nadal rzadzi
        Japonią? znowu bedziemy analizować wpływ myśli Marksa na etatyzm faszyzmu? smile)


        > Wśród ofiar Tito są zapewne faszystowscy ustasze i "niewinne" ofiary wśród
        > okupacyjnej armiii niemieckiej ?

        np. w latach 70??


        > A któż to taki : Yayha Khan ?
        >

        no własnie? kto? ;[
        • wild2 no własnie? kto? ;[ 28.04.02, 22:39
          no własnie? kto? ;[
          • Gość: tyu2 Re: no własnie? kto? ;[ IP: *.net.bialystok.pl / *.net.bialystok.pl 28.04.02, 22:42
            wild2 napisał(a):

            > no własnie? kto? ;[

            • Gość: V.C. Re: no własnie? kto? ;[ IP: *.czestochowa.sdi.tpnet.pl 28.04.02, 22:48
              Gość portalu: tyu2 napisał(a):

              > wild2 napisał(a):
              >
              > > no własnie? kto? ;[
              >

              Przywódca Pakistanu ." W imię "socjalizmu" prowadził i przegrał wojnę z
              Bangladeszem ( Pakistanem Wsch. ) , który w 1971 postanowił oderwać się od
              Pakistanu .

              P.S. Znowu się przechrzciłeś się ? Tym razem na tyu2 /

              Czy to e-tyczne ?

              • Gość: tyu0 Re: no własnie? kto? ;[ IP: *.net.bialystok.pl / *.net.bialystok.pl 28.04.02, 22:50
                Gość portalu: V.C. napisał(a):

                > Gość portalu: tyu2 napisał(a):
                >
                > > wild2 napisał(a):
                > >
                > > > no własnie? kto? ;[
                > >
                >
                > Przywódca Pakistanu ." W imię "socjalizmu" prowadził i przegrał wojnę z
                > Bangladeszem ( Pakistanem Wsch. ) , który w 1971 postanowił oderwać się od
                > Pakistanu .
                >
                > P.S. Znowu się przechrzciłeś się ? Tym razem na tyu2 /
                >
                > Czy to e-tyczne ?
                >

                to tylko reakcja na...! smile spoko! czasami tak jest...
        • Gość: Blong do VC ostrzezenie IP: *.zabkowska.sdi.tpnet.pl 28.04.02, 22:42
          zabawy z maxem, wildem etc. sa wyjatkowo nieskuteczne, nie dociera do niego nic
          i w koncu i tak sie dowiesz ze Marsjanie to socjalistyczno-faszystowscy-nazisci
          • Gość: wild ciągle masz na myśli jak komuś skraść banany? :) IP: *.net.bialystok.pl / *.net.bialystok.pl 28.04.02, 22:44
            Gość portalu: Blong napisał(a):

            > zabawy z maxem, wildem etc. sa wyjatkowo nieskuteczne, nie dociera do niego nic
            >
            > i w koncu i tak sie dowiesz ze Marsjanie to socjalistyczno-faszystowscy-nazisci

            moge dać ci jednego chcesz? smile
            • wild2 To co, chcesz banana blongowego? :) 28.04.02, 22:46
              • Gość: tyu Mosze! Wild zaprasza na kolacje w kibucu! IP: *.net.bialystok.pl / *.net.bialystok.pl 28.04.02, 22:49


          • wild2 Marsjanie to socjalistyczno-faszystowscy-nazisci 28.04.02, 22:44
            • Gość: tyu2 Tyu oczywiscie tu kamufluje bo jest mu głupio... IP: *.net.bialystok.pl / *.net.bialystok.pl 28.04.02, 22:48
              hasło : pzpr
              odzew : wyzyskiwacz
              mit : skin-che i slogan bij aby bić


          • Gość: Blong2 do VC ponaglenie IP: *.net.bialystok.pl / *.net.bialystok.pl 28.04.02, 23:08
            Gość portalu: Blong napisał(a):

            > zabawy z maxem, wildem etc. sa wyjatkowo nieskuteczne, nie dociera do niego nic
            >
            > i w koncu i tak sie dowiesz ze Marsjanie to socjalistyczno-faszystowscy-nazisci

            a Ci z Plutonu?
            • wild2 ci z plutonu....... 28.04.02, 23:11
              A jakie oni banany jedzą ?? Polskie czy żydowskie? smile
              • Gość: tyu- Miriam! Invasion of the Red Body Snatchers? IP: *.net.bialystok.pl / *.net.bialystok.pl 28.04.02, 23:15
                wild2 napisał(a):

                > A jakie oni banany jedzą ?? Polskie czy żydowskie? smile

                no własnie?
                • wild2 Re: Miriam! Invasion of the Red Body Snatchers? 28.04.02, 23:17
                  I krzywe czy proste???? smile
                  • Gość: tyu Miriam! Invasion of the Red Body Snatchers? IP: *.net.bialystok.pl / *.net.bialystok.pl 28.04.02, 23:18
                    wild2 napisał(a):

                    > I krzywe czy proste???? smile


                    Blong ktoś ciebie prosi o rade...
                    • wild2 Blong Banana rulez :) 28.04.02, 23:24
          • wild więc oświeć moją dusze i powiedz co to socjalizm? 29.04.02, 15:38
            Gość portalu: Blong napisał(a):

            > zabawy z maxem, wildem etc. sa wyjatkowo nieskuteczne, nie dociera do niego nic
            >
            > i w koncu i tak sie dowiesz ze Marsjanie to socjalistyczno-faszystowscy-nazisci

            koncesja dla Blonga a nie dla Blonga2? smile
            • Gość: V.C. do Blonga IP: *.czestochowa.sdi.tpnet.pl 29.04.02, 17:00
              Samodzielny Publiczny Psychiatryczny ZOZ ,
              16-070 Choroszcz
              pl. Brodowicza 1
              tel. (0-85) 719 16 40

              www.esculap.pl/sm/szpitale/podlaskie/htm
              • wild co przypominasz sobie metody Dziadzi Psychuszka? 29.04.02, 17:02
                Gość portalu: V.C. napisał(a):

                > Samodzielny Publiczny Psychiatryczny ZOZ ,
                > 16-070 Choroszcz
                > pl. Brodowicza 1
                > tel. (0-85) 719 16 40
                >
                > www.esculap.pl/sm/szpitale/podlaskie/htm

    • wild gdzie sie pałęta uczen che-guewary??a? 30.04.02, 13:14
      tyu (wild2)

      przypomnij jakiś pochód jak byłeś w pzpr! ( lubi lać wode )

      a może wcześniej byłeś też volksdojczem?

      nie ma jak doświadczenie w totalitaryzmach nieee?

    • Gość: wild gdzie sie skryły bojówki terroru z pzpr? IP: *.net.bialystok.pl / *.net.bialystok.pl 01.05.02, 13:13
      może dlaej sie bawią w podwórkowych bandytów zabraniając wwozić szmaty i
      samochody?
      • wild2 Re: gdzie sie skryły bojówki terroru z pzpr? 01.05.02, 17:57
        Eeeee wild, bandyty to my jesteśmy, no nie? :]
        Tak jak my wczoraj na oddziale tamtego świra postraszyli, pamiętasz? My
        jemu "tatatatata", a on myślał, że my to mafia białoruska :]
        Oj, ale my sie naśmiali wczoraj, co? :] :] :] :]
        Aż nas oddziałowa w kaftany musiała ubrać.
        A ten zastrzyk cie wczoraj nie bolał?
        Masz, golnij sobie, to na nerwy dobre :],lepsze od tych ich proszków co nam
        ciągle tutaj dajom.
        Zdrrrruuuufffko :]

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka