Gość: student Re: Czego życzyć prezydentowi na 50. urodziny? IP: *.devs.futuro.pl 15.11.04, 11:16 zeby juz nigdy nie byl "pierwszym", bo jak widac, same klopoty z tego tytulu wynikaja ;P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: snajper Re: Czego życzyć prezydentowi na 50. urodziny? IP: *.kbpauk.ru 15.11.04, 11:22 co to za narod , ktory zyczy zle swojemu prezydentowi?dlaczego w was tyle jadu ludzie.prezydent to tez czlowiek, a kazdemu czlowiekowi z okazji urodzin zyczy sie zdrowia. Zdrowia Panie Prezydencie, zeby nie bylo wojny i zeby dzieci byly zdrowe! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bambus Pan Prezydent ma mnie w .... IP: *.dip0.t-ipconnect.de 15.11.04, 17:06 dupie, to i nie widze powodu, zeby mu dobrze zyczyc. Moj glos olal, mlodych olal (starych satyrow w rodzaju Kalwasa wspiera), sluzbe zdrowia olal (slyszal ktos, zeby wstawil sie za lekarzami, jak ich Sikorski wydutkal), wolnomyslicieli olal (tylek czarnym lize), poglady swoje rzekome olal, idee rownosci wobec prawa olal. Czegoz to on nie olal. Cwaniakow nie olal, ooo.... Mlodzi od lat nie moga sie doprosic uczciwych zasad dostepu do renomowanych zawodow. Zycze Alekasandrowi "Wszystkich" Polakow jak najgorzej. Ciao. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czarli Re: Czego życzyć prezydentowi na 50. urodziny? IP: 195.205.163.* 15.11.04, 11:21 czerwony pająku i pajacu won do maciuszki moskwy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Agaton Re: Czego życzyć prezydentowi na 50. urodziny? IP: *.zloty-stok.sdi.tpnet.pl 15.11.04, 11:23 Szanowny Panie Prezydencie, glosowałam na Pana dwukrotnie. Niestety chęć bycia Prezydentem wszystkich Polaków nie było dobrym pomysłem. Należalo wspierać wszystkich tych, którzy mają wizję Polski, a nie tych wszystkich oszołomów szczególnie z PO. Niestety Pańska kuntatorska polityka przyczyniła się do tego,że Rokita i inni myślą, że w Polsce nikt niczego nie pamięta, a sami kreują sie na cudotwórców. Zyczę Panu z okazji urodzin wszelkiej pomyslności oraz wzmożonego wspierania nas socjaldemokratów w naszych działaniach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość dupolizy z mafi się zlatują IP: *.aster.pl / *.aster.pl 15.11.04, 11:36 po tych wszystkich aferach, to życzenia zdrowia należą się Polsce a nie tym, którzy ją rozwalali nieróbstwem i koneksjami jakie w całej ordynarnej okazałości ujawniły się przy aferze Orlenu. Odpowiedz Link Zgłoś
gosia.pakier Re: Czego życzyć prezydentowi na 50. urodziny? 15.11.04, 11:30 z zyczeniami poczekam do 13 grudnia, a gazeta tez by sie mogla wstrzymac, jak zwykle brak jej smaku Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Agnieszka Re: Czego życzyć prezydentowi na 50. urodziny? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.04, 11:32 ZDROWIA, ZDROWIA I JESZCZE RAZ ZDROWIA Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ja Re: Czego życzyć prezydentowi na 50. urodziny? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.04, 11:33 Sto lat z Bydgoszczy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: miki [...] IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.11.04, 11:34 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dzidek Skromne uroczystości!? IP: *.iung.pulawy.pl / *.iung.pulawy.pl 15.11.04, 11:36 bo nie ma kogo zaprosić... Niektórzy siedzą inni będą, najbogatszy nie chce do kraju przyjechać, jak tu robić wielki bal z okazji 50. Odpowiedz Link Zgłoś
stormy_weather Re: Czego życzyć prezydentowi na 50. urodziny? 15.11.04, 11:37 ...dobrego samopoczucia...szczegolnie z zabagnionym stanem panstwa... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ROMAN wszystkiego najlepszego Panie Prezydencie!! IP: 212.33.74.* 15.11.04, 11:42 gdyby nie Pan w Polsce byloby piekiełko!!! Odpowiedz Link Zgłoś
yosarianin M a g i s t r a honoris causa sportu i rekreacji 15.11.04, 11:45 Z laudacji: Prezydent jest człowiekiem sportu. Podczas gdy głowy i przywódcy innych państw przedkładają inne sprawy nad kibicowanie, jego ekscelencja Kwaśniewski nie opuszcza żadnych ważnych zawodów. Dzielnie znosi trudy podróży, zmian klimatu i stref czasowych, żeby zasiąść na trybunach nawet najdalszych Antypodów i kibicować w imieniu narodu ulubieńcom milionów. Jego osoba jest egzemplifikacją pojęcia sport i rekreacja - kiedy nie kibicuje, oddaje się rekreacji. Pan Prezydent z biblijnym namaszczeniem daje świadectwo, że nie samym chlebem człowiek żyje. Chleb powszedni bierze się z pracy a On człowiek sportu i rekreacji zrywa z wilczo-kapitalistycznym wizerunkiem człowieka pracującego. Niech będzie przykładem dla każdego kto pragnie przekuć brak dokonań zawodowych w swój największy atut. Wszak gdybyśmy wszyscy zrezygnowali z naszych ambicji, projektów, z naszej aktywności zawodowej a oddali się rekreacji świat ludzkość stałaby się bezkonfliktowa, gładka i kojąco bezbarwna jak prezydent Kwaśniewski. (podpisano w imieniu Moskiewskiego Instytutu Sportu Rekreacji i Psychotroniki) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tak kwasniewski to wielka przegrana Polskiego Narodu IP: *.asm.bellsouth.net 15.11.04, 11:53 "Po rewolucji" Walesy, Polska miala ogromna szansem odbudowy demokracji i stworzenie normalnie funkcjonujacego panstwa. Szansa ta zostala pogrzebana przez wybor Kwsniewskiego na prezydenta. Prywatne korzysci, a nie dobro Polski jest glownym celem jego dzialania!! Osiaga on to przez stale oklamywanie spleczenstwa. Kwasniewski czynnie przyczynil sie, do stworzenia w Polsce panstwa korupcji i bezprawia. "Ryba smierdzi od glowy" !!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
s.jankiewicz Re: Czego życzyć prezydentowi na 50. urodziny? 15.11.04, 11:45 Waść wstydu oszczędź !!! Usuń się z życia politycznego. Odpocznij na emeryturze , którą może Moskwa wypłaci? ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Armia Re: Czego życzyć prezydentowi na 50. urodziny? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.04, 11:48 wszystkiego...wszystkiego...wszystkiego...i cierpliwości Odpowiedz Link Zgłoś
dachs Re: Czego życzyć prezydentowi na 50. urodziny? 15.11.04, 11:50 Dlugiego zycia na jakiejs idyllicznej wyspie na Pacyfiku. Byle z dala od Polski. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ﻚ ﻤ ﻱ ﻢﻓ ﻚ Kuba IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.04, 12:04 dachs napisał: > Dlugiego zycia na jakiejs idyllicznej wyspie na Pacyfiku. Byle z dala od Polski > . pytanie brzmiało - Czego życzyć prezydentowi,nie czego życzyć Polsce. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: FieldUS Re: Czego życzyć prezydentowi na 50. urodziny? IP: *.crowley.pl 15.11.04, 11:51 Panie prezydencie Zycze Panu zebysmy nie musieli obchodzic Panskich 51urodzin jako prezydenta Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
canaris.jr Re: Czego życzyć prezydentowi na 50. urodziny? 15.11.04, 11:51 ...niewolnicza duszo...ten facet wygasł jako polityk (a wlasciwie politykier) juz dawno.....polska czeka na swojego wodza... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: K Siemieński Re: Czego życzyć prezydentowi na 50. urodziny? IP: *.wprost.pl / *.wprost.pl 15.11.04, 11:58 Trybunału Konstytucyjnego i kilku lat więzienia Odpowiedz Link Zgłoś
tommysoulfly Re: Czego życzyć prezydentowi na 50. urodziny? 15.11.04, 11:58 Przede Wszystkim życzę Prezydentowi zawetowania 50% podatku, za który będę musiał płaćić ja i miliony innych nienajbogatszych Polaków, zdrówka szcżęścia pomyślnośći, rozwagi, mądrości i ogwagi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Joe1111 Re: Czego życzyć prezydentowi na 50. urodziny? IP: *.com.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 15.11.04, 11:59 Specjalnie Go nie lubię ale życzę mu żeby ten PALANT Giertych nie został przypadkiem prezydentem bo Go bedzie przez 4 lata targał po trubunałach pozer i dorobkiewicz (najwyżej 4 bo nawet w sennych koszmarach nie widzę giertych dłużej na żadnym stołku(ew. stolcu.) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rego Tyle zdrowia życze ile zapenia Służba Zdrowia !!!! IP: 81.15.161.* 15.11.04, 12:13 . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kofan Re: Czego życzyć prezydentowi na 50. urodziny? IP: 195.85.249.* 15.11.04, 12:14 Żeby Polska wyglądała tak dostatnio jak jej prezydent. Odpowiedz Link Zgłoś
anetka666 Re: Czego życzyć prezydentowi na 50. urodziny? 15.11.04, 12:19 Żeby go Pan Bóg zachował od przyjaciół, bo z wrogami jakoś sobie poradzi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piotr66 Re: Czego życzyć prezydentowi na 50. urodziny? IP: *.aster.pl / *.aster.pl 15.11.04, 12:25 Żeby pamiętał słowa " nieważne jak kto zaczyna, ważne jak kończy" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Palio Re: Czego życzyć prezydentowi na 50. urodziny? IP: *.n.net.pl 15.11.04, 12:29 Wszystkiego najlepszego zdrowia i pomyślności - takiego Prezydenta to nie będziemy mieli długo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dawid Re: Czego życzyć prezydentowi na 50. urodziny? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.04, 12:39 Tego, aby szybko zszedl ze sceny politycznej! Nie wazne w jaki sposob Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jasio Może nogami do przodu ? IP: *.dip.t-dialin.net 15.11.04, 17:32 ..z tej sceny politycznej .. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ANTY Re: Czego życzyć prezydentowi na 50. urodziny? IP: *.Kortrijk.GoPlus.FastDSL.tiscali.be 15.11.04, 12:39 ZYCZE MU, ZEBY WYJECHAL DO SWOICH ZA URAL***VERY URGENT*** Odpowiedz Link Zgłoś