Dodaj do ulubionych

Czego życzyć prezydentowi na 50. urodziny?

    • Gość: student Re: Czego życzyć prezydentowi na 50. urodziny? IP: *.devs.futuro.pl 15.11.04, 11:16
      zeby juz nigdy nie byl "pierwszym", bo jak widac, same klopoty z tego tytulu
      wynikaja ;P
      • Gość: snajper Re: Czego życzyć prezydentowi na 50. urodziny? IP: *.kbpauk.ru 15.11.04, 11:22
        co to za narod , ktory zyczy zle swojemu prezydentowi?dlaczego w was tyle jadu
        ludzie.prezydent to tez czlowiek, a kazdemu czlowiekowi z okazji urodzin zyczy
        sie zdrowia. Zdrowia Panie Prezydencie, zeby nie bylo wojny i zeby dzieci byly
        zdrowe!
        • Gość: bambus Pan Prezydent ma mnie w .... IP: *.dip0.t-ipconnect.de 15.11.04, 17:06
          dupie, to i nie widze powodu, zeby mu dobrze zyczyc. Moj glos olal, mlodych
          olal (starych satyrow w rodzaju Kalwasa wspiera), sluzbe zdrowia olal (slyszal
          ktos, zeby wstawil sie za lekarzami, jak ich Sikorski wydutkal),
          wolnomyslicieli olal (tylek czarnym lize), poglady swoje rzekome olal, idee
          rownosci wobec prawa olal. Czegoz to on nie olal. Cwaniakow nie olal, ooo....
          Mlodzi od lat nie moga sie doprosic uczciwych zasad dostepu do renomowanych
          zawodow. Zycze Alekasandrowi "Wszystkich" Polakow jak najgorzej. Ciao.
    • Gość: czarli Re: Czego życzyć prezydentowi na 50. urodziny? IP: 195.205.163.* 15.11.04, 11:21
      czerwony pająku i pajacu won do maciuszki moskwy
    • Gość: Agaton Re: Czego życzyć prezydentowi na 50. urodziny? IP: *.zloty-stok.sdi.tpnet.pl 15.11.04, 11:23
      Szanowny Panie Prezydencie, glosowałam na Pana dwukrotnie. Niestety chęć bycia
      Prezydentem wszystkich Polaków nie było dobrym pomysłem. Należalo wspierać
      wszystkich tych, którzy mają wizję Polski, a nie tych wszystkich oszołomów
      szczególnie z PO. Niestety Pańska kuntatorska polityka przyczyniła się do
      tego,że Rokita i inni myślą, że w Polsce nikt niczego nie pamięta, a sami
      kreują sie na cudotwórców. Zyczę Panu z okazji urodzin wszelkiej pomyslności
      oraz wzmożonego wspierania nas socjaldemokratów w naszych działaniach.
      • Gość: gość dupolizy z mafi się zlatują IP: *.aster.pl / *.aster.pl 15.11.04, 11:36
        po tych wszystkich aferach, to życzenia zdrowia należą się Polsce a nie tym,
        którzy ją rozwalali nieróbstwem i koneksjami jakie w całej ordynarnej
        okazałości ujawniły się przy aferze Orlenu.
    • gosia.pakier Re: Czego życzyć prezydentowi na 50. urodziny? 15.11.04, 11:30
      z zyczeniami poczekam do 13 grudnia, a gazeta tez by sie mogla wstrzymac, jak
      zwykle brak jej smaku
    • Gość: Agnieszka Re: Czego życzyć prezydentowi na 50. urodziny? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.04, 11:32
      ZDROWIA, ZDROWIA I JESZCZE RAZ ZDROWIA
    • Gość: Ja Re: Czego życzyć prezydentowi na 50. urodziny? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.04, 11:33
      Sto lat z Bydgoszczybig_grin
    • Gość: miki [...] IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.11.04, 11:34
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: Dzidek Skromne uroczystości!? IP: *.iung.pulawy.pl / *.iung.pulawy.pl 15.11.04, 11:36
      bo nie ma kogo zaprosić...
      Niektórzy siedzą inni będą, najbogatszy nie chce do kraju przyjechać, jak tu
      robić wielki bal z okazji 50.
    • stormy_weather Re: Czego życzyć prezydentowi na 50. urodziny? 15.11.04, 11:37
      ...dobrego samopoczucia...szczegolnie z zabagnionym stanem panstwa...
    • Gość: ROMAN wszystkiego najlepszego Panie Prezydencie!! IP: 212.33.74.* 15.11.04, 11:42
      gdyby nie Pan w Polsce byloby piekiełko!!!
    • yosarianin M a g i s t r a honoris causa sportu i rekreacji 15.11.04, 11:45
      Z laudacji: Prezydent jest człowiekiem sportu. Podczas gdy głowy i przywódcy
      innych państw przedkładają inne sprawy nad kibicowanie, jego ekscelencja
      Kwaśniewski nie opuszcza żadnych ważnych zawodów. Dzielnie znosi trudy podróży,
      zmian klimatu i stref czasowych, żeby zasiąść na trybunach nawet najdalszych
      Antypodów i kibicować w imieniu narodu ulubieńcom milionów. Jego osoba jest
      egzemplifikacją pojęcia sport i rekreacja - kiedy nie kibicuje, oddaje się
      rekreacji. Pan Prezydent z biblijnym namaszczeniem daje świadectwo, że nie
      samym chlebem człowiek żyje. Chleb powszedni bierze się z pracy a On człowiek
      sportu i rekreacji zrywa z wilczo-kapitalistycznym wizerunkiem człowieka
      pracującego. Niech będzie przykładem dla każdego kto pragnie przekuć brak
      dokonań zawodowych w swój największy atut. Wszak gdybyśmy wszyscy zrezygnowali
      z naszych ambicji, projektów, z naszej aktywności zawodowej a oddali się
      rekreacji świat ludzkość stałaby się bezkonfliktowa, gładka i kojąco bezbarwna
      jak prezydent Kwaśniewski. (podpisano w imieniu Moskiewskiego Instytutu Sportu
      Rekreacji i Psychotroniki)
      • Gość: tak kwasniewski to wielka przegrana Polskiego Narodu IP: *.asm.bellsouth.net 15.11.04, 11:53
        "Po rewolucji" Walesy, Polska miala ogromna szansem odbudowy demokracji i
        stworzenie normalnie funkcjonujacego panstwa. Szansa ta zostala pogrzebana
        przez wybor Kwsniewskiego na prezydenta.
        Prywatne korzysci, a nie dobro Polski jest glownym celem jego dzialania!!
        Osiaga on to przez stale oklamywanie spleczenstwa. Kwasniewski czynnie
        przyczynil sie, do stworzenia w Polsce panstwa korupcji i bezprawia.
        "Ryba smierdzi od glowy" !!!!!!!!

    • s.jankiewicz Re: Czego życzyć prezydentowi na 50. urodziny? 15.11.04, 11:45
      Waść wstydu oszczędź !!! Usuń się z życia politycznego. Odpocznij na
      emeryturze , którą może Moskwa wypłaci? !
    • Gość: Armia Re: Czego życzyć prezydentowi na 50. urodziny? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.04, 11:48
      wszystkiego...wszystkiego...wszystkiego...i cierpliwości
    • dachs Re: Czego życzyć prezydentowi na 50. urodziny? 15.11.04, 11:50
      Dlugiego zycia na jakiejs idyllicznej wyspie na Pacyfiku. Byle z dala od Polski.
      • Gość: ﻚ ﻤ ﻱ ﻢﻓ ﻚ Kuba IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.04, 12:04
        dachs napisał:

        > Dlugiego zycia na jakiejs idyllicznej wyspie na Pacyfiku. Byle z dala od
        Polski
        > .

        pytanie brzmiało - Czego życzyć prezydentowi,nie czego życzyć Polsce.
    • Gość: FieldUS Re: Czego życzyć prezydentowi na 50. urodziny? IP: *.crowley.pl 15.11.04, 11:51
      Panie prezydenciesmile

      Zycze Panu zebysmy nie musieli obchodzic Panskich 51urodzin jako prezydentasmile

      Pozdrawiam smile
    • canaris.jr Re: Czego życzyć prezydentowi na 50. urodziny? 15.11.04, 11:51
      ...niewolnicza duszo...ten facet wygasł jako polityk (a wlasciwie politykier)
      juz dawno.....polska czeka na swojego wodza...
    • Gość: K Siemieński Re: Czego życzyć prezydentowi na 50. urodziny? IP: *.wprost.pl / *.wprost.pl 15.11.04, 11:58
      Trybunału Konstytucyjnego i kilku lat więzienia
    • tommysoulfly Re: Czego życzyć prezydentowi na 50. urodziny? 15.11.04, 11:58
      Przede Wszystkim życzę Prezydentowi zawetowania 50% podatku, za który będę
      musiał płaćić ja i miliony innych nienajbogatszych Polaków, zdrówka szcżęścia
      pomyślnośći, rozwagi, mądrości i ogwagi.
    • Gość: Joe1111 Re: Czego życzyć prezydentowi na 50. urodziny? IP: *.com.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 15.11.04, 11:59
      Specjalnie Go nie lubię ale życzę mu żeby ten PALANT Giertych nie został
      przypadkiem prezydentem bo Go bedzie przez 4 lata targał po trubunałach pozer i
      dorobkiewicz (najwyżej 4 bo nawet w sennych koszmarach nie widzę giertych
      dłużej na żadnym stołku(ew. stolcu.)
    • Gość: Rego Tyle zdrowia życze ile zapenia Służba Zdrowia !!!! IP: 81.15.161.* 15.11.04, 12:13
      .
    • Gość: Kofan Re: Czego życzyć prezydentowi na 50. urodziny? IP: 195.85.249.* 15.11.04, 12:14
      Żeby Polska wyglądała tak dostatnio jak jej prezydent.
    • anetka666 Re: Czego życzyć prezydentowi na 50. urodziny? 15.11.04, 12:19
      Żeby go Pan Bóg zachował od przyjaciół, bo z wrogami jakoś sobie poradzi smile
      • Gość: piotr66 Re: Czego życzyć prezydentowi na 50. urodziny? IP: *.aster.pl / *.aster.pl 15.11.04, 12:25
        Żeby pamiętał słowa " nieważne jak kto zaczyna, ważne jak kończy"
    • Gość: Palio Re: Czego życzyć prezydentowi na 50. urodziny? IP: *.n.net.pl 15.11.04, 12:29
      Wszystkiego najlepszego zdrowia i pomyślności - takiego Prezydenta to nie
      będziemy mieli długo.
    • Gość: Dawid Re: Czego życzyć prezydentowi na 50. urodziny? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.04, 12:39
      Tego, aby szybko zszedl ze sceny politycznej! Nie wazne w jaki sposob smile
      • Gość: jasio Może nogami do przodu ? IP: *.dip.t-dialin.net 15.11.04, 17:32
        ..z tej sceny politycznej ..
    • Gość: ANTY Re: Czego życzyć prezydentowi na 50. urodziny? IP: *.Kortrijk.GoPlus.FastDSL.tiscali.be 15.11.04, 12:39
      ZYCZE MU, ZEBY WYJECHAL DO SWOICH ZA URAL***VERY URGENT***
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka