Dodaj do ulubionych

Tusk: Odszedł wielki Polak z pokolenia heroicznego

IP: 81.219.87.* 21.01.05, 13:12
Praca w RWE nie była znowu tak heroiczna, znakomita płaca, każdy emigrant o
tym marzył, CIA płaciła solidnie i dobrze
Obserwuj wątek
    • Gość: Andrzej "Gigantyczna praca dla Polski przed wojną" brednie IP: 81.219.87.* 21.01.05, 14:04
      Biedny Tusku Nowak dziecięciem był wtedy, chyba, że to drugi Kim Ir Sen
    • Gość: Andrzej Wyrozumiałość dla ludzi Ptaczek jej nie doczekał z IP: 81.219.87.* 21.01.05, 14:06
      RWE, atakownay pośmiertnie przez własnie zmarłego Nowaka
      • Gość: przyzwoity Re: Wyrozumiałość dla ludzi Ptaczek jej nie docze IP: *.elartnet.pl / *.elart.com.pl 21.01.05, 19:40
        Towarzyszu Pułkowniku!

        Czasy się zmieniły, latka poleciały. Nie udało się zgnoić Nowaka wtedy, nie uda
        się już nigdy. Po co się denerwować na starość?

        Mając Pana w głębokim poważaniu...

    • Gość: klaju Do Andrzeja IP: *.klc.vectranet.pl 21.01.05, 16:18
      zastanawiam sie - co takiego zrobil Ci Jan Nowak-Jezioranski? zazdroscisz mu
      tego, ze calym swoim zyciem dowodzil, ze jest Czlowiekiem?
      • Gość: r@ Re: Do Andrzeja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.05, 20:17
        jak atakuje Nowaka, to albo jest z ligi przyjaciol rosji albo byly ubek.
        zreszta powoli wychodzi na to, ze to jest jedna sitwa i ludzie podobnego
        usposobienia. nienawisc, nawet po smierci, tylko dlatego, ze nie bardzo byl
        taki jakim chcielibysmy go widziec. oszolomie, prosze cie, zamilknij choc dzis.
        • Gość: atp Zapytajcie, przewodniczacego IP: *.rev.stofanet.dk 21.01.05, 20:31
          Kongresu Poloni Amerykanskiej, co on sadzil o Nowaku-Jezioranskim. To tez
          nasz bohater dal dyla do "swoich" bo tam byl przegrany. A tutaj nasze kochane
          elity tak pieknie go przyjely. Pamietam kiedys w tvp mowil ze on Polske kocha
          i lzy mu lecialy, jeszcze takiej hecy nie widzialem i takiego s......a .
          • Gość: WG Re: Zapytajcie, przewodniczacego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.05, 20:52
            nie wracaj do Polski szumowino, tępaku...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka