Gość: Vist
IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl
31.08.01, 23:42
Były prezes PZU p. Wieczerzak w dniu gdy sąd zdecydował o jego aresztowaniu,
ale go nie zamknął, zjawił się o 19.30 w TVNie (Kropka nad "i").
Zastanawiałem się po co tam idzie ?
I jak myślałem, tak się zachował. Przyszedł powiedzieć swoją prawdę pt.
"Kto go wrobił i dlaczego".
Podał jako "sprawcę" afery firmę doradczą ministra skarbu:
DELLOITE & TOUCH (sorry, nie jestem pewien pisowni).
To jedna z firm zagranicznych z tzw. wielkiej piątki, firm których
honoraria sięgają milionów dolarów (za consulting).
Wieczerzak zrobił swoje i chyba siedzi. A media o D & T milczą.
On wyjaśnił, że podpisany wcześniej i sprawdzony przez audytorów
prospekt emisyjny PZU dokładnie zbilansował poprzednie operacje.
Kto wie co zrobił DELLOITE & TOUCH ?
Vist___________________________________
P.S.
Tylko proszę nie pisz proletariackich
gniewnych tekstów w stylu "złodzieje" itp.