Dodaj do ulubionych

Archiwa KC PZPR

12.05.05, 04:49
Zdaje sie ze zaczal sie odstrzal z broni masowego razenia oraz do samych
zrodel.

kiosk.onet.pl/1204222,1,5,1292,druk.html
Obserwuj wątek
    • 7em Re: Archiwa KC PZPR 12.05.05, 05:41

      - W książce uwypukla Pan tezę, że PPR nigdy nie myślała o niepodległości, a
      nawet suwerenności Polski, że kwestia ta w ogóle była jej obca, a jedynym celem
      tej partii, a w zasadzie partyjki, było zainstalowanie komunizmu na zachód od
      Bugu. Używa Pan bardzo mocnych słów: obca agentura, kryminaliści, mordercy.
      Odmawia Pan komunistom jakichkolwiek racji, historycznych zasług?


      nie dziwi nic. dzis duch pepeeru wciaz zyje - sieciowo nawet. alieksiej
      stiepanowicz bląg, rywka snajperowicz-zilbersztajn, krzysztof kretyn i wielu
      wielu innych.


      5040
      • patience Re: Archiwa KC PZPR 12.05.05, 05:53
        Komuchy komuchami, ale ogladajac te gazety zauwazylam, ze tam z kolei dominuje
        idylliczny obraz czysciutkiego, przedwojennego ziemianstwa. A tymczasem to obraz
        Polski przedwojennej az taki idylliczny to jednak nie byl, zeby nie wspomniec o
        Berezie kartuskiej czy policji konnej strzelajacych do wyglodnialych
        bezrobotnych. Trudno sie oprzec wrazeniu, ze aktualnie mamy jakas wojne miedzy
        przedwojenna sanacja a przedwojennymi bolszewikami, ktorzy z nich sa "piekniejsci".
        • 7em Re: Archiwa KC PZPR 12.05.05, 09:40
          patience napisała:

          > Komuchy komuchami, ale ogladajac te gazety zauwazylam, ze tam z kolei dominuje
          > idylliczny obraz czysciutkiego, przedwojennego ziemianstwa. A tymczasem to
          obra
          > z
          > Polski przedwojennej az taki idylliczny to jednak nie byl, zeby nie wspomniec
          o
          > Berezie kartuskiej czy policji konnej strzelajacych do wyglodnialych
          > bezrobotnych. Trudno sie oprzec wrazeniu, ze aktualnie mamy jakas wojne miedzy
          > przedwojenna sanacja a przedwojennymi bolszewikami, ktorzy z nich
          sa "piekniejs
          > ci".
          >


          nidokonczone wojny wciaz trwaja. pejsacze [belka, sztolcman, kaczmarki i inne
          owczarki] biora odwet za 68 przy okazji smażac niekoszerna kiełbaske pod
          tytulem "200 zylionow dolarow odszkodowania dla izraela"

          5040
          • patience Re: Archiwa KC PZPR 12.05.05, 10:08
            nie, to jest 1944/45, Ojce Zalozyciele sie zra o spadek
      • krzys52 Re: Archiwa KC PZPR 12.05.05, 06:19
        Najmocniej to ten duch PPRu zyje w twoim kretynskim lbie, katolicki degeneracie.
        • patience Re: Archiwa KC PZPR 12.05.05, 06:28
          Jak to milo obejrzec zwyczajowe obelgi poranne, czlowiekowi od razu lzej na
          duszy. A ten duch PPR to nie takie glupie. Wez uwzglednij, ze oprocz PPR
          istnialo tez KPP i oni sie nie lubili nawzajem bardzo. nawet w czasie drugiej
          wojny swiatowej sie miedzy soba tlukli, i aczkolwiek PPR mial przewage militarna
          w postaci Kominternu, o GRU nie wspominajac, to KPP tez sobie w kasze nie dalo
          dmuchac. Jak w rachube wchodzi warszawski salon, to nie do konca wiadomo, kto
          kogo sypie i dlaczego.
          • krzys52 Re: Archiwa KC PZPR 12.05.05, 06:55
            No wlasnie, taki znawca z naszego Kretyna7, a fizjonomia Gontarczyka jakos nie
            zainteresowal sie. wink) Najwyrazniej urzekl go ten anty-PPRowski bajer...
            • patience Re: Archiwa KC PZPR 12.05.05, 07:11
              To najlepiej widac na poziomie przeplywu kasy. Nenawisc nienawiscia, ale kasa
              zawsze ma stabilny obieg. Te wzajemne teczki docieraja juz do sedna, czyli ojcow
              zalozycieli, ale doszlam do wniosku, ze nie moj mecz. Niech sie pozabijaja.
              Alternatywa to spuscic na warsiawke bombe, ale ludnosci cywilnej szkodawink)
    • krzys52 Re: Archiwa KC PZPR 12.05.05, 06:03
      >>
      A media? Łatki? Wszystko to „w krysztale pomyje". Mackiewicz gdzieś powiedział
      czy napisał, iż tylko prawda ma jakikolwiek sens i wartość. Obawa przed tym, że
      ktoś wpływowy się skrzywi, albo wręcz obrazi, nie może powstrzymywać historyków
      przed rzetelnym opisywaniem przeszłości. Nie jest łatwo, czasem spotykają mnie
      różne psikusy i przykrości. Ale nikt nie obiecywał, że będzie tylko słodko.>>

      ;;
      Przyjemnie jest przeczytac taka deklaracje historyka. Bo przyszla wolnosc a
      historycy, okazuje sie, nadal preferuja nie zadawac klopotliwych pytan.

      Pisalem juz o tym - tytul naukowy historyka zazwyczaj sluzy jako klucz do
      towarzystwa wplywow, do kariery, do zadowalajacego stylu zycia... Sam tytul
      historyka, natomiast, do niczego nie zobowiazuje. I tak wiadomo, ze chodzi o
      ustawienie sie, a prawda historyczna to takie zawracanie dupy.

      Jak dotad nie spotkalem sie z tym Gontarczykiem, ale ciesze sie, ze ktos w
      koncu zabral sie za takiego chocby Role-Zymierskiego, ktory w ramach
      przygotowan do wojny z Niemcami sprowadzil z Francji wybrakowane maski gazowe -
      za lapowe. Wydanie prac Gontarczyka swiadczy o tym, ze badacze coraz mniej boja
      sie komuny. Tylko patrzec jak zwali sie lawina odwaznych.

      Ciekawe czy znajda sie i tacy ktorzy w Jedwabnem nie doszukaja sie zadnego
      udzialu zadnych Polakow? No i szkoda ze ten Gross wyskoczyl pierwszy - pewnie
      false start. Inaczej Gontarczyk bylby niewatpliwie odkrywca tematu.

      Pozdrawiam ;O))
      K.
      • patience Re: Archiwa KC PZPR 12.05.05, 06:10
        Zdaje sie ze w tej wojnie to my kibice zo najwyzej. Ale why not? Wiesz,
        dzisiejszy ustroj polski sie nazywa inaczej, ale faktycznie to jest monarchia
        dynastyczna. Czlowiek bez wiedzy ktojest czyim potomkiem a kto z ktora ciotka
        sie ozenil, nie ma co w warszawie szukac, bo go wszyscy od razu przekreca, z
        Lepperem wlacznie, dla ktorego takie informacje zbieraja (zdaje sie) byli sbcy.
        To dotyczy prawicy oraz lewicy. Czekam na mrozace opisy skokow spadachroniarzy
        moskiewskich, czyli przodkow niektorych dzisiejszych (to wlasciwe wpisac) oraz
        rownie mrozace krew w zylach opisy kolaboracji z Hitlerem po stronie sanacji,
        czyli przodkow tych samych niektorych. A jak sie pozabijaja nawzajem to wreszcie
        nastanie republika.
        • hasz0 Re: Archiwa KC PZPR czy nowa historia IIRP? 12.05.05, 10:20
          Ty tak na poważnie? Zarabiasz w Polsce pisaniem? Czy nauczaniem?

          Bereza kartuska to taki Gułag czy raczej Majdanek?
          A policja konna to czerezwyczajka?
          O Romanie Dmowskim razem z prof. Pawłem Spiewakiem z Uniwersytetu Warszawskiego
          na Uniwersytecie Wrocławskim artykuł też pisałaś?

          Oddaj moją forsę - bedę pisał lub jeśli to prawda to w to nie uwierzę!

          patience napisała:
          "A tymczasem to obraz
          Polski przedwojennej az taki idylliczny to jednak nie byl, zeby nie wspomniec o
          Berezie kartuskiej czy policji konnej strzelajacych do wyglodnialych
          bezrobotnych. Trudno sie oprzec wrazeniu, ze aktualnie mamy jakas wojne miedzy
          przedwojenna sanacja a przedwojennymi bolszewikami, ktorzy z nich
          sa "piekniejsci"."
          • hasz0 Idę na świerze powietrze bo jak pomyślę o studenta 12.05.05, 10:34
            ch politologii i historii nauczanych grossowo.....
            .............................................
            ............$%465&^t87Y(* ;kjs11iuh.sdkjv iut4uh g bjh34fh 45ew 34
            3

            f3rcdzłych źródeł, które po prostu wyolbrzymiają pewne problemy?
            ru8 g 4epoi gh wyskoczyło jakies
            zdanie???????????????????????????????????????????????????????????
            podzcas seansu walenia z wściekłościa w klawiaturę????????

            I niech mi kto powie, ze cudów nie ma!!!!1
          • patience Re: Archiwa KC PZPR czy nowa historia IIRP? 12.05.05, 10:51
            Trudno skapowac o co ci chodzi, ale jesli odpaliles na post z taka energia, to
            chyba cos sobie skojarzyles z realu? No w kazdym razie nic nie pisalam z Pawlem
            Spiewakiem, a o Dmowskim to jako zywo ani ze Spiewakiem ani kimkolwiek. ani
            slowa i nigdy w zyciu.Forsy ci tez nie oddam, bo nie ja
            bralam/pozyczalam/niewlasciwe skreslic.
        • europitek Re: Archiwa KC PZPR 12.05.05, 10:54
          No teraz Warszawa to wieelka metro-polia. Przed wojna ludzie mowili, ze jak
          ktos rano puscil baka na Mokotowie, to w poludnie caly Zoliborz o tym
          plotkowal. Taki grajdolek, w ktorym wszystcy wiedzieli wszystko o wszystkich. I
          mielismy nawet jednego Murzyna.
          • patience Re: Archiwa KC PZPR 12.05.05, 11:01
            Teraz tez grajdol. ciotki rewolucji siedza na kanapach jak siedzialy, i licza na
            palcach kuzynow i kuzynki po kadzieli i mieczu, w dekoracjach z portretow
            przodkow zakupionych w Desie.
            • drf ................ Archiwa KC PZPR.................. 12.05.05, 21:23
              DEJA VU? Na sloncu znowu rosnie wielka plama. Wczorajsza plama 758 jest prawie
              tak wielka jak Jupiter; dwa dni temu byla tak mala ze nie budzila
              zainteresowania. Podobnie jak plama 756 w koncu kwietnia, ten nowy aktywny
              osrodek uswiadamia nam jak szybko wielkie plamy sie pojawiaja--nawet w trakcje
              slonecznego-minimum.

              wink

              spaceweather.com/
    • perla dziady 12.05.05, 21:41
      a to ci dopiero! Paciente napisała post, w którym nic o Papieżu nie było. I o
      KK też. Kretyn52 to samo.
      A przyzwyczaili do prymitywizmu swego i jakoś teraz tak dziwnie jest...
      • drf dziady w bikini? 12.05.05, 22:13
        perla perla.... kiedy ty te bikini zalozysz?

        www.yoox.com/babyboom/index/tskay/3FD17CD7/m/4073/gender/U/toll/P/areaid/150/allD/1/underwear+DG-PERLA.html
        wink
        • krzys52 Re: dziady w bikini? 13.05.05, 01:57
          Alez mu przypasowales, no no. surprised))

          Jak widac sa to bikini dla "mezczyzn" bez jaj. smile))))


          A w ogole to radze ignorowac gnoja. On potrafi blyskawicznie spoufalac sie.

          Pozdrawiam
          K.
          • patience Re: dziady w bikini? 13.05.05, 02:00
            wlasnie dzisiaj zademonstrowal to spoufalanie... swoja droga, faktycznie, gdzie
            jest jurek, obronca czci niewiesciej.
            • krzys52 Re: dziady w bikini? 13.05.05, 02:09
              Czy masz na mysli Jurek-e-ek?

              Po tym jak ostatnio klamal jakobym napadl na Ade08, i obrazil ja, nie widzialem
              go jakos. To bylo przy okazji slawetnej prowokacji, kiedy to w majeczki
              bombali, jeden po drugim, by mnie sprowokowac i naskarzyc do Tebe.

              Pozdrawiam
              K.

              PS... Wysoce prawdopodobne jest, ze byly to bikini Perly.
              • marianna.rokita to nie sa bikini perly ! 13.05.05, 02:10
                za duza zawartosc.Biegly ornitolog stwierdzil ze to 5, 6 "ptacy".
                • krzys52 Re: to nie sa bikini perly ! 13.05.05, 02:17
                  rozumiem, ze mialas na mysli centymetry, ale my tu mowilismy o jajach a raczej
                  ich braku. Tymczasem zaprezentowane figi leza jak ulal na manekinach, ktore
                  wprawdzie nie maja biustu, ale ponadto sa jednak wybytnie damskie. surprised))
                  • marianna.rokita Re: to nie sa bikini perly ! 13.05.05, 02:19
                    www.yoox.com/item/tskay/3FD17CD7/rr/1/codice8/470018721A/areaid/25034/PERLA/dress+Versace/MENS+BIKINIS.html
    • andrze_n Wiesław kwitował w przyjęcie „fantów" (pierścionki 12.05.05, 23:13
      „Wiesław" kwitował w KC przyjęcie „fantów" (pierścionki, zegarki ect.)
      pochodzących z przestępczej działalności Urzędu Bezpieczeństwa.....

      dobre
      • andrze_n Napisz książkę o holocauście - wtedy wszyscy cię 12.05.05, 23:41
        ....Zasada jest prosta i obowiązuje już dość powszechnie: „Jesteś nikim? Napisz
        książkę o holocauście" - wtedy wszyscy cię pochwalą i zauważą. Dokładnie tak,
        jak kiedyś było z Marksem. Te same mechanizmy, często ci sami ludzie......
        • europitek Re: Napisz książkę o holocauście - wtedy wszyscy 13.05.05, 03:04
          To moze byc bardzo ciekawa rzecz, chociaz dziwnie wyglada mi to
          kwitowanie "prezentow" przez "Wieslawa". Wiem z pierwszej reki, ze wiele
          depozytow pochodzacych z roznego rodzaju konfiskat bylo okradanych. A same
          depozyty wozono czesto tramwajem w zwyklej teczce i bez zadnej kontroli. Stad
          moje zdziwienie, ze ktos cos kwitowal i do tego taki boss.
          A ze wielu kradlo co sie tylko dalo to fakt i robili to tez ludzie "na
          stanowiskach".

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka