patience 12.05.05, 04:49 Zdaje sie ze zaczal sie odstrzal z broni masowego razenia oraz do samych zrodel. kiosk.onet.pl/1204222,1,5,1292,druk.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
7em Re: Archiwa KC PZPR 12.05.05, 05:41 - W książce uwypukla Pan tezę, że PPR nigdy nie myślała o niepodległości, a nawet suwerenności Polski, że kwestia ta w ogóle była jej obca, a jedynym celem tej partii, a w zasadzie partyjki, było zainstalowanie komunizmu na zachód od Bugu. Używa Pan bardzo mocnych słów: obca agentura, kryminaliści, mordercy. Odmawia Pan komunistom jakichkolwiek racji, historycznych zasług? nie dziwi nic. dzis duch pepeeru wciaz zyje - sieciowo nawet. alieksiej stiepanowicz bląg, rywka snajperowicz-zilbersztajn, krzysztof kretyn i wielu wielu innych. 5040 Odpowiedz Link Zgłoś
patience Re: Archiwa KC PZPR 12.05.05, 05:53 Komuchy komuchami, ale ogladajac te gazety zauwazylam, ze tam z kolei dominuje idylliczny obraz czysciutkiego, przedwojennego ziemianstwa. A tymczasem to obraz Polski przedwojennej az taki idylliczny to jednak nie byl, zeby nie wspomniec o Berezie kartuskiej czy policji konnej strzelajacych do wyglodnialych bezrobotnych. Trudno sie oprzec wrazeniu, ze aktualnie mamy jakas wojne miedzy przedwojenna sanacja a przedwojennymi bolszewikami, ktorzy z nich sa "piekniejsci". Odpowiedz Link Zgłoś
7em Re: Archiwa KC PZPR 12.05.05, 09:40 patience napisała: > Komuchy komuchami, ale ogladajac te gazety zauwazylam, ze tam z kolei dominuje > idylliczny obraz czysciutkiego, przedwojennego ziemianstwa. A tymczasem to obra > z > Polski przedwojennej az taki idylliczny to jednak nie byl, zeby nie wspomniec o > Berezie kartuskiej czy policji konnej strzelajacych do wyglodnialych > bezrobotnych. Trudno sie oprzec wrazeniu, ze aktualnie mamy jakas wojne miedzy > przedwojenna sanacja a przedwojennymi bolszewikami, ktorzy z nich sa "piekniejs > ci". > nidokonczone wojny wciaz trwaja. pejsacze [belka, sztolcman, kaczmarki i inne owczarki] biora odwet za 68 przy okazji smażac niekoszerna kiełbaske pod tytulem "200 zylionow dolarow odszkodowania dla izraela" 5040 Odpowiedz Link Zgłoś
patience Re: Archiwa KC PZPR 12.05.05, 10:08 nie, to jest 1944/45, Ojce Zalozyciele sie zra o spadek Odpowiedz Link Zgłoś
krzys52 Re: Archiwa KC PZPR 12.05.05, 06:19 Najmocniej to ten duch PPRu zyje w twoim kretynskim lbie, katolicki degeneracie. Odpowiedz Link Zgłoś
patience Re: Archiwa KC PZPR 12.05.05, 06:28 Jak to milo obejrzec zwyczajowe obelgi poranne, czlowiekowi od razu lzej na duszy. A ten duch PPR to nie takie glupie. Wez uwzglednij, ze oprocz PPR istnialo tez KPP i oni sie nie lubili nawzajem bardzo. nawet w czasie drugiej wojny swiatowej sie miedzy soba tlukli, i aczkolwiek PPR mial przewage militarna w postaci Kominternu, o GRU nie wspominajac, to KPP tez sobie w kasze nie dalo dmuchac. Jak w rachube wchodzi warszawski salon, to nie do konca wiadomo, kto kogo sypie i dlaczego. Odpowiedz Link Zgłoś
krzys52 Re: Archiwa KC PZPR 12.05.05, 06:55 No wlasnie, taki znawca z naszego Kretyna7, a fizjonomia Gontarczyka jakos nie zainteresowal sie. ) Najwyrazniej urzekl go ten anty-PPRowski bajer... Odpowiedz Link Zgłoś
patience Re: Archiwa KC PZPR 12.05.05, 07:11 To najlepiej widac na poziomie przeplywu kasy. Nenawisc nienawiscia, ale kasa zawsze ma stabilny obieg. Te wzajemne teczki docieraja juz do sedna, czyli ojcow zalozycieli, ale doszlam do wniosku, ze nie moj mecz. Niech sie pozabijaja. Alternatywa to spuscic na warsiawke bombe, ale ludnosci cywilnej szkoda) Odpowiedz Link Zgłoś
krzys52 Re: Archiwa KC PZPR 12.05.05, 06:03 >> A media? Łatki? Wszystko to „w krysztale pomyje". Mackiewicz gdzieś powiedział czy napisał, iż tylko prawda ma jakikolwiek sens i wartość. Obawa przed tym, że ktoś wpływowy się skrzywi, albo wręcz obrazi, nie może powstrzymywać historyków przed rzetelnym opisywaniem przeszłości. Nie jest łatwo, czasem spotykają mnie różne psikusy i przykrości. Ale nikt nie obiecywał, że będzie tylko słodko.>> ;; Przyjemnie jest przeczytac taka deklaracje historyka. Bo przyszla wolnosc a historycy, okazuje sie, nadal preferuja nie zadawac klopotliwych pytan. Pisalem juz o tym - tytul naukowy historyka zazwyczaj sluzy jako klucz do towarzystwa wplywow, do kariery, do zadowalajacego stylu zycia... Sam tytul historyka, natomiast, do niczego nie zobowiazuje. I tak wiadomo, ze chodzi o ustawienie sie, a prawda historyczna to takie zawracanie dupy. Jak dotad nie spotkalem sie z tym Gontarczykiem, ale ciesze sie, ze ktos w koncu zabral sie za takiego chocby Role-Zymierskiego, ktory w ramach przygotowan do wojny z Niemcami sprowadzil z Francji wybrakowane maski gazowe - za lapowe. Wydanie prac Gontarczyka swiadczy o tym, ze badacze coraz mniej boja sie komuny. Tylko patrzec jak zwali sie lawina odwaznych. Ciekawe czy znajda sie i tacy ktorzy w Jedwabnem nie doszukaja sie zadnego udzialu zadnych Polakow? No i szkoda ze ten Gross wyskoczyl pierwszy - pewnie false start. Inaczej Gontarczyk bylby niewatpliwie odkrywca tematu. Pozdrawiam ;O)) K. Odpowiedz Link Zgłoś
patience Re: Archiwa KC PZPR 12.05.05, 06:10 Zdaje sie ze w tej wojnie to my kibice zo najwyzej. Ale why not? Wiesz, dzisiejszy ustroj polski sie nazywa inaczej, ale faktycznie to jest monarchia dynastyczna. Czlowiek bez wiedzy ktojest czyim potomkiem a kto z ktora ciotka sie ozenil, nie ma co w warszawie szukac, bo go wszyscy od razu przekreca, z Lepperem wlacznie, dla ktorego takie informacje zbieraja (zdaje sie) byli sbcy. To dotyczy prawicy oraz lewicy. Czekam na mrozace opisy skokow spadachroniarzy moskiewskich, czyli przodkow niektorych dzisiejszych (to wlasciwe wpisac) oraz rownie mrozace krew w zylach opisy kolaboracji z Hitlerem po stronie sanacji, czyli przodkow tych samych niektorych. A jak sie pozabijaja nawzajem to wreszcie nastanie republika. Odpowiedz Link Zgłoś
hasz0 Re: Archiwa KC PZPR czy nowa historia IIRP? 12.05.05, 10:20 Ty tak na poważnie? Zarabiasz w Polsce pisaniem? Czy nauczaniem? Bereza kartuska to taki Gułag czy raczej Majdanek? A policja konna to czerezwyczajka? O Romanie Dmowskim razem z prof. Pawłem Spiewakiem z Uniwersytetu Warszawskiego na Uniwersytecie Wrocławskim artykuł też pisałaś? Oddaj moją forsę - bedę pisał lub jeśli to prawda to w to nie uwierzę! patience napisała: "A tymczasem to obraz Polski przedwojennej az taki idylliczny to jednak nie byl, zeby nie wspomniec o Berezie kartuskiej czy policji konnej strzelajacych do wyglodnialych bezrobotnych. Trudno sie oprzec wrazeniu, ze aktualnie mamy jakas wojne miedzy przedwojenna sanacja a przedwojennymi bolszewikami, ktorzy z nich sa "piekniejsci"." Odpowiedz Link Zgłoś
hasz0 Idę na świerze powietrze bo jak pomyślę o studenta 12.05.05, 10:34 ch politologii i historii nauczanych grossowo..... ............................................. ............$%465&^t87Y(* ;kjs11iuh.sdkjv iut4uh g bjh34fh 45ew 34 3 f3rcdzłych źródeł, które po prostu wyolbrzymiają pewne problemy? ru8 g 4epoi gh wyskoczyło jakies zdanie??????????????????????????????????????????????????????????? podzcas seansu walenia z wściekłościa w klawiaturę???????? I niech mi kto powie, ze cudów nie ma!!!!1 Odpowiedz Link Zgłoś
patience Re: Archiwa KC PZPR czy nowa historia IIRP? 12.05.05, 10:51 Trudno skapowac o co ci chodzi, ale jesli odpaliles na post z taka energia, to chyba cos sobie skojarzyles z realu? No w kazdym razie nic nie pisalam z Pawlem Spiewakiem, a o Dmowskim to jako zywo ani ze Spiewakiem ani kimkolwiek. ani slowa i nigdy w zyciu.Forsy ci tez nie oddam, bo nie ja bralam/pozyczalam/niewlasciwe skreslic. Odpowiedz Link Zgłoś
europitek Re: Archiwa KC PZPR 12.05.05, 10:54 No teraz Warszawa to wieelka metro-polia. Przed wojna ludzie mowili, ze jak ktos rano puscil baka na Mokotowie, to w poludnie caly Zoliborz o tym plotkowal. Taki grajdolek, w ktorym wszystcy wiedzieli wszystko o wszystkich. I mielismy nawet jednego Murzyna. Odpowiedz Link Zgłoś
patience Re: Archiwa KC PZPR 12.05.05, 11:01 Teraz tez grajdol. ciotki rewolucji siedza na kanapach jak siedzialy, i licza na palcach kuzynow i kuzynki po kadzieli i mieczu, w dekoracjach z portretow przodkow zakupionych w Desie. Odpowiedz Link Zgłoś
drf ................ Archiwa KC PZPR.................. 12.05.05, 21:23 DEJA VU? Na sloncu znowu rosnie wielka plama. Wczorajsza plama 758 jest prawie tak wielka jak Jupiter; dwa dni temu byla tak mala ze nie budzila zainteresowania. Podobnie jak plama 756 w koncu kwietnia, ten nowy aktywny osrodek uswiadamia nam jak szybko wielkie plamy sie pojawiaja--nawet w trakcje slonecznego-minimum. spaceweather.com/ Odpowiedz Link Zgłoś
perla dziady 12.05.05, 21:41 a to ci dopiero! Paciente napisała post, w którym nic o Papieżu nie było. I o KK też. Kretyn52 to samo. A przyzwyczaili do prymitywizmu swego i jakoś teraz tak dziwnie jest... Odpowiedz Link Zgłoś
drf dziady w bikini? 12.05.05, 22:13 perla perla.... kiedy ty te bikini zalozysz? www.yoox.com/babyboom/index/tskay/3FD17CD7/m/4073/gender/U/toll/P/areaid/150/allD/1/underwear+DG-PERLA.html Odpowiedz Link Zgłoś
krzys52 Re: dziady w bikini? 13.05.05, 01:57 Alez mu przypasowales, no no. )) Jak widac sa to bikini dla "mezczyzn" bez jaj. )))) A w ogole to radze ignorowac gnoja. On potrafi blyskawicznie spoufalac sie. Pozdrawiam K. Odpowiedz Link Zgłoś
patience Re: dziady w bikini? 13.05.05, 02:00 wlasnie dzisiaj zademonstrowal to spoufalanie... swoja droga, faktycznie, gdzie jest jurek, obronca czci niewiesciej. Odpowiedz Link Zgłoś
krzys52 Re: dziady w bikini? 13.05.05, 02:09 Czy masz na mysli Jurek-e-ek? Po tym jak ostatnio klamal jakobym napadl na Ade08, i obrazil ja, nie widzialem go jakos. To bylo przy okazji slawetnej prowokacji, kiedy to w majeczki bombali, jeden po drugim, by mnie sprowokowac i naskarzyc do Tebe. Pozdrawiam K. PS... Wysoce prawdopodobne jest, ze byly to bikini Perly. Odpowiedz Link Zgłoś
marianna.rokita to nie sa bikini perly ! 13.05.05, 02:10 za duza zawartosc.Biegly ornitolog stwierdzil ze to 5, 6 "ptacy". Odpowiedz Link Zgłoś
krzys52 Re: to nie sa bikini perly ! 13.05.05, 02:17 rozumiem, ze mialas na mysli centymetry, ale my tu mowilismy o jajach a raczej ich braku. Tymczasem zaprezentowane figi leza jak ulal na manekinach, ktore wprawdzie nie maja biustu, ale ponadto sa jednak wybytnie damskie. )) Odpowiedz Link Zgłoś
marianna.rokita Re: to nie sa bikini perly ! 13.05.05, 02:19 www.yoox.com/item/tskay/3FD17CD7/rr/1/codice8/470018721A/areaid/25034/PERLA/dress+Versace/MENS+BIKINIS.html Odpowiedz Link Zgłoś
andrze_n Wiesław kwitował w przyjęcie „fantów" (pierścionki 12.05.05, 23:13 „Wiesław" kwitował w KC przyjęcie „fantów" (pierścionki, zegarki ect.) pochodzących z przestępczej działalności Urzędu Bezpieczeństwa..... dobre Odpowiedz Link Zgłoś
andrze_n Napisz książkę o holocauście - wtedy wszyscy cię 12.05.05, 23:41 ....Zasada jest prosta i obowiązuje już dość powszechnie: „Jesteś nikim? Napisz książkę o holocauście" - wtedy wszyscy cię pochwalą i zauważą. Dokładnie tak, jak kiedyś było z Marksem. Te same mechanizmy, często ci sami ludzie...... Odpowiedz Link Zgłoś
europitek Re: Napisz książkę o holocauście - wtedy wszyscy 13.05.05, 03:04 To moze byc bardzo ciekawa rzecz, chociaz dziwnie wyglada mi to kwitowanie "prezentow" przez "Wieslawa". Wiem z pierwszej reki, ze wiele depozytow pochodzacych z roznego rodzaju konfiskat bylo okradanych. A same depozyty wozono czesto tramwajem w zwyklej teczce i bez zadnej kontroli. Stad moje zdziwienie, ze ktos cos kwitowal i do tego taki boss. A ze wielu kradlo co sie tylko dalo to fakt i robili to tez ludzie "na stanowiskach". Odpowiedz Link Zgłoś