Po prostu wkurza ich to ze kojarzy sie z USA! a dlaczego? dlatego!:
1. żarło w Stanach jest tansze.
2. mieszkania tansze.
3. samochody tansze.
4. benzyna tansza.
5. nawet mozna sie bronic przed bandytą!!!!!! ( szok )
6. itd itd itd.
Tansze? no przeciez tam jest "wilczy" kapitalizm!!!
to jak nazwiemy propagatorow socu w Polsce??? wszystkich ochraniaczy i
nakładaczy?
jak to tak hamburger tanszy?