Dodaj do ulubionych

Slowacja : kolejne efekty podatku liniowego ?

12.07.05, 08:54
Słowacja: zwolnienia w radiu

Kierownictwo słowackiego radia publicznego zapowiedziało redukcję personelu.
Głównym powodem jest spadek przychodów z opłat abonamentowych. Spośród 909
pracowników radia publicznego 31 lipca otrzymają wymówienia 84 osoby.

Słowackie radio publiczne finansowane jest z trzech źródeł: z abonamentu,
dotacji z budżetu państwa oraz z reklamy. Ponieważ w tym roku nastąpił
wyraźny spadek opłat abonamentowych i dotacji państwa, kierownictwo rozgłośni
centralnej postanowiło podjąć radykalne decyzje. Oprócz zwolnienia grupowego
pracowników, wstrzymano wszelkie inwestycje, nawet te zaawansowane.
Zrezygnowano również z emisji programu na krótkich falach.

Kierownictwo Słowackiego Radia jest przekonane, że w ten sposób ustabilizuje
sytuację rozgłośni. Pracownicy natomiast uważają, że są ofiarami parlamentu,
który nie potrafił znowelizować ustawy o abonamencie.


(IAR)
Obserwuj wątek
    • 7em wuce: koleja ofiara 12.07.05, 08:59
      gabczastego zwyrodnienia mózgu.

      5040
    • oleg3 Co wy pipeprzycie tow. magistrze ? 12.07.05, 09:03
      v.ci napisał:

      > Slowacja : kolejne efekty podatku liniowego ?
      > Słowacja: zwolnienia w radiu
      > Głównym powodem jest spadek przychodów z opłat abonamentowych.

      Podatek liniowy powoduje spadek przychodów z abonamentu RTV!
      • hasz0 Zaraz uzasadni...poleje wodą - ale upał!/n 12.07.05, 09:17
      • v.ci Re: Co wy pipeprzycie tow. magistrze ? 12.07.05, 18:59
        "Pipe" ? O jaką rurę Ci chodzi wink

        Wprowadenie podatku liniowego niższego niż 25 % powoduje drastyczny spadek
        dochodów budżetowych , a co za tym idzie dochodów najbiedniejszej części
        społeczenstwa ( redukcja świadczeń socjalnych ) .
        • dachs Re: Co wy pipeprzycie tow. magistrze ? 12.07.05, 19:00
          v.ci napisał:

          > Wprowadenie podatku liniowego niższego niż 25 % powoduje drastyczny spadek
          > dochodów budżetowych , a co za tym idzie dochodów najbiedniejszej części
          > społeczenstwa ( redukcja świadczeń socjalnych ) .

          Jalmuzna to nie dochody.
          • v.ci Re: Co wy pipeprzycie tow. magistrze ? 12.07.05, 19:05
            Jałmużnę to dajesz ( jeśli dajesz ) żebrakowi żebrzącemu u wejścia do Twojego
            kościoŁa .

            Świadczenia sOcjalne NIE SĄ jałmużną .

            Państwo ma wobec swoich obywateli TAKŻE OBOWIĄZKI .

            OBOWIĄZKIEM demokratycznego państwa jest zapewnienie KAŻDEMU OBYWATELOWI
            MINIMUM SOCJALNEGO .

            dachs napisał:

            > v.ci napisał:
            >
            > > Wprowadenie podatku liniowego niższego niż 25 % powoduje drastyczny spade
            > k
            > > dochodów budżetowych , a co za tym idzie dochodów najbiedniejszej części
            > > społeczenstwa ( redukcja świadczeń socjalnych ) .
            >
            > Jalmuzna to nie dochody.
            >
            • oleg3 Re: Co wy pipeprzycie tow. magistrze ? 12.07.05, 19:14
              v.ci napisał:

              > OBOWIĄZKIEM demokratycznego państwa jest zapewnienie KAŻDEMU OBYWATELOWI
              > MINIMUM SOCJALNEGO .

              Proszę podać podstawę prawną! Jeżeli masz rację, po wakacjach, nic nie robię
              tylko czekam na przelew z "minimum socjalnym".
            • dachs Re: Co wy pipeprzycie tow. magistrze ? 12.07.05, 19:30
              v.ci napisał:

              > OBOWIĄZKIEM demokratycznego państwa jest zapewnienie KAŻDEMU OBYWATELOWI
              > MINIMUM SOCJALNEGO .

              Obowiazkiem demokratycznego panstwa jest zapewnienie kazdemu obywatelowi szansy
              realizowania swoich zamierzen w miare zdolnosci i mozliwosci.
              Jezeli ktos nie jest w stanie wyzywic sie na wlasna reke, panstwo moze wziac
              niezgule na garnuszek.
              Na ogol robi sie to, gdyz jestesmy ludzmi wrazliwymi i wiekszosc z nas nie lubi
              gdy ktos nam pod oknami z glodu zdycha.
              Ale obowiazkiem to nie jest w zadnym wypadku.
              • xiazeluka Nie, Borsuku 13.07.05, 09:10
                "Państwo" bierze pod opiekę nieudaczników z dwu powodów:
                1. Wspólczesne kraje są pod okupacją socjalistów
                2. Dla świętego spokoju - da się gamoniom parę zeta na wino, zapłaci za ich
                nory, to będą siedzieli spokojnie, zamiast szukać "dochodów" na ulicach.
              • rycho7 lolo ideolo 21.07.05, 20:36
                dachs napisał:

                > Jezeli ktos nie jest w stanie wyzywic sie na wlasna reke, panstwo moze wziac
                > niezgule na garnuszek.
                > Na ogol robi sie to, gdyz jestesmy ludzmi wrazliwymi i wiekszosc z nas nie
                lubi
                > gdy ktos nam pod oknami z glodu zdycha.
                > Ale obowiazkiem to nie jest w zadnym wypadku.

                Borsuku jak zwykle teoretyzujesz pod swe urojenia. Panstwo zywi glodnych bo
                jest to tansze od strzelania do nich. Przy strzelaniu gina takze strzelajacy
                panstwowo. A to nakreca spirale nienawisci do panstwa. Glodne niezguly
                popieraja "silna reke". No i robi sie wojenka swiatowa. Nie liczysz kosztow
                ciagnianych. Liberalowie w ogole nie lubia kosztow ciagniaonych. Jedynie wyrwac
                co moje i w nogi od spoleczenstwa.
            • sz0k Re: Co wy pipeprzycie tow. magistrze ? 12.07.05, 19:32
              > OBOWIĄZKIEM demokratycznego państwa jest zapewnienie KAŻDEMU OBYWATELOWI
              > MINIMUM SOCJALNEGO .

              Zawsze wiedziałem, że dla lewaków "demokratyczny" jest synonimem
              słowa "socjalistyczny".
              • oleg3 Re: Co wy pipeprzycie tow. magistrze ? 12.07.05, 19:36
                sz0k napisał:

                > > OBOWIĄZKIEM demokratycznego państwa jest zapewnienie KAŻDEMU OBYWATELOWI
                > > MINIMUM SOCJALNEGO .
                >
                > Zawsze wiedziałem, że dla lewaków "demokratyczny" jest synonimem
                > słowa "socjalistyczny".

                To już nawet nie socjalizm (każdemu według pracy), to komunistyczne (każdemu
                według potrzeb) "minimalnych".
          • oleg3 Re: Co wy pipeprzycie tow. magistrze ? 12.07.05, 19:07
            A abonament jest świadczeniem socjalnym czy podatkiem? Państwo Ci płaci
            abonament RTV czy Ty płacisz państwu?
        • galba Rekord świata w głupocie 13.07.05, 08:37
          v.ci napisał:

          > Wprowadenie podatku liniowego niższego niż 25 % powoduje drastyczny spadek
          > dochodów budżetowych , a co za tym idzie dochodów najbiedniejszej części
          > społeczenstwa ( redukcja świadczeń socjalnych ) .

          Gratuluję. Po odbiór nagrody proszę się nie zgłaszać.

          G.
        • p.s.j Re: Co wy pipeprzycie tow. magistrze ? 13.07.05, 10:47
          Z twoich 2 postów w tym wątku wynika, ze za najbiedniejszą grupę społeczną
          uważasz pracowników radia publicznego. Ludzie, ratujmy Niedźwiedzkiego!!!
    • piq albo masz kłopoty z rozumieniem własnego... 12.07.05, 16:09
      ...tekstu, albo w sposób noszący cechy sowieckich metod propagandowych
      wykręcasz kota ogonem. Jest jeszcze kwestia twoich kłopotów z kojarzeniem
      faktów i rozumieniem przesłanek. Albo nie jesteś umysłowo zdolny, keynesisto po
      dwóch semestrach ćwiczeń z ekonomii, do logicznego wnioskowania, albo celowo
      mijasz się z logiką, by dla idei łgać jak czerwona suka.
      • v.ci Zaś piq ma kłopoty z kulturą. Nie ma jej za grosz. 12.07.05, 19:11
        Eurostat przedstawił raport poświęcony wydatkom w krajach rozwiniętych na
        badania naukowe i rozwój (Research and Development – R&D). Zgodnie z nim
        wydatki na te cele w Unii Europejskiej (w 25 krajach obecnie należących do UE)
        wzrosły z 1, 82 proc. PKB w 1998 roku do 1, 93 proc. w 2002 roku.

        Dane porównawcze pokazują, że w USA i Japonii wydatki na R&D są obecnie wyższe
        niż w UE. Stany Zjednoczone w 2003 roku przeznaczyły na te cele 2, 76 proc.
        PKB, a Japonia w 2002 roku aż 3, 12 proc.

        Jednak UE wolno dogania USA i Japonię, ponieważ roczny wzrost wydatków na R&D w
        UE wyniósł w ostatnich kilku latach 4, 0 proc., w USA 2, 7 proc., a w Japonii
        tylko 2, 2 proc.

        Zgodnie z raportem najwięcej na badania naukowe wydaje Szwecja, w której w 2001
        roku wydatki na R&D stanowiły aż 4, 21 proc. PKB (od 1998 roku wzrost ponad 9
        proc. rocznie) i Finlandia – w 2003 roku 3, 51 proc. PKB (roczny wzrost prawie
        7 proc.). Z krajów europejskich poza UE bardzo wysokie wydatki na badania i
        rozwój ma też Islandia – 3, 09 proc. w 2002 roku (roczny wzrost aż
        14, 5 proc.).

        W 2003 roku najmniej na R&D przeznaczał w UE Cypr (0, 33 proc. PKB), Łotwa
        (0, 39 proc.), Słowacja (0, 57 proc) i Polska (0, 59 proc.).

        Zgodnie z raportem w ostatnich kilku latach w UE najszybciej rosły wydatki na
        R&D na Cyprze i w Estonii (roczny wzrost w obydwu krajach po 11, 6 proc.)

        W latach 1998-2003 były tylko dwa kraje, które zanotowały regres, jeżeli chodzi
        o poziom wydatków na R&D. Były to Polska i Słowacja. W Polsce nastąpił w tym
        czasie spadek wydatków o 1, 1 proc. rocznie, a na Słowacji średnio aż o 2, 7
        proc. każdego roku.

        Wysoki udział wydatków na badania i rozwój w PKB stanowi istotny wskaźnik
        rozwoju technologicznego i naukowego każdego kraju. Jednym z głównych celów
        strategii lizbońskiej było to, aby w 2010 roku wydatki na R&D stanowiły co
        najmniej 3 proc. PKB całej Unii Europejskiej.
        --------------------------------------------------------------------------------
        A wiec istnieje wyraźny związek między wysokością podatkow , a poziomem
        nakładów na badania i rozwój . Szczegolnie wyraźnie widać to na przykladzie
        Cypru ( raj podatkowy ) , Łotwy i Slowacji ( podatek liniowy ) .

        PS Oprocz dwóch semestrów ekonomii , miałem również dwa semestry finansów ( w
        tym podatki ) . I nie były to studia zaoczne .


        • oleg3 Na pewno masz rację 12.07.05, 19:17
          > A wiec istnieje wyraźny związek między wysokością podatkow , a poziomem
          > nakładów na badania i rozwój

          Wyższe podatki to więcej forsy do zmarnowania. Ważne są jednak nie same
          nakłady, a ich efektywność.
          • sprawiedliwy13 nie tłumacz mu tego 12.07.05, 19:27
            dla lewicowców forsa ściągnięta od parszywych wyzyskiwaczy jest celem samym w
            sobie.Nieważne jest jej wykorzystanie.Byleby ci 'prywaciarze' przypadkiem
            sie nie wzbogacili.Dla nich jest czymś z kosmosu zwykłe działania wynikające z
            ekonomii.Własne widzimi sie - to jest to. A potem , przy różnego rodzaju
            aferach- okazuje sie ,że taki lewus, jeden z drugim; mysli cakiem ekonomicznie
            wykorzystuj ac luki prawne w systemie. Zresztą, nie ma szans aby w systemie
            tworzonym przez lewicowców nie powstały luki. Przecież to jest oderwane od
            życia.
            • v.ci Inne, b. drastyczne efekty podatku liniowego 12.07.05, 22:55
              Zamieszki na Słowacji
              2004-02-22
              Na wschodzie Słowacji doszło do rabowania sklepów przez Romów. Przyczyną było
              obniżenie o połowę zasiłku dla bezrobotnych.

              Słowacja jest w szoku. Telewizja non stop pokazuje wydarzenia na wschodzie
              kraju.

              Grupa zdeterminowanych, głodnych Romów wtargnęła do supermarketu "Billa" w
              Levoczy. Jedli i kradli żywność pałowani przez policjantów, których wezwało
              kierownictwo sklepu – "Jesteśmy głodni!" - krzyczeli.

              Do wschodniej Słowacji przerzucane są kolejne oddziały policji. Po obniżce
              zasiłków dla bezrobotnych ponad 300 tysięcy Romów, żyjących w skrajnej nędzy,
              będzie musiało utrzymać się z 1400 koron tj. 30 euro na miesiąc.
              • nick.kertiz Re: Inne, b. drastyczne efekty podatku liniowego 13.07.05, 02:58
                To było półtora roku temu! To były bardzo drastyczne efekty tego, że w Słowacji
                przez wiele lat nie było podatku liniowego i kraj taplał się w nędzy.

                Obecnie to już nieaktualne. Słowacja po maleńku wkracza do klubu krajów
                zamożnych.

                Zmniejsza się liczba religijnych ciemniaków i osób, które akceptują wyjątkowo
                chamski podatek od posiadania radia. Równie dobrze możnaby wprowadzić podatek
                od posiadania lodówki, kalesonów albo otwieracza do konserw. Podatki w zasadzie
                trzeba płacić sumiennie, nawet wysokie, ale są przypadki, że zdrowy na ciele i
                umyśle człowiek mówi: dość, nie na wszystko może być zgoda.

                Także wszystko w Twoim wątku wskazuje na to, że Słowacy ociężałym manipulatorom
                od wywłaszczania podatkami nieodwołalnie mówią "pa pa".
              • gurru Re: Inne, b. drastyczne efekty podatku liniowego 13.07.05, 04:36
                rewolucje beda nastepstwem ograniczen socjalnych. To skandaliczne, zeby
                zlodzieje miliarderzy placili taki sam % podatkow, co pracujacy nedziarze.
              • galba Rabowali i 10 lat temu 13.07.05, 08:46
                Poszukaj w starych gazetach. No chyba, że wtedy prewencyjnie rabowali
                przewidując wprowadzenie flat taxes.

                G.

                > Zamieszki na Słowacji
                > 2004-02-22
                > Na wschodzie Słowacji doszło do rabowania sklepów przez Romów. Przyczyną było
                > obniżenie o połowę zasiłku dla bezrobotnych.
                >
                > Słowacja jest w szoku. Telewizja non stop pokazuje wydarzenia na wschodzie
                > kraju.
                >
                > Grupa zdeterminowanych, głodnych Romów wtargnęła do supermarketu "Billa" w
                > Levoczy. Jedli i kradli żywność pałowani przez policjantów, których wezwało
                > kierownictwo sklepu – "Jesteśmy głodni!" - krzyczeli.
                >
                > Do wschodniej Słowacji przerzucane są kolejne oddziały policji. Po obniżce
                > zasiłków dla bezrobotnych ponad 300 tysięcy Romów, żyjących w skrajnej nędzy,
                > będzie musiało utrzymać się z 1400 koron tj. 30 euro na miesiąc.
            • v.ci Słowo "wyzyskiwacze" nie jest trendy 14.07.05, 19:54
              Ale "oszuści" jak najbardziej pasuje i odpowiada prawdzie :

              Skazany b. szef WorldCom'u

              Worldcom był drugim największym potentatem telekomunikacyjnym w USA
              Były dyrektor generalny i prezes amerykańskiego koncernu telekomunikacyjnego
              WorldCom Bernie Ebbers został skazany na 25 lat więzienia za defraudacje.
              Sąd uznał go winnym doprowadzenia firmy do bankructwa z długami sięgającymi 11
              mld dol. i ukrywania strat.

              Oskarżony bronił się tym, że nie jest księgowym, a za operacje finansowe
              odpowiadał księgowy Scott Sullivan. Ten jednak zaprzeczył twierdzeniom swego
              byłego przełożonego.

              Kariera jak w hollywoodzkim filmie

              Ebbers zrobił zawrotną karierę i doszedł do wielkich pieniędzy zaczynając życie
              zawodowe jako mleczarz. W latach 80. wpadł na pomysł oferowania zniżkowych
              połączeń w połączeniach międzymiastowych.

              Upadek WorldComu nastąpił po całej serii skandali finansowych, za sprawą
              których do obiegu weszło pojęcie "kreatywnej księgowości".

              Dalsze procesy

              Wskutek bankructwa firmy, największego w historii USA, pracę straciło 20. tys.
              ludzi. Udziałowcy, którzy ponieśli straty wytoczyli szereg pozwów bankom i
              firmom audytorskim, które doradzały firmie oskarżając je o to, że lekceważyły
              sygnały ostrzegawcze i powinny były znacznie wcześniej uderzyć na alarm.

              W czerwcu na 15 lat pozbawienia wolności skazano Johna Rigasa b. prezesa firmy
              Adelphia Communications, jednej z największych sieci kablowych w USA, która
              także wyglądała na okaz zdrowia dopóki nie ogłosiła upadłości.

              źrodło : BBC



              • oleg3 Skazany b. szef WorldCom'u 14.07.05, 20:07
                V.ci.

                JKM od dawna postuluje likwidację hldingów. Akcjonariuszami (udziałowcami)
                spółek mogą być, zdaniem JKM, tylko osoby fizyczne.
        • galba Klapki na oczach 13.07.05, 08:44
          > Jednak UE wolno dogania USA i Japonię, ponieważ roczny wzrost wydatków na R&D
          w
          >
          > UE wyniósł w ostatnich kilku latach 4, 0 proc., w USA 2, 7 proc., a w Japonii
          > tylko 2, 2 proc.

          Jest problem -
          1. mimo wzrostu wydatków na RD liczonych jako procent PKB dystans się zwiększa
          ponieważ amerykańska "baza" (PKB) rośnie znacznie szybciej od europejskiej.
          2. Większość wydatków RD w USA pochodzi ze żródeł prywatnych, w UE są to w
          większości środki budżetowe - powszechnie wiadomo, który pieniądz pracuje
          efektywniej.

          G.

          > PS Oprocz dwóch semestrów ekonomii , miałem również dwa semestry finansów ( w
          > tym podatki ) . I nie były to studia zaoczne .

          Wow! A ja miałem 10 semestrów tego wszystkiego i się nie chwalę.
    • wikul Re: Slowacja : kolejne efekty podatku liniowego ? 13.07.05, 00:20
      v.ci napisał:

      > Słowacja: zwolnienia w radiu
      >
      > Kierownictwo słowackiego radia publicznego zapowiedziało redukcję personelu.
      > Głównym powodem jest spadek przychodów z opłat abonamentowych. Spośród 909
      > pracowników radia publicznego 31 lipca otrzymają wymówienia 84 osoby.
      >
      > Słowackie radio publiczne finansowane jest z trzech źródeł: z abonamentu,
      > dotacji z budżetu państwa oraz z reklamy. Ponieważ w tym roku nastąpił
      > wyraźny spadek opłat abonamentowych i dotacji państwa, kierownictwo rozgłośni
      > centralnej postanowiło podjąć radykalne decyzje. Oprócz zwolnienia grupowego
      > pracowników, wstrzymano wszelkie inwestycje, nawet te zaawansowane.
      > Zrezygnowano również z emisji programu na krótkich falach.
      >
      > Kierownictwo Słowackiego Radia jest przekonane, że w ten sposób ustabilizuje
      > sytuację rozgłośni. Pracownicy natomiast uważają, że są ofiarami parlamentu,
      > który nie potrafił znowelizować ustawy o abonamencie.
      >
      >
      > (IAR)


      Jak jest za duże zatrudnienie to trzeba zwolnić. Co w tym złego ? Co to
      przechowalnia nieudaczników których nie można ruszyć ?
      Marzy mi sie redukcja w polskich molochach medialnych (PR i TVP)albo ich
      rozwiazanie. Co tam te tysiące ludzi za ciężkie pieniądze robią ?
      Qrwa, nie dość że mają pieniądze z reklam, haracz to jeszcze dotacje ?
      Skandal.
      • v.ci Re: Slowacja : kolejne efekty podatku liniowego ? 21.07.05, 20:01
        wikul napisał:

        > v.ci napisał:
        >
        > > Słowacja: zwolnienia w radiu
        > >
        > > Kierownictwo słowackiego radia publicznego zapowiedziało redukcję persone
        > lu.
        > > Głównym powodem jest spadek przychodów z opłat abonamentowych. Spośród 90
        > 9
        > > pracowników radia publicznego 31 lipca otrzymają wymówienia 84 osoby.
        > >
        > > Słowackie radio publiczne finansowane jest z trzech źródeł: z abonamentu,
        >
        > > dotacji z budżetu państwa oraz z reklamy. Ponieważ w tym roku nastąpił
        > > wyraźny spadek opłat abonamentowych i dotacji państwa, kierownictwo rozgł
        > ośni
        > > centralnej postanowiło podjąć radykalne decyzje. Oprócz zwolnienia grupow
        > ego
        > > pracowników, wstrzymano wszelkie inwestycje, nawet te zaawansowane.
        > > Zrezygnowano również z emisji programu na krótkich falach.
        > >
        > > Kierownictwo Słowackiego Radia jest przekonane, że w ten sposób ustabiliz
        > uje
        > > sytuację rozgłośni. Pracownicy natomiast uważają, że są ofiarami parlamen
        > tu,
        > > który nie potrafił znowelizować ustawy o abonamencie.
        > >
        > >
        > > (IAR)
        >
        >
        > Jak jest za duże zatrudnienie to trzeba zwolnić. Co w tym złego ? Co to
        > przechowalnia nieudaczników których nie można ruszyć ?
        > Marzy mi sie redukcja w polskich molochach medialnych (PR i TVP)albo ich
        > rozwiazanie. Co tam te tysiące ludzi za ciężkie pieniądze robią ?
        > Qrwa, nie dość że mają pieniądze z reklam, haracz to jeszcze dotacje ?
        > Skandal.

        Masz rację . Jednoczesne pobieranie abonamentu i zarabianie kokosów na reklamach to niezbyt etyczne postępowanie .

        Mi marzy się TVP bez reklam , jak w Szwecji , Norwegii lub BBC .

        Rozwiązywać TVP ? W imię czego ? Mimo znacznego obniżenia pozzimu TVP nadal jest o wiele ambitniejsza od Polsatu czy TVN . Chyba , że wolisz Big Brothera i Frytkę ?
        A może Kena !? wink

        Bo chyba TV Trwam nie preferujesz ? wink
        • oleg3 Rozwiązywać TVP ? W imię czego ? 21.07.05, 20:05
          v.ci napisał:
          > Rozwiązywać TVP ? W imię czego ?

          1. By nie ściągać nielegalnego abonamentu
          2. By zarobić na sprzedaży majątku
          3. Bo jest potrzebna wyłącznie politykom i przekrętasom
        • wikul Re: Slowacja : kolejne efekty podatku liniowego ? 21.07.05, 21:02
          v.ci napisał:

          >Masz rację . Jednoczesne pobieranie abonamentu i zarabianie kokosów na reklamac
          >h to niezbyt etyczne postępowanie .
          >Mi marzy się TVP bez reklam , jak w Szwecji , Norwegii lub BBC .
          >Rozwiązywać TVP ? W imię czego ? Mimo znacznego obniżenia pozzimu TVP nadal jes
          >t o wiele ambitniejsza od Polsatu czy TVN . Chyba , że wolisz Big Brothera i Fr
          >ytkę ?
          >A może Kena !? wink
          > Bo chyba TV Trwam nie preferujesz ? wink


          Mnie też marzy się TVP bez reklam. I tylko w takim wypadku gotów jestem płacić
          abonament i uznaję potrzebę istnienia publicznych PR i TVP. Kiedyś przynajmniej
          na TV Polonia nie było prawie reklam, teraz jak widzę idiotyczne reklamy na tym
          kanale zastanawiam się do kogo jest adresowana TV Polonia.
          Ww.przez ciebie postacie abo nie znam albo nie lubię a TV Trwam nie preferuję
          ale czasem uciekająć przed reklamami i łomotem, zatrzymuję się na tym kanale.
          Zapewniam że są tam materiały godne zobaczenia. No i nie ma reklam. Niestety
          dyskusje są jednostronne i niewiele z nich można skorzystać.
    • nick.kertiz A co to za WĄTEK ? 21.07.05, 18:15
      O podatku liniowym jest to POŻYWKA :
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=25905170
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka