Dodaj do ulubionych

strzelanina w Spale

25.08.02, 12:02
mam nadzieje, ze chclopaki z policji dostana za to godziwe nagrody piniezne,
choc ich wysokosc nie powinna byc przesadna, bo liczba odstrzelonych
bandziorow tez mogla by byc wieksza. niemniej, tak dalej panowie! juz ide
pisac liste znanych mi z widzenia gangsterow, ktorych tez powinniscie
odstrzelic.

Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka