Dodaj do ulubionych

przyklad ping-ponga forumowiczow ...

17.09.05, 12:04
• ksiundz ma takie dziwne oczy i kopyta a na głowie
wyrosły Mu rogi.
Daj se spokój prowokatorze!
Nie lepiej to otwarcie przyznać się było od samego początku ,że jesteś
niewykształconym liberałem, wrogo nastawionym do wszel;kiej religii?

• Przyznaję ze smutkiem

• Pisz w pokoju ale mądrzej, mniej propagandy a
wiecej własnych przemyślanych osądów.
ORTODOKSYJNY liberalizm jest gorszy moralnie i bardziej zakłamany od
KOMUNIZMU.
Potrafię to wykazac!

• Ależ światłe i ojcowskie rady przekalkowane z kaje
cika pewnie ? smile))
jestem waści niezmiernie zobowiązany smile)))

• Rąk nie musisz całować.Boję się o zdrowie.
Nie zaśmiewaj się z własnych słownych ripost bo na prawdziwych salonach i w
prawdziwym towarzystwie salonowców będą Cię po prostu, za chama uwazali.
Kuma ksiundz?


• Myślę, że na prawdziwych salonach się nie spotkamy
smile)))))))))

• Re: Myślę, że na prawdziwych salonach się nie spo
Ja, pewien jestem.

• I trwaj w Waść w owej pewności smile))))))))

• uważaj, bo dno dostrzegam!

• To się odbij od dna i wypłyń na powierzchnię smile)))

• dno

• Może o tym opowiesz więcej ? smile))))
Obserwuj wątek
    • andrze_n j.w FK od 17.09.05, 08:33 do 17.09.05, 09:39 17.09.05, 12:11
      czyli mecz trwal 1 godzine i 3 minuty ! ...))))
      jeszcze wypadaloby sprawdzic kto mial szybszy refleks...)
      • patience Re: j.w FK od 17.09.05, 08:33 do 17.09.05, 09:39 17.09.05, 13:32
        heheh najlepsze to dnosmile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka