• ksiundz ma takie dziwne oczy i kopyta a na głowie
wyrosły Mu rogi.
Daj se spokój prowokatorze!
Nie lepiej to otwarcie przyznać się było od samego początku ,że jesteś
niewykształconym liberałem, wrogo nastawionym do wszel;kiej religii?
• Przyznaję ze smutkiem
• Pisz w pokoju ale mądrzej, mniej propagandy a
wiecej własnych przemyślanych osądów.
ORTODOKSYJNY liberalizm jest gorszy moralnie i bardziej zakłamany od
KOMUNIZMU.
Potrafię to wykazac!
• Ależ światłe i ojcowskie rady przekalkowane z kaje
cika pewnie ?

))
jestem waści niezmiernie zobowiązany

)))
• Rąk nie musisz całować.Boję się o zdrowie.
Nie zaśmiewaj się z własnych słownych ripost bo na prawdziwych salonach i w
prawdziwym towarzystwie salonowców będą Cię po prostu, za chama uwazali.
Kuma ksiundz?
• Myślę, że na prawdziwych salonach się nie spotkamy

)))))))))
• Re: Myślę, że na prawdziwych salonach się nie spo
Ja, pewien jestem.
• I trwaj w Waść w owej pewności

))))))))
• uważaj, bo dno dostrzegam!
• To się odbij od dna i wypłyń na powierzchnię

)))
• dno
• Może o tym opowiesz więcej ?

))))