andrzejg
09.02.06, 06:46
'Po kilkudziesięciu czy kilkunastu latach
pracę tracą sekretarki - nawet te, które mają niespełna trzy lata do
emerytury.'
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=36480312
Nie chodzi mi o zwalnianie urzędasów, bo tych jest zdecydowanie za duzo,
ale co powiesz na zwalnianie ludzi tuz przed emeryturą?
A.