Gość: rabbi.w
IP: *.gen.twtelecom.net
09.08.03, 18:33
może na tym że myślą o sobie że są wybrani do negacji
dekalogu i okradania bliźnich?
może niepotrafią zanalizować prymitywizmu
własnego 'światopoglądu' który jest tylko i wyłącznie
kultem przemocy w grabieży cudzych dóbr materialnych?
no ale to chyba każdy wie że smykałka do 'stołka
rządowego' jest najbardziej bezpieczna też w kulcie
baala pod płaszczykiem ateistycznego 'oświeconego'
bandyty.
życie jest tak bardzo skomplikowanego ( dla niektórych
fylozofów - też na posadzie darmozjada )
------------------------------------------------------
Każdy kto ma choćby myśl konieczności
[istnienia] "Państwa", jest to równe z bałwochwalstwem"
Rabbi Joel Teitelbaum
------------------------------------------------------
www.jewsagainstzionism.com/tenquestions.htm