Dodaj do ulubionych

na czym polega fenomen pędu pseudożydów do rządu?

IP: *.gen.twtelecom.net 09.08.03, 18:33
może na tym że myślą o sobie że są wybrani do negacji
dekalogu i okradania bliźnich?

może niepotrafią zanalizować prymitywizmu
własnego 'światopoglądu' który jest tylko i wyłącznie
kultem przemocy w grabieży cudzych dóbr materialnych?

no ale to chyba każdy wie że smykałka do 'stołka
rządowego' jest najbardziej bezpieczna też w kulcie
baala pod płaszczykiem ateistycznego 'oświeconego'
bandyty.

życie jest tak bardzo skomplikowanego ( dla niektórych
fylozofów - też na posadzie darmozjada )


------------------------------------------------------
Każdy kto ma choćby myśl konieczności
[istnienia] "Państwa", jest to równe z bałwochwalstwem"
Rabbi Joel Teitelbaum
------------------------------------------------------

www.jewsagainstzionism.com/tenquestions.htm
Obserwuj wątek
    • maniekxxx Re: na czym polega fenomen pędu pseudożydów do rz 09.08.03, 21:04
      a witam,witam i pozdrawiam jak i najblizszych.
    • Gość: siedem Re: na czym polega fenomen pędu pseudożydów do rz IP: 213.216.66.* 11.08.03, 08:33
      gang żydowski wsadza pejsatych pociotków na stołki. posady rzadowe nie sa
      osiagalne nigdzie na swiecie tzw normalna droga. albo z ramienia partii/gangu
      albo nizsze z pomoca szajki etnicznej narodu wybranego. potem sie nie dziwta ze
      minfin jak jad waszem wyglada.


      5040
      • alfalfa Re: na czym polega fenomen pędu pseudożydów do rz 11.08.03, 11:22
        Gość portalu: siedem napisał(a):

        > gang żydowski wsadza pejsatych pociotków na stołki. posady rzadowe nie sa
        > osiagalne nigdzie na swiecie tzw normalna droga. albo z ramienia partii/gangu
        > albo nizsze z pomoca szajki etnicznej narodu wybranego. potem sie nie dziwta
        ze
        >
        > minfin jak jad waszem wyglada.
        >
        >
        > 5040

        Co do jadu - zgoda. Ale na "waszem" się nie zgadzam bo jestem przeciw
        odpowiedzialności zbiorowej. On nie "naszem" jest. Może "ichniem", to zgoda.
        smile
        • Gość: siedem rabbi wild IP: 213.216.66.* 11.08.03, 11:36
          pisał o zbiorowosci tzw ateistycznych [dodam kosmopolitycznych np holandie
          lubią] żydów. ja uwazam ze nie ma takiej zbiorowej odpowiedzialnosci choc bez
          watpienia jest szajka zydowska dzielaca biurkami i stołkami po etnicznemu.
          jakby nasza polonia tak na obczyznie sie wspierała

          5040
          • alfalfa Re: rabbi wild 11.08.03, 11:44
            Gość portalu: siedem napisał(a):

            > jakby nasza polonia tak na obczyznie sie wspierała
            >
            > 5040
            Tobyśmy nie mieli okazji czytać Ceesa z Szynka (i innymi) się
            napierdzielających. I byłaby to niepowetowana strata...

            Co wątku, to podobnie rzecz się ma z Czarnymi: najpierw jedna rodzina się
            wprowadza w sąsiedztwie a za chwilę cała dzielnica podupadasmile)) A ja oczywiście
            żadnej "grupy" nie oskarżam. Jestem jak najbardziej daleki od tego. Bo Czarni
            są wporzosmile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka