Gość: Perła IP: *.zin.lublin.pl 09.08.03, 21:29 w wątku "Nie jesteśmy winni holokaustu" wyrżnął jak leci 20 postów. Czyżby chłopina plan dzisiejszy na siłę wyrobić musiał? Ciach, ciach... Perła Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Perła czyje dzisiaj imieniny są? IP: *.zin.lublin.pl 09.08.03, 21:38 bo wyciął też wątek "IZRAEL ZWYCIĘŻY" mający 506 postów i będący tu od wielu miesięcy. Ja też lubię wypić ale bez przesady właśnie. Perła Odpowiedz Link Zgłoś
pan.scan Re: czyje dzisiaj imieniny są? 09.08.03, 21:42 Dominika i Cypriana. Może być tez Dominiki i Cypriany. Ale to imieniny raczej od smutku niż kieliszka. Z takimi imionami? Chyba dostał zwolnienie i rozpacz go "ogarła". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: CCCP Re: czyje dzisiaj imieniny są? IP: *.acn.pl 09.08.03, 21:45 Gość portalu: Perła napisał(a): > bo wyciął też wątek "IZRAEL ZWYCIĘŻY" mający 506 postów Może nie lubi kukurydzy, bo mu kaczany między zęby wchodzą? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: babariba Re: czyje dzisiaj imieniny są? IP: *.sokolka.sdi.tpnet.pl 09.08.03, 23:57 ten wątek był bez sensu. Był mianowicie taki układ, że Izrael zwycięży, jak ja wygram w totolotka, a ponieważ znowu nie wygrałem... ********** Gość portalu: Perła napisał(a): > bo wyciął też wątek "IZRAEL ZWYCIĘŻY" mający 506 postów i będący tu od wielu > miesięcy. > Ja też lubię wypić ale bez przesady właśnie. > > Perła Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Scan Pewnie Żyd albo antysemita. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.08.03, 21:36 Jak obstawiasz? Odpowiedz Link Zgłoś
bimi Re: Pewnie Żyd albo antysemita. 09.08.03, 21:39 Gość portalu: Scan napisał(a): > Jak obstawiasz? Moim zdaniem nieźle daje dupy. Odpowiedz Link Zgłoś
pan.scan Bo widzisz 09.08.03, 21:43 Bimi, nie zna leczniczych zalet kataplazmów i lewatywy. Odpowiedz Link Zgłoś
bimi Re: Bo widzisz 09.08.03, 21:48 pan.scan napisała: > Bimi, nie zna leczniczych zalet kataplazmów i lewatywy. No nie znam kurde. I już chyba, przez tego pacana, nie poznam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Perła Re: Pewnie Żyd albo antysemita. IP: *.zin.lublin.pl 09.08.03, 21:39 Gość portalu: Scan napisał(a): > Jak obstawiasz? obstawiam na pijanego Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: RG Re: Pewnie Żyd albo antysemita. IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 10.08.03, 15:02 żyd ani chybi żyd! Tylko one tak mogom. Ogórka na niego, ogórka! Ogórek, bierz żyda!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
gini RePerla a to nie TY? 10.08.03, 15:06 Ja myslalam, ze to Ty wyciales , ale jak nie Ty ?Dzieki, ze choc Jozia do watku wpusciles. Odpowiedz Link Zgłoś