Dodaj do ulubionych

Admin wyrżnął 20 postów

IP: *.zin.lublin.pl 09.08.03, 21:29
w wątku "Nie jesteśmy winni holokaustu" wyrżnął jak leci 20 postów. Czyżby
chłopina plan dzisiejszy na siłę wyrobić musiał?
Ciach, ciach...

Perła
Obserwuj wątek
    • Gość: Perła wyrżnął kolejne 10 postów IP: *.zin.lublin.pl 09.08.03, 21:31
      • bimi No właśnie 09.08.03, 21:36
        Ciekawe dlaczego, nie?
        smile
        • Gość: Perła czyje dzisiaj imieniny są? IP: *.zin.lublin.pl 09.08.03, 21:38
          bo wyciął też wątek "IZRAEL ZWYCIĘŻY" mający 506 postów i będący tu od wielu
          miesięcy.
          Ja też lubię wypić ale bez przesady właśnie.

          Perła
          • pan.scan Re: czyje dzisiaj imieniny są? 09.08.03, 21:42
            Dominika i Cypriana. Może być tez Dominiki i Cypriany. Ale to imieniny raczej
            od smutku niż kieliszka. Z takimi imionami? Chyba dostał zwolnienie i rozpacz go
            "ogarła".
          • Gość: CCCP Re: czyje dzisiaj imieniny są? IP: *.acn.pl 09.08.03, 21:45
            Gość portalu: Perła napisał(a):

            > bo wyciął też wątek "IZRAEL ZWYCIĘŻY" mający 506 postów

            Może nie lubi kukurydzy, bo mu kaczany między zęby wchodzą?
          • Gość: babariba Re: czyje dzisiaj imieniny są? IP: *.sokolka.sdi.tpnet.pl 09.08.03, 23:57
            ten wątek był bez sensu.
            Był mianowicie taki układ, że Izrael zwycięży, jak ja wygram w totolotka, a ponieważ znowu nie wygrałem...
            **********
            Gość portalu: Perła napisał(a):

            > bo wyciął też wątek "IZRAEL ZWYCIĘŻY" mający 506 postów i będący tu od wielu
            > miesięcy.
            > Ja też lubię wypić ale bez przesady właśnie.
            >
            > Perła
      • Gość: Scan Pewnie Żyd albo antysemita. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.08.03, 21:36
        Jak obstawiasz?
        • bimi Re: Pewnie Żyd albo antysemita. 09.08.03, 21:39
          Gość portalu: Scan napisał(a):

          > Jak obstawiasz?

          Moim zdaniem nieźle daje dupy.
          • pan.scan Bo widzisz 09.08.03, 21:43
            Bimi, nie zna leczniczych zalet kataplazmów i lewatywy.
            • bimi Re: Bo widzisz 09.08.03, 21:48
              pan.scan napisała:

              > Bimi, nie zna leczniczych zalet kataplazmów i lewatywy.

              No nie znam kurde. I już chyba, przez tego pacana, nie poznam.
        • Gość: Perła Re: Pewnie Żyd albo antysemita. IP: *.zin.lublin.pl 09.08.03, 21:39
          Gość portalu: Scan napisał(a):

          > Jak obstawiasz?

          obstawiam na pijanego
          • Gość: RG Re: Pewnie Żyd albo antysemita. IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 10.08.03, 15:02
            żyd ani chybi żyd! Tylko one tak mogom. Ogórka na niego, ogórka! Ogórek, bierz
            żyda!!!!
            • gini RePerla a to nie TY? 10.08.03, 15:06
              Ja myslalam, ze to Ty wyciales , ale jak nie Ty ?Dzieki, ze choc Jozia do watku
              wpusciles.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka