Dodaj do ulubionych

Skad sie wziela nazwa "Polska" ?

IP: *.dialup.tiscali.it 25.08.03, 21:49
Wg amerykansko-zydowskich naukowcow:

Znałem tę opowiastkę, wykładnię słów 'po lin', znaczących dosłownie 'tu
odpoczniesz', odpoczniesz w oczekiwaniu na Mesjasza, który wywiedzie cię do
Ziemi Obiecanej - choć przyznam, że zaskoczyło mnie wygłoszenie jej ex
professe przez profesora paryskiego uniwersytetu" (B.
Mieszkiewicz, "Antysemityzm?," s. 4).

Autor powyższych słów zaskoczony był "rewelacjami" prof. Racheli Erthel na
temat pochodzenia nazwy "Polska". Dziś zapewne jest świadom, iż wygłoszona
przez nią teoria została uznana urzędowo za prawdziwą, a co więcej,
odpowiednio jeszcze zmodyfikowana, a raczej bardziej pogmatwana. W Jewish
Museum w Nowym Jorku, przy Fifftest Avenue, w dziale poświęconym Żydom z ziem
polskich, znajduje się informacja, że Żydzi wypędzeni z Hiszpanii i tułający
się po Europie zatrzymali się w miejscu, które uznali za właściwe, aby
spocząć ("Po-lin"); i stąd pochodzi nazwa Polska. Przytaczamy ten napis w
oryginalnym angielskim brzmieniu: "After the Jews, were expelled from Spain,
they traveled eastward. At one point they stopped to rest, and a note dropped
down from the sky. 'Po-lin', it said in Hebrew -��Stay here'. That is how
Poland got its name" (odpis ze zdjęcia wykonego ll VIII 1994).

Warto przypomnieć, że "Edykt o wygnaniu Żydów z Hiszpanii" podpisany został
31 III 1492 r., a znękani Żydzi dotarli do Polski po wielu latach, via
Portugalia i północna Afryka. Polska w owym czasie udzieliła już schronienia
wielu falom prześladowanych Żydów, a sama jako państwo przeżywała swój Złoty
Wiek. Z informacji w Jewish Museum wynikałoby, że wówczas nie miała nawet
jeszcze nazwy. Niewątpliwie w tworzeniu tego muzeum udział brało wielu
profesorów, wykładowców wyższych uczelni całego swiata. Zostawmy to bez
komentarzy.

Idea, że Żydzi są pełnoprawnymi współgospodarzami Polski, jest nadal
aktualna. Nie przypadkiem wynikły kontrowersje przy ustalaniu napisu na
pomniku poświęconym tragedii Żydów w Jedwabnem, gdy pojawiło się tam
stwierdzenie, że zamordowani byli "współgospodarzami" tej ziemi. I nie
przypadkiem to określenie zostało tam wprowadzone.

Obserwuj wątek
    • Gość: polishAM Re: Skad sie wziela nazwa 'Polska' ? IP: 200.77.206.* 26.08.03, 00:51
      Czyli cos sie nie zgadza, a tym elementem jest czas. Rzeczywiscie, w polskim
      jezyku znajdyje sie wiecej staroslozydowskich wyrazen jak chocby Leszek od
      biblijnego Le sheh, ktore przeciez przyjmowali wczesni ksiazeta Polan. Klania
      sie tu ponownie Panstwo Chazarskie i wedrowka ludow, w czasie ktorym nasze
      plemie zetknelo sie z tym wielonarodowym kolosem Kagana. Wtedy wlasnie
      wprowaszono do naszego slownika te nazwy. Panowie w czepkach na glowie bardzo
      jednak unikaja tematu panstwa chazarskiego i pochodzenia Zydow w ogole.
      Poniewaz to wlasnie z terenow Zakaukazia i Odessy pochodzi 80% dzisiejszego
      zydostwa. PolishAM z Tijuany.
      • pan.scan Tobie przygłupie obcowanie z tijuańskimi putanami 26.08.03, 01:05
        rozum odejmuje całkowicie, pomijając to, ze wszystko ci się z Żydami kojarzy -
        jak sam kiedys zauważyłeś. Czyli Piastowie byli Żydami. No i już wszystko
        jasne. Skontaktuj sie ze świrem forumowym p/t Józek Zawadzki. Ten sam poziom.
        ---
        Leszek /lestek/
        urodzony w (?) zmarł prawdopodobnie między 930 a 940.Leszek był drugim księciem
        Polan z dynastii Piastów, synem Siemowita, a ojcem Siemomysła i dziadkiem
        Mieszka I. Imię tego polańskiego księcia przekazała tradycja zapisana przez
        Galla Anonima. Kronikarz poświęcił Leszkowi tylko jedno zdanie, w którym
        stwierdził, że dorównał on swemu ojcu "w zacności i odwadze". Podobnie jak w
        odniesieniu do jego ojca Siemowita, wielu historyków, zwłaszcza
        dziewiętnastowiecznych, wątpiło w historyczność Leszka. Obecnie jednak
        powszechnie przyjmuje się prawdziwość relacji Galla. Dodatkowo za prawdziwością
        tego przekazu świadczy jego lakoniczność. Widać wyraźnie, że kronikarz znał
        tylko imię Mieszkowego dziada, natomiast nie posiadał o nim żadnych bliższych
        informacji. Nie próbował więc niczego wymyślać, a jedynie dodał konwencjonalny
        zwrot o szlachetności i dzielności księcia. Na podstawie oceny ówczesnej
        średniej długości życia przypuszcza się, że Leszek panował około pierwszej
        ćwierci X w. Na przesłankę świadczącą o historyczności postaci Leszka wskazuje
        Henryk Łowmiański: saski kronikarz Widukind z Korbei na określenie poddanych
        Mieszka I użył nazwy "Licicaviki", a cesarz Konstantyn Porfirogeneta wspomina o
        ludzie "Litzike". Nazwy te mogą być zniekształconymi formami słów "Lestkowicy"
        i "Lestki", co znaczy "synowie Leszka", a więc poddanych nazwano od imienia
        władcy. Imię Leszek oznacza spryt, przebiegłość, chytrość. Podobnie jak imię
        Mieszko, dochowało się tylko w formie zdrobniałej, a jego pełna wersja nie jest
        znana dla okresu średniowiecza. Pojawiło się ono na powrót wśród książąt
        piastowskich w XII-XIV w. w lini małopolskiej i kujawskiej. Żródło: Piastowie
        Leksykon Biograficzny - Wydawnictwo Literackie
        -----
        Polskie kroniki podają zgodnie , że książę lechicki Przemysł - Lestek (oba
        imiona oznaczają tę samą cechę charakteru : przebiegłość, spryt) po wywalczeniu
        suwerenności dla kraju w VIII wieku "miasto nad Sanem rzeką pod górą założył ,
        a od swego imienia Przemyślem przezwał
        -------

        Od tego Piasta, który w ujęciu Galla-Anonima nie jest jeszcze kołodziejem, lecz
        oraczem (ratajem) książęcym, wiodła się następnie dynastia władająca Polska do
        drugiej polowy XIV w. Historyczność imion najdawniejszych jej przedstawicieli,
        Piast - Siemowit - Lestek - Siemomysł (ojciec Mieszka I), była niejednokrotnie
        dyskutowana w nauce. Zdaniem naszym słuszność jest po stronie tych, którzy
        uważają imiona czterech przodków Mieszka I za autentyczne. O początkach
        dynastii piastowskiej por. obecnie H. Ł o w m i a ń s k i [w dziele zbiorowym]
        Początki państwa polskiego, Poznań 1962, t. I, s. 112-122 (z literaturą) oraz
        J. Banaszkiewicz, Podanie o Piaście i Popielu, Warszawa 1986
        • Gość: polishAM Re. Pacanie ludzie sa tutaj dookola.Pisz po Polsku IP: 200.77.206.* 26.08.03, 01:38
          Nie jestem w domu, wiec nie dysponuje materialami. Kagan z Australii dokladnie
          przedstawil ten watek kiedys na forum kraj. Piast byl oczywiscie Slowianem. Ale
          lekcje jak budowac od podstaw panstwo przejal od panstwa chazarskiego. Z
          Tijuany, a wiec z szerokim usmiechem. Nawet Scan nie zepsuje mi humoru.
          • pan.scan Materiały, durniu, to się ma w głowie 26.08.03, 01:49
            - przynajmniej te podstawowe. Widać twój rozum w tylko w kroku, nie pierwszy
            zresztą raz dajesz temu przykład.
            • Gość: polishAM Re: Materiały, master, to się ma w głowie IP: *.tnt34.ewr3.da.uu.net 29.08.03, 21:27
              Master, mowi sie cwiercinteligencie. Przez Ciebie trace swoj cenny czas, zeby
              Ci wytlumaczyc, ze imie Leshem pochodzi z Biblii. Mam nadzieje, ze Twoja tepa
              glowa potrafi prawidlowo wyszukac odpowiedni werset.
              www.htmlbible.com/kjv30/nave/nave1326.htm
              A jezeli juz ochloniesz to dowiedz sie, ze slowo "Mesko" (Mieszko) na
              pierwszych monetach polskich rowniez pochodzi z hebrajskiego.




              • Gość: olo Re: Materiały, master, to się ma w głowie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.03, 21:35
                No żesz kurwa to jak jesteśmy żydami to mamy swoich wyganiać?. Przestaję was
                rozumieć.
                • Gość: polishAM Re: Materiały, master, to się ma w głowie IP: *.tnt34.ewr3.da.uu.net 29.08.03, 22:10
                  To oczywiscie bledne przedstawienie sprawy. Panstwo chazarskie wyznania
                  mojzeszowego istnialo dokladnie w czasie wielkich wedrowek plemion
                  slowianskich. Plemie Polan musialo zetknac sie z panstwem Kagana i stamtad
                  zapozyczono kilka slow. Niewatpliwe, ze nasi przywodcy uczyli sie zasad
                  powstawania nowoczesnego panstwa. Z pewnoscia jest to bardzo klopotliwe dla
                  historykow zydowskich, bo jest to kolejny dowod na niesemickie pochodzenie 80%
                  Zydow. Tych zdolniejszych zdobywajacych nagrody Nobla. Nie mowie tych 20%
                  zdesperowanych stracencach pokroju Scana. Ci przybyli z Bliskiego Wschodu i
                  maja pewne cechy podobienstwa typowego semity ktorym jest Osama bin Laden.
              • pan.scan Chylę czoła 29.08.03, 22:04
                przed głębią twego intelektu, "polishHAmie".

                Skoro wytłumaczyłeś pochodzenie słowa Polska (Poland) - stąd "polish" znajdź
                jeszcze etymologię słowa "ham". Mnie wyszło:

                "The modern "Jew" is more closely related to the Hun, Uigur and Magyar tribes
                than to Abraham, Isaac and Jacob. The term "anti-Semitism" is actually without
                meaning because anyone who makes a statement concerning these peoples is not
                saying anything against descendants of Sem, but possibly against the
                descendants of Japheth. There is yet another alternative possibility: these
                people are descendants of Cham (Ham) the second son of Noe whose son, Canaan,
                was cursed for his father's misdeed. Cham is considered the founder of the
                black race. And, it must be said that there are those who argue that those
                people who call themselves `Jews' are actually descended from Canaan, the son
                of Cham and grandson of Noe".

                Co by tłumaczyło twoje kompleksy.

                Twój Master.

                • Gość: a Re: . Racheli Erthel jest ta sama ktora IP: *.NYCMNY83.covad.net 29.08.03, 23:23
                  . Racheli Erthel
                  byla w centrum oskarzenia Polakow i Litwinow i mord jakiejs wiosce na Litwie
                  (Szyszko----). Potem, czy to nie ta pani brooklynianka nie byla jedna z
                  organizatorow nagonki na Polske w sadzie Brooklynskim gdzie domagali sie iles
                  tam bilionow ( w amerykanskim trylionow) dolarow. Jak widac jest to dosyc mila
                  historia, jak zwykle bujda ktora, pewnie, Newsweek i NYT powtarzac bedzie
                  codziennie az amerykanie uwierza.
                  • pan.scan Jest was tam 10 milionów z okładem, 29.08.03, 23:36
                    a potraficie denaturat tylko pić i narzekać na Żyda.
                    Chwalić się Wałęsą i Papieżem.
                    Zróbcie coś inaczej. Właśnie. Ale co? A jak?
                    Same debile?
                    • gini Re: Jest was tam 10 milionów z okładem, 30.08.03, 15:50
                      pan.scan napisała:

                      > a potraficie denaturat tylko pić i narzekać na Żyda.
                      > Chwalić się Wałęsą i Papieżem.
                      > Zróbcie coś inaczej. Właśnie. Ale co? A jak?
                      > Same debile?

                      Scan , a czep sie tych swoich, niech nie chlaja pejsachowy za duzo i nie pisza
                      idiotyzmow takich jak Rachelka, to i nie bedzie sie o co do Zydow czepiac.
                      Jak Polisham pisze bzdury to mozna mu wybaczyc, ale jak pani profesorka Rachela
                      opowiada idiotyzmy , to juz jest gorzej.
        • Gość: Józef Zawadzki Cymbałpanscaniebaumie, "tłomaczyłes" snajperowi IP: *.icm.edu.pl 30.08.03, 15:41
          że Polacy mieszkają na żydowskiej ziemi. Widzieliście idiotów. Pomioty nazwę "Polska" wywodzą od siebie. Widzicie przygłupów. Świrem jesteś cymbałscanie. Wszyscy o tym wiemy wydmuszko.Haha. Wiesz jakioe masz czółko.
    • Gość: U Re: Skad sie wziela nazwa 'Polska' ? IP: *.75.50.59.Dial1.Boston1.Level3.net 29.08.03, 23:49
      Nazwa Polska wywodzi sie wprost z nazwy Polin.Ziemie te
      zamieszkiwane byly przez wieki przez narod semicki,jednak
      w drodze historycznych przemian ,migracji obecnie
      zmieszkane sa przez slowian.Ich przodkowie sa raczej
      niewidoczni uzywajac zdolnosc mimikry.Zasiadaja w
      "polskim" ziadzie.
    • Gość: . Re: Skad sie wziela nazwa 'Polska' ?++++ IP: *.swipnet.se 30.08.03, 09:56
      1.>>>>>> Re: Skad sie wziela nazwa 'Polska' ? adres: 200.77.206.*
      Gość: polishAM 26-08-2003 00:51
      Poniewaz to wlasnie z terenow Zakaukazia i Odessy pochodzi 80%
      dzisiejszego
      zydostwa. PolishAM z Tijuany.>>>>>>>>>>>>>>


      NIEKTORZY historycy rosyjscy-Gumilow,bardzo znany i powazany,
      specjalista od Hunow(Gunow),Azji przedniej,Rusi.
      (Jest taka strona na Internecie-Gumilewica,zwana i jemu poswiecona-forum
      historykow rosyjskich przynajmniej niektorych).
      Twierdza,ze wladze w panstwie chazarskim,
      Gdzie lud zasadniczo byl kaukazkiego pochodzenia,
      a dynastia,natomiast,pochodzenia tiurskiego ipochodzaca z resztek
      Zachodniego Kaganatu,
      wladze PRECHWYCILI zydzi
      (jak wg.niektorych sytuacja obecnie wyglada w Polsce-uwaga moja)
      pochodzace z obecnego Iranu i Krymu.
      Religie zydowska wyznawala tylko warstwa rzadzaca:zydzi+dzieci
      matek zydowek.
      Z uwagi na tego bardzo wybitnego historyka-co z tymi 80%?

      2.>>>>>>>>> Tobie przygłupie obcowanie z tijuańskimi putanami
      pan.scan 26-08-2003 01:05
      a) Imię tego polańskiego księcia przekazała tradycja zapisana przez
      Galla Anonima>>>>>>>>>
      Wiadomo przeciez,ze to lgarz.
      b)>>>>>>>>>>>> Podobnie jak w
      odniesieniu do jego ojca Siemowita, wielu historyków, zwłaszcza
      dziewiętnastowiecznych, wątpiło w historyczność Leszka. Obecnie jednak
      powszechnie przyjmuje się prawdziwość relacji Galla. Dodatkowo za
      prawdziwością
      tego przekazu świadczy jego lakoniczność>>>>>>>>>>>>>
      W sadzie dowody te by nie przeszly.
      A konjuktura sie zmienia to i dowody tez..
      c) >>>>>>>>Imię Leszek oznacza spryt, przebiegłość, chytrość>>>>>>>>>>>
      A spotkalem jkiegos historyka,co twierdzi,ze Leszek ,Lechita i Lach-to
      samo.
      Lach,natomiast,wg.niego-lag,co w szwedzkim znaczy-zespo,druzynal.
      d)>>>>>>>> Polskie kroniki podają zgodnie , że książę lechicki Przemysł -
      Lestek (oba
      imiona oznaczają tę samą cechę charakteru : przebiegłość, spryt) po
      wywalczeniu
      suwerenności dla kraju w VIII wieku "miasto nad Sanem rzeką pod górą
      założył ,
      a od swego imienia Przemyślem przezwał>>>>>>>>>>>>>
      Spotykalem i madrych i glupich Polakow.
      Meznych i tchorzy.

      e)>>>>>>>< Zdaniem naszym słuszność jest po stronie tych, którzy
      uważają imiona czterech przodków Mieszka I za autentyczne. O
      początkach
      dynastii piastowskiej por. obecnie H. Ł o w m i a ń s k i [w dziele
      zbiorowym]
      Początki państwa polskiego, Poznań 1962, t. I, s. 112-122 (z
      literaturą) oraz
      J. Banaszkiewicz, Podanie o Piaście i Popielu, Warszawa 1986>>>>>>>
      „Zdanie”? To jest podejscie naukowe?
      Inni maja inne zdanie.
      Zreszta ze zdaniem „historykow polskich” nalezy sie obchodzic ostroznie.
      Maja duzo do odrobienia zeby przywrocic zaufanie do siebie.
      Dotyczy to rowniez historykow radzieckich.

      3.>>>>>>>>> Re: Materiały, master, to się ma w głowie adres:
      *.neoplus.adsl.tpnet.pl
      Gość: olo 29-08-2003 21:35 odpowiedz na list odpowiedz
      cytując

      No żesz kurwa to jak jesteśmy żydami to mamy swoich
      wyganiać?. Przestaję was
      rozumieć.>>>>>>>>>>>>>>
      A co,juz kogos wygoniles?
      Rada moja badz ostrozny w sympatiach i antysympatiach swoich.
      Nigdy nie wiadomo.
      A tak na zdrowy rozum:
      Czy wdlugiej historii Polski,mieszkancy jej nie mieszali sie ze soba?
      To robili juz NEANDERTALCZYCY i CROMANIONCZYCY.
      A cudu natury-rasowo,wyjatkowo,czystych Polakow niema.

      4.>>>>>>> • Re: Materiały, master, to się ma w głowie adres:
      *.tnt34.ewr3.da.uu.net
      Gość: polishAM 29-08-2003 22:10 odpowiedz na list
      odpowiedz cytując

      To oczywiscie bledne przedstawienie sprawy. Panstwo
      chazarskie wyznania
      mojzeszowego istnialo dokladnie w czasie wielkich
      wedrowek plemion
      slowianskich>>>>>>>>>>>
      Powrot do p.1

      • Gość: polishAM Re: Skad sie wziela nazwa 'Polska' ?++++ IP: *.nas63.philadelphia1.pa.us.da.qwest.net 30.08.03, 10:10
        To jest chyba oczywiste i naturalne, że dynastia rządowa z Kaganem na czele
        przyjęli pierwsi religię. A po nich całe państwo chazarskie (multikulturowe).
        Ale czemu to zrobili? Pierwsze żeby scalić państwo. Drugie - żeby się odgrodzić
        i uniezależnić od napierających Kaukaz, Muzułmanów. Oraz Chrześcijan z Gruzji i
        Armeni. Zawsze elity pierwsze przyjmują religię. Tak było również w przypadku
        plemienia Polan. To nic nowego.
        • Gość: Jan Orzeszku... (O żesz ku...) IP: *.hispeed.ch 30.08.03, 11:58
          Gość portalu: polishAM napisał(a):

          > To jest chyba oczywiste i naturalne, że dynastia rządowa z Kaganem na czele
          > przyjęli pierwsi religię.

          To była dynastia australijska? Może chodziliśmy do góry nogami? Orzeszku...

          To jak "Protokoły mędrców gnieźnieńskich".

        • Gość: . Re: Skad sie wziela nazwa 'Polska' ?++++ IP: *.swipnet.se 30.08.03, 15:22
          1.>>>>>>>>< To jest chyba oczywiste i naturalne, że dynastia rządowa z
          Kaganem na czele
          przyjęli pierwsi religię.>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

          Nie takie znowu oczywiste.
          Stalin zaczynal dyskusje:”Jak wiadomo”.-i dalej nawijal.
          Jezeli by juz wiadomo-to juz nikt nie dyskutowa.

          2.>>>>>>>>>>< Ale czemu to zrobili? Pierwsze żeby scalić państwo. Drugie -
          żeby się odgrodzić
          i uniezależnić od napierających Kaukaz, Muzułmanów. Oraz Chrześcijan z
          Gruzji i
          Armeni. Zawsze elity pierwsze przyjmują religię. Tak było również w
          przypadku
          plemienia Polan. To nic nowego. >>>>>>>>>

          Tez nie jest takie oczywiste.
          Panstwo Chazar bylo panstwem wielonarodowym i wieloreligijnym.
          Powtorze jeszcze raz:
          „ NIEKTORZY historycy rosyjscy-Gumilow,bardzo znany i powazany,
          specjalista od Hunow(Gunow),Azji przedniej,Rusi.
          (Jest taka strona na Internecie-Gumilewica,zwana i jemu poswiecona-forum
          historykow rosyjskich przynajmniej niektorych).
          Twierdza,ze wladze w panstwie chazarskim,
          Gdzie lud zasadniczo byl kaukazkiego pochodzenia,
          a dynastia,natomiast,pochodzenia tiurskiego ipochodzaca z resztek
          Zachodniego Kaganatu,
          wladze PRECHWYCILI zydzi
          (jak wg.niektorych sytuacja obecnie wyglada w Polsce-uwaga moja)
          pochodzace z obecnego Iranu i Krymu.
          Religie zydowska wyznawala tylko warstwa rzadzaca:zydzi+dzieci
          matek zydowek.”.
          Dodam:wedlug tych ze zrodel:
          Reszta slowianskich Chazarow:”ruskojezyczni” Brodnicy,ktorzy
          Czesto walczyli z ruskimi ksiazetami,
          A takze kozacy terscy i grebenscy.
          Wielka czesc chazarow tiurskich,MUZULMAN,satanowili duza czesc wojska.
          Chazarzy nie tlukli sie z muzulmanami jako muzulmanami-tylko
          Przede wszystkim z Arabami i ich sprzymierzencami.
          Najezzali Bizancjum,ale go i wspomagali.
          Rusow na uslugach mieli.
          Rowniez Wegrow i Bulgarow.
          Istnialo kilka panstw bulgarskich-najslynniejsze Panstwo
          Bulgarow Wolzskich(Wolga).

          W panstwie Chazarow istniala dwowladza-nominalna Kagana,
          Faktyczna –BEJa zyd(wg.naszego pojecia)
          Dowodstwo wojskowe-zyd-sa dokumenty.
          Wyznanie KAGANA-niewiadomo:moze zyd,a moze i nie.
          W kazdym razie Gumilow uwaza,ze zydzi z Iranu i Krymu
          Zniewolili rzad i arystokracje chazarska.
          Co do samych Chazarow-to juz wspomnialem-panstwo wielonarodowe.

          Co do Kagana?
          Wmawial mnie,ze Frankowie dali poczatek Francji.
          Z „Niemcami” nie mieli nic wspolnego.

          Co do Chazarow,to wiadomosci swoje opiera na jednej
          Ksiazce Koestlera „The thirteenth tribe”.
          Ktora nawet chyba I nie czytal.
          Wiadomosci tego typu(kaganowskiego-na ktorym mu wkazalem) mozna
          znalezc:
          www.khazaria.com/
          www.geocities.com/Athens/6784/
          www.google.com/search?sourceid=navclient&hl=sv&q=khazar
          A pozatym pamietaj:Historia-to polityka w przeszlosc.
          I do niej nalezy odnosic sie z ostroznoscia.
          Jezeli umiesz po rosyjsku i ciebie to interesuje,
          to poczytaj "Открытие Хазарии"-Odkrycie Chazarii-Gumilowa.
          Bral udzial w ekspedycjach archeologicznych w poszukiwaniu Hazarow.
          Jest w wielu przypadkach fantastycznym historykiem.
          Czasami tendencyjnym.Czasami fantazja go ponosi.
          Hazary-nie mylic potomkow Czyngis chana z Afganistanu.

          • Gość: . Re: Skad sie wziela nazwa 'Polska' ?++++ IP: *.swipnet.se 30.08.03, 15:27
            >>>>><Reszta slowianskich Chazarow:”ruskojezyczni” Brodnicy,ktorzy
            Czesto walczyli z ruskimi ksiazetami,
            A takze kozacy terscy i grebenscy.>>>>>>>>>>>>
            Przejezyczylem sie:
            mialo byc:Reszta CHRZESCIANSKICH Chazarow.............
            Mea culpa.
            "."
    • Gość: Józef Zawadzki Haha. Amerykańsko-żydowscy naukowcy (?). To wszys- IP: *.icm.edu.pl 30.08.03, 15:51
      tko tłumaczy. A nie dokopali się jeszcze do dowodów, że razem z Indianami Zydzi polowali na bizony? A USA to skąd?
      U(-dział)S(yjonu)A(albo nic )
      • Gość: . Re: Haha. Amerykańsko-żydowscy naukowcy (?). +++ IP: *.swipnet.se 30.08.03, 17:57
        Tak ale juz dokopali sie do pitekantropusa polskojezycznego.
        Zawadzki sie nazywa.
        • Gość: Józef Zawadzki Niech kopią dalej. Znajdą australopiteka - bezpoś- IP: *.icm.edu.pl 30.08.03, 21:11
          redniego przodka Gościa z daleka i innych Żydów, którzy nie potrafią myśleć. No cóż , mózgoczaszki ok. 800 ml. to niezbyt wiele.Mało tam możesz przechować i wytworzyć biedaku.
          • Gość: . Re: Niech kopią dalej. Znajdą australopiteka - be+ IP: *.swipnet.se 31.08.03, 01:30
            Dokopali sie!
            Glowna dzialalnoscia ich polowaniw na Zawadzkiego.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka