Gość: Kajtek
IP: *.aster.pl / *.acn.pl
17.10.03, 03:21
Ilasz (ten od bilbordów) - przeczytalem te jego ksiazke Nowa Wizja Polski i
musze przynac ze mnie facet przekonał przynajmniej.
Nie chodzitylko o ta nfte, ale wogóle zeby wszystko panstwowe polikwidowac.
Jest 100 razy bardziej realizyczny niz Korwin no i powazniejszy jakis.
Polecam super forum dyskusyjne
ryan.kei.pl/forum/viewforum.php?f=7