Dodaj do ulubionych

cymes - tylko dla amatorow

IP: 193.235.118.* 31.10.03, 15:02
Michael Howard przewidywany przywodca torysow to:
1. Syn zydowskich imigrantow z Rumunii
2. Przeciwnik euro
3. Przeciwnik legalizacji zwiazkow homoseksualnych
4. Zwolennik zaostrzenia kar dla przestepcow
Z pogladow jakby polski narodowiec, taki Euromir na przyklad. A z pochodzenia
wrecz przeciwnie. Wiec teraz pytanie - czy porzadny narodowiec powinien
zmienic poglady czy tez pozbyc sie uprzedzen.
Obserwuj wątek
    • xiazeluka Istotnie cymes - groch z kapustą w galarecie 31.10.03, 15:05
      Z zaprezentowanych poglądów nie wynika, aby był polskim narodowcem, choć nie da
      się ukryć, że rzeczywiście pochodzenie go w tym względzie dyskwalifikuje. Acha,
      i gdzie te uprzedzenia?
      • Gość: leje-sie Re: Istotnie cymes - groch z kapustą w galarecie IP: 193.235.118.* 31.10.03, 15:15
        Uprzedzenia sa w zwrocie "pochodzenie go w tym względzie dyskwalifikuje". Ja
        nie widze zadnych przeszkod w tym aby sym rumunskich imigrantow zostal polskim
        narodowcem. Tylko po co mu to?
        • xiazeluka Re: Istotnie cymes - groch z kapustą w galarecie 31.10.03, 15:16
          Gość portalu: leje-sie napisał(a):

          > Uprzedzenia sa w zwrocie "pochodzenie go w tym względzie dyskwalifikuje". Ja
          > nie widze zadnych przeszkod w tym aby sym rumunskich imigrantow zostal
          polskim narodowcem. Tylko po co mu to?

          Hm... Jesteś z tych, którym trzeba tłumaczyć żarty?
    • fa1 Hej! leje-sie (a moze juz nie) ... mam sprawe 31.10.03, 15:09
      do ciebie. Czytales moja odpowiedz dla ciebie w watku: DLACZEGO POLACY SĄ
      ANTYSEMITAMI ?

      • Gość: leje-sie Re: Hej! leje-sie (a moze juz nie) ... mam sprawe IP: 193.235.118.* 31.10.03, 15:17
        Tak. Ludzi sie czyta ze wzgledu na to co maja do powiedzenia a nie skad
        pochodza.
        • fa1 Re: Hej! leje-sie (a moze juz nie) ... mam sprawe 31.10.03, 15:46
          Gość portalu: leje-sie napisał(a):

          > Tak. Ludzi sie czyta ze wzgledu na to co maja do powiedzenia a nie skad
          > pochodza.

          Ok, a czy lubisz konfrontowac opinie roznych ludzi w jakims temacie (bo ja
          bardzo) ??
          • Gość: leje-sie Odpowiedz IP: 193.235.118.* 31.10.03, 18:40
            XieciuLuce: Przyznaje sie do rumunskiego pochodzenia. Naprawde mam na imie Vlad
            i przez najblizsze dni bede straszyl dzieci i staruszki w tradycyjne polskie
            swieto Halloween. Ale juz od poniedzialku przejmuje obowiazki przewodniczacego
            LPR. Tylko to mialem na mysli. Poprzedni zglosil rezygnacje ze wzgledu na
            fryzure.
            Fa1: Lubie rude wlosy i zielone oczy.
            • oleg3 UWAGA - Izba Przyjęć 31.10.03, 18:50
              Mamy nowego pacjenta. Proszę umieścić go razem z Napoleonem. Pogadają sobie po
              francusku.
            • fa1 Re: Odpowiedz 31.10.03, 19:17
              Gość portalu: leje-sie napisał(a):

              > Fa1: Lubie rude wlosy i zielone oczy.

              Ok, 'leje-sie' !!! Mniej wiecej takiej odpowiedzi sie po tobie spodziewalem.
              Fajany z ciebie dyskutant. Tak trzymaj.
    • aborygen1 Re: cymes - tylko dla amatorow 31.10.03, 19:05
      A co za różnica skąd pochodzi i z jakich jest rodzićow. Do własnych przekonań
      każdy ma prawo.Jeśli chodzi o zwrot "porządny narodowiec" to czegoś takiego
      nie ma!Narodowcy to po prostu ...homofobia czy też po prostu ludzie tak
      zakompleksieni, że za swoje niepowodzenia obarczają winą wszystko i wszystkich
      a już najlepiej Żydów i cyklistów(Czy Maryja Królowa Polski też jest winna?)
      "Przeciwnik legalizacji zwiazkow homoseksualnych"... to nie musi znaczyć
      przeciwnik Homoseksualistów; "Zwolennik zaostrzenia kar dla przestepcow"...ba
      wielu jest za tym; "Przeciwnik euro"...pożyjemy-zobaczymy!

Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka