Gość: f IP: *.tarnobrzeg.sdi.tpnet.pl 07.11.03, 19:15 ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: f Jak zwykle chodzi o szmal IP: *.tarnobrzeg.sdi.tpnet.pl 07.11.03, 19:22 Reszta jest mataczeniem! Michnik typ coraz bardziej podejrzany!Ktoś mu obiecał nie POLSAT lecz 2 gi program TV za darmo!A potem ktos doszedł do wniosku a czemu to ma być darowizna! No i zaczęło się! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AdamM do efa - IP: *.konin.cvx.ppp.tpnet.pl 07.11.03, 19:25 Powiedz mi efie skąd Ty u diabła bierzesz takie rewelacje. Przecie to sa dane jak od samego Barcikowskiego z ABW!!! Nikt tu sie z Tobą na forum równać nie mozę pod wzgledem dostepu do tajnych i ważnych wiadomosci. Tylko jeszcze prosba - pisz skladniej i precyzyjnie bo rad bym więcej wiedziec, ale nie wszystko zawsze jestem w stanie pojąc jak piszesz. A. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: f Do drogiego Adama IP: *.tarnobrzeg.sdi.tpnet.pl 07.11.03, 19:39 Patrz moje wypowiedzi w wyszukiwarce gdy wybychła pseudo afera wsród swojaków chyba styczeń 2002!Ja jak ten góral czuje blusa o co chodzi cwaniakom z Agory i SLD!Rapaczyńska ma udziały rzędu 50 milonow zł,Niemczycki 60 milinów ,Łuczywo około 40 milonów! A pamietam jak w latach 1992-94 nawoływali do bojkotu Gazety Wierzbickiego wtedy anty Michnikowskiej dosłownie wołając do nie zamieszczania reklam! Grążąc/oczerniając /kłamiąc itd a teraz proszę wczoraj dziewica Rapaczyńska łże jak pies... Odpowiedz Link Zgłoś