Dodaj do ulubionych

Ile Pani Rapaczyńka zarobiła na półgłówkach?

IP: *.tarnobrzeg.sdi.tpnet.pl 07.11.03, 19:15
?
Obserwuj wątek
    • Gość: f Jak zwykle chodzi o szmal IP: *.tarnobrzeg.sdi.tpnet.pl 07.11.03, 19:22
      Reszta jest mataczeniem!
      Michnik typ coraz bardziej podejrzany!Ktoś mu obiecał nie POLSAT lecz 2 gi
      program TV za darmo!A potem ktos doszedł do wniosku a czemu to ma być
      darowizna! No i zaczęło się!
      • Gość: AdamM do efa - IP: *.konin.cvx.ppp.tpnet.pl 07.11.03, 19:25
        Powiedz mi efie skąd Ty u diabła bierzesz takie rewelacje. Przecie to sa dane
        jak od samego Barcikowskiego z ABW!!! Nikt tu sie z Tobą na forum równać nie
        mozę pod wzgledem dostepu do tajnych i ważnych wiadomosci. Tylko jeszcze
        prosba - pisz skladniej i precyzyjnie bo rad bym więcej wiedziec, ale nie
        wszystko zawsze jestem w stanie pojąc jak piszesz.

        A.
        • Gość: f Do drogiego Adama IP: *.tarnobrzeg.sdi.tpnet.pl 07.11.03, 19:39
          Patrz moje wypowiedzi w wyszukiwarce gdy wybychła pseudo afera
          wsród swojaków chyba styczeń 2002!Ja jak ten góral czuje blusa o co chodzi
          cwaniakom z Agory i SLD!Rapaczyńska ma udziały rzędu 50 milonow zł,Niemczycki
          60 milinów ,Łuczywo około 40 milonów!
          A pamietam jak w latach 1992-94 nawoływali do bojkotu Gazety Wierzbickiego wtedy
          anty Michnikowskiej dosłownie wołając do nie zamieszczania reklam!
          Grążąc/oczerniając /kłamiąc itd a teraz proszę wczoraj dziewica Rapaczyńska łże
          jak pies...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka