perla_
11.11.03, 13:26
Chyba nie ma takiego drugiego kraju gdzie tyle świąt jest, czyli dni wolnych
od pracy właśnie. A interesy cierpią na tym oczywiście.
Trzeba w końcu zweryfikować kalendarz, bo tak dalej nie może być.
Pan Bóg powiedział, że tylko w jednym dniu tygodnia świętować można.
A tu jakieś maratony są.
Perła