Dodaj do ulubionych

A czemu to prześladowani - rzekomo - Irakijczycy

19.11.03, 17:01
nie chcą wydać czołowemu ustrojowi niedawnych gnębicieli i prześladowców,
pomimoo wysokich nagród, propagandy i "propozycji nie do odrzucenia".
Obserwuj wątek
    • Gość: Morka Może czekają na wyższe stawki, albo zmianę obiektu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.11.03, 17:03
      poszukiwań np. na Magistra, ale za tego palanta nikt by złamanego szeląga nie
      dał.
      • indris Coś w tym może być... 19.11.03, 17:13
        ...kazdy , kto kiedykolwiek handlował z Arabami, wie, że pierwsza cena nigdy
        nie jest akceptowana. Takie mam przynajmniej doświadczenia z Tunezji.
        • podolski To może obwieścić światu: głowa Husajna - tyle. 19.11.03, 18:13
          głowa mułły Omara - 2xtyle,
          a potem tylko czekać na ogłoszenia:
          głowa Busha - tylextyle, a głowa Kwaśniewskiego - 2/tyle.
          Pozostaje jeszcze kwestia tzw. szmalcowników, ale przecież oni też byli
          realpolitykami.
          Jak śpiewał Kelus: " a każdy Volksdeutch to realpolityk".

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka