Dodaj do ulubionych

Traktorzyści pojechali na pole...

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.03, 22:47
Wisła - Valarenga 0:0 (3:4) awans Valarengi....

A tak sie pluli o tych traktorzystów....
Obserwuj wątek
    • karlin Ej Wisełka, Wisełka... 27.11.03, 23:12

      Farbowane smoki wawelskie...
      • Gość: frustrat Re: Ej Wisełka, Wisełka... IP: 153.19.176.* 28.11.03, 12:04
        No, no. Tylko nie farbowane. Czy on nie widzi jaka kolejka z zachodu ustawiła
        się po te gwiazdy. Oni uważają, że gdy jakiś palant ogłosi ich faworytem to już
        nie muszą grać. Po prostu bezczelnością jest kazać wyjść im na boisko.
        A tak na marginesie - mistrz Polski to brzmi dość głupawo i śmiesznie- dzisiaj.
        Nie chciałbym się nad nimi znęcać. I innymi też. Ale jak to jest? W innych
        profesjach trzeba długo i ciężko się napracować by wyrobić sobie markę i
        nazwisko. Później trzeba to utrzymać i cieszyć się z wynagrodzenia liczonego w
        setkach lub tysiącach. W profesji kopanej wystarczy raz kiwnąć raz celnie
        strzelić i można żądać milionów i się je dostaję. Może by tak kazać im żyć z
        tego co ludzie na stadion przyniosą z okazji meczu.
        Gwiazdki z Groclinu ( gratulacje za dziś) też już zaczynają się przepoczwarzać
        w gwiazdy co widać, słychać i czuć. Już jestem ciekaw co będzie gdy trafią na
        drużynę poniżej klasy MU,RM etc. Czy też już będą chcieli wygrac przy zielonym
        stoliku bo oni są gwiazdy? Cóż panowie kopacze: żeby brać trzeba dać, a żeby
        dać trzeba mać. A wy niestety tylko k..a mać. Powodzenia

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka