Gość: janu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.03, 22:47 Wisła - Valarenga 0:0 (3:4) awans Valarengi.... A tak sie pluli o tych traktorzystów.... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: frustrat Re: Ej Wisełka, Wisełka... IP: 153.19.176.* 28.11.03, 12:04 No, no. Tylko nie farbowane. Czy on nie widzi jaka kolejka z zachodu ustawiła się po te gwiazdy. Oni uważają, że gdy jakiś palant ogłosi ich faworytem to już nie muszą grać. Po prostu bezczelnością jest kazać wyjść im na boisko. A tak na marginesie - mistrz Polski to brzmi dość głupawo i śmiesznie- dzisiaj. Nie chciałbym się nad nimi znęcać. I innymi też. Ale jak to jest? W innych profesjach trzeba długo i ciężko się napracować by wyrobić sobie markę i nazwisko. Później trzeba to utrzymać i cieszyć się z wynagrodzenia liczonego w setkach lub tysiącach. W profesji kopanej wystarczy raz kiwnąć raz celnie strzelić i można żądać milionów i się je dostaję. Może by tak kazać im żyć z tego co ludzie na stadion przyniosą z okazji meczu. Gwiazdki z Groclinu ( gratulacje za dziś) też już zaczynają się przepoczwarzać w gwiazdy co widać, słychać i czuć. Już jestem ciekaw co będzie gdy trafią na drużynę poniżej klasy MU,RM etc. Czy też już będą chcieli wygrac przy zielonym stoliku bo oni są gwiazdy? Cóż panowie kopacze: żeby brać trzeba dać, a żeby dać trzeba mać. A wy niestety tylko k..a mać. Powodzenia Odpowiedz Link Zgłoś