Dodaj do ulubionych

Jedwabne:pis 48%,po16%,psl15%,samo5%,sld2%

08.06.09, 17:52
pe2009.pkw.gov.pl/PUE/PL/WYN/W/200701.htm
Obserwuj wątek
    • absztyfikant Re: Jedwabne:pis 48%,po16%,psl15%,samo5%,sld2% 08.06.09, 17:53
      Kopia z Forum Krajwink
      • off_nick Re: Jedwabne:pis 48%,po16%,psl15%,samo5%,sld2% 08.06.09, 18:00
        absztyfikant napisał:


        Chamy i pludraki maja wszak prawa wyborcze, a na nieszczęście Rzplitej, Matki naszey umiłowaney,zawsze będą w większości.Póki (neo)sarmaci nie obalą chamokracji, czekać nas będzie żal y frustracyja...
    • absztyfikant Errata, przepraszam - bezmyslnie skopiowalem 08.06.09, 18:14
      Jedwabne

      Prawo i Sprawiedliwość 48.08%
      Prawica Rzeczypospolitej 16.54%
      PSL 15.1%
      Platforma Obywatelska 7.44%
      Samoobrona 5.9%
      SLD-UP 2.18%
    • aaki rusz cebrzykiem i wysil się na konkluzję n/t 08.06.09, 18:20
      smile
    • pan.scan W Radziłowie lepsze wyniki, ale oni tam zawsze 08.06.09, 18:36
      bardziej nowoczesne oprzyrządowanie rolnicze mieli.

      Prawo i Sprawiedliwość 56.79%
      Polskie Stronnictwo Ludowe 110 19.16 %
      Platforma Obywatelska RP 55 9.58 %

      pe2009.pkw.gov.pl/PUE/PL/WYN/W/200403.htm

      Łomżyńskie to ziemie rodzinne Kaczyńskich?
      • aaki sprawdzcie jeszcze jakie wyniki w oswięcimiu 08.06.09, 19:09
        na wszelki wypadek

        dwóch godnych siebie idiotów
        • a.aaki wyniki z mojego miasteczka ;) 08.06.09, 19:20
          pe2009.pkw.gov.pl/PUE/PL/WYN/W/241304.htm
          wink

          aaki napisała:

          > na wszelki wypadek
          >
          > dwóch godnych siebie idiotów
          • aaki Re: wyniki z mojego miasteczka ;) 08.06.09, 19:45
            wyszukaj mi jeszcze zawiercie.potem mozesz zjesc cięzko zapracowanego
            czulenta
            • a.aaki warthenau :) 08.06.09, 20:01
              nationalsozialistische deutsche arbeiterpartei
              jeden glos felczerka miejscowego wink

              'Na terenie miasta działalność duszpasterską prowadzi Kościół
              Zielonoświątkowy, protestancka wspólnota o charakterze ewangelicznym, oraz
              kilka zborów Świadków Jehowy'.

              aaki napisała:

              > wyszukaj mi jeszcze zawiercie.potem mozesz zjesc cięzko zapracowanego
              > czulenta
    • qwardian Re: Jedwabne:pis 48%,po16%,psl15%,samo5%,sld2% 08.06.09, 20:30
      Jeszcze w Roku Pańskim 2001 na jesieni poczciwi obywatele Powiatu
      Łomżyńskiego byli zajęci zbiorem ziemniaczków, głosowali zgodnie jak
      to rolniczy region na PSL i Samoobronę (jako jedyne przekroczyły 20
      procent)....
      • marksistowski Polakożercy szczyborg i obszczyfikant.... 08.06.09, 20:39
        ... w jednym stali domku
        • absztyfikant Jestem pisożercą 08.06.09, 20:40
          Tak tak
          • marksistowski A ja PiS w du*pie mam.... 08.06.09, 21:22
            .... tak.tak
          • aaki tak tak jestez żercą niewątpliwie 08.06.09, 21:43
            www.naturephoto-cz.com/photos/sevcik/beetle-- scarabeus.jpg" border="0" alt="https://www.naturephoto-cz.com/photos/sevcik/beetle-- scarabeus.jpg">
            • aaki :-) absztyf-żerca 08.06.09, 21:44
              www.naturephoto-cz.com/photos/sevcik/beetle--scarabeus.jpg
              • sz0k Re: :-) absztyf-żerca 08.06.09, 22:03
                aaki napisała:

                > www.naturephoto-cz.com/photos/sevcik/beetle--scarabeus.jpg

                To czulent po przetrawieniu? smile))
    • eres2 Re: Jedwabne:pis 48%,po16%,psl15%,samo5%,sld2% 08.06.09, 21:38
      Niebywałe! PIS w Jedwabnem tylko 48 %?!
      Na PO glosowali zapewne tylko jacyś przypadkowi przyjezdni.
      • aaki ooo!!! nastepny gość z f.elerca 08.06.09, 21:45
        shalombig_grin
        • marouder.eu A co Akusiu, ze niby w Jedwabnem na PO.. 08.06.09, 22:53
          ..glosowali tylko przyjezdni Zydzi? To Akus chcial nam powiedziec?
          • marksistowski PO-PiS to go*wno monopartii w dwoch nocnikach. 08.06.09, 23:05
            Monopartia PO-PiS dysponuje 74% glosow durnych polaczkow. Niech
            ziemia polaczkom lekka będzie. Już zdechli.
      • qwardian Re: Jedwabne:pis 48%,po16%,psl15%,samo5%,sld2% 08.06.09, 22:40
        eres2 napisał:

        > Na PO glosowali zapewne tylko jacyś przypadkowi przyjezdni.


        Lepiej, żeby już tam nie przyjeżdżali. Gratuluję elektoratu.


        wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,6702472,Rzeczpospolita__Pobito_aktorke_ze_spotu_PiS.html
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka