absztyfikant 08.06.09, 17:52 pe2009.pkw.gov.pl/PUE/PL/WYN/W/200701.htm Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
absztyfikant Re: Jedwabne:pis 48%,po16%,psl15%,samo5%,sld2% 08.06.09, 17:53 Kopia z Forum Kraj Odpowiedz Link Zgłoś
off_nick Re: Jedwabne:pis 48%,po16%,psl15%,samo5%,sld2% 08.06.09, 18:00 absztyfikant napisał: Chamy i pludraki maja wszak prawa wyborcze, a na nieszczęście Rzplitej, Matki naszey umiłowaney,zawsze będą w większości.Póki (neo)sarmaci nie obalą chamokracji, czekać nas będzie żal y frustracyja... Odpowiedz Link Zgłoś
absztyfikant Errata, przepraszam - bezmyslnie skopiowalem 08.06.09, 18:14 Jedwabne Prawo i Sprawiedliwość 48.08% Prawica Rzeczypospolitej 16.54% PSL 15.1% Platforma Obywatelska 7.44% Samoobrona 5.9% SLD-UP 2.18% Odpowiedz Link Zgłoś
pan.scan W Radziłowie lepsze wyniki, ale oni tam zawsze 08.06.09, 18:36 bardziej nowoczesne oprzyrządowanie rolnicze mieli. Prawo i Sprawiedliwość 56.79% Polskie Stronnictwo Ludowe 110 19.16 % Platforma Obywatelska RP 55 9.58 % pe2009.pkw.gov.pl/PUE/PL/WYN/W/200403.htm Łomżyńskie to ziemie rodzinne Kaczyńskich? Odpowiedz Link Zgłoś
aaki sprawdzcie jeszcze jakie wyniki w oswięcimiu 08.06.09, 19:09 na wszelki wypadek dwóch godnych siebie idiotów Odpowiedz Link Zgłoś
a.aaki wyniki z mojego miasteczka ;) 08.06.09, 19:20 pe2009.pkw.gov.pl/PUE/PL/WYN/W/241304.htm aaki napisała: > na wszelki wypadek > > dwóch godnych siebie idiotów Odpowiedz Link Zgłoś
aaki Re: wyniki z mojego miasteczka ;) 08.06.09, 19:45 wyszukaj mi jeszcze zawiercie.potem mozesz zjesc cięzko zapracowanego czulenta Odpowiedz Link Zgłoś
a.aaki warthenau :) 08.06.09, 20:01 nationalsozialistische deutsche arbeiterpartei jeden glos felczerka miejscowego 'Na terenie miasta działalność duszpasterską prowadzi Kościół Zielonoświątkowy, protestancka wspólnota o charakterze ewangelicznym, oraz kilka zborów Świadków Jehowy'. aaki napisała: > wyszukaj mi jeszcze zawiercie.potem mozesz zjesc cięzko zapracowanego > czulenta Odpowiedz Link Zgłoś
qwardian Re: Jedwabne:pis 48%,po16%,psl15%,samo5%,sld2% 08.06.09, 20:30 Jeszcze w Roku Pańskim 2001 na jesieni poczciwi obywatele Powiatu Łomżyńskiego byli zajęci zbiorem ziemniaczków, głosowali zgodnie jak to rolniczy region na PSL i Samoobronę (jako jedyne przekroczyły 20 procent).... Odpowiedz Link Zgłoś
marksistowski Polakożercy szczyborg i obszczyfikant.... 08.06.09, 20:39 ... w jednym stali domku Odpowiedz Link Zgłoś
aaki tak tak jestez żercą niewątpliwie 08.06.09, 21:43 www.naturephoto-cz.com/photos/sevcik/beetle-- scarabeus.jpg" border="0" alt="https://www.naturephoto-cz.com/photos/sevcik/beetle-- scarabeus.jpg"> Odpowiedz Link Zgłoś
aaki :-) absztyf-żerca 08.06.09, 21:44 www.naturephoto-cz.com/photos/sevcik/beetle--scarabeus.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
sz0k Re: :-) absztyf-żerca 08.06.09, 22:03 aaki napisała: > www.naturephoto-cz.com/photos/sevcik/beetle--scarabeus.jpg To czulent po przetrawieniu? )) Odpowiedz Link Zgłoś
eres2 Re: Jedwabne:pis 48%,po16%,psl15%,samo5%,sld2% 08.06.09, 21:38 Niebywałe! PIS w Jedwabnem tylko 48 %?! Na PO glosowali zapewne tylko jacyś przypadkowi przyjezdni. Odpowiedz Link Zgłoś
marouder.eu A co Akusiu, ze niby w Jedwabnem na PO.. 08.06.09, 22:53 ..glosowali tylko przyjezdni Zydzi? To Akus chcial nam powiedziec? Odpowiedz Link Zgłoś
marksistowski PO-PiS to go*wno monopartii w dwoch nocnikach. 08.06.09, 23:05 Monopartia PO-PiS dysponuje 74% glosow durnych polaczkow. Niech ziemia polaczkom lekka będzie. Już zdechli. Odpowiedz Link Zgłoś
qwardian Re: Jedwabne:pis 48%,po16%,psl15%,samo5%,sld2% 08.06.09, 22:40 eres2 napisał: > Na PO glosowali zapewne tylko jacyś przypadkowi przyjezdni. Lepiej, żeby już tam nie przyjeżdżali. Gratuluję elektoratu. wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,6702472,Rzeczpospolita__Pobito_aktorke_ze_spotu_PiS.html Odpowiedz Link Zgłoś