Dodaj do ulubionych

Serdeczna przyjazn myszy ze sloniem

11.06.09, 19:29
czyli my wam zolnierzy do irackiego gniazda os a wy nam antyrakiety
nieuzbrojone i kolejki do konsulatu po wize:

tinyurl.com/mjeegd
Tu chodzi o honor, raz jeszcze powtarzam. Jesli ktos cie traktuje jak szmate,
traktuj go jak szmate. Jesli masz honor.

Juz Rosjanie traktowali Polske z jakims respektem, amerykanskie administracje
traktuje Polske jak drugorzedny kraj kolonialny.

Kiedy ci prezio i premier przejrza wreszcie na oczy?

PF

Obserwuj wątek
    • vicky17 Re: Serdeczna przyjazn myszy ze sloniem 11.06.09, 19:30
      oj nie badz taki powazny a to dla ciebie wlasnie..i uciekamsmile

      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=13&w=96518458&a=96520224
      • polski_francuz Rosé 11.06.09, 19:37
        jest w sam raz na ten sezonsmile

        Czy nie moglibysci sie sie gdzies w Illinois czy gdzies zebrac i odlaczyc w
        cholere od Stanow? Nazwijamy to Little Poland i ja bede pierwszy, ktory bedzie
        krzyczyc:

        Vive The Little Poland libre!

        PF

        • dana33 Re: Rosé 11.06.09, 19:46
          jezuuuuuuuu..... ty to sie juz nadajesz do tworek, rozdetek....
    • dana33 Re: Serdeczna przyjazn myszy ze sloniem 11.06.09, 19:42
      aaaaaaaaa........ nu, to wszystko ok, rozdetek....
      traktujesz moj narod i moj kraj jak szmate.... do mnie piszesz
      "szmaciaro"..... to nie placz, ze traktuje cie jak szmate....
      ostatecznie mam honor....
      big_grin big_grin big_grin
    • to_t.y.l.e Re: Serdeczna przyjazn myszy ze sloniem 11.06.09, 19:51
      Turcja choc(albo dlatego) muzulmanska lepiej negocjuje z USA.
      Polska nadstawia drugi policzek troche nie smialo.Zla doktryna i dogmat
      ale co zle dla jednych dobre dla drugich. Z USA lepiej widac choc dalej
      niz z Francji.
      Ja wiedziec ja pedziec ale jak ktos sie w idolach Sarkozazach kocha to moze miec
      katarakty.
      • polski_francuz Honor a sprawa polska 11.06.09, 19:56
        Turcja ma honor.

        Polskie wladze nie maja honoru.

        Pamietam, jak Kwachowi kazal czekac Putin 2 godziny na spotkanie. Gdybym ja byl
        na miejscu Kwacha,to po 15 minutach bym poprosil fotografowa i odlal sie na
        drzwi Wowy.

        Zdjecie by poszlo w swiat i zaden szmaciarz by sie juz nie odwazyl lekcewazyc
        Polski.

        Mamy gowniarzy bez honoru u wladzy.

        PF
        • to_t.y.l.e Re: Honor a sprawa polska 11.06.09, 20:15
          Yep!.Polska ma wodzow ktorzy sluza obcemu interesowi za korupcje i lapowki.
          Narod ma takich przywodcow na jakich sobie zasluzyl.Narod ktory nie widzi
          falszywego idola nie zasluguje na szacunek.Wiec?,....
          Zawsze jest drugi policzek jak pierwszy juz spuchniety-chwala Bogu.
          • marksistowski To Polska ma honor 11.06.09, 20:25
            Krew polskiego żołnierza nigdy na sprzedaż nie była.
            Nie można jej kupic za złoto, dolary, patrioty czy cokolwiek.
            Polski żolnierz zycie oddaje , tylko dla racji stanu Najjasniejszej
            Rzeczypospolitej.
            W sytuacji dwoch śmiertenych wrogow na naszych granicach ,
            sojusz z USA jest jedynym wyjsciem.
            • to_t.y.l.e Re: To Polska ma honor 11.06.09, 20:30
              Nie ma to jak miec wroga za miedza a przyjaciela za woda.

              • polski_francuz Ordynarne klamstwo 11.06.09, 20:35
                Stany nie sa przyjacielem Polski.

                Zaden zolnierz amerykanski za Polske nie zginie.

                Klamiesz ordynarnie Odrowaz.

                PF
                • to_t.y.l.e Re: Ordynarne klamstwo 11.06.09, 20:58
                  czy to bylo do mnie?
                  • polski_francuz Re: Ordynarne klamstwo 11.06.09, 20:59
                    Do marksistowskiego

                    PF
                    • to_t.y.l.e Re: Ordynarne klamstwo 11.06.09, 21:01
                      Ok.On ma problem z jaznia.
                      • polski_francuz Re: Ordynarne klamstwo 11.06.09, 21:04
                        Mysle, ze on ma problem z zyciorysem.

                        PF
                        • to_t.y.l.e Re: Ordynarne klamstwo 11.06.09, 21:08
                          patetycznym jest to ze uwaza ze jest z nim wszystko w porzadku.
                          Moze go nie wyprowadzac z bledu bo sie na siebie szarpnie biedak.
              • marksistowski Re: To Polska ma honor 11.06.09, 20:35
                Wrogow sie nie wybiera. Od 1000 lat sami się na polskich granicach
                lęgną jak szczury.
                Przyjaciel , ktory ma 3 dywizje pancerne 10 minut od Berlin i dwa
                fronty lotnicze o godzine lotu od Moskwy - jest nie do pogardzenia.
        • vicky17 Re: Honor a sprawa polska 11.06.09, 20:45
          polski_francuz napisał:

          > Turcja ma honor.
          >

          > Mamy gowniarzy bez honoru u wladzy.
          >
          > PF

          od lat mamy sprzedawczykow,gowniarzy i zlodziei u steru wladzy,czyli normalne
          postkomusze POpluczyny. Kazda wladza sprzedaje polske za bezcen, podczas gdy
          mogla znacznie wiecej osiagnac w zamian. zadyma iracka byla juz calkowita
          glupota,za ktora niczego nie uzyskalismy procz paru starych wrakow
          samolotowych.ten marksistowki to zwyczajna podpucha koszerna,facio sam nie
          wie,gdzie mieszka i kogo reprezentuje jako rzekomy moher z pejsem.
          • polski_francuz Re: Honor a sprawa polska 11.06.09, 21:07
            Honor trzeba miec.

            Tak mowil D'Artagnan swojemu synowi jak go puszczal do Paryza i tak mi tez
            instynkt podpowiada.

            Polska droge trzeba samemu znalezc. Nikt tu nie pomoze.

            Pozdro

            PF
            • to_t.y.l.e Re: Honor a sprawa polska 11.06.09, 21:12
              Bog nawet sam mowi ze pomoze tym ktorzy sobie sami pomagaja.
              Triada Bog,Honor,Ojczyzna powinien byc"
              Ojczyzna,Honor,Bog.
              Zle priorytety.
            • dana33 znowu porady dajesz, rozdeteku szmaciany????? 11.06.09, 21:21
              Jacques Chirac, the French Prime Minister, was sitting in his office wondering
              what kind of mischief he could perpetrate against the United States when
              his telephone rang.

              "Hallo, Mr. Chirac,"a heavily accented voice said. "This is Paddy down at the
              Harp Pub in County Sligo, Ireland. I am ringing to inform you that we are
              officially declaring war on you!"

              "Well, Paddy," Chirac replied, "This is indeed important news! How big is your
              army?"

              "Right now," said Paddy, after a moment's calculation, "there is myself, me
              cousin Sean, me next door neighbour Seamus and the entire dart team from the
              pub. That makes eight!"

              Chirac paused. "I must tell you, Paddy, that I have one hundred thousand men in
              my army waiting to move on my command."

              "Begorra!" said Paddy. "I'll have to ring you back!"

              Sure enough, the next day Paddy called again. "Mr. Chirac, the war is still on.
              We have managed to get us some infantry equipment!"

              "And what equipment would that be, Paddy?" Chirac asked.

              "Well, we have two combines, a bulldozer and Murphy's farm tractor."

              Chirac sighed, amused. "I must tell you, Paddy, that I have 6,000 tanks and
              5,000 armoured personnel carriers. Also, I've increased my army to one hundred
              fifty thousand since we last spoke."

              "Saints preserve us!" said Paddy. "I'll have to get back to you."

              Sure enough, Paddy rang again the next day. "Mr. Chirac, the war is still on!
              We have managed to get ourselves airborne! We've modified Jackie McLaughlin's
              ultra-light with a couple of shotguns in the cockpit and four boys from the
              Shamrock Pub have joined us as well!"

              Chirac was silent for a minute and then cleared his throat. "I must tell you,
              Paddy, that I have 100 bombers and 200 fighter planes. My military complex is
              surrounded by laser-guided, surface-to-air missile sites. And, since we last
              spoke, I've increased my army to two hundred thousand!"

              "Jesus, Mary, and Joseph!", said Paddy, "I'll have to ring you back."

              Sure enough, Paddy called again the next day. "Top o' the mornin', Mr. Chirac!
              I am sorry to tell you that we have had to call off the war."

              "I'm sorry to hear that," said Chirac. "Why the sudden change of heart?"

              "Well," said Paddy, "we've all had a long chat over a bunch of pints and decided
              there's no foo-kin way we can feed two hundred thousand prisoners!"

              big_grin big_grin big_grin big_grin big_grin
    • marksistowski Naiwny gnojek jestescie franca 11.06.09, 21:18
      Nikt nie wymaga aby Amerykanie za Polske ginęli, niech giną za USA.
      Tak sie sklada , że jest nam z Amerykanami po drodze.
      Bo Rosja wylewająca sie w agresji na zachod ,to wrog USA, ktorego
      najkorzystniej zniszczyc we wczesnej fazie agresji. Lepiej na
      granicy Polski niż na przedmiesciach Paryża.
      Niemcy wylewające sie w agresji na wschod to wrog USA, ktorego
      lepiej zniszczyc na granicach POlski niż lądowac w Normandii.
      • polski_francuz Re: Naiwny gnojek jestescie franca 11.06.09, 21:34
        "Bo Rosja wylewająca sie w agresji na zachod ,to wrog USA"

        Dlatego Patriotow nie dostalismy? Gdzie tu logika?

        "Niemcy wylewające sie w agresji na wschod to wrog USA"

        Ta agresja jest ekonomiczna. Polska i korzysta i moze sie sama bronic.
        Inteligentnie.

        Przestan pieprzyc trzy po trzy bo mi hadko czytac. Pisz inteligentnie albo
        przestan pisac bo szkoda pamieci komputera na te bzdury.

        PF
        • dana33 Re: Naiwny gnojek jestescie franca 11.06.09, 21:38
          wal sie, rozdetek....
          • semitka.pl Re: Naiwny gnojek jestescie franca 11.06.09, 21:43
            dana33 napisała:

            > wal sie, rozdetek....

            to jest bez wątpienia ad persona
            • dana33 Re: Naiwny gnojek jestescie franca 11.06.09, 22:30
              zglos koniecznie do administracji....
              • semitka.pl Re: polecenie... 11.06.09, 22:39
                dana33 napisała:

                > zglos koniecznie do administracji....

                mozesz wydawac swoim
                mnie z toba nic nie laczy poza....wspolnym ojcem Abrahamem,bo matki
                na pewno mialysmy inne,ale taki uklad genow zdaje sie,ze juz nie
                jest respektowany prawem rabinicznym
                • dana33 Re: polecenie... 11.06.09, 22:46
                  juz ci powiedzialam pare razy: nie tykaj mnie, to i ja ciebie nie bede...
                  trzeba bylo nie reagowac w taki sposob na moj post do rozdetka, w jaki
                  zareagowalas....
                  po prostu wygas mnie....

                  nie, nie mamy ze soba nic wspolnego.... ani matki, ani ojca.... nic.
                  • semitka.pl Re: polecenie... 11.06.09, 22:48
                    dana33 napisała:

                    > po prostu wygas mnie....
                    >
                    • vicky17 nareszcie 11.06.09, 22:51
                      2 zydowy o tym samym imieniu sie lupia..nu dziewczynki wzielam sobie dobre lody
                      a wy sie naparzajta troche,bo to az milo te prastara kulture posluchac w
                      akcji.nu dawaj dana z dana..i po pysku i po lbie i po schabach..nuze,nuze
                      koszernosci wy sliczne.
                      • dana33 Re: nareszcie 11.06.09, 22:57
                        nu, to mamy kulture rochellinskiej tutaj w calej krasie...
                        tak trzymac, pustemo.... big_grin
                        • vicky17 Re: nareszcie 11.06.09, 23:02
                          dana33 napisała:

                          > nu, to mamy kulture rochellinskiej tutaj w calej krasie...
                          > tak trzymac, pustemo.... big_grin

                          cos slabiutko..raz w pape dostalas i na schaby spadlas a ja myslalam,ze masz
                          lepsza kondycje. e musisz miec te swoje pluca wypalone cmokami,bo zadyszke po
                          jednym pstryknieciu w nos dostajesz,jak ten obszymajtek ze stetina.
                          • dana33 Re: nareszcie 11.06.09, 23:05
                            alez rochellinska..... przeciez pisze od lat, ze tobie nikt nie dorowna....
                            nawet sie nie staram... berlo najwiekszej chamki forumowej bylo, jest i
                            pozostanie u ciebie...
                            nie ma najmniejszych watpliwosci, ze nie tylko ja, ale kazdy tutaj przy tobie
                            wypada bardzo slabiutko.... dorownuje ci tylko gie-48 i zerowiec....
                            jestescie klasa sami w sobie.... big_grin big_grin big_grin big_grin
                            • semitka.pl Re: nareszcie- obrazek gotowy 11.06.09, 23:10
                              nie masz zyda
                              nie masz greka
                              w nienawisci i glupocie wszyscy tacy sami
        • semitka.pl Re: Naiwny gnojek jestescie franca 11.06.09, 21:41
          polski_francuz napisał:

          > Przestan pieprzyc trzy po trzy bo mi hadko czytac. Pisz
          inteligentnie albo
          > przestan pisac bo szkoda pamieci komputera na te bzdury.
          >
          > PF

          czy taka odpowiedz to jeszcze ad rem czy juz ad personam?
          • polski_francuz Ocena wpisu 11.06.09, 21:43
            Ocena merytorycznosci wpisu.

            Ad rem wiec.

            PF
        • marksistowski Naiwny gnojek jestescie franca 11.06.09, 21:50
          Bateria patriotow z glowicami czy bez glowic nie ma żadnego
          znaczenia i jest to temat zastępczy.
          Czy agresja NIemcow na wschod jest tylko ekonomiczna?
          Gowno prawda. Trzeba bylo sluchac niemieckiego bydła w kampanii
          wyborczej. Tylko perspektywa morza krwi, jake wytoczymy pedalskiej
          Bundeswehrze przy ataku na Szczecin, Wroclaw czy Opole , trzyma
          szwabską wilko-owcę w szachu.
          Co ty jestes taki plytki franca? To to marne PRL-owskie
          wyksztalcenie tak ci możdżek zlasował. Jestes intlektulane zero i
          nauczycielska gimnazjalna miernota. Litosc bierze, ubogi duchem
          emigranciku.
          • polski_francuz Zylem z Niemcami 5 lat 11.06.09, 21:57
            mysle, ze sie postarali zmienic. Ze, jak ludzie honoru, przyznali sie do win. Ze
            przez 50 lat zyli jak pariasi Europy.

            Ja ich szanuje marksistowski. Chcialbym zeby stali sie naszymi przyjaciolmi.

            Ale wiem tez, ze oni szanuja prace, honor i odwage.

            I tu pilka jest na polskim boisku. Polacy powinni odnalezc pracowitosc, honor i
            odwage. Gdzies to mamy w genotypie. Trzeba uwaznie poszukac.

            PF

            • semitka.pl Re: Zylem z Niemcami 5 lat 11.06.09, 22:08
              polski_francuz napisał:

              > Polacy powinni odnalezc pracowitosc, honor i
              > odwage. Gdzies to mamy w genotypie. Trzeba uwaznie poszukac.
              >
              > PF
              >

              to zabrzmiało zbyt rasistowsko.
              co to znaczy,ze pracowitosć,honor i odwaga jest w genotypie?
              zapisane w DNA?
              • polski_francuz Moze to C 11.06.09, 22:12
                zbyt wysoko wzialem.

                Ale Polacy sa inteligentnym narodem i moga sie dopasowac i do rosyjskiego
                burdelu i do niemieckiego porzadku.

                Caly problem jest teraz w tym co sami z siebie dla siebie wybiora...

                PF
                • semitka.pl Re: Moze to C 11.06.09, 22:19
                  polski_francuz napisał:

                  > zbyt wysoko wzialem.
                  >
                  > Ale Polacy sa inteligentnym narodem i moga sie dopasowac i do
                  rosyjskiego
                  > burdelu i do niemieckiego porzadku.
                  >

                  o,to już brzmi całkiem...poprawnie...prawie...
                  co to znaczy "inteligentny narod"?
                  znowuż jakies specjalne wybraństwo?
                  tym razem znad Wisły,Tatr i Bałtyku?
                  > Caly problem jest teraz w tym co sami z siebie dla siebie
                  wybiora...
                  >
                  > PF
          • semitka.pl Re: piSSowski kotek prezesia? 11.06.09, 22:03
            marksistowski napisał:

            > Trzeba bylo sluchac niemieckiego bydła w kampanii
            > wyborczej. Tylko perspektywa morza krwi, jake wytoczymy
            pedalskiej
            > Bundeswehrze przy ataku na Szczecin, Wroclaw czy Opole , trzyma
            > szwabską wilko-owcę w szachu.

            a to przeciez nie kto inny a bundeswehra własnie mówi delikatne stop
            rurze gazowej na dnie baltyku.wiadomosci nie czytasz?a moze to
            nieprawda?
            • polski_francuz Co do rury 11.06.09, 22:09
              to pewnie Niemcy patrza glownie na swoj interes. Ale lagodny Donek jest dosc
              szanowany i jego glosu sie slucha. Pusty fotel Steinbachowej w Radzie
              Wypedzonych przykladem.

              Ale w polsko-niemieckich stosunkach trzeba o wiele wiecej inteligencji i o wiele
              wiecej rozsadku.

              PF
              • semitka.pl Re: Co do rury 11.06.09, 22:25
                polski_francuz napisał:

                > Ale w polsko-niemieckich stosunkach trzeba o wiele wiecej
                inteligencji i o wiel
                > e
                > wiecej rozsadku.
                >
                > PF

                bądźze konsekwentny w swoich wypowiedziach.
                przeciez ciut wyzej chwaliłeś inteligencję polaków.
                czyzbyś ty tez podwazał polskość Donka i Radka?
                polskość w sensie pilnowania koszuli najblizszej... ciału
                (interesowi)politycznemu Polski.
                • polski_francuz Pewnosc siebie 11.06.09, 23:02
                  tego brakuje Donkowi i Radkowi. U wielu ta pewnosc siebie przychodzi z
                  satysfakci z dokonan. Moze oni nie dokonali wiele...

                  By byc przywodca trzeba byc pewnym siebie.

                  A by pracowac, ja musze troche spac.

                  A wiec dobranoc, milo cie bylo poznac.

                  PF
                  • semitka.pl Re: Pewnosc siebie 11.06.09, 23:16
                    ...madry czlowiek osiąga z czasem.
                    ja wierze,że Donkowi,a zwłaszcza Radkowi,tej madrosci nie zabraknie.
                    to zreszta nie jest kwestią mojej wiary.
                    na Donka stawiałam jeszcze przed wyborami
                    chłop się wyrabia i ma szczęscie,że trafil na kryzys w połowie
                    rządów.
                    z opoźnieniem sodówka udarzy mu do głowy
      • semitka.pl Re: Naiwny gnojek jestescie franca 11.06.09, 21:38
        marksistowski napisał:

        > Nikt nie wymaga aby Amerykanie za Polske ginęli, niech giną za USA.
        > Tak sie sklada , że jest nam z Amerykanami po drodze.
        > Bo Rosja wylewająca sie w agresji na zachod ,to wrog USA, ktorego
        > najkorzystniej zniszczyc we wczesnej fazie agresji. Lepiej na
        > granicy Polski niż na przedmiesciach Paryża.
        > Niemcy wylewające sie w agresji na wschod to wrog USA, ktorego
        > lepiej zniszczyc na granicach POlski niż lądowac w Normandii.

        i PF napisał,ze to nieinteligentne?
    • semitka.pl Re: Serdeczna przyjazn myszy ze sloniem 11.06.09, 21:19
      polski_francuz napisał:

      > czyli my wam zolnierzy do irackiego gniazda os a wy nam antyrakiety
      > nieuzbrojone i kolejki do konsulatu po wize:

      masz problemy z wiza do USA?
      odrzucili twoje podanie na misje 'stabilizacyjną' do Iraku?
      umiesz obsługiwac antyrakiety?

      >
      > Kiedy ci prezio i premier przejrza wreszcie na oczy?
      >
      > PF
      >

      a od kiedy to obecny prezio mówi jednym głosem z premierem?
      • polski_francuz Capito? 11.06.09, 21:38
        "masz problemy z wiza do USA?"

        Nie musze miec wizy. Tylko sprawdzenie formularzem ESTA na 72 godziny przed
        wyjazdem.

        "odrzucili twoje podanie na misje 'stabilizacyjną' do Iraku?Umiesz obsługiwac
        antyrakiety?"

        Za stary, nie.

        "a od kiedy to obecny prezio mówi jednym głosem z premierem?"

        W tej sprawie nie daja glosu zadnego. Tchorza obydwoje. Tu chodzi o honor,
        ktorego nie maja.

        PF

        P.S. Nie znam cie, ale jesli chcesz ze mna rozmawiac pisz ad rem a nie ad
        personam. Capito?


        • dana33 znow porady dajesz innym, rozdetek.... 11.06.09, 22:36
          ktorych sie sam nie trzymasz? inni maja robic to, czego ty nie masz zamiaru?
          ty myslisz, ze ty komus laske robisz, ze z nim rozmawiasz???
          facio.... ty popatrz, kto to z toba wogole slowo normalne zamienia...
          zerowiec, felczer, cepowaty i rochellina.... aaaaaa, i twoj mate splitowski....
          to wszyscy.... inni jesli glos zabiora, to tylko zeby dokopac ci.... tak ze nie
          rozdymaj sie tak, szmaciarzu....
          • semitka.pl Re: znow porady dajesz innym, rozdetek.... 11.06.09, 22:46
            no musze to napisac
            zal mi ciebie Dano
            powinnas zrobic sobie dluzszy urlop od forum
            odpoczac od wzajemnych napastliwosci
            uspokoic umysl
            zapomiec na jakis czas,ze swiat dzieli sie na zydow i goi,bo to
            nieprawda jest...
            • dana33 Re: znow porady dajesz innym, rozdetek.... 11.06.09, 22:49
              podeslac ci troche tissues do otarcia lez, danutko?
              • semitka.pl Re: znow porady dajesz innym, rozdetek.... 11.06.09, 22:52
                dana33 napisała:

                > podeslac ci troche tissues do otarcia lez, danutko?
                >

                " i łez już nie będzie..."
                znasz to?
        • hasz0 ____________________-Capito? Javol! Da! 11.06.09, 23:01

          _______Dobić Polskę szybciej by się uchronić przed gniewem
          polskiego narodu!

          Temu hasłu służy dziś większość!
          ######################################
          Nie ma już nikogo w polskim obozie!
          Naród jest OSAMOTNIONY!
          ######################################
          Frekfencja mówi sama za siebie!
          ____Na Tuska zagłosował co 10 Polak!!!!!!!!!!!!!!!


          1. PO 44,4 24,5 = 10,5%
          2. PiS 27,4%
          3. SLD-UP 12,34%
          4. PSL 7,01%
          ______________________

          Polska pod rządami PO gra rolę petenta, skazanego na przyjęcie
          każdego dyktatu Unii € - czyli miedzynarodowego zewnętrzenego (w
          stosunku do Polski) kapitału!

          Nigdy jego cel nie będzie zgodny z interesem NARODU!
          • hasz0 Re: ____________________-Capito? Javol! Da! 11.06.09, 23:02
            napisałem frekfencja?.........

            cóz za długo o 10 lat przebywam z elitą
            • hasz0 Re: ____________________-Capito? Javol! Da! 11.06.09, 23:21
              Mentalno­ść Oligarchii Finansowej zawsze dązy do ludobójstwa
              na coraz WIĘKSZĄ i WIĘKSZĄ SKALĘ
              Te programy ludobójstwa są CORAZ BARDZIEJ ZAKAMUFLOWANE
              na wzór pociągów z Francji Holandii, Belgii, Danii, Niemiec,
              z których Żydzi z wyładowanymi walizami nie chcieli wysiąść z
              pociągu gdy Polacy na migi pokazywlai im, ze jadą na śmierć a nie na
              wczasy! c
              Obecne programy eksterminacyjne w swej chytrości bledną
              przy naaiwnych i prostackich Hitlera i Stalina.

              W subiektywnym interesie światowej oligarchii finansowej leży rea­
              lizacja programu ludobójstwa!
              Zawsze na tym dobrze wychodzili! Czy to w czasach Rewolucji czy
              Wojen Światowych.
              Przyzwyczaili się od wieków do przedmiotowego traktowania ludzkości,
              iż nie mogą dopuścić myśli o upodmiotowie­niu ekonomicznym nawet w
              XXI wieku!!!!!!!!
              Ludzkość, o ile chce przetrwać, musi zapragnąć upodmiotowienia,
              czyli odzyskania swojej osobowości.

              Metody eksterminacji, zastosowane przez Hitlera i Stalina, nie
              pozwalają na sprostanie wyzwaniu, jakim jest zredukowanie ludności
              świata z powrotem do 2 mld. Jedynym rozwiązaniem jest totalna
              anarchizacja życia, w pierwszej kolejności w krajach
              uprzemysłowionych w USA i Europie.
              Katastrofa gospodarcza zaplanowana i wykonana ma wyzwolić absolutny
              chaos i anarchięby pogrążyć resztę świata!

              Nie jest więc przypadkiem; że główne ostrze anarchii jest skierowane
              przeciwko państwu a szczególnie przeciwko państwu narodowemu
              - patrz "35 HEIMATÓW" Rycha7.......

              Rzeź dokonuje się na Waszych oczach........
              swińska grypa i Jawor......
              CZYTAŁEŚ BARANIE U #-a........? 1976 - 78 wirus w jedn radzieckiej?
              Beeeeeeeeczyyyyyyyysz? noża nie widzisz blisko szyi?
              Na Ukrainie w 36 tez nie widzieli....blisko?
              PRAWDA?
              ...........wezmy z drugiej strony.......daleko?
              W Jugosławii też noża nie widzieli....
              IQ=? Intelektualiści?
          • semitka.pl Re: ____________________-Capito? Javol! Da! 11.06.09, 23:25
            hasz0 napisał:

            > Naród jest OSAMOTNIONY!
            > ######################################

            to hasz jest osamotniony...tu na forum

            > Polska pod rządami PO gra rolę petenta, skazanego na przyjęcie
            > każdego dyktatu Unii € - czyli miedzynarodowego zewnętrzenego (w
            > stosunku do Polski) kapitału!
            >
            > Nigdy jego cel nie będzie zgodny z interesem NARODU!

            kapitał i NARÓD?
            to ludzie są-i byli zawsze-największym kapitałem NARODU-lub tego
            kapitału zaprzeczeniem.
            pychą a nie patriotyzmem kieruje się osoba,która swój NARÓD stawia
            ponad inne NARODY.
            a z pychy nigdy nic dobrego się nie urodzi
            • hasz0 a kto q-a Ci pisze o pysze? 11.06.09, 23:29
              Sami jesteście samą pychą.....................
              Nie ma antysemityzmu polskiego.
              Ten jesli jest choćby najmniejszy...."antysemityzm"
              jako pojęcie nie dotyczące wszystkich ludzi!!!!!!!!
              -
              swiadczy o pysze jednego narodu, który wyłaczył się z wspólnego
              cierpienia ludzkości
              unikatowym semantycznie transparentem wiecowym - słowem wytrychem.
              • hasz0 każdy kto ten miecz bierze do ręki 11.06.09, 23:33
                jest zdrajca reszty na ktorych popełniono ludobójstwo.....
                i sługusem tych którzy na tym zarabiają.....oligarchii finansowej.
                Tej która zrabia na ludbójstwie..........pomysl i zanalizuj..
                nie patrz na socjologów i historyków.......
                przesledx przepływy pie...nięż.....ne
                konta .......finanse............złoto z zębów.....
                kto finasował te wojny do ostatniego dnia.......
                • hasz0 Re: każdy kto ten miecz bierze do ręki 11.06.09, 23:35
                  MIEJ szacunek do lat przezytych i pokory
                  a nie buńczuczej pychy i wulgarnej nadętej nawet najmłodszej
                  (.....najnowszej!!!!!!! ) wiedzy bez starej mądrości

                  Ile masz IQ=?
                  • hasz0 _________________________do wycięcia? i ban na 48? 11.06.09, 23:42

                  • semitka.pl Re: każdy kto ten miecz bierze do ręki 11.06.09, 23:42
                    hasz0 napisał:

                    > Ile masz IQ=?

                    według jakiej miary?
                    szkiełkiem mędrca czy okiem duszy?
                    a może zastawką serca czy fałdką kory w głowie?
                    znasz te wszystkie miary?
                    i pychy nie masz?
    • hasz0 Re: Znamy te myszy, co sie ze sloniem chca przyja 11.06.09, 23:54
      i KTO o tym wiedział od 10 lat?
      ...............
      A powątpiewali o 1962 roku i glinianych nogach ZSRR osły baranie
    • spitt Re: Serdeczna przyjazn myszy ze sloniem 12.06.09, 02:21
      Za sprawa holocaust industry ,...
      ==================================================================
      czyli my wam zolnierzy do irackiego gniazda os a wy nam antyrakiety
      nieuzbrojone i kolejki do konsulatu po wize:
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka