Dodaj do ulubionych

LISTA AGENTÓW

02.02.05, 22:11
lista.freestarthost.com/


sa naniej ludzie z Jasła ffuuuujjjj
Obserwuj wątek
    • ouimet Re: LISTA AGENTÓW 03.02.05, 01:29
      to masz dojscie do listy z adresami????
      np.jest 5 osob o nazwisku identycznym jak moje,ale nie jestesmy rodzina i nie
      wiem gdzie mieszkaja..

      ps.zapewne z Jasla tez sa,ale takie wnioski?ho,ho...
    • sweetnick Re: LISTA AGENTÓW 03.02.05, 09:08
      harnasi napisał:

      > sa naniej ludzie z Jasła ffuuuujjjj

      Jaką masz pewność że niejaki Jan Kowalski jest z Jasła. Po czym poznajesz po
      czcionce czy po tym, że koniecznie chcesz by tak było ?
      • harnasi Re: LISTA AGENTÓW 04.02.05, 18:47
        dziecko drogie jak bys miał tyle lat co ja to bys wiedział kto jest z Jasła
        kto wtedy działał (tzn w latach 1945 do 1983 , bo do wtedy jest ta lista ) i
        zrozumiałbys co za kanalje sa na tej liscie np popacz na literke G i zpytaj
        rodziców o niektóre nazwiska czy naprzykład na literke Z co robili naprzykład
        tacy ludzie w 76 do83 i nagle stali sie wielkimi obrońcami Solidarności a
        wrzeczywistosci byli AGENTAMI !! analiza dedaktyczna chłopcze !!! i zyciowe
        doświadczenie pozwalaja mi twierdzic ze jest tu kilkanascie osób z Jasła
        • inny.obserwator Re: LISTA AGENTÓW 04.02.05, 19:02
          Harnasi, nie trzeba mieć tyle lat, co masz Ty, żeby wiedzieć o co w tym chodzi.
          Po pierwsze od tygodnia mówi się, że nie jest to żadna lista ubecka, tylko
          FRAGMENT listy na której są zarówno nazwiska agentów, jak i osób pokrzywdzonych
          przez służby i osób, które służby chciały zwerbować, a im się to nie udało. Co
          więcej, mówi się o tym we wszystkich programach informacyjnych, a sondaże i tak
          wskazują na to, że połowa Polaków (pewnie takich jak Ty) uparcie twierdzi, że
          jest to lista agentów. Mimo to, że tak NIE JEST.

          Po drugie te 240 tys. nazwisk to tylko fragment bo wszystkich jest ponad milion
          w archiwach IPNu. Poza tym wielokrotnie mówiło się wczoraj np. w TVN24, że na
          tej liście jest wiele powtarzających się nazwisk i imion.

          I po trzecie, najwazniejsze jest to, że TA LISTA OBEJMUJE AGENTÓW I OSOBY
          POKRZYWDZONE Z OKOLIC WARSZAWY I Z SAMEJ STOLICY. NIE MA TAM OSÓB Z JASŁA! Więc
          wszystko co piszesz jest - jak zawsze - całkowitą głupotą.
          • harnasi Re: LISTA AGENTÓW 04.02.05, 23:26
            nie kłam sa na niej osoby z Tarnowa Rzeszowa i Krosna Dukli Jasła Gdańska co ty
            propagande siejesz co ! czyż ys był na tej liscie Agencie G.lub agencie Z.
            • inny.obserwator Re: LISTA AGENTÓW 04.02.05, 23:44
              harnasi napisał:

              > nie kłam sa na niej osoby z Tarnowa Rzeszowa i Krosna Dukli Jasła Gdańska co
              ty propagande siejesz co ! czyż ys był na tej liscie Agencie G.lub agencie Z.

              Nie harnasi. Wildstein wyniósł liste 240 tys. nazwisk z warszawskiej centrali
              IPNu, a w centrali tej nie ma ludzi z naszego regionu. Za ten teren
              odpowiedzialny jest oddział IPN w Rzeszowie albo Krakowie - nie wiem dokładnie.
              Co więcej, zrozum że nalezysz do tej połowy głupich ludzi w naszym kraju,
              którzy mimo wszelkim argumentom i zapewnioniom prezesa IPNu i dziennikarzy
              twierdzą, że jest to lista agentów. A tak nie jest, dlatego dyskusja z Tobą
              rzeczywiście jest bez sensu :))).
              • harnasi Trzeba było słuchać audycji w radiu Rzeszów 4IIo17 05.02.05, 09:33
                Trzeba było słuchać audycji w radiu Rzeszów i wytłumacz mi mądralo dlaczego w
                Rzeszowskim IPN składają wnioski ludzie z Jasła, Krosna ,Leska i Dukli bo ich
                nazwiska znalazły się na tej liście prawie 80% to działacze dawnej struktury
                Solidarności wiec nie mów mi że to Warszawa i okolica bo są na niej ludzie z
                Podkarpacia i Małopolski !sprawdzi sobie to w IPN Rzeszowskim i nie bałamuć
                ludzi no chyba ze twoje nazwisko tez tam jest znaczycie twojego taty bo ty za
                młody i szczeniaczek pewnie!
                • inny.obserwator Re: Trzeba było słuchać audycji w radiu Rzeszów 4 05.02.05, 11:23
                  Nie, harnasi. To jest lista obejmująca osoby z okolic Warszawy i samej solicy.
                  Nie jestem fanem żadnej rozgłośni z Rzeszowa, więc nie słuchałem, ale to, że
                  ludzie proszę o swoje teczki w naszym regionie o niczym nie świadczy. Bo o
                  teczki proszę w całej Polsce, dlatego, że większość Polaków nie do końca
                  rozumie co jest na liście. Pomyśl logicznie: jest kilkanaście oddziałów IPNu.
                  Czyje teczki byłyby w tych oddziałach, jeśli wszystko byłoby w Warszawi? Poza
                  tym wszystkich teczek jest 1,5 mln, a wyniesiono "tylko" 240 tys. więc w żaden
                  sposób nie może być to lista z całego kraju. W wolnej chwili znajdę jakieś
                  linki żeby to udowodnić ;)
                  • vfv link dla harnasi 07.02.05, 14:18
                    www.gcnowiny.pl/apps/pbcs.dll/artikkel?SearchID=73198450887546&Avis=NW&Dato=20050207&Kategori=FORUMOPINIE&Lopenr=502060
                    14&Ref=AR

                    mówi dyrektor IPN w Rzeszowie
                    -"- Wyjaśniam, że tej listy nie sporządził red. Wildstein. Ta lista została
                    sporządzona przez IPN wyłącznie jako baza danych. I rozumiem, że nie chodzi o
                    pańskie imię i nazwisko, lecz o imię i nazwisko, które pan nosi. Lista jest
                    tylko zbiorem pewnych imion i nazwisk, które mogą się przecież powtarzać. Poza
                    tym, w internecie krążą już sfałszowane wersje tej listy, na których jest np.
                    Kaczor Donald.
                    Samo umieszczenie nazwiska na tej liście nic nie znaczy. Proszę zwrócić uwagę
                    na pierwszą stronę piątkowych "Nowin”, gdzie znajduje się stwierdzenie IPN, że
                    na tej liście nie ma nazwisk z zasobów archiwalnych byłych województw
                    rzeszowskiego, krośnieńskiego i przemyskiego
                  • harnasi zapraszam doczytanie tego !!! 12.02.05, 10:12
                    miasta.gazeta.pl/rzeszow/1,34962,2547942.html


                    i co sa ludzie z Podkarpacia czy ni e? prosze nie wprowadzac w błąd bo są
                    ludzie z Podkarpacia i nawet z Jasła !!!
                    • janusz65 Re: zapraszam doczytanie tego !!! 12.02.05, 14:25
                      harnasi napisał:

                      > miasta.gazeta.pl/rzeszow/1,34962,2547942.html
                      >
                      >
                      > i co sa ludzie z Podkarpacia czy ni e? prosze nie wprowadzac w błąd bo są
                      > ludzie z Podkarpacia i nawet z Jasła !!!


                      Przeczytaj ten artykuł kilka razy, może zrozumiesz.Czytaj starając się rozumieć
                      co czytasz.Może się uda.Na tej liście nie ma ludzi z Jasła.Przykre co? Agenci i
                      donosiciele w Jaśle byli ale na tej liście ich nie ma.
        • tytus_xl Re: LISTA AGENTÓW 04.02.05, 19:51
          dEdaktycznie rzecz biorąc harnasi to wyjatkowy kretyn, taki lepperek tego forum.
          Cosik mi tu Dyziem zajeżdża.........
          • harnasi Re: LISTA AGENTÓW 04.02.05, 23:30
            Weś synku nie porównuj mnie do tego durnia!. Amorze ty te jesteś Agentem co ?
            czy Sld-wskim szpiclem za judaszowe srebrniki ! czy takim gówniarzem jak ten
            dynio ! hehehheheh
            • milennik11 Re: LISTA AGENTÓW 11.02.05, 21:55
              ...nieeeee...w moim ukochanym rodzinnym miescie byli agenci...to
              niemozliwe...po prostu niemozliwe...to podwaza moja wiare w ludzi...jak tak
              mozna byc agentem...to nieludzkie...i niejasielskie...pzdw wszystkich...
              • sweetnick Re: LISTA Harnasiego 18.02.05, 12:20
                Tytus napisał:
                "Edaktycznie rzecz biorąc harnasi to wyjatkowy kretyn, taki lepperek tego forum.
                Cosik mi tu Dyziem zajeżdża........."

                Fakt wyjątkowy kretyn. Otóż na liscie wystawionej przez Macierewicza w necie
                www.glos.com.pl
                panowie na G i Z, co się temu skretyniałemu debilkowi oczywiście jawili jako
                Sprawujący Wysokie Funkcje Jaślanie występują jako współpracownicy lub
                pokrzywdzeni stołecznych i okołomazowieckich tajnych służb. Nijak się to ma do
                osób, które ten hiperpojebaniec oczerniał.
                Nie liczę, że tej podkurwionej ponad przeciętną poczwarze coś się zmieni w
                ramach tych 1,2 IQ, które posiada (uszczerbana cegłówka ma około 1,6) ale
                trzeba kopać po mordzie "złe języki ludzkie, pomówienia" niezależnie kogo dotyczą.


                • zuzanna6 Re: LISTA Harnasiego 19.02.05, 20:43
                  Słupsk pozdrawia sredecznie Jasełko. U nas nie ma takiej dyskusji bo jest
                  bezcelowa,

                  a wasz harnas ma bujna wyobraznię, niech bajki dzieciom pisze

                  dajcie sobie spokoj sympatyczni ludzie :)
                  • 0kowita Re: LISTA Harnasiego 19.02.05, 20:48
                    Ja Zuzanno to podziwiam tych wszystkich co sie w tym wątku odezwali do Harnasi.
                    Podziwiam ich za to, że chciało im się tłumaczyć mu jak dwuletniemu dziecku.
                    Tłumaczyli, tłumaczyli a on i tak pewnie "wie lepiej"....szkoda czasu, lepiej
                    żarty sobie wypisywać.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka