harnasi 02.02.05, 22:11 lista.freestarthost.com/ sa naniej ludzie z Jasła ffuuuujjjj Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ouimet Re: LISTA AGENTÓW 03.02.05, 01:29 to masz dojscie do listy z adresami???? np.jest 5 osob o nazwisku identycznym jak moje,ale nie jestesmy rodzina i nie wiem gdzie mieszkaja.. ps.zapewne z Jasla tez sa,ale takie wnioski?ho,ho... Odpowiedz Link Zgłoś
sweetnick Re: LISTA AGENTÓW 03.02.05, 09:08 harnasi napisał: > sa naniej ludzie z Jasła ffuuuujjjj Jaką masz pewność że niejaki Jan Kowalski jest z Jasła. Po czym poznajesz po czcionce czy po tym, że koniecznie chcesz by tak było ? Odpowiedz Link Zgłoś
harnasi Re: LISTA AGENTÓW 04.02.05, 18:47 dziecko drogie jak bys miał tyle lat co ja to bys wiedział kto jest z Jasła kto wtedy działał (tzn w latach 1945 do 1983 , bo do wtedy jest ta lista ) i zrozumiałbys co za kanalje sa na tej liscie np popacz na literke G i zpytaj rodziców o niektóre nazwiska czy naprzykład na literke Z co robili naprzykład tacy ludzie w 76 do83 i nagle stali sie wielkimi obrońcami Solidarności a wrzeczywistosci byli AGENTAMI !! analiza dedaktyczna chłopcze !!! i zyciowe doświadczenie pozwalaja mi twierdzic ze jest tu kilkanascie osób z Jasła Odpowiedz Link Zgłoś
inny.obserwator Re: LISTA AGENTÓW 04.02.05, 19:02 Harnasi, nie trzeba mieć tyle lat, co masz Ty, żeby wiedzieć o co w tym chodzi. Po pierwsze od tygodnia mówi się, że nie jest to żadna lista ubecka, tylko FRAGMENT listy na której są zarówno nazwiska agentów, jak i osób pokrzywdzonych przez służby i osób, które służby chciały zwerbować, a im się to nie udało. Co więcej, mówi się o tym we wszystkich programach informacyjnych, a sondaże i tak wskazują na to, że połowa Polaków (pewnie takich jak Ty) uparcie twierdzi, że jest to lista agentów. Mimo to, że tak NIE JEST. Po drugie te 240 tys. nazwisk to tylko fragment bo wszystkich jest ponad milion w archiwach IPNu. Poza tym wielokrotnie mówiło się wczoraj np. w TVN24, że na tej liście jest wiele powtarzających się nazwisk i imion. I po trzecie, najwazniejsze jest to, że TA LISTA OBEJMUJE AGENTÓW I OSOBY POKRZYWDZONE Z OKOLIC WARSZAWY I Z SAMEJ STOLICY. NIE MA TAM OSÓB Z JASŁA! Więc wszystko co piszesz jest - jak zawsze - całkowitą głupotą. Odpowiedz Link Zgłoś
harnasi Re: LISTA AGENTÓW 04.02.05, 23:26 nie kłam sa na niej osoby z Tarnowa Rzeszowa i Krosna Dukli Jasła Gdańska co ty propagande siejesz co ! czyż ys był na tej liscie Agencie G.lub agencie Z. Odpowiedz Link Zgłoś
inny.obserwator Re: LISTA AGENTÓW 04.02.05, 23:44 harnasi napisał: > nie kłam sa na niej osoby z Tarnowa Rzeszowa i Krosna Dukli Jasła Gdańska co ty propagande siejesz co ! czyż ys był na tej liscie Agencie G.lub agencie Z. Nie harnasi. Wildstein wyniósł liste 240 tys. nazwisk z warszawskiej centrali IPNu, a w centrali tej nie ma ludzi z naszego regionu. Za ten teren odpowiedzialny jest oddział IPN w Rzeszowie albo Krakowie - nie wiem dokładnie. Co więcej, zrozum że nalezysz do tej połowy głupich ludzi w naszym kraju, którzy mimo wszelkim argumentom i zapewnioniom prezesa IPNu i dziennikarzy twierdzą, że jest to lista agentów. A tak nie jest, dlatego dyskusja z Tobą rzeczywiście jest bez sensu :))). Odpowiedz Link Zgłoś
harnasi Trzeba było słuchać audycji w radiu Rzeszów 4IIo17 05.02.05, 09:33 Trzeba było słuchać audycji w radiu Rzeszów i wytłumacz mi mądralo dlaczego w Rzeszowskim IPN składają wnioski ludzie z Jasła, Krosna ,Leska i Dukli bo ich nazwiska znalazły się na tej liście prawie 80% to działacze dawnej struktury Solidarności wiec nie mów mi że to Warszawa i okolica bo są na niej ludzie z Podkarpacia i Małopolski !sprawdzi sobie to w IPN Rzeszowskim i nie bałamuć ludzi no chyba ze twoje nazwisko tez tam jest znaczycie twojego taty bo ty za młody i szczeniaczek pewnie! Odpowiedz Link Zgłoś
inny.obserwator Re: Trzeba było słuchać audycji w radiu Rzeszów 4 05.02.05, 11:23 Nie, harnasi. To jest lista obejmująca osoby z okolic Warszawy i samej solicy. Nie jestem fanem żadnej rozgłośni z Rzeszowa, więc nie słuchałem, ale to, że ludzie proszę o swoje teczki w naszym regionie o niczym nie świadczy. Bo o teczki proszę w całej Polsce, dlatego, że większość Polaków nie do końca rozumie co jest na liście. Pomyśl logicznie: jest kilkanaście oddziałów IPNu. Czyje teczki byłyby w tych oddziałach, jeśli wszystko byłoby w Warszawi? Poza tym wszystkich teczek jest 1,5 mln, a wyniesiono "tylko" 240 tys. więc w żaden sposób nie może być to lista z całego kraju. W wolnej chwili znajdę jakieś linki żeby to udowodnić ;) Odpowiedz Link Zgłoś
vfv link dla harnasi 07.02.05, 14:18 www.gcnowiny.pl/apps/pbcs.dll/artikkel?SearchID=73198450887546&Avis=NW&Dato=20050207&Kategori=FORUMOPINIE&Lopenr=502060 14&Ref=AR mówi dyrektor IPN w Rzeszowie -"- Wyjaśniam, że tej listy nie sporządził red. Wildstein. Ta lista została sporządzona przez IPN wyłącznie jako baza danych. I rozumiem, że nie chodzi o pańskie imię i nazwisko, lecz o imię i nazwisko, które pan nosi. Lista jest tylko zbiorem pewnych imion i nazwisk, które mogą się przecież powtarzać. Poza tym, w internecie krążą już sfałszowane wersje tej listy, na których jest np. Kaczor Donald. Samo umieszczenie nazwiska na tej liście nic nie znaczy. Proszę zwrócić uwagę na pierwszą stronę piątkowych "Nowin”, gdzie znajduje się stwierdzenie IPN, że na tej liście nie ma nazwisk z zasobów archiwalnych byłych województw rzeszowskiego, krośnieńskiego i przemyskiego Odpowiedz Link Zgłoś
harnasi zapraszam doczytanie tego !!! 12.02.05, 10:12 miasta.gazeta.pl/rzeszow/1,34962,2547942.html i co sa ludzie z Podkarpacia czy ni e? prosze nie wprowadzac w błąd bo są ludzie z Podkarpacia i nawet z Jasła !!! Odpowiedz Link Zgłoś
janusz65 Re: zapraszam doczytanie tego !!! 12.02.05, 14:25 harnasi napisał: > miasta.gazeta.pl/rzeszow/1,34962,2547942.html > > > i co sa ludzie z Podkarpacia czy ni e? prosze nie wprowadzac w błąd bo są > ludzie z Podkarpacia i nawet z Jasła !!! Przeczytaj ten artykuł kilka razy, może zrozumiesz.Czytaj starając się rozumieć co czytasz.Może się uda.Na tej liście nie ma ludzi z Jasła.Przykre co? Agenci i donosiciele w Jaśle byli ale na tej liście ich nie ma. Odpowiedz Link Zgłoś
tytus_xl Re: LISTA AGENTÓW 04.02.05, 19:51 dEdaktycznie rzecz biorąc harnasi to wyjatkowy kretyn, taki lepperek tego forum. Cosik mi tu Dyziem zajeżdża......... Odpowiedz Link Zgłoś
harnasi Re: LISTA AGENTÓW 04.02.05, 23:30 Weś synku nie porównuj mnie do tego durnia!. Amorze ty te jesteś Agentem co ? czy Sld-wskim szpiclem za judaszowe srebrniki ! czy takim gówniarzem jak ten dynio ! hehehheheh Odpowiedz Link Zgłoś
milennik11 Re: LISTA AGENTÓW 11.02.05, 21:55 ...nieeeee...w moim ukochanym rodzinnym miescie byli agenci...to niemozliwe...po prostu niemozliwe...to podwaza moja wiare w ludzi...jak tak mozna byc agentem...to nieludzkie...i niejasielskie...pzdw wszystkich... Odpowiedz Link Zgłoś
sweetnick Re: LISTA Harnasiego 18.02.05, 12:20 Tytus napisał: "Edaktycznie rzecz biorąc harnasi to wyjatkowy kretyn, taki lepperek tego forum. Cosik mi tu Dyziem zajeżdża........." Fakt wyjątkowy kretyn. Otóż na liscie wystawionej przez Macierewicza w necie www.glos.com.pl panowie na G i Z, co się temu skretyniałemu debilkowi oczywiście jawili jako Sprawujący Wysokie Funkcje Jaślanie występują jako współpracownicy lub pokrzywdzeni stołecznych i okołomazowieckich tajnych służb. Nijak się to ma do osób, które ten hiperpojebaniec oczerniał. Nie liczę, że tej podkurwionej ponad przeciętną poczwarze coś się zmieni w ramach tych 1,2 IQ, które posiada (uszczerbana cegłówka ma około 1,6) ale trzeba kopać po mordzie "złe języki ludzkie, pomówienia" niezależnie kogo dotyczą. Odpowiedz Link Zgłoś
zuzanna6 Re: LISTA Harnasiego 19.02.05, 20:43 Słupsk pozdrawia sredecznie Jasełko. U nas nie ma takiej dyskusji bo jest bezcelowa, a wasz harnas ma bujna wyobraznię, niech bajki dzieciom pisze dajcie sobie spokoj sympatyczni ludzie :) Odpowiedz Link Zgłoś
0kowita Re: LISTA Harnasiego 19.02.05, 20:48 Ja Zuzanno to podziwiam tych wszystkich co sie w tym wątku odezwali do Harnasi. Podziwiam ich za to, że chciało im się tłumaczyć mu jak dwuletniemu dziecku. Tłumaczyli, tłumaczyli a on i tak pewnie "wie lepiej"....szkoda czasu, lepiej żarty sobie wypisywać. Odpowiedz Link Zgłoś