Dodaj do ulubionych

Adrian powrócił

23.01.21, 16:06
Adrian powrócił.
Nie wiemy, jak inni, ale nas ubawił wczoraj nowy odcinek "Ucha Prezesa" pod tytułem: "Wywiad prezydenta".
Żałujemy tylko, że rolę Andrzeja Dudy odgrywa nowy aktor. Co prawda jest łudząco podobny do pierwowzoru i niewprawny widz może się pogubić, ale poprzedni był zabawniejszy.
Z dystansem podchodził do roli i nawet jeśli musiał gadać bzdury, naśladując głowę państwa, to widać było, że ma do tego dystans.
Nowy jest za poważny. Czasami wydawało się nam, że nie rozumie scenariusza albo konwencji programu satyrycznego.
Numer z prokuratorami rozbawił wszystkich, a pan... niestety nie zapamiętaliśmy nazwiska aktora, ciągnął dalej i tłumaczył dlaczego powinniśmy się śmiać.
Albo fragment o wzorowym wypełnianiu obowiązku przez policję. Nawet mu powieka nie drgnęła, a cała Polska tarzała się po ziemi, pamiętając taneczny krąg funkcjonariuszy wokół schodów i aresztowanie bałwana, którego następnie odwieziono na komisariat.
Doceniamy autorów, każde wypowiedziane słowo bawiło nas do łez, ale wolelibyśmy oglądać w następnych odcinkach kogoś innego. Kogoś, kto rozumie swoją rolę, a nie udaje, że ma coś ważnego do powiedzenia. Chcemy starego Adriana, który wie, że jest tylko zabawną namiastką prezydenta i niczym więcej.

Wolne Radio Europa.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka