Dodaj do ulubionych

Andrzeju Stefanie - specyalnie dla Ciebie

11.11.06, 00:16
z DEDYKACJĄ...........i podpisem elektronicznym.................

www.i-jaslo.pl/index.php?module=apodg&aktualnosci_id=85
Obserwuj wątek
    • cuski To jest portal Zajaca ! 11.11.06, 03:07
      To jest portal Zajaca !
      • klasztorny Straszą mnie sądem ! 12.11.06, 23:10
        tak,tak panie cuski
        a pan pewnie jest z Marsa,czy też z Księżyca? :P
        • inny.obserwator Re: Straszą mnie sądem ! 12.11.06, 23:46
          georghe, sugerujesz, że od obecnego burmistrza lepsza ta Pani? :))) Bo ja chyba
          z dwojga w drugiej turze wolę obecnego, nawet jeśli ta cała ulotka Baniaka i
          wszystkie forumowe anegdoty są prawdziwe :)
          • cuski A kto bedzie w drugiej turze ? 13.11.06, 03:27
            A kto bedzie w drugiej turze ?
        • cuski Z Marsa ! 13.11.06, 03:26
          Z Marsa !

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka