georghe 11.11.06, 00:16 z DEDYKACJĄ...........i podpisem elektronicznym................. www.i-jaslo.pl/index.php?module=apodg&aktualnosci_id=85 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
klasztorny Straszą mnie sądem ! 12.11.06, 23:10 tak,tak panie cuski a pan pewnie jest z Marsa,czy też z Księżyca? :P Odpowiedz Link Zgłoś
inny.obserwator Re: Straszą mnie sądem ! 12.11.06, 23:46 georghe, sugerujesz, że od obecnego burmistrza lepsza ta Pani? :))) Bo ja chyba z dwojga w drugiej turze wolę obecnego, nawet jeśli ta cała ulotka Baniaka i wszystkie forumowe anegdoty są prawdziwe :) Odpowiedz Link Zgłoś
cuski A kto bedzie w drugiej turze ? 13.11.06, 03:27 A kto bedzie w drugiej turze ? Odpowiedz Link Zgłoś